Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Arkadaşlar selamlar 2013 yeni kasa Apache sahibiyim 2 yıldır kullanıyorum 5bin kmde bir sorunla karşılaşmadim lakin askere gideceğim için motorumu satmayı planlıyorum martdan beri ilanda ben 4500 e koydum 3-5 arayan oldu 4binden fazla veren olmadi hep olucu 4000tlye arkadaşım 2012 model 20 binde sattı ben fiyatın normal olduğunu dusunuyorum sizce yanlış mıyım. Yaşadığım şehirden kaynakli da olabilir burda tek Apache bende şu an piyasa mi durgun bilemedim.ayrıca bu pazar 210km uzun yol yapmayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar.. İsmim Mehmet Elazığ Fırat Üniversitesinde okuyorum.. Aranıza dün katıldım 1.5 günde 100 km den fazla yol yaptım.. Motosikletten çok memnunum aramızda duygusal bir bağ oluştu adeta ona aşığım

http://i.hizliresim.com/VaozLV.jpg
    http://i.hizliresim.com/GR6426.jpg
    http://i.hizliresim.com/1v1ZvA.jpg
    hayırlı olsun kardeşim yıkatırken dikkat et benim bir kere hava filtresi ıslandı ömrümü yedi ondan beri hortumla kendim yıkarım

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim yıkatırken dikkat et benim bir kere hava filtresi ıslandı ömrümü yedi ondan beri hortumla kendim yıkarım
    Merhaba çok teşekkür ederim.. Evet dikkat ediyorum.. Petrolde yıkatıyorum.. TAZYİKSİZ su ile yıkıyorum.. Motor bloğuna çok fazla su değdirmiyorum.. Sonra bi temiz siliyorum.. Geçmiş olsun inşallah bir daha başınıza gelmez üzüldüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar 2013 yeni kasa Apache sahibiyim 2 yıldır kullanıyorum 5bin kmde bir sorunla karşılaşmadim lakin askere gideceğim için motorumu satmayı planlıyorum martdan beri ilanda ben 4500 e koydum 3-5 arayan oldu 4binden fazla veren olmadi hep olucu 4000tlye arkadaşım 2012 model 20 binde sattı ben fiyatın normal olduğunu dusunuyorum sizce yanlış mıyım. Yaşadığım şehirden kaynakli da olabilir burda tek Apache bende şu an piyasa mi durgun bilemedim.ayrıca bu pazar 210km uzun yol yapmayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim
    Merhaba sizi arayıp fiyat teklif edenler sizinde dediğiniz gibi ölücüler.. Motosikletinizi ticari amaçla alacak olan insanlar.. Gerçekten apache arayan adam zaten 3`e 5`e bakmaz fiyatı önemsemez motorun temizliği ile ilgilenir.. Sizi gerçek alıcılar bulmamış bir türlü :-(

Motosikletinizin km`si çok iyi

Birde motorun bulunduğu şehir çok önemli.. özellikle düşük fiyatlı motosikletlerde.. Çünkü adam ayriyetten masraf edecek ve zahmet çekecek..

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Büyük şehirlerde olsan rahat satardın ama çok ölü bir yerdesin burda adamlar 40-50 bin km olanlara 4 istiyolar

1 yıldır sadece ilk aldığım da yıkadım, yağmurdan başka su değmedi..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Pazar günü Karabük'e gitcem bu ara hava hep kapalı yağmur yağarsa orjinal lastiklerden dolayı endişeliyim sadece başka nelere dikkat etmeliyim

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Pazar günü Karabük'e gitcem bu ara hava hep kapalı yağmur yağarsa orjinal lastiklerden dolayı endişeliyim sadece başka nelere dikkat etmeliyim
    Şuan yenı gırdım odama.. bugun çinliyle 450km full artçılı (85 kg artçı) gezi yaptık.. 200km si kontak kapatmadan.. ortalama 95 110 bandında.. terleme bıle olmadı sıfır sıkıntı.. sen daha apacheyı soruyosun ^^ aç kontağı devam et..
    kazım kazım bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Benim motor tecrübem 5000 km kadar yolu ve trafiği biliyorum da yağmur da ne yapıyorsunuz orijinal lastik kullanan arkadaşlar?

Motosikleti
    tvs apache
    merhabalar bugun ustayla hırsızın zarar verdiği motorumu bakıma aldık
    gerekli işlemleri gerçekleştirdi eline koluna sağlık

son bir şikayetimide dile getirdim 2.viteste sürtünme sesi geliyordu balata zannetim ki şanzımanın bilyasında problem cıktı

usta 250 tl işçilik alırım dedi + parça masrafı ve benim gücüm buna yetmiycek ( Usta harbiden usta motora fısıldayan adam o derece )

bu problemin normal fiyatı ne tutar nasıl yaptırabilirim veya yapabilirim

usta iyi bir usta oldugu için el emeğine fiyat biçemiyorsunuz ne derse o

daha uygun bir şekilde haledebilirmiyim bunu çünki bütçemin sınırlarını baya baya aştım

Motosikleti

Hava çok güzel bebeğimle geziyoruz

Beyler resimde gözüken elbise demirini sökebiliyor muyuz?
    karadenizz bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/bbAJR0.jpg
    Hava çok güzel bebeğimle geziyoruz

Beyler resimde gözüken elbise demirini sökebiliyor muyuz?
    sökebilirsin elin yatkınsa basit.. Bende bakımları yaptım bugun bujıyı ngk taktm fln.. bakmak lazım eşeklere ki vefakar olsunlar
    3Hilal bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu aşşağıdaki şematiğin daha yüksek çözünürlüklü versiyonuna sahip olan kimse var mı acaba?

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı toomuchcc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aşşağıdaki şematiğin daha yüksek çözünürlüklü versiyonuna sahip olan kimse var mı acaba?

al kardeşim photoshopta oynadım üzerinde daha net ve büyük en azından
    toomuchcc bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    Virajlarda dikkat edeceksin lastiğin kapasitesine göre gideceksin

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Bu sabah 10:30da yola çıktım 120 km geldim 15 dk mola verdim sonra 90 km daha gittim şu an safranboludayım çok az bir bölümde yağmur vardı

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    evet, bende bugün opet benzinlikten 4t sentetik bazlı 10w40 motosiklet yağı aldım 30 tl fiyata. motorumun maşallahı var ama yağ mı yakıyor benzin mi yakıyor çözemedim tam. bir gün test edeceğim 1000 km yolda ne kadar yağ eksilttiğini. hep shell v-power kullanıyordum ama artık opet full force kullanmayı düşünüyorum.

dün sj4000 aksiyon kamera aldım ama replika yani çakma sj4000. kayıt kalitesi hoşuma gitti iyi ve fiyatıda 89 tl. 90 dakika kayıt yapabiliyormuş ama daha test etmedim. kaska monte etmek istiyorum ama beceremedim daha.

bu arada arka lastik çok canımı sıkıyor. 90x90 18 lastik takılı ve kalitesiz marka. yol tutuşu benim için hızdan daha önemli o yüzden baya kalın lastik takacağım ve ön lastiğide kalınlaştırmak istiyorum.

2 gün önce bir şey daha fark ettim, devir 8 bin civarı iken motor 100 km hız yapıyor ve devir 9 bin olduğunda 115 km hız yapıyor. bir ara devire bakmadım ve hıza baktım 121 km idi, hemen devire baktım 9600 civarı bir şeydi.

bu motorun maksimum hızı benim için artık 115 km yine ekleyeyim motor yüksek hızlarda güvensizlik vermiyor düzgün sürünce.

Wvet istanbul avrupa

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da mısın. İstanbul'da isen yardımcı olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Bugün akşam motoru zorladım. Az bi yokuş aşağı yine 139 gördüm
    Istanbul avrupa yakasindayim

http://www.tvsparca.com/piston-kiti-rtr
    http://www.tvsparca.com/silindir-blogu-titan

Bu linkler isimi gorucek galiba

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Benim motorunda zorlanmadan çıktığı hız 110 civarı ondan sonrası rüzgara göre yavaş yavaş saniye gibi artıyor 130 a kadar

Birde 2.vitesde motor traktör gibi çalışıyor zincir bollaştı ondanmı acaba

En son motul 10-40 yağ koymuştum 1500 km yi geçti onuda değiştirmek lazım, bujiyide değiştireyim aradan çıksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Arkadaşlar yarın yaşar motora gidip hava ve yağ filtresini değiştircem. Motor 7300 km oldu bujiyide değiştircem ama kendim ngk bujimi alıp takayım yoksa servisde orjinal bujimi taksınlar ?

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Selam Arkadaşlar

Eğer maslak da itü civarında olan arkadaş varsa tanışmak isterim.Çay içeriz itüde, motorcu muhabbeti yaparız :D

Motosikleti
    Merhaba.. Bugün hava baya sıcaktı.. Kontağı her açtığımda benzin göstergesi farklı gösteriyordu.. Havalardan dolayı mı oldu sizce..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler