Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    musluktan akan benzin zamanla kesiliyor ilk aldığımda benimde vardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad motosikletin benzin musluğunun üzerinde 3 adt vida mevcut üstteki iki adt vidadan sürekli damlıyor şıpır şıpır olmasada dokunduğumda sürekli ıslak vidalar
    Alttaki vida da akşam motoru park etsem sabah baktığımda o da ıslak oluyor
    Benim korkum motorsikletin deposunun altında delik falan yoktur umarım
    Birde bu bahsettiğiniz su tesisatı musluk plastik contası tam olarak nereye takılacak üstteki iki vidanın arkasına denk gelen kısma mı?
    En azından böyle birşey işe yarayacaksa bütün benzini bir kovaya boşaltıp musluğu sökeyim dediğiniz su tesisatı musluk plastik contasını takıp birdahaki hafta sonu servise gidinceye kadar oluşacak benzin israfını ve olası yangın riskini önlerim
    Çünkü birkaç yaramaz velet kibrit atsa motor bloğunun oraya Allah muhafaza anında alev alır...
    http://img51.imageshack.us/img51/39/kgsk.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    o sorun motoru ilk aldığımda bende de vardı sürat motora gittim serkan sta depoyu söktü alttaki vidaları sıktı ve halloldu

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    6.Grup Soruları ve Cevap Anahtarı olan bölüm 60 soru olan sınav.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    arkadaşlar kusura bakmayında ben bu apache yazısından utanıyorum söktürmek mümkün müdür? garantiden çıkar mı ?

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişli mevzusu şu
    motor cok seri oldugu için 80 90 nasıl cıktıgı belli olmuyor.
    vites araları cok kısa, vites aralarını uzatmak ve motorun kalkarken istemdışı ön kaldırmasını önlemekti benim için
    salı günü bende 14 dişli takıcam. uzun yolda sıkıntı oluyor 13 dişli
    senin amacında benimki gibi sanırm. O yüzden tavsiyem şiddeetle öneririm ;) bugun bi tur yaptım kendim. Yeni lastikler ile dişliyi denemek amaçlı. çok memnun kaldım. son hızı denemedim henüz fakat vites uzamaları ve tepkimeleri farklı bi ruh oldu motor. çok hooşuma gitti benim şahsen. Hatta 14,5 dişli de takılabilirdi :p arkayı ellemedim ama zincir aldıgımda arkayıda 43 yapıcam mutlaka.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayında ben bu apache yazısından utanıyorum söktürmek mümkün müdür? garantiden çıkar mı ?
    benide ilk zamanlar ediyoduda Neyseki yazı tipi şekilli bişi tam motora göre bence sökme altından boyasını alırsın veya mat farklı bi malzeme kalır bilmiyorum. Elleme bence
    Tsubasa bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    hacı sacmalama niye cıksın :D

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    ön dişli 14 olunca arka dişli de 44 mü olacak?

Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben normal dişliyle 138 gördüm inanmayan varsa resim upload edicem bakarsınız benim makina acıldı 5790 km de
    hay yavrum be kimin panpası :D oğlum param olsa alırdım senin motoru :D
    sllnbs.okn bunu beğendi.

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    arkadaşlar tvs lerde gidon kilidi var mı? Çok abest gelecek belki hatta git dene diyenler olacak fakat eğitim dolayısıyla başka şehirde motorum

Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    gidon kilidi var tabiyki

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Şu sava marka lastikleri alan arkadaş ne yaptı acaba fikri olan var mı memnun muymuş ?
    Malum 110 80 17 arka lastik bulmak zor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bugün lastiğime hava vurmak için motoru durdurduğumda farkettim.

Orta sehpaya aldım vitesdeyken kapadım kontağı debriyaja basıp lastiği elimde döndürmek istedim ama saçma bi şekilde bilmedğim bi yerden dirençle karşılaştım

Tekerin şıkır şıkır dönmesini beklerken çok aşırı olmasada bi miktar güç uyguladım döndürmek için. Acaba debriyajımda mı sıkıntı var diyicem ama seyir halindeyken hiç bi problemim yok.

Bu konuda bilgisi olan yada daha önce başına gelen var mı ? Ya da bu durum böyle de ben daha yeni mi farkediyorum

Motosikleti
    XJ6
    hacı sacmalama niye cıksın :D
    kitapçığın 57. sayfası : Şasi no,motor no vb gşbş aracı belirleyen rakamlar,harfler,levhalar,etiketler,damgalar üzerinde yapılan tahribat veya değişiklik halinde araç garanti kapsamı dışındadır.

Motosikleti
    Demir At
    kitapçığın 57. sayfası : Şasi no,motor no vb gşbş aracı belirleyen rakamlar,harfler,levhalar,etiketler,damgalar üzerinde yapılan tahribat veya değişiklik halinde araç garanti kapsamı dışındadır.
    yandaki şimdi tvs racing yazısını sökecem garanti dışımı kalıcak :D
    sacmalama emre,
    ben yazı söktüm diye de garanti dışına cıkacaksa o motor. satar bisiklete binerim

Motosikleti
    XJ6
    yandaki şimdi tvs racing yazısını sökecem garanti dışımı kalıcak :D
    sacmalama emre,
    ben yazı söktüm diye de garanti dışına cıkacaksa o motor. satar bisiklete binerim
    ben demiyorum başkan kitapçığın 57. sayfası diyor

Motosikleti
    Demir At
    ben demiyorum başkan kitapçığın 57. sayfası diyor
    tvs de garanti de yok ama neyse artık

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün lastiğime hava vurmak için motoru durdurduğumda farkettim.

Orta sehpaya aldım vitesdeyken kapadım kontağı debriyaja basıp lastiği elimde döndürmek istedim ama saçma bi şekilde bilmedğim bi yerden dirençle karşılaştım

Tekerin şıkır şıkır dönmesini beklerken çok aşırı olmasada bi miktar güç uyguladım döndürmek için. Acaba debriyajımda mı sıkıntı var diyicem ama seyir halindeyken hiç bi problemim yok.

Bu konuda bilgisi olan yada daha önce başına gelen var mı ? Ya da bu durum böyle de ben daha yeni mi farkediyorum
    Bilgim degil (bilgisizim) ama deneyimime gore kavrama noktasinin altindan daha fazla sikarsan debriyaji kavramayi acmiyor. Benim debriyaj kolunu yarim sikarsam kavramayi aciyor, tam sikarsam kavramayi acmiyor vites caaat diye geciyor. Usta normali budur diyor.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Aynısı başıma geldi ayağımla tekeri ittirdim yok dwbriyaja basıyorum gitmiyo sert acaba arka frenmi sıkıyo dedim ama yok giderken yolda hic bisey yok

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    bursaya gittiğimde sıfırını alıcam sanırım arkadaşlar. peşine nasıl bir indirim alırım? 2012 modelini istiyorum. bir de ben son hıza önem veriyorum ve bu motorun çok seri hızlandığını gördüm kullanıp. bunu dişlilerle halledebilirim sanırım. aldığım gibi değiştirsem sorun olur mu? siz de sanırım 2 sayfadır dişlileri konuşuyordunuz :D

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursaya gittiğimde sıfırını alıcam sanırım arkadaşlar. peşine nasıl bir indirim alırım? 2012 modelini istiyorum. bir de ben son hıza önem veriyorum ve bu motorun çok seri hızlandığını gördüm kullanıp. bunu dişlilerle halledebilirim sanırım. aldığım gibi değiştirsem sorun olur mu? siz de sanırım 2 sayfadır dişlileri konuşuyordunuz :D

uzun yol yapıyorsan benim gibi. 13 dişli değil 15 bile olur(naked motosikleti touring kullanıyorum bu da ayrı konu :D sorun bende sanırım)
    yarın 14 takıcam ben bakalım. neler değişecek onu da anlayacagım.
    wolf den sonra bu sana ferrari gibi gelir o da ayrı konu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler