Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    yaa çagataay far saglam far çerçevesi ve saat çerçevesi ve 1 adet sinyal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet belçikadan abim izinde getirdi .
    benim kafamı çok kurcaladıydı hs1 aldı geliyor ta oradan ya olmassa diye amma velakin hs1 ile h4 aynı duy tipleriymiş.
    hs1 35 wattlıkların isimleri
    h4 ise 55/60wattlıkların isimleriymiş.

Şimdi HS1 lerde uyumlu yani ? aksarayda biraz araştırayım ona göre mutlaka bulunur sanıyorum ?

Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam var cercevesi 80 lira dedi bi
    de saatın arkasındaki plastik krıldı içim gitti abi saol bi oldu koyan 25 km gezdim
    geçmiş olsun Fatih. Benimde tek tırstıgım yerler bu virajlar ya. Arkadan gelen arabalarda hep dibimde zaten sanki ezeceklermiş gibi geliyo ama yapacak bişi yok beklicekler azcık.

Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar bende tvs apache rtr 150 2013 kasa aldım. şu an serviste. yarın teslim alacam. 2012 kasada titreşim oldğu söyleniyor ve 2013 lerde % 80 lere kadar azaltıldğı söyleniyor. ne derece doğru kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    yeni kasalarda biraz daha azalmış ama sen onu 14 dişli ve egzoz değişimi ile %95 e kadar indiriyosun.

Bu istanbulda apache buluşması olduğunda niye haber vermiyonuz arkadaş ya. Bizde yek gezinip duruyoz burda Birde haliç sanırım buluştuğunuz yer 2 km dibimde.
    canca54 bunu beğendi.

Motosikleti
    saol sertaç ben korkmuyorum bende çizik nile yok motoru aldık sıkıstık işte ne kadar azolsa okadar ii

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi HS1 lerde uyumlu yani ? aksarayda biraz araştırayım ona göre mutlaka bulunur sanıyorum ?

geçmiş olsun Fatih. Benimde tek tırstıgım yerler bu virajlar ya. Arkadan gelen arabalarda hep dibimde zaten sanki ezeceklermiş gibi geliyo ama yapacak bişi yok beklicekler azcık.

yeni kasalarda biraz daha azalmış ama sen onu 14 dişli ve egzoz değişimi ile %95 e kadar indiriyosun.

Bu istanbulda apache buluşması olduğunda niye haber vermiyonuz arkadaş ya. Bizde yek gezinip duruyoz burda Birde haliç sanırım buluştuğunuz yer 2 km dibimde.

hacım ampul işinden bişiler cıkarsa beni unutma.
    sertacr8888 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

200 tl çok gibi geldi ama bu dediğin yer yetkili servis dimi
    başka servislerden fiyat aldın mı?
    bir kaç servisi ara fiyat sor olmadı istanbuldaki servisleride ara fiyat sor

canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    bilgi için teşekkürler

Motosikleti
    evet zaten apazdche balan tek biri var oda malatyada ora 80 lira cerçeve 40 50 de saaa çerçevesi orda sinyal 25 lira ne diyeyim abi servi le arayı bozamk ii olur mu ki sdelo abi telini veriri misin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

düzeltme falan da olsa işte 180 falan gider en fazla dedi adam ben seyden korkuyorum disk ve amarsitor çekme nasıl oluyo direksiyon ama motorun vites geçişleri supe abi gidiyo canavar 2 3hafata 50 geçmitecem on freni nasıl kullannacam abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

internetten baktım da abi çerçeve 15 li diyo orda da 20 lira oılsun hayırlısı olsun tesekürler herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

abi internetten baktım 3 parça sinyal 20 tl far çerçevesi 75 oda 20 tl toplam 115 tl 150 geçmez herhalde demi selo abi 36 de işcilik alsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

herkese teşekurler ytarın belli oılur herkese tesekur ederim ozelikle selo ve sbr abiye ii aksamlar allah hakkımızda hayırlısınbı versin

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    ön dişli 14 olursa arka dişlinin kaç olması gerekiyor

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı mus6684 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön dişli 14 olursa arka dişlinin kaç olması gerekiyor
    öyle bir zorunluluk yok ayrı ayrı onlar. 13 den 14 e geçince hissetiğin fark sana yeterse devam et. arka orjinal 44 lük. onuda daha sonra küçülte bilirsin 43 veya 42 gibi ama daha da hantallaşır zevk alamazsın benim fikrim. önü 14 yap bırak.
    -------------

Ampuller için internette baya bi sörf yaptım fakat beyaz efektifli 35/35 hiç yok. çözüm 55 liğe geçmek gibi ama far çanağı sıkıntı yaratıcak bu seferde :/
    bu motorun aydınlatma çilesi bitmez xenon uyguladım elimde kaldı ampul ararsın yok.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    öyle bir zorunluluk yok ayrı ayrı onlar. 13 den 14 e geçince hissetiğin fark sana yeterse devam et. arka orjinal 44 lük. onuda daha sonra küçülte bilirsin 43 veya 42 gibi ama daha da hantallaşır zevk alamazsın benim fikrim. önü 14 yap bırak.
    teşekkür ederim

Tony_Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar görüşmek dileği ile saygılar abilerim )
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ampul konusu karmaşa night breaker ın 35wattlıgı zaten yok üretilmiyor. Xenon bizim motrlara uymuyor 55watt far tasını eritiyor en iyisi yine 35 lik biraz daha fazla ışık veren ampuller bakmak ben belçikadan philips motovision türkiyede yok . farkı normal ampule göre biraz daha parlak ve plakadan falan yansıma oldumu açısı tuttumu turuncu yansıyor göz almıyor .ama orjinal ampule göre daha iyi resimlerini çekipte atamadım karşılaştırmayı.
    http://imageshack.us/a/img6/317/ebsd.jpg
    http://imageshack.us/a/img829/2509/yqag.jpg
    http://imageshack.us/a/img35/5260/pywy.jpg
    Bu ampullerden turkiyede var internette gordum ama isigin rengi turuncuymus.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    fiyat konusunu bilmiyorum ama hs1 bizim motora uyumlu zaten içindeki ampulun yazılarınıda okursanız h4 yazmıyor ondada hs1u gibi bişey yazıyordu.Ama dedigim ampullede 55wat mış gibi aydınlatma almıyorsun öyle fazla bişey beklemeden yeterli geliyor eskisine nazaran

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    75 80 tl far çercevesi 15 tlde saatin etrafıdır sinyallerde 18 tl civarı sahibinden.comda ucuza bulabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

ampulü buldum 14 sterline

http://www.ebay.com/itm/PHILIPS-HS1-...item485860ce76

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    75 80 tl far çercevesi 15 tlde saatin etrafıdır sinyallerde 18 tl civarı sahibinden.comda ucuza bulabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

ampulü buldum 14 sterline

http://www.ebay.com/itm/PHILIPS-HS1-...item485860ce76
    ampul patlasa bişi olsa ampul takamıcaz. 12v/35w halojenli ampul ne kadarda azmış..

bu ampul türkiyede yok mu ? http://www.amazon.co.uk/Osram-Silver.../dp/B007UZFXLO

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ampul patlasa bişi olsa ampul takamıcaz. 12v/35w halojenli ampul ne kadarda azmış..

bu ampul türkiyede yok mu ? http://www.amazon.co.uk/Osram-Silver.../dp/B007UZFXLO
    ben bursada görmedim dediğin gibi ampulde sıkıntı

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bu apaçi çok satılmaya başladı karizması bitti ,köylü memet ağa bile biniyor takkeyle ,geçen günde herif sakallı molla şalvarla biniyordu 2013 modele bu küçük motor işi beni fazlasıyla sıkmaya başladı yandaki apache yazılarınıda söküp suzuki filan yapıştırayım şimdilik, hyper edge yazılarını söktüm bile

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu apaçi çok satılmaya başladı karizması bitti ,köylü memet ağa bile biniyor takkeyle ,geçen günde herif sakallı molla şalvarla biniyordu 2013 modele bu küçük motor işi beni fazlasıyla sıkmaya başladı yandaki apache yazılarınıda söküp suzuki filan yapıştırayım şimdilik, hyper edge yazılarını söktüm bile
    sen motorun senin altındayken nasıl durduguna bak hacı gerisini salla

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:24 ----------

motorun herşey orjinal istanbul parktan dönerken düzde yaptım sabri ve selami abeyde oradaydı.
    sizde 5000 km yi devirince belki şirinleri bile görebilirsiniz
    canca54 ve ercan41 bunu beğendiler.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Arkadaslar okan utandigi icin kilosunu belirtmemis. Kendisi 90 kiloyla gordu bu hizi. Masallah deyin. İns kiymet bilen birine satilir
    sllnbs.okn bunu beğendi.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    ya beyler eminim aynı durumdan muzdaripsinizdir çoğunuz. Şu ön kafadan gelen, gürültü, zırıltı, horultu artık ne karın ağrısıysa nasıl giderebiliriz. motoru aldığım günden beri ha geçti ha geçicek derken 4.800 km ye geldik halen devam ediyor. Kendi çabalarımla birşeyler yapabilirmiyim? Bu sorunu gidermiş arkadaşlar allah rızası için yardım edin. 1. ve 2. viteste ön taraf bildiğin can çekişiyor... :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler