Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben yetkilli ustanın yalancısıyım dediği iridium buji taktık olmadı beğenmedi hatta en iyisini taktık olmadı illaki fabrikanın taktığı orjinal bujiyi istiyor diye söyledi yani tavsiye etmiyor
    onun motor biraz nazlıymış demekki benimki pek memnun kaldı valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    S.A arkadaşlar

Bana 2012 Apache ön dişli kapağı lazım
    netten aradım bulamadım yardım edermisiniz ?

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marşı basmayan arkadaşa sesleniyorum marş rölesinde olabilir sorun bazı tvs lerde olabiliyor. benimkide haftada bi basmaz bazen :d bide şöyle dene marş basmadığında viteş boşta ise bide vites boştada olsa debriyaja basarak marşa bas
    bugun kontak spreyı yıyınce kendine geldi artık saol ılgın ıcın tekrar yasaarsam aynı sorunu bunu da denerım.
    35 ZUS 73

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yağmur da bıraktığım zaman çantada tsort taşıyorum onu gösterge paneline serıyorum fazla ıslanmasın diye yıkamamak en iyisi galiba herkesin ki sorun çıkartmış eski motoru sudan cıkartmıyodum yeni gösterge yaramaz galiba rks nin ki güzel onu alırız bisi olursa
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    RTR150
    İyi akşamlar arkadaşlar.Yarın İzmir-Selçuk a gitmeyi düşünüyorum.
    Gelmeyi düşünen varsa haberleşelim.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı sedat.durmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar.Yarın İzmir-Selçuk a gitmeyi düşünüyorum.
    Gelmeyi düşünen varsa haberleşelim.
    çalışıyorum çalışmasam gelirdim :S benim izin salı günü salı günüde bi abimin hyosung gv 650 si var onunla urlaya gidicez sabahtan. urlada iyi bir hyosung ustası var diye duyduk bilgisi olan varmı ona bakmaya gitcez ???
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    RTR150
    Mesut bugün ksk tarafındaydım,saate baktım19:40 gibiydi aklıma geldi yanına geleyim diye.Sonrada bugün 18:00 gibi çıkacakmıssın gibi geldi.Uğramadım ama en yakın sen varsın.Bi ara mutlaka gelicem.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı sedat.durmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut bugün ksk tarafındaydım,saate baktım19:40 gibiydi aklıma geldi yanına geleyim diye.Sonrada bugün 18:00 gibi çıkacakmıssın gibi geldi.Uğramadım ama en yakın sen varsın.Bi ara mutlaka gelicem.

evet bu gün 18:00 de çıktım yarında 19:da çıkıcam yarın çalışmasam her türlü gelirdim selçuk'a bu salı müsait olursan gel urlaya gitcez bi abimle ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

benim motorda hapı yuttu iyice çok sağlam bir ayar istiyor gecen depoyu fullediğimde 433 km de benzin bitti bu fullediğimdede şu an motor 360 km de falan depo tek çizgiye düştü haftaya izin günümdede onu bırakıcam ayar için ama yetkili servise değil hiç güvenmiyorum özgüle motorumu emenet edemicem doğrusu benim evin burda bir motorcu abim var benim eski scooteride ona yaptırırdım hep ben kaza yapmaktan bıkmamıştım adam motoru toplamaktan bıkmıştı 1 ay gitmesem aman maşşallah kazan yok heralde ugramıyosun diye takılırdı oderece onunla konuştum yapabilirmisin çok yakıyor diye subap ayarı falan istiyodur yaparız ama garanti dışı kalmasın sonra dedi özgüle gidip garantili olacağına sen yap garanti bitsin dedim o derece güvenmiyorum özgül motora
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    RTR150
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu gün 18:00 de çıktım yarında 19:da çıkıcam yarın çalışmasam her türlü gelirdim selçuk'a bu salı müsait olursan gel urlaya gitcez bi abimle ....

Bende salı çalışıyorum ama ayarlarız bigün.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    apache mi özledim........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün bende şu hava ayarıyla bi oynıyım bakayım dedim keşke oynamasaydım rahatlık battı tutturamadım galiba ayarı pat pat egzoz patlıyo gazı 2sn sonra yemeye başlıyo falan. yarın tekrar bi kurcalıcam inş. tuttururum..

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bende şu hava ayarıyla bi oynıyım bakayım dedim keşke oynamasaydım rahatlık battı tutturamadım galiba ayarı pat pat egzoz patlıyo gazı 2sn sonra yemeye başlıyo falan. yarın tekrar bi kurcalıcam inş. tuttururum..
    hava ayarı en ince ayardır ... ben baya uğraştım o ayarla...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu hava ayarı karbüratörün neresinden yapılıyor ?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ramazan ybr formuna hade canım benim cc kurtarmıyor büyük makina bunlar
    çelikatlı bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    taşdelenden şileye gittim geldim. hem gezmek hemde motor açılsın diye 1400 km oldu. yaptığım yol 100 km hala her yerim titriyor. motor açılsın diye 7000 dvrin altında pek kullanmadım ama totom uyuştu yaa.yokmudur bu vibrasyonu azaltmanın çaresi. şehir içi kısa süreli kullanımlarda sorun olmuyor ama uzun yolda sıkıntı bu titreşim. öğrenmek ve motor camiasını tanımak için aldım apachiyi iyi makina ama titremese. yaz sonu satacağım zate. sym wolf 250 cc çok rahat makinaya benziyo ama piyasası kısıtlı. yada ktm duke 200 cc alıcam. bu makinalar hakkında tecrübesi olnan varsa tavsiyelerin bekliyorum.
    şentürk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kazalı bakınıyorum ucuz bir apache... göstergeleri kafa granajı farı depo pedleri falan olmayan kazalı ucuz denk gelsin alırım... bende ybr olmazsa olmaz mantığı var.. ybr o yüzden duruyor...
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sat sat çok tıtrer o hatta lakabı var titrek
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkat hee ne işin var burda

ince mince ayarlıcaz artık reis napalım canım sıkılıyo akşam olmuyo el atmasak kurcalamasak. olmadı gider bi servise selam veririz ayarlatırız eve gelir ayarlanmış vidanın yerini ezberler tekrar kurcalarız

---------- Mesajlar birleştirildi 22-07-2012 - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21-07-2012 23:58 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sen biraz fazla uğraştın heralde ramço garantiden değişecekmiş senin karbüratör motoru alan arkadaş sıkıntı yaşamış biraz

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ramcoya rtr bulmak lazım ayrı kalamadı hemen özlediğini söylüyor ben sattgımda çok pişman olmuştum neredeyse adamı arayıp geri alacaktım ki oda caldırdı garibim 3 ay kullandı siteye ilan vermişti plakayı yazıp şaşırmıştım plakayı görünce
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    RTR150
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taşdelenden şileye gittim geldim. hem gezmek hemde motor açılsın diye 1400 km oldu. yaptığım yol 100 km hala her yerim titriyor. motor açılsın diye 7000 dvrin altında pek kullanmadım ama totom uyuştu yaa.yokmudur bu vibrasyonu azaltmanın çaresi. şehir içi kısa süreli kullanımlarda sorun olmuyor ama uzun yolda sıkıntı bu titreşim. öğrenmek ve motor camiasını tanımak için aldım apachiyi iyi makina ama titremese. yaz sonu satacağım zate. sym wolf 250 cc çok rahat makinaya benziyo ama piyasası kısıtlı. yada ktm duke 200 cc alıcam. bu makinalar hakkında tecrübesi olnan varsa tavsiyelerin bekliyorum.

7000 li devirlerde titremez normalde,en azından benimki titremiyor.8000 ve üstünde evet.

Evet arkadaşlar hava ayarı nereden yapılıyor,yokuş inerken vitesi 3 e atıyorum motor freniyle gidiyorum ama arada pat pat atıyor.Ne yapabiliriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler