Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gimlilotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT750 Shadow
    Bütün arkadaşlarımın iyi dileklerine teşekkür ederim öncelikle, ardındanda yeni bir kullanıcı olarak soru salvosunun birincisini yazayım Shadowlarda deponun üzerinde dikdörtgen bir çıkartma var, yıkamaktan vs çizilmiş. Küçük bir şey ama devamlı gözüme takılıyor, nereden bulabileceğimi bilen varmı acaba, ve gene ön far sorumu soruyorum, oem ön far ankarada bulabilirmiyim orjinali haricinde..şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda shadow 2007
    hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin nazar değmesin makina çok güzel görünüyor

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    speedy
    Eline sağlık osmancım,güzel görünüyorlar,tabiki shaft kapağı lazım ama onun için acele etmiyeceğim.Gürol'a verdiğim malzemenin 0.30 mmliğini arıyorum bulursam onunla yaparız inşallah.

Neden kardeşim bizim üretimimizin suyumu çıktı yanı... Uyuz etme beni. Ta Amerika'lardan birseyler toplayıp motosikletı donatıyorsun bizim yapabildiğimiz işler için mazeret uyduruyosun. 0,30mm. kromdan ben sigara sarıyorum ağam geç bu ayakları...
    Lazım ise al sana şaft için krom kapak. Senin için özel olarak %100 kromdan kendi ellerimle özene bezene daha az önce bitirebildim.
    Ahan da fotoğrafı.

image host

Takma motoruna da göreyim.
    asymetry bunu beğendi.

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    speedy
    Eline sağlık osmancım,güzel görünüyorlar,tabiki shaft kapağı lazım ama onun için acele etmiyeceğim.Gürol'a verdiğim malzemenin 0.30 mmliğini arıyorum bulursam onunla yaparız inşallah.

Neden kardeşim bizim üretimimizin suyumu çıktı yanı... Uyuz etme beni. Ta Amerika'lardan birseyler toplayıp motosikletı donatıyorsun bizim yapabildiğimiz işler için mazeret uyduruyosun. 0,30mm. kromdan ben sigara sarıyorum ağam geç bu ayakları...
    Lazım ise al sana şaft için krom kapak. Senin için özel olarak %100 kromdan kendi ellerimle özene bezene daha az önce bitirebildim.
    Ahan da fotoğrafı.
    http://s7.postimage.org/gs25bij97/SDC13128.jpg
    image host

muhteşem üretim, ellerine sağlık Osman abim... Özer abi switch'ler şık vallahi yakışır, Gürol abim geçmiş olsun ağrılar dinmiştir umarım....
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    speedy

Ahan da fotoğrafı.
    http://s7.postimage.org/gs25bij97/SDC13128.jpg
    [url=http://postimage.org/]image host[/ur

Tamamdır kızma ya emmi

Motosikleti
    Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhteşem üretim, ellerine sağlık Osman abim... Özer abi switch'ler şık vallahi yakışır, Gürol abim geçmiş olsun ağrılar dinmiştir umarım....
    Sağolasın dostum. Sanki biraz biraz şimarıyorum galiba.
    Özer siviçlerin resmini linke koydumu.
    Benim gördüğüm motoru nasıl dağıttığının resmiydi.
    Hayırdır... Güroldan haberim yok . Bişeymi var yoksa. Ne ağrısı bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır kızma ya emmi
    Özer Nasıl olsa yaz saatı uygulamasına geçildi. Bir akşamdan bana kadar uza gel. Yarım saatte takalım bitsin. Hem sonra ben hanımdan korkan erkeklerden değilim diyodun. Senin için eve geç gitmek sıkıntı olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Tamamdır kızma ya emmi
    Eeee Özer abim
    otaktığın 3 düğmeli dalgadan birtanede Osman abiye getirtmen farz oldu ha

---------- Post added at 09:56 ---------- Previous post was at 09:54 ----------

Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın volkanım bu aralar biraz azaldı başa çıkacağız sanırım.

---------- Post added at 09:58 ---------- Previous post was at 09:56 ----------

[QUOTE
    Hayırdır... Güroldan haberim yok . Bişeymi var yoksa. Ne ağrısı bu.[COLOR="Silver"]
    [/QUOTE]

Yok bişeyi be abi hemen dert etme sen
    kılım dönmüştü,çektim kurtuldum )))))

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar bugün yarın aranıza katılacağımdan ötürü bir kaç sorum daha var sizlere
    satılık ilanlarında az sayıda olmakla birlikte shadow spirit modeli var. ön tekeri ince arka çamurluğu kısa daha spor duruşlu bir motor.
    spirit hangi modellerde çıktı ? bir kaç yıl önce sıfır satış fiyatının 14.500 TL gibi çok uygun olduğunu hatırlıyorum şimdi ikinci eller 17 bin küsür.
    bir de halen c4 ve c arasında en fark olduğunu anlamış değilim
    bir de genel cruiser sorusu. ön lastiğin ince ya da kalın olması sürüş dinamiğinde + ya da - ne getirir ne götürür ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün yarın aranıza katılacağımdan ötürü bir kaç sorum daha var sizlere
    satılık ilanlarında az sayıda olmakla birlikte shadow spirit modeli var. ön tekeri ince arka çamurluğu kısa daha spor duruşlu bir motor.
    spirit hangi modellerde çıktı ? bir kaç yıl önce sıfır satış fiyatının 14.500 TL gibi çok uygun olduğunu hatırlıyorum şimdi ikinci eller 17 bin küsür.
    bir de genel cruiser sorusu. ön lastiğin ince ya da kalın olması sürüş dinamiğinde + ya da - ne getirir ne götürür ?
    Nöbetçi forumcu olarak bildiğimi anlatayım
    spirit 2008-9 gibi hatırlıyorum 10 olanları elde kalanlardı daha sonrada türkiyede tutmadığından getirmediler,kesin olarak birdaha gelmeyeceğinide söylediler,ben niyetlendiğimde motor aynı motor enjeksiyonu hariç,sadece elbise farklı demnişti.
    bildiğin kadarıyla c cruiser c4 2005 ten önceki cruiser modeli ve zincir aktarmalı olması gerekiyor,ilanlarda millet yok öyle yok böyle yazıyorda bence bakıyorlar hangisinde çok ilan varsa ona dahil edip yazıyorlar gibi geliyor bana

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

Shadow almak isteyen arkadaşlar bu ilanla ilgilenin bne üzerinde önceden satılan birkaç aksesuarını aldım
    satıcı oldukça efendi ve motoruna hassas pipirikli ve titiz bir insan,motorun km side oldukça düşük
    http://www.sahibinden.com/listing/va...1320051/detail

Motosikleti
    Shadow 750 c4 (2006)
    .
    c-4 'ün her silindirde 2 yani 2*2=4 bujili diye duymuştum. Emin olmamakla birlikte sanırım farkı bu. Üretim yılına göre de numara aldığını söyleyenler var.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Özer abim düğmelerin hayırlı olsun..Çok şık olmuşlar..
    Bende bu konuda ne yapabilirim diye düşünürken Kendime bu swicthden aldım..Henüz boş nereye takacağım konusunda da bi fikrim yok..
    En kolay far tasını delip oraya monte geliyor aklıma..

Bende Gürol abinin sırtlığa yaptığından feyz alarak Aksaray Oto Aksesuarcıların yolunu tuttum..Ve krom fitillerden aldım..
    Metresi 2,5 lira...6 metre aldım..Depo,çamurluk etrafı ve sırt dayamaya yetti..
    Ahanda böyle bişi oldu...

Jantımın yeni rengi nasıl olmuş..

Osman abi ..Krom kapaklar hoş olmuş...Eline sağlık...

Bu arada koruma demirine bağlı sislerde görünüyor..Birini Çanakkale gezisinde çatlattım..Sağlık olsun..

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Aramızda olmanda fayda olacaktır,tabii bütün sayfaları okuman kaydı ile.
    Biraz sıkıcıda olsa bir göz at derim.
    Bütün sorularının cevabını ve değerlerini alacağının garantisini veriyorum.
    Topiği okuduğun halde burada isen,gerçek shadow u ve ruhunu yakaladın demektir.
    Saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    olmuş valla bol bile gelmiş,çok güzel

---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

Aramızda olmanda fayda olacaktır,tabii bütün sayfaları okuman kaydı ile.
    Biraz sıkıcıda olsa bir göz at derim.
    Bütün sorularının cevabını ve değerlerini alacağının garantisini veriyorum.
    Topiği okuduğun halde burada isen,gerçek shadow u ve ruhunu yakaladın demektir.
    Saygılar.
    on numara

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar bilgiler için teşekkürler. o halde tercihim netleşti. kesinlikle şaftlı motosiklet istiyorum, turuncu istiyorum ve de depodaki shadow yazısının kabartma metalden olmasını istiyorum. o halde almam gereken makine 2006 model vt750c4
    hedefi tespit ettiğimize göre şimdi adresleri araştırmaya devam Antalya ve İstanbul'da aradığım fiyat skalasında motorlar var. kısmetse en kısa zamanda gidip alıp Ankara'ya getiriyorum makineyi
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer abim düğmelerin hayırlı olsun..Çok şık olmuşlar..
    Bende bu konuda ne yapabilirim diye düşünürken Kendime bu swicthden aldım..Henüz boş nereye takacağım konusunda da bi fikrim yok..
    En kolay far tasını delip oraya monte geliyor aklıma..

http://s17.postimage.org/qqghb3gqz/Foto037.jpg

http://s17.postimage.org/4sk0hb1qj/Foto038.jpg

Bende Gürol abinin sırtlığa yaptığından feyz alarak Aksaray Oto Aksesuarcıların yolunu tuttum..Ve krom fitillerden aldım..
    Metresi 2,5 lira...6 metre aldım..Depo,çamurluk etrafı ve sırt dayamaya yetti..
    Ahanda böyle bişi oldu...
    http://s17.postimage.org/obolqo0i3/Foto039.jpg
    Jantımın yeni rengi nasıl olmuş..
    http://s17.postimage.org/6zo95870r/Foto040.jpg

Osman abi ..Krom kapaklar hoş olmuş...Eline sağlık...

Bu arada koruma demirine bağlı sislerde görünüyor..Birini Çanakkale gezisinde çatlattım..Sağlık olsun..
    * Bence far tasını delme. Çünkü pahalı bir parça. Hemde tası deldiğinde swicin dibi içeride engel yaratabilir. Çünkü çok dolu kablo var.
    * Çektiğin şeritler foto da güzel görünüyor. Fakat çamurluk temiz ve kuru olmadıktan sonra yapıştırdiğin şerit erken çıkar.
    * Kapaklar konusuna gelince... Beğendiğin için teşekkürler. Ben bu tarz işleri yıllardır beceririm. Motosiklete olan aşk beni bu hallere getirdi.
    *Şuracıkta Gürol abimizi tanıyana kadar eli elet tutat motorcu mu vardı da biz iş yaptırtmamıştık.
    * Kötü servisler ve beceriksiz usta çakması elemanları yüzünden güzel bir çalışma atölyem oluştu. İyi para bağladım ama artık servislere sadece yedek parça temini için gidiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Ünal yediğiniz soğuktan çatlamıştır . Yoksa neden çatlasın ki..
    Seni öperim güzel kardeşim.
    Görüşmek dileği ile..

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Chopperrider, al getir. Ankara'da bir shadow daha olsun. Ankara'lının gözü kulağı bayram etsin.
    osaglam bunu beğendi.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    http://www.motosiklet.net/forum/fayd...ml#post2624491

Çözüme bayıldım arkadaşlar.

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Bunlar da ne? Krom kapaklar, swich ler, sisler, şaft kromu.... Bende motoru aksesuarlı aldım diye geriniyordum. Kuru bakır gibi gelecek yakında gözüme. Bizde iki reflektör için seviniyoruz. Onun da rengini tutturamamışız. Olmaz arkadaş acilen maaşa zam yapılmasını talep ediyorum.

Osman bey, Konya da aksesuarcı bırakmadım. O dediğin reflektörden yok. İnatla arıyorum. Bugün kamyon sanayisine gideceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gezinme komutanım söyle ortaya karışık alevli malevli gelsin

http://www.hepsiburada.com/Liste/kir...oryId=20024936

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Gürol bu ürün nasıl sence?
    Bizim makinalara olur mu?
    http://www.hepsiburada.com/Liste/mot...oryId=20029252

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler