Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Semih abi yoksa sen misin? ben Fatih. motorun şanzumanı sorunluydu da benden mi gizliyorsun? Ben adamı böyle forumlarda yakalarım işte. şanzuman bozuksa söyle bak :D yarın motoru almaya geleceğim bana bozuk şekilde kaptırma sonra 4 ay olacak ehliyet evrakları evde duruyor, 250 tl verip emniyet müdürlüğünden ehliyeti alamadım o derece sıkışığım. Şanzuman masrafını bana kitleme ha :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Alıntı Traveler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 takıcaksan ki önermiyorum, jantta emanet duruyo, michelin var. Uygun bütçeli arıyorsan metzeller var. Pahalı Pirelli mt75 var, ben pirelli kullanıyorum ve çok memnunum. Apaçiye pirelli takan başka görmedim pek yorum alamadan taktırmıştım.

selam benm motor 2012 13 model orta kasalardan ynaı jant ebatları aynımıdır bılmıyorm ? birde lastik ebatlarını yazarsan sevınırım dostum zira biraz daha lastık bulamassam satmayı planlıyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Arkadaşlar son bir sorum daha olacak. benm ön arka lastik şambrelli. alacagım lastıkler tubeless olursa aynı janta uyumlu şekilde takabılıyorlar mı ? yada bi işlemden geçiyormu ? geçerse sağlıklı oluyor mu. acil bilgi lazım teşekkür ederim =)

apache motorun benzin filtresi kaç tl dir

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı aber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam benm motor 2012 13 model orta kasalardan ynaı jant ebatları aynımıdır bılmıyorm ? birde lastik ebatlarını yazarsan sevınırım dostum zira biraz daha lastık bulamassam satmayı planlıyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Arkadaşlar son bir sorum daha olacak. benm ön arka lastik şambrelli. alacagım lastıkler tubeless olursa aynı janta uyumlu şekilde takabılıyorlar mı ? yada bi işlemden geçiyormu ? geçerse sağlıklı oluyor mu. acil bilgi lazım teşekkür ederim =)
    Fabrika çıkışı zaten tubeless olması lazım

Orjinal lastik ebatları ön 90-90-17 arka 110-80-18 (2013 kasa için)

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

12 kasaya metzeler me 22 den başka düzgün lastik bulman zor.. tubeless kullandım uzun süre sorunsuz ama lastik orjinalinde iç lastiklidir
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Arkadaşlar a1 ile kullanılır mı?

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 kasaya metzeler me 22 den başka düzgün lastik bulman zor.. tubeless kullandım uzun süre sorunsuz ama lastik orjinalinde iç lastiklidir
    Kitapcikta orjinallere tubeles yaziyo

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michlen 80/90 17 90/80 18 buldum kullanabılrsın dıyen bı lastıkcı var sızce nasıl sonuc alırım ? ılk deneyen ben mı oolurum acaba :D

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    2012 Yılından sonra üretilen yeni kasaların lastikleri tubeless, 2012 ve öncesi kasaların ki iç lastikli.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Yılından sonra üretilen yeni kasaların lastikleri tubeless, 2012 ve öncesi kasaların ki iç lastikli.
    parayı bayıp metzeler alcaz herhalde tubeles yapabılıyozmu samrel lastıgı? 2012 lerdeki jantla

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    parayı bayıp metzeler alcaz herhalde tubeles yapabılıyozmu samrel lastıgı? 2012 lerdeki jantla
    orjinal ölçülerden şaşma.. apachenin dengesi diğer motorlar gibi ön ağırlıklı değil.. en ufak bişey bozuyor. sıkıntı çekersin..

orta kasadan bahsediyoruz.. hangı motordan bahsedildiğini okumadan yalan söylüyormuşum gibi yorum yapma arkadaşım lütfen.. yıllardır bu forumdayım biliyorum bu motorlar hakkında herşeyi..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal ölçülerden şaşma.. apachenin dengesi diğer motorlar gibi ön ağırlıklı değil.. en ufak bişey bozuyor. sıkıntı çekersin..

orta kasadan bahsediyoruz.. hangı motordan bahsedildiğini okumadan yalan söylüyormuşum gibi yorum yapma arkadaşım lütfen.. yıllardır bu forumdayım biliyorum bu motorlar hakkında herşeyi..
    Arkadaş 2012-13 kasa demiş bendede 2013 var ve tubeles dedim sana yalan söylüyorsun demedimki bende doğrusunu öğrenmiş oldum

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Benim 2012 modele irc takıp tubeless yaptım 1,5 sene önce.
    Çok şükür şimdiye kadar sorunsuz kullandım.
    Takacağınız lastik ölçüsü uygun olduktan sonra sorun çıkarmaz bence.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Bajaj Boxer - TVS Apache RTR
    Arkadaşlar meraba bende dün kırmızı yeni bir apache alarak aranıza katıldım

Motosikleti
    Hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun hangi şehir

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Evet arkadaşlar bende "Apache" kabilesine katıldım

bu sabah saat 09:00 da noterde satışı yaptık, sarı renkli ve 2012 model bir "apache" sahibi oldum. Aslında motor annemin adına yapıldı, ben yine motorsuzum resmi olarak, gayri resmi olarak bir motorum var

eren3736 ve t.madde bunu beğendiler.

Motosikleti
    hayırlı olsun kazasız belasız inşallah
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    teşekkür ederim, bu arada yolda benimle kapışmaya çalışanlar belki olabilir ama ben geçmelerine izin vereceğim. Gereksiz yere riske kesinlikle girilmemeli. Açık yolda kendimi tatmin edeyim yeter. hafif yokuş yukarı doğru kaptırdım bugün, devir göstergesine tam bakmadım ama 9 bin civarıydı sanırım ve hızımda 103 km falandı.

5 viteste düz yol bulabilirsem belki bir gün deneme yapabilirim ama korktum bugün biraz.

düz yolda hızlanma denemesi yapayım derken motorun ön tarafı sanki bir an hafifledi gibime geldi, bir an uçuşa geçiyorum sandım ve yavaşladım biraz.
    t.madde bunu beğendi.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gençler ve genç kalanlar özellikle İzmir'de ikamet edenlere bu sorum.

0 km apache almaya niyetliyim niyetli olmasınada, korkum bu servis durumu.. İzmirdeki tvs bayisiydi servisiydi yedek parçasıydı nasıldır ?

Şu servisin kapısının onunden gecme, şurası ıyıdır, şurası hesaplıdır gibi dediğiniz yerler varmıdır ?

Varsa isimleriyle beraber bir yazın size zahmet..

Geriye donuk eskı mesajlarda olabılır belı bu mevzu bılmıyorum ama suan 1610'a kadar gıttım sonuna kadarda gıdıcem nıyetlıyım
    t.madde bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer - TVS Apache RTR
    hoşbulduk sağolun ısparta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler