Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanıymış derler.
    DL o kadar keyifli bir motor ki, birçok maceradan sonra, yine yeni yeniden, DL-650 ile aranızdayım.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Arkadaşlar bende thai gibi dun burgmanımı verıp DL 650 aldım.Bu arada bugun bıraz turladım göztepe koprusu uzerınde yanlarından gectıgım dl650 lı bır grup vardı Buradan bırılerı mıydı...

En kısa zamanda sizlerle tanısmak dılegıyle...
    sevgıler saygılar

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Selam Tarden ,
    Eğer göztepe köprüsü üzerinde 3 tane DL , bir 1150 GS gördüysen, o gördüğün Motogezgin grubu idi. Çünkü Tam göztepeden geçerken soldan bir adet siyah DL ye rastladık bugün. Bana eliyle geçin dedi . Muhtemelen o sendin. Bizim grupta en fazla olan motor DL650. Eğer dostluk ortamında uzun motor gezilerini seviyorsan ve durup dururken atlayıp motora boş boş geziyorsan , sürekli motora binip biryerlere gitmek istiyorsan aynı rahatsızlıktan müzdarip arkadaşlardan bol miktarda olan grubumuzun sitesine bir göz at istersen. Görüşmek üzere.
    [COLOR="Blue"]En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    ah be abicim o sen mıydın .sen tabı resmım olmadıgı ıcın benı tanıyamayacaksın ama ben nbc boranın ordan serhat ....

Motosikleti
    dl650
    merhabalar

orta sehpa konusu defalarca gündeme geldiğini biliyorum ancak bir türlü bulunamıyor . yabancı sitelerde aradım ve hepco & becker ve sw motech in buldum birde sanırım orjinal suzuki olarak var . birçok sitede orjinali için pek iyi çalışmıyor diyorlar h&b gayet iyi gözüküyor fiyatı 157 $ sw motech de 139 € altan motor tamer abi de sanıırım ojinali için 200 € civarında oldugunu yazmıştı bu kadar fiyat farklılıklarının olması normalmi yoksa memlekette biraz pahalımı ? bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer'in (Altan Motor) elinde bir tane orta sehpa olacak, arayıp fiyat alsan iyi edersin. Orta sehpalar biraz pahalı haklısın, zincir bakımı vb. şeyleri kendin yapıyorsan orta sehpa gerekli evet. Ama bence karter koruma, motor koruma, elcik koruma, Xenon far orta sehpadan daha öncelikli aksesuarlar.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanıymış derler.
    DL o kadar keyifli bir motor ki, birçok maceradan sonra, yine yeni yeniden, DL-650 ile aranızdayım.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
    Ziya çok sevindim dostum harilka bir seçim...

Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende thai gibi dun burgmanımı verıp DL 650 aldım.Bu arada bugun bıraz turladım göztepe koprusu uzerınde yanlarından gectıgım dl650 lı bır grup vardı Buradan bırılerı mıydı...

En kısa zamanda sizlerle tanısmak dılegıyle...
    sevgıler saygılar
    Bir gün herkes DL li olacak zaman bunu gösterecek..

Selamlar..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650

Ben de DL ciyim artııııkkkk!!!!

Arkadaşlar merhaba,
    bu form sayesinde aradığım modeli bulmuş oldum. O kadar güzel anlatılmış ki DL, tüm yönleriyle. Bu yüzden emeği geçen herkese çok teşekkür edrim. Arayış yolumda ışığım oldunuz.
    Ben de Honda shadow vardı. Onu sattım yeni makinamı aldım.2007 model. Gerçi daha kavuşamadım ona ama 15 gün sonra inşallah tepesindeyim. Ben gri renk olanı istiyorum ve o da henüz 2007 modellerinde daha Türkiye ye yeni geliyormuş. Bekliyorum bakalım sabırsızlıkla

Arkadaşlar birşeyi çok merak ediyorum DL 650 de elektronik gösterge bölümünde hangi viteste olduğunu gösteriyor mu..

Neyse...bundan sonra görüşmek ve DL lerle dolaşmak umuduyla...rüzgarsız kalmayın.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Arkadaslar DL lerimiz icin Thuring ön camlar var daha geniş . orjınal veya kappa marka nerden ve kaça alabiliriz ?
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı bodyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    bu form sayesinde aradığım modeli bulmuş oldum. O kadar güzel anlatılmış ki DL, tüm yönleriyle. Bu yüzden emeği geçen herkese çok teşekkür edrim. Arayış yolumda ışığım oldunuz.
    Ben de Honda shadow vardı. Onu sattım yeni makinamı aldım.2007 model. Gerçi daha kavuşamadım ona ama 15 gün sonra inşallah tepesindeyim. Ben gri renk olanı istiyorum ve o da henüz 2007 modellerinde daha Türkiye ye yeni geliyormuş. Bekliyorum bakalım sabırsızlıkla

Arkadaşlar birşeyi çok merak ediyorum DL 650 de elektronik gösterge bölümünde hangi viteste olduğunu gösteriyor mu..

Neyse...bundan sonra görüşmek ve DL lerle dolaşmak umuduyla...rüzgarsız kalmayın.
    arkadasım öncelikle hayırlı olsun çok doğru bır karar vermışın DL almakla

bildiğim ve görduğum kadarıyla elektronık göstergede hangi viteste olduğunu gösterır bır yer yok zaten gerekte yok DL senı uzmez merak etme bin motoruna keyfıne bak gerısı yalan
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    .
    Öncelikle hoşgeldin. DL'de orjinal olarak vites göstergesi yok fakat istenirse aşağıdaki linkte görebileceğin gösterge takılabilir. Türkiye'de bunu satan var mı bilmiyorum.
    http://www.amotostuff.com/Merchant2/...0_exhaust_perf

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    Alıntı batris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hoşgeldin. DL'de orjinal olarak vites göstergesi yok fakat istenirse aşağıdaki linkte görebileceğin gösterge takılabilir. Türkiye'de bunu satan var mı bilmiyorum.
    http://www.amotostuff.com/Merchant2/...0_exhaust_perf
    sağol arkadaş,verdiğin linki inceledim. ama fiyat epey tuzlu. zaten custom makine kullandım bugüne kadar. alışkınım, problem değil.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    DL de hangi viteste oldugunuzu motor devir gostergesinden anlamanız mumkun 70 km hızda 7000 devir 2.
    70 km hızda 6000 devir 3.
    70 km hızda 5000 devir 4.
    70 km hızda 4000 devir 5.
    70 km hızda 3000 devir 6.

vites gibi devir gucunu inceler ve yukarı aşagı değişmeyecek olan bu şablon ile kacıncı viteste oldugunuzu anlamak guc değil.

Gerçi 7. vitesi aradıgım benimde oluyor
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım öncelikle hayırlı olsun çok doğru bır karar vermışın DL almakla

bildiğim ve görduğum kadarıyla elektronık göstergede hangi viteste olduğunu gösterır bır yer yok zaten gerekte yok DL senı uzmez merak etme bin motoruna keyfıne bak gerısı yalan
    teşekkürler arkadaş, en kısa zaman da bir yerlerde buluşalım derim.. biraz muhabbet iyi olacak kanımca

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Arkadaşlar merhaba,

Vay vay vayyy.....

Hayırlı olsun metehan. Allah güzel günlerde kazasız belasız binmek nasip etsin. Siftaha bende gelirim artık. Bi ıslatırız Şebnem sen ben ve kırmızı şeytqanımla

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay vay vayyy.....

Hayırlı olsun metehan. Allah güzel günlerde kazasız belasız binmek nasip etsin. Siftaha bende gelirim artık. Bi ıslatırız Şebnem sen ben ve kırmızı şeytqanımla
    teşekkürler arkadaş, en kısa zaman da bir yerlerde buluşalım derim.. biraz muhabbet iyi olacak kanımca
    en kısa zamanda bır buluşma ayarlarız merak etme daha önce toplanmıştık bostancıda arkadaslarla tekrar bır yer ayarlayıp hem tanışırız hemde motorunu yenı alanlar için bır ıslatma olayına gırerız bıraz tuzlu olucak ama DL aldınız sonucta arkadaslar

İstanbul (anadolu ve avrupa yakası) ve cevre illerden gelebılecek arkadaslardan ortak bır buluşma yerı için önerilerinizi bekliyorum yapalım bır organızasyon millet motor görsun dımı hadı bakalım DL ciler elleri görelım
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    bu motorda ayagını kırmayan varmı sıra sende tansel :D

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    Evet arkadaşlar ben de UZMAN arkadaşa katılıyorum. Toplantı zamanı gelmiştir bencede. Yapalım bir organizasyon. Muhabete susadık yahuuu...!! Bu arada makinem hala gelmedi arkadaşlar..bekliyorum sabırsızlıkla...
    Arkadaşlar bana motor çalışırken göstergelerin özellikle digital olanın bir resmini yakın plan yollayacak olanınız var mı? şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Honda Varadero

saatci yakup

Herkeze merhabalar inşallah güzel dostluklarımız olur.Bu arada yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah.Aranızda en tecrubesiz benimdir mutlaka genede derimki Lütfen dikkatli olalım bilhassa aşırı hız yapmayalım başımıza en çok hızdan geliyor.Herkeze teşekkür görüşmek ümidi ile...Yakup Halıcı B.Evler İSTANBUL

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaşlar merhaba,

Hocam vıtes gostergesı yok ama gerek de yok.. Bu makınede ufak vitesler harıc her vıteste ıstedegın her suratte gıdebılırsın. O derecede rahattır yanı . vıtes gostergesıne kafanı takma canın sıkılınca sag bılege asıl gıtsın toplar gıder o..

Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DL de hangi viteste oldugunuzu motor devir gostergesinden anlamanız mumkun 70 km hızda 7000 devir 2.
    70 km hızda 6000 devir 3.
    70 km hızda 5000 devir 4.
    70 km hızda 4000 devir 5.
    70 km hızda 3000 devir 6.

vites gibi devir gucunu inceler ve yukarı aşagı değişmeyecek olan bu şablon ile kacıncı viteste oldugunuzu anlamak guc değil.

Gerçi 7. vitesi aradıgım benimde oluyor
    kıvanc 7 . vıtesı araman ıcın 190 ın ustunde olman lazım dostum.. zaten 6 ıncı vıtes 140 dan sonra hakkını verıyor ...: )
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda bır buluşma ayarlarız merak etme daha önce toplanmıştık bostancıda arkadaslarla tekrar bır yer ayarlayıp hem tanışırız hemde motorunu yenı alanlar için bır ıslatma olayına gırerız bıraz tuzlu olucak ama DL aldınız sonucta arkadaslar

İstanbul (anadolu ve avrupa yakası) ve cevre illerden gelebılecek arkadaslardan ortak bır buluşma yerı için önerilerinizi bekliyorum yapalım bır organızasyon millet motor görsun dımı hadı bakalım DL ciler elleri görelım

Tansel ılk bulusmayı ben ayarlamıstım.. bunu da sen ayarla. hem burda hem de bızım sıtede es zamanlı topıc acıp Dl cılerı bulusturalım Hadı canım kardesım sen yap bu ısı..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler