Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıskandırmayın arkadaşlar.. Düşünüyorum böyle "Wild Hogs" türü bir organizasyon olsa ben ne yapardım. :(
    Düşün bakalım: izin durumu, atama durumu, mesai, denetleme..... daha saysam mi ???
    İzin,atama,mesai,denetlemeye ek olarak Askerlik sorunum da mevcut. bu yüzden büyük ihtimal katılamayacağım.ama gün ola devran döne diyelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Volkan yardım için elimizden geleni yaparız,telefon ettiğinde toplantıyıda yarıda keseriz konuşuruz,ne gerekiyorsa elden geldiğince sorana anlatırız
    ammmmaaaaaa
    fotoğraflarıda isteriz

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan yardım için elimizden geleni yaparız,telefon ettiğinde toplantıyıda yarıda keseriz konuşuruz,ne gerekiyorsa elden geldiğince sorana anlatırız
    ammmmaaaaaa
    fotoğraflarıda isteriz
    Abi kafayı yiyeceğim hiç sorma, Balıkesir'de ne kadar büyük hırdavatçı varsa gezdim, gidonun ana bracket altındaki civataların alyen başlısını bulamadım bir türlü hatta ölçüyü bile tutturmakta güçlük çektim adamların ifadesi aynen şöyle: "yüz kişide bir kişi ister böyle bir şey, neden getirelim ki?" Kappa cam ayağının böyle bir dezavantajı oldu benim için, üst bağlantı noktaları boru tipi, altı başlı civata içine girince takım çalışmıyor. Bakalım neler olacak, neresi kesilecek?
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kafayı yiyeceğim hiç sorma, Balıkesir'de ne kadar büyük hırdavatçı varsa gezdim, gidonun ana bracket altındaki civataların alyen başlısını bulamadım bir türlü hatta ölçüyü bile tutturmakta güçlük çektim adamların ifadesi aynen şöyle: "yüz kişide bir kişi ister böyle bir şey, neden getirelim ki?" Kappa cam ayağının böyle bir dezavantajı oldu benim için, üst bağlantı noktaları boru tipi, altı başlı civata içine girince takım çalışmıyor. Bakalım neler olacak, neresi kesilecek?
    hiçbiryeri kesme,metrik kaç diş ve boyunu söyle ben sana yollayayım,seni ilk gördüğümde sopalarım vallahi haa, dert ettiğin şeye bak be )))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Volkan sana 8*20 yada 25 imbus cıvata lazım ben baktım,
    bana kargo adresi ver,paslanmaz olarak yollayayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kargoya verdim Volkan birkaç ayrı boy olarak,yarın eline geçer aras kargo

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Beni

m helikopterin geçen sene çekilmış fotoları;
    speedy2 ve asymetry bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim helikopterin geçen sene çekilmış fotoları;
    Peehhhhhhhhhhhhhh
    sürücü yaslanması bile yok

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Bugün bi havesle uyandım güneş çıkmış diye ama bir baktım ki dışarısı kar ve buz. Hevesler yarına kaldı..

Motosikleti
    Peehhhhhhhhhhhhhh
    Ben senin gibi belini doğrultamayan ihtiyar miyim ki sürü yaslanması kullanayım.

Nasıl olsa artık resim koymayı öğrendim. 2012 modifiyesi ile görüntüleri de gelecek inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Bugün bi havesle uyandım güneş çıkmış diye ama bir baktım ki dışarısı kar ve buz. Hevesler yarına kaldı..
    Artık her geçen gün hava ısınır. Antromanlar başlar.

Motosikleti
    Peehhhhhhhhhhhhhh
    Bende bu sözünün üzerine bak ne de güzel sürücü sırt dayaması ürettim.

upload images

Motosikleti
    Resimleri görmedim ne yazıkki Osman Bey,
    Afedersin komutan yüklerken bir hata olştu bu nedenle yeniden tek olarak denedim. Bundan sonra görürsunuz inşallah. Siz yeterki izlemede kalın daha neler göreceksiniz...

Bu arada Muhtemelen Hazıran ayı içinde gerçekleşecek olan karadeniz seyatı kadrosunda olacaksınız inşallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

image hosting

Bunlarda yeni imalatlar. Fabrıka kurulmuştur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzin,atama,mesai,denetlemeye ek olarak Askerlik sorunum da mevcut. bu yüzden büyük ihtimal katılamayacağım.ama gün ola devran döne diyelim.
    mutu Böyle herşeyi ulu orta konuşup asker kaçağı olduğunu her yerde söyleme . Bak artık aramızda komutanlarda var. Ondan sonra bir bakarsın kendini Diyarbakır dağlarında tatbikatta bulursun. Sonra biz motorcular bile kurtaramayız.

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Ne? Kim? Askerden kaçan mı var?
    Hemen müdahale edebilirim....

Osman Bey, bu yıl mayıs ayında atama bekliyorum. Bizim iş böyle işte. Şimdiden ne olacağını hiç bilemiyorum. Haziran için söz vermek şimdilik çok zor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bende bu sözünün üzerine bak ne de güzel sürücü sırt dayaması ürettim.
    http://s18.postimage.org/z8w31e0ah/SDC13103.jpg
    upload images
    bu ortadaki boncukmudur neyin
    banada bir alan oldumu acaba?

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Arkadaşlar bu konu ciddi altta lnk verdiğim topikte sizleride yanımda görmek isterim babaları shadowcuları,adamları bir görsün forum şu garibanların elinden tutalım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-kirilsin.html

Motosikleti

gif image hosting

Bu görüntüler de işimden eve döndükten sonra motosikletlerimle birlikte zaman geçirip onları okşadığım aletler hobi odam...
    ZIPPIRMAN ve speedy2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Kargoya verdim Volkan birkaç ayrı boy olarak,yarın eline geçer aras kargo
    Abim çok teşekkür ederim, inan çok mutlu oldum çünkü cam elimde öylece kalakalmıştım burada, hava tahminleri güneşi gösterdiği için yarın vaktimi motorumla geçirmeyi planlamıştım ama civata sıkıntısı beni de sıkmıştı şimdi yolunu gözlediğim umutlarım var en azından, yarın sorun olmadan montajı gerçekleştirebilirsem resimleri mutlaka eklerim.

Motosikleti
    Yaa... asymetry Fuarda sakallı herifi görmeyeyim diye İstanbul'u erken terkettin ama ZIPPIRMAN civatayı bile senin için üretip gönderdi. Böylesine şeker çocuğu görmeye değmez miydi sence..

Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Yaa... asymetry Fuarda sakallı herifi görmeyeyim diye İstanbul'u erken terkettin ama ZIPPIRMAN civatayı bile senin için üretip gönderdi. Böylesine şeker çocuğu görmeye değmez miydi sence..
    Osman abim inan ben hepinizle tanışmayı çok istiyordum ancak biz Balıkesir'den kafile olarak tek otobüsle gelince mecburen zaman limitlerine uymak zorunda kaldım, Pazar günü sabah saat 0900/1300 saatleri arasında fuar alanında kalabildim ve bu süreçte sadece ve en azından Özer abimle görüşebildim sonra ekip Kadıköy'e motosiklet ve malzeme satıcılarını ziyaret etmek üzere harekete karar verdi ben de çoğunluğun kararına uymak zorunda kaldım. Yoksa bizzat görmesem de samimiyetine ve şekerliğine inandığım Gürol abi, Uğur abi ve sizinle tanışmayı gerçekten çok istedim. Özer abimi özlemişim, Nadır abiyle de görüşemedik hatta egzoz konusunda yardımını esirgemeyen Mustafa ile de tekrar görüşebilmek istedim ama nasip olmadı, bir daha ki sefere inşallah.... Balıkesir motosiklet kulübü 10Riders'in Erdek etkinliğine gelme fırsatınız olursa pek çok ağır abimle tanışma şansını yakalamış olacağım. Karadeniz gezinize katılmayı ve sizlerle sürüş yapmayı çok isterdim ama muhtemelen Mayıs ayında TCMK ekibinin Büyük Sürüş organizasyonunda yer alacağım. Vakti zamanında Merzifon'da çalışırken Karadeniz'i en uç sınırına kadar gezme fırsatım olmuştu, sizleri harika bir doğa ve harika sıcak kanlı insanlar bekliyor desem ayıp olur sen zaten Karadeniz Uşağusun abim....bilursun oralaru daaa

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bugün gidip full aksesuarlı bir shadow bakacağım, çok hevesliyim. Aranıza katılmak için çok az gaza ihtiyacım var
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler