Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet whatsapp grubumuz var ama nasıl işliyor bu işler pek anlamıyorum. bende gruptayım, seni nasıl ekleyeceğim? grubu kuran kişimi ekleyebiliyor sadece.
    Fatih sen dahil eklediğim herkesi yönetici yapıyorum zaten grupta. Numaranı ver reis hemen ekleyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı galadquendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biturlu anlasamadık (Silindir piston sekman üst kapak. Egzantrik) işcılık dahıl degıl heralde
    Reis işçilik dahil olduğunu söylemişti bana.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SalihAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2015+TVS RTR150 APACHE 2014

Apache Michelin Lastik

Apache ye MICHELIN lastik olmaz dediler şartları zorladık bulduk aldık
    Ön 80/90/17 Taban 1cm inceldi yol tutmaz falan demeyin herşey ölçüyle değil latik kalitesi
    Arka 110/70/17 Yanak 2cm inceldi virajları mükemmel oldu.
    Yok işte orjinal ölçüleriyle oynamışsın yol tutmaz kayar gibi şeyler yok gerçekten harika oldu düşünen herkese hiç düşünmeden takın derim ben çok beğendim...
    Adana bulamadığım için ERGÜR MOTOR İZMİRDEN ALDIM sağolsun çok ilgilendiler ellerinde olmadığı için ithalatçıdan tedarik ettiler...Numarası0532 346 1148 Gürkan Bey
    Lastik Marka Modeli MICHELIN PILOT STREET eski motorumda da kullanıyordum(MT125)tavsiye ederim.
    Bunlarda üstündeki fotoğrafları gerçekten spor bir görünüm kazandı:

Alıntı SalihAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön 80/90/17 Taban 1cm inceldi yol tutmaz falan demeyin herşey ölçüyle değil latik kalitesi
    Yok işte orjinal ölçüleriyle oynamışsın yol tutmaz kayar gibi şeyler yok gerçekten harika oldu düşünen herkese hiç düşünmeden takın derim ben çok beğendim...
    Adana bulamadığım için ERGÜR MOTOR İZMİRDEN ALDIM sağolsun çok ilgilendiler ellerinde olmadığı için ithalatçıdan tedarik ettiler...Numarası0532 346 1148 Gürkan Bey
    Lastik Marka Modeli MICHELIN PILOT STREET eski motorumda da kullanıyordum(MT125)tavsiye ederim.
    http://i.hizliresim.com/WYrbA8.jpg

http://i.hizliresim.com/R36QBZ.jpg

http://i.hizliresim.com/B2986V.jpg

http://i.hizliresim.com/2ZQjjO.jpg
    neden biri 70 biri 90 lık yaptınız michelin olması şart mıydı
    insta: veli_montana_

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Reis lastikleriniz hayırlı olsun..
    Sadece görüntü açısından eleştireceğim.. Bu kadar kalıplı motora bu lastikler gitmemiş Ve çok sırıtmış..

Tabi zevk meselesi beni ilgilendirmez..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    benim apaçide ön lastik 90/90/17 ve arka lastik 90/90/18 takılı. bisiklet lastiği gibi ince neredeyse. arkaya bulursam 110/90/18 irc takıcam. ön lastik "irc" marka ve fena değil. ekonomiye kaçıyorum.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantılarda hata yaptığınızı sanmıyorum.
    Geriye dediğiniz gibi model farkı ihtimali kalıyor.
    Benim ön çamurluk sorununu buldum çamurluk Demir'i yok öyüzden eğri duruyor ikinci el almıştım üstünde yan sanayi çamurluk vardı o kırıldı yenisini takınca (kendim takmıştım) hiç dikkat etmemiştim

VE DUYDUĞUM KADARIYLA ÖN ÇAMURLUK DEMİRİ SATILMIYORMUŞ NAAPCAZ Bİ FİKRİ OLAN VARMI?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

benim apaçide ön lastik 90/90/17 ve arka lastik 90/90/18 takılı. bisiklet lastiği gibi ince neredeyse. arkaya bulursam 110/90/18 irc takıcam. ön lastik "irc" marka ve fena değil. ekonomiye kaçıyorum.
    Ben öne 90/90/17 ırc taktım arkaya 100/90/18 ırc taktım bir yıldır kullanıyorum genel olarak memnunum amaaa arka lastik yüksek olduğundan orta sehpaya aldığımda sehpa havada kalıyordu ve devriliyordu bende ön amortisörü pusturdum yani indirdim biraz yani arkası kalktı önü indi biraz
    Ayrıca son bir aydır daha kötüsü oldu arka lastik çamurluğa yandan sürtüyormuş ve delmiş bile hatta çamurluğun en üstüne bile sürtmüş biraz aşındırmış bile. Foto atardım ama cepten yazıyorum foto atması biraz zor iş.

Motosikleti
    tvs apache

http://i.hizliresim.com/R36QBZ.jpg

http://i.hizliresim.com/B2986V.jpg

http://i.hizliresim.com/2ZQjjO.jpg
    Öncelikle hayırlı olsun kardeş arka lastik sanki ters takılmış deseni ters

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Selam bende lastikleri değiştirdim irc 90/90/17 ve 100/90/18 taktım fena değil orjinal lastiklerinden kat kat iyi fiyatıda uygun toplam 220 tl metzeler almayı istiyordum aslında buralarda bulması zor hemde pahalı neyse buda yeter

Motosikleti
    Yorumlarınız için teşekkürler lastiğin deseni böyle dışardan ters gibi duruyor

Motosikleti
    Tracer700
    sakli bir fotografta ok işaretide ters gibime geldi bir bak bakalım oklar ne tarafı gösteriyor yinede ısrar etmiyorum ama banada ters geldi güle güle kullan bende apache varken me22 takmıştım onlarda çok güzel taviye ederim tvs ye
    kazım kazım bunu beğendi.

İkisini de ters takmışlar.. İlk fotodaki ok yönü bile yanlış.
    SalihAktas bunu beğendi.

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Herkese merhaba, Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında servis tavsiye edermisiniz rica etsem.. Antalyadan yeni geldim bi kaç servise götürdüm ama memnun kalmadım sizlerden yardım bekliyorum teşekkür ederim.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Yeni motorun marka ve modeli nedir?
    Birde sakıncası yoksa fikir vermesi açısından kaça satıp, kaça aldığınızı paylaşabilirmisiniz?
    Yoksa da canınız sağ olsun.
    Temiz bir Hyosung GT 250 Comet aldım, naked versiyon. 2010 model, 18.000'de. Ama almadan önce yaklaşık 1000 km. sürmüştüm. Yani aslında 17.000'de aldım diyebilirim. :D

Ben 2013 Ekim çıkışlı, 2012 model TVS Apache'mi 4000 TL'ye almıştım 2014 Mayıs ayında. 2000 km.'de aldığım motoru tertemiz kullandım, bakımlarını itinayla yaptırdım. Hiç sorun çıkarmadı ama bakımlarına en iyi malzemeleri kullandığım için para harcamış oldum.
    Buna rağmen 18.000 km.'de iken (16.000 km. civarı kullandım.) 3400 TL'ye sattım bulunabilecek en temiz motorlardan biri olduğu halde. Ayrıca satılması için de bekledim aylarca.
    Apices bunu beğendi.

Alıntı yns0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında servis tavsiye edermisiniz rica etsem.. Antalyadan yeni geldim bi kaç servise götürdüm ama memnun kalmadım sizlerden yardım bekliyorum teşekkür ederim.
    Kağıthane de sürat motor var. Aratırsan navigasyondan çıkar.
    yns0707 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja 300 KRT ABS
    arkadaşlar 2015 kasım ayında sıfır olarak aldığım motorumu satıyorum. şu anda 5800 km'de. Daha yüksek CC ye geçeceğim için satıyorum. İlgilenen olursa ilan linkine tıklayabilir. Tekeriniz düz bassın..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0986013/detay/

Arkadaşlar selam,
    Motora rüzgarlık (tur camı) taktırmak istiyorum.
    bunu satan/yapan yer var mı ?
    Mağazalardan falan olumlu bir şey çıkmadı.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    benimde ok işareti dikkatimi çekti, desenlerden pek anlamam ama bu işareti koyuyorlarsa bir anlamı vardır. bence aşağıdaki resme bak ve lastikleri tekrar bir elden geçirt.

edit: başka bir resimde baktımki evet senin lastikler ters;

bak bu resimdeki motorun lastikler düz mesela;

senin motorda ise desenlar ters duruyuor. karlı yolda gittiğini varsayalım; sarı motor lastiği aldığı karı lastik kanalından yan tarafa atar ama senin motordaki lastikler ise yanlardaki karı tam lastiğin ortasına ve altına verir. bu hava, su, toprak, çakıl vb herşey için geçerli. bu yüzden lastikleri düzelttirmen çok önemli bence!

Motosikleti
    benimde ok işareti dikkatimi çekti, desenlerden pek anlamam ama bu işareti koyuyorlarsa bir anlamı vardır. bence aşağıdaki resme bak ve lastikleri tekrar bir elden geçirt.

edit: başka bir resimde baktımki evet senin lastikler ters;

bak bu resimdeki motorun lastikler düz mesela;
    https://image5.sahibinden.com/photos...0986013tg4.jpg

senin motorda ise desenlar ters duruyuor. karlı yolda gittiğini varsayalım; sarı motor lastiği aldığı karı lastik kanalından yan tarafa atar ama senin motordaki lastikler ise yanlardaki karı tam lastiğin ortasına ve altına verir. bu hava, su, toprak, çakıl vb herşey için geçerli. bu yüzden lastikleri düzelttirmen çok önemli bence!

O sizin gördüğünüz ok işarinin anlamı REAR orda da yazıyor geriye bakan yönü ifade ediyor
    Arka lastiğin olduğu fotoğrafa bakarsanız tabanda ok işareti var bide diğer taraftan fotoğrafını çektim FRONT yazıyor yani lastiğin yönü

Yinede dikkatiniz için teşekkürler [COLOR="Silver"]

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz bir Hyosung GT 250 Comet aldım, naked versiyon. 2010 model, 18.000'de. Ama almadan önce yaklaşık 1000 km. sürmüştüm. Yani aslında 17.000'de aldım diyebilirim. :D

Ben 2013 Ekim çıkışlı, 2012 model TVS Apache'mi 4000 TL'ye almıştım 2014 Mayıs ayında. 2000 km.'de aldığım motoru tertemiz kullandım, bakımlarını itinayla yaptırdım. Hiç sorun çıkarmadı ama bakımlarına en iyi malzemeleri kullandığım için para harcamış oldum.
    Buna rağmen 18.000 km.'de iken (16.000 km. civarı kullandım.) 3400 TL'ye sattım bulunabilecek en temiz motorlardan biri olduğu halde. Ayrıca satılması için de bekledim aylarca.
    Güzel bir motosiklet almışsınız, tekrar hayırlı olsun.
    Temiz de olsa maalesef bizim motorların ikinci elleri epey düşük oluyor.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    front ön lastiğe ok yönünde takin demek rear da arka lastige ok yönünde takin demek. ok yönü tekerin dönüş yönünü gosterir.

arkadaslar merhaba apachemin arka lastiği çatlamaya basladı artık değiştirmeyi düşünüyorum jant değiştirmeden ne kadar kalınlaştırabilir acaba teşşeküürler şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler