Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Çanakkale yolcusu kalmasın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 honda shadow
    Abilerim sizlerle tanısmak için can atıyorum beni de aranıza kabul ederseniz tabi
    su site hakkında bana bilgi verebilirmisiniz bi kac parca almak istiyorum. burdan daha önce alısveris yapan oldumu yardımcı olabilrse biri duacı olurum.
    http://www.cruisercustomizing.com/ac...ries-and-gifts

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı efemert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim sizlerle tanısmak için can atıyorum beni de aranıza kabul ederseniz tabi
    su site hakkında bana bilgi verebilirmisiniz bi kac parca almak istiyorum. burdan daha önce alısveris yapan oldumu yardımcı olabilrse biri duacı olurum.
    On gün önce hidrolik kutu üstü aksesuar anahtar siparişi verdim,yola çıktı dediler ancak henüz elime geçmedi.
    Araştırmak için sipariş nosunu girdiğimde yaklaşık temmız ayını göstermeye başladı,bende soramıyorum gemiyle gönderdik derler diye (:
    Eğer gemiyle geliyorsa enaz iki ay sürer (:....

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale yolcusu kalmasın..
    Otobüs ne zaman kalkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı efemert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ... hoş geldin neden kabul etmeyelim... Biyografinde pek birşey bulamadım. Mademki "aranıza kabul edersiniz" diye bir giriş yapmışsın şü shadowcu arkadaşların seni kısaca tanıyacakları kadar kaç yıldır motosiklet sürücüsüsün, neler kullandın, günlük hayatında nelerle oyalanırsın, bebe varmi, yoksa sen mi bebesin gibi bir açıklama yaparsan daha erken kaynaşmış olursun düşüncesindeyim. Tekrar hoş geldin.
    Bu arada ÖZER abinin sözlerini de yabana atma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gidip full aksesuarlı bir shadow bakacağım, çok hevesliyim. Aranıza katılmak için çok az gaza ihtiyacım var
    Olcay nereye bakarsan bak, senin o dediğin kadar aksesuarlı shadow olsa olsa senin sitendedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On gün önce hidrolik kutu üstü aksesuar anahtar siparişi verdim,yola çıktı dediler ancak henüz elime geçmedi.
    Araştırmak için sipariş nosunu girdiğimde yaklaşık temmız ayını göstermeye başladı,bende soramıyorum gemiyle gönderdik derler diye (:
    Eğer gemiyle geliyorsa enaz iki ay sürer (:....
    Ağam neden siparış verirken birşey demedin. Belki sayısını yükseltirdik. Hem kaç para olduğunu yazarsan iyi olur. Ayrıca Bu anahtar kaç konumlu. Yani kaç adet üniteye hizmet verebiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abim inan ben hepinizle tanışmayı çok istiyordum ancak biz Balıkesir'den kafile olarak tek otobüsle gelince mecburen zaman limitlerine uymak zorunda kaldım, Pazar günü sabah saat 0900/1300 saatleri arasında fuar alanında kalabildim ve bu süreçte sadece ve en azından Özer abimle görüşebildim sonra ekip Kadıköy'e motosiklet ve malzeme satıcılarını ziyaret etmek üzere harekete karar verdi ben de çoğunluğun kararına uymak zorunda kaldım. Yoksa bizzat görmesem de samimiyetine ve şekerliğine inandığım Gürol abi, Uğur abi ve sizinle tanışmayı gerçekten çok istedim. Özer abimi özlemişim, Nadır abiyle de görüşemedik hatta egzoz konusunda yardımını esirgemeyen Mustafa ile de tekrar görüşebilmek istedim ama nasip olmadı, bir daha ki sefere inşallah.... Balıkesir motosiklet kulübü 10Riders'in Erdek etkinliğine gelme fırsatınız olursa pek çok ağır abimle tanışma şansını yakalamış olacağım. Karadeniz gezinize katılmayı ve sizlerle sürüş yapmayı çok isterdim ama muhtemelen Mayıs ayında TCMK ekibinin Büyük Sürüş organizasyonunda yer alacağım. Vakti zamanında Merzifon'da çalışırken Karadeniz'i en uç sınırına kadar gezme fırsatım olmuştu, sizleri harika bir doğa ve harika sıcak kanlı insanlar bekliyor desem ayıp olur sen zaten Karadeniz Uşağusun abim....bilursun oralaru daaa
    Soğolasın kardeş. Tabi ki bizde seni tanımak isterdik. Neden istemeyelim ki... Nasil olsa elini öpene hoşmerim tatlısı dağıtıyormuşssun.

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    18 Mart Şehitler Günü için Konya'da Şehitlik ziyareti organize etmeye çalışıyorum (a2teker.com aracılığı ile).
    Bakalım nasıl olacak? yarın birkaç resim çekip sizlerle paylaşırım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gidip full aksesuarlı bir shadow bakacağım, çok hevesliyim. Aranıza katılmak için çok az gaza ihtiyacım var
    gazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    ııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    aksesuarsızda olsa al olcay
    gördüğün gibi bizim grupta aksesuar ve paylaşım dostluk ploblem değil

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C

Gürol abim Cumartesi günüme heyecan kattığın için teşekkürler..

Gürol abi sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum ;ihtiyacım olan ve bir türlü tedarik edemediğim civataların 'her türlüsünü' motorumla vakit geçirmeyi planladığım güneşli cumartesi gününe yetiştirdin bari izin verseydin de kargoyu ben ödeseydim abim . Balıkesir'de kafayı sıyırdığım civata rezaleti sonrasında sadece bir gün içinde evimin kapısına gönderdiğin 'altın' değerindeki civata seti için minnettarım, samimiyetin ve "abi"liğin için sağol. Ben de sıkı çalıştım ve diğer aksesuarlarla birlikte ön camı da monte ettim...

speedy2 bunu beğendi.
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    [QUOTE=asymetry;2614154]Gürol abi sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum ;ihtiyacım olan ve bir türlü tedarik edemediğim civataların 'her türlüsünü' motorumla vakit geçirmeyi planladığım güneşli cumartesi gününe yetiştirdin bari izin verseydin de kargoyu ben ödeseydim abim . Balıkesir'de kafayı sıyırdığım civata rezaleti sonrasında sadece bir gün içinde evimin kapısına gönderdiğin 'altın' değerindeki civata seti için minnettarım, samimiyetin ve "abi"liğin için sağol. Ben de sıkı çalıştım ve diğer aksesuarlarla birlikte ön camı da monte ettim...
    QUOTE]

Çok güzel olmuş güle güle kullan. Camına taş değmesin
    Egzozlar muhteşem... Kıskandım... Maşallah deyim de nazar değmesin...

Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    [QUOTE=Komutan1968;2614178]
    Gürol abi sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum ;ihtiyacım olan ve bir türlü tedarik edemediğim civataların 'her türlüsünü' motorumla vakit geçirmeyi planladığım güneşli cumartesi gününe yetiştirdin bari izin verseydin de kargoyu ben ödeseydim abim . Balıkesir'de kafayı sıyırdığım civata rezaleti sonrasında sadece bir gün içinde evimin kapısına gönderdiğin 'altın' değerindeki civata seti için minnettarım, samimiyetin ve "abi"liğin için sağol. Ben de sıkı çalıştım ve diğer aksesuarlarla birlikte ön camı da monte ettim...
    QUOTE]

Çok güzel olmuş güle güle kullan. Camına taş değmesin
    Egzozlar muhteşem... Kıskandım... Maşallah deyim de nazar değmesin...

Komutanım teşekkür ederim, motor Japon ama egzoz Amerikan biraz chopper ruhu kattık cruise'e, @mutu sağolsun...

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 Mart Şehitler Günü için Konya'da Şehitlik ziyareti organize etmeye çalışıyorum (a2teker.com aracılığı ile).
    Bakalım nasıl olacak? yarın birkaç resim çekip sizlerle paylaşırım..
    Evet sözünü ettiğim ziyareti gerçekleştirdik. Yalnızca iki kişiydik ne yazıkki, üstelik Konya Şehitliğini Konya'lı olmyan iki kişi ziyaret ettik.
    Resimleri :

speedy2 ve ZIPPIRMAN bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [QUOTE=asymetry;2614154]Gürol abi sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum ;ihtiyacım olan ve bir türlü tedarik edemediğim civataların 'her türlüsünü' motorumla vakit geçirmeyi planladığım güneşli cumartesi gününe yetiştirdin bari izin verseydin de kargoyu ben ödeseydim abim . Balıkesir'de kafayı sıyırdığım civata rezaleti sonrasında sadece bir gün içinde evimin kapısına gönderdiğin 'altın' değerindeki civata seti için minnettarım, samimiyetin ve "abi"liğin için sağol. Ben de sıkı çalıştım ve diğer aksesuarlarla birlikte ön camı da monte ettim...

Volkanım lafı bile olmaz ne demek teşekkür falan filan,onlar sıradan insan işidir daaa
    dostlar arsında teşekkür rica özür geçmez)
    güle güle kullan harika olmuş herşey,stop korumalardan bende almayı düşünüyorum nekadara nereden aldığını söylersen sevinirim

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

[QUOTE=Komutan1968;2614651]Evet sözünü ettiğim ziyareti gerçekleştirdik. Yalnızca iki kişiydik ne yazıkki, üstelik Konya Şehitliğini Konya'lı olmyan iki kişi ziyaret ettik.

Ayağınıza gönlünüze sağlık İlker komutanım

Motosikleti
    İlker komutan; Ne gerek ki o aziz şehitlikte molozları toplamaya. T.S.K. adına İLKER komutan; Vatanına, milletine,şehidine saygı duyanları temsilen de arkadaşınız yer almış. Bence orada milyonlar varsınız. Süpersiniz. Elinize ayağınıza sağlık.Daima var olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Bizim asymerty
    Shadow unun egzosunu bir zahmet tam boy görünür olarak resmini koyarsan merak eden arkadaşların merağını gidermiş oluruz.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker komutan; Ne gerek ki o aziz şehitlikte molozları toplamaya. T.S.K. adına İLKER komutan; Vatanına, milletine,şehidine saygı duyanları temsilen de arkadaşınız yer almış. Bence orada milyonlar varsınız. Süpersiniz. Elinize ayağınıza sağlık.Daima var olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Bizim asymerty
    Shadow unun egzosunu bir zahmet tam boy görünür olarak resmini koyarsan merak eden arkadaşların merağını gidermiş oluruz.
    Osman abim resimleri ekliyorum; meraklısına Cobra Streetrod Slashdown:

Buradaki linklerden de bizzat canlı canlı performansını görebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=V5UEO...&feature=share

http://www.youtube.com/watch?v=-Apmx...&feature=share

Motosikleti
    Teşekkürler. Süpermiş. Bari bende bu video sesini mp3 e kayıt ediyim. Yolda gazladıkça mp3, sesisi açarım.

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutu Böyle herşeyi ulu orta konuşup asker kaçağı olduğunu her yerde söyleme . Bak artık aramızda komutanlarda var. Ondan sonra bir bakarsın kendini Diyarbakır dağlarında tatbikatta bulursun. Sonra biz motorcular bile kurtaramayız.
    Osman abi, Asker kaçağı değilim inşallah Ağustosta alırlarsa gideceğim. Hep beraber motorlu konvoy ile uğurlayacaksınız beni ona göre Neresi olursa olsun Vatan toprağı olduktan sonra gururla gözümüz kapalı gideriz. Hepimiz öyle değilmiyiz ?

Volkan abi aksesuarlar çok iyi olmuş, Allah kazadan beladan nazardan korusun. İyiki satmamışsın diyorum kendi kendime , eminim sende aynısını diyorsundur.

Gürol abi, C.tesi günü sırtlığı taktım, hani fotoğraf diyeceksin , fırsat bulamadım en kısa zamanda paylaşacağım. . .

Selametle,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi, Asker kaçağı değilim inşallah Ağustosta alırlarsa gideceğim. Hep beraber motorlu konvoy ile uğurlayacaksınız beni ona göre Neresi olursa olsun Vatan toprağı olduktan sonra gururla gözümüz kapalı gideriz. Hepimiz öyle değilmiyiz ?

Volkan abi aksesuarlar çok iyi olmuş, Allah kazadan beladan nazardan korusun. İyiki satmamışsın diyorum kendi kendime , eminim sende aynısını diyorsundur.

Gürol abi, C.tesi günü sırtlığı taktım, hani fotoğraf diyeceksin , fırsat bulamadım en kısa zamanda paylaşacağım. . .

Selametle,
    rahatmı izlenimler nasıl?

---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

desenize bu cumartesi herkesi çalıştırmışım))
    güle güle,iyigünlerinde kullan Mustafa

sadece Özer abi sanırım yine sessiz derinden ve gizli gizli kaçmış birtaraflara

---------- Post added at 11:42 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

Bana sözverdiği malzemelerde o yüzdenmi gelemiyor ne )))

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    ACİL ACİL ACİL
    Akü iflas etti, heves kursakta kaldı. Hangi aküyü alıp takayım ? Yardım...
    Bugün mesaiden sonra Konya akücüleri dolaşacağım.
    Marka - Model hangisi olsun... ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Kıskandırmayın yahu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    İlker komutanım ben işimizi görecek bedava gibi paraya bir kuru akü buldum fakat seleyi söküp bakmadım daha oluyormu olmuyormu diye
    sen hemen seleni şöküver ve akü yerinin kalınlığına bak mevcut akünün 1 cm kalını olabiliyorsa sana telefon vereceğim oradan sipariş et,35 ve 55 lira iki çeşit
    yok olmuyorsa http://www.akusepeti.com/YTX14-BS-12...ku,PR-116.html

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

http://www.acdc.com.tr/tr/kuru-aku-hakkinda.htm?id=10 birde bu var kuru akü olduğundan her şeklide koyulabilir akma, kokma olmaz en boya bakmadan yerine girebiliyorsa buda oluyor

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

umarım yeteri kadar acil yetişebildik )))

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Gürol abi,
    Benim bildiğim kadarı ile bizim motorların orjinal akü boyutları ;
    Uzunluk (mm) : 150
    Genişlik (mm) : 87
    Yükseklik (mm) : 110

Senin gönderdiğin bosh marka akü güzel ancak 4 cm kadar yüksek gelecek gibi duruyor.

Orjinali şu olsa gerek ; http://www.acdc.com.tr/tr/kuru-aku-hakkinda.htm?id=278

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürol abi,
    Benim bildiğim kadarı ile bizim motorların orjinal akü boyutları ;
    Uzunluk (mm) : 150
    Genişlik (mm) : 87
    Yükseklik (mm) : 110

Senin gönderdiğin bosh marka akü güzel ancak 4 cm kadar yüksek gelecek gibi duruyor.

Orjinali şu olsa gerek ; http://www.acdc.com.tr/tr/kuru-aku-hakkinda.htm?id=278
    benim aklımda ytx14bs kalmış valla yanıtmış olurum bu durumda aman ha özür dileriz.
    1cm farkla bu var http://www.acdc.com.tr/tr/kuru-aku-h....htm?id=112012

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler