Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    2012 model 2500 km de kırmızı apache orjinal arkadaşlar ne kadar eder sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    hayır merak etme. apache rahat 130 görüyor fakat maximum 90 kiloysan. benimgibi 185 cm boy 110 kilo olunca düzde ancak 115 görüyor. satma sebemi merak ediyodun örendin sanırım. be çoğunlukla çekmeköy üsküdar şile yolunda kullanıyorum. trafik yok. yol güzel basmak gerekiyor. ben bastımmı 150yi görecek yokuşta bayırda bu hızını artçıyla dahi olsa görecek bi makina almak istiyorum. seçenekler sym wolf honda cbr kawasaki ninja gelirse inasuma.. kısmet.son durak BMW F 650 GS e kadar yolu var. gönül hangisine konarsa.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni bir Apache sahibi olarak aranıza katıldım. Yarın ruhsat-sigorta-plaka işlemleri var. Kısmetse salı günü de garaja sokmuş olacağım motoru.
    Acaba motoru teslim alırken özellikle kontrol etmem, üzerinde durmam gereken noktalar var mıdır?
    Sıfır motor bu arada.
    hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bütün vidalarını bi elden geçir gevşek olmadığına emin ol. Ve mutlaka YAğINI kontrol et eksik olmasın. ben servise güvenmediğimden kutudan çıkartıp kendim toplatmıştım motoru gözümün önünde

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır merak etme. apache rahat 130 görüyor fakat maximum 90 kiloysan. benimgibi 185 cm boy 110 kilo olunca düzde ancak 115 görüyor. satma sebemi merak ediyodun örendin sanırım. be çoğunlukla çekmeköy üsküdar şile yolunda kullanıyorum. trafik yok. yol güzel basmak gerekiyor. ben bastımmı 150yi görecek yokuşta bayırda bu hızını artçıyla dahi olsa görecek bi makina almak istiyorum. seçenekler sym wolf honda cbr kawasaki ninja gelirse inasuma.. kısmet.son durak BMW F 650 GS e kadar yolu var. gönül hangisine konarsa.
    Atilla abi bence İnzuma'yı bekle derim. Daha Tr'ye gelmeden motor çok met edildi. Tabi henüz nedir, ne değildir bir bilen yok sanırsam.
    Benim boy 1.78 kilo da 78

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Ümraniye - Yaşar ticaret kardeşim...
    Gaz yemesine bakılmalı tabii ki doğru diyorsunuz da, dediğim gibi daha öncesinde bir motor tecrübem yok. En iyisi bir bilenle gidip teslim almak sanırım.
    yaşar ticareti hiç sevmem.. bir kaç kez muhabbetim oldu..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşar ticareti hiç sevmem.. bir kaç kez muhabbetim oldu..
    Sebebini öğrenmem mümkün müdür acaba üstad. Belki işime yarar. Sonuç olarak buradan aldık motoru ve ister istemez yolumuz düşecek buraya.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    150 sabıtı ben hyo ıle yakalamıstım sym ıle o sabıtı bence zor gorursun redlıne ı karıstırma tvs de 110 yapar her kosulda redlıne da kullanırsan hyo ıyıdır ha sen alırmsın almam cok yakıyor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Sebebini öğrenmem mümkün müdür acaba üstad. Belki işime yarar. Sonuç olarak buradan aldık motoru ve ister istemez yolumuz düşecek buraya.
    öncelikle esnaflık bu motor böyle demekle işine gelir demekle olmaz... ayriyetten esnaf adam motor alsın almasın insana saygı ve güler yüzle yaklaşmalı.. yoksa kazançtan çok kaybı olur.. mesala salğın motordaki beyfendi amca her zaman müsteri kapar çünkü insanlara karşı konuşması belli... ayriyetten aksesuar grubu çok fena....
    ERROR88 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet bugun motorun TPS sensörünün arızası için servise gittim.garantiden değişecek siparişini verdik..sizin başınıza da geldimi bu olay? motorun son viteste hızı yoktu.105 diyor daha üzerine çıkmıyordu,devir 8bin oluyor ve kalıyordu..sensörün ohm değerlerini ölçtük açık yada kapalı farketmiyor sabit 0 gösteriyordu verdik yenisinin siparişini..4.vitese kadar çekiş ve hız süper,5.vitese atar atmaz motor bayılıp gitmiyor..devir çeviremiyor..şu an üzerinde sensör yok,sübap ayarları iyi,karb.ayarı yapıldı o da iyi yakıt harika..ama son hız yok..sanki biri 5.viteste motoru tutuyor..
    öncelikle selamınaleyküm arkadaşlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli. aynı sorun bi kaç gündür bendede var ama her viteste yapıyor sanki. düşük devirde değilde gazı açtımmı devir 6000 ni geçtimmi yerinden fırlaması gereken motor sanki motoru arkadan biri tutupta çekiyormuş gibi zorlanıyor. motor gitcem diye bağrıyor lastikler otur oturdugun yerde bok yeme der gibi davranıyor ben manifolt lastiği yarıldı yada karbüratöre pislik kaçtı falan diye düşünüyordum ama şimdi senin yazdığını okuyunca kıllandım acaba bendede aynı sorunmu var ????? :(
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle selamınaleyküm arkadaşlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli. aynı sorun bi kaç gündür bendede var ama her viteste yapıyor sanki. düşük devirde değilde gazı açtımmı devir 6000 ni geçtimmi yerinden fırlaması gereken motor sanki motoru arkadan biri tutupta çekiyormuş gibi zorlanıyor. motor gitcem diye bağrıyor lastikler otur oturdugun yerde bok yeme der gibi davranıyor ben manifolt lastiği yarıldı yada karbüratöre pislik kaçtı falan diye düşünüyordum ama şimdi senin yazdığını okuyunca kıllandım acaba bendede aynı sorunmu var ????? :(
    olabilir................

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle esnaflık bu motor böyle demekle işine gelir demekle olmaz... ayriyetten esnaf adam motor alsın almasın insana saygı ve güler yüzle yaklaşmalı.. yoksa kazançtan çok kaybı olur.. mesala salğın motordaki beyfendi amca her zaman müsteri kapar çünkü insanlara karşı konuşması belli... ayriyetten aksesuar grubu çok fena....
    Ramazan abi dediğin gibi salgın motorda ki beyfendi amca müşteri kaparda yanında afedersin bir suratsız var o bir b*k kapamaz.

Motosikleti
    Yamaha
    Nedir bu yaa? Ne güzel sorunsuzdu motorlar. Forumda sadece muhabbet, makara vardı. Şimdi herkesin motorundan birşey çıkmaya başladı. Düşük devirde değilde gazı açtımmı devir 6000 ni geçtimmi yerinden fırlaması gereken motor sanki motoru arkadan biri tutupta çekiyormuş gibi zorlanıyor. Sensör sorunu baş göstermeye başladı. Tam motoru alma arifesindeyim duyduklarıma bak ya

Motosikleti
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi dediğin gibi salgın motorda ki beyfendi amca müşteri kaparda yanında afedersin bir suratsız var o bir b*k kapamaz.
    recep amca ya salgın motordan saygılar.. saliba sürat motor a geçmiş....

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Nedir bu yaa? Ne güzel sorunsuzdu motorlar. Forumda sadece muhabbet, makara vardı. Şimdi herkesin motorundan birşey çıkmaya başladı. Düşük devirde değilde gazı açtımmı devir 6000 ni geçtimmi yerinden fırlaması gereken motor sanki motoru arkadan biri tutupta çekiyormuş gibi zorlanıyor. Sensör sorunu baş göstermeye başladı. Tam motoru alma arifesindeyim duyduklarıma bak ya
    can sıkacak birşey yok en nihayetinde kul yapısı arızası hatası olacak motor 8000 km oldu ben gayet memnunum başıma aman aman dedirtçek bir sorun çıkartmadı çok şükür bi konturol ettircem en kısa sürede belkide benim dediğim gibi karbüratörle alakalı bir durumdur yüksek devirde olması gereken ataklıgı yok şu an hani sanki makine yeterli benzini aalamıyor yada benzin hava karışımında karbüratöre çok fazla hava geliyorda motor benzini yakamıyor gibi bilmiyorum ben manifolttan yada karbüratöre pislik kaçmasından şüpheleniyorum....
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni bir Apache sahibi olarak aranıza katıldım. Yarın ruhsat-sigorta-plaka işlemleri var. Kısmetse salı günü de garaja sokmuş olacağım motoru.
    Acaba motoru teslim alırken özellikle kontrol etmem, üzerinde durmam gereken noktalar var mıdır?
    Sıfır motor bu arada.
    Hayırlı olsun kardeşim.
    aküsünü güzelce şarj ettiklerinden emin ol. daha önce benim başıma 2 defa geldi. şarj etmeden takıp gönderdiler 1-2 ay sonra problem çıkardı.
    başka dersen garantisi ve kullanım kılavuzu gibi evrakların eksik olmasın. kullanım klavuzunu oku mutlaka faydalı bilgiler bulursun.
    ilerleyen zamanlarda aklına takılanları da bu siteden rahatlıkla bulursun.

bu arada kaça mal oldu toplam? bende almayı düşünüyorumda.. 1-2 ay içerisinde bi kapmanya falan çıkar inşaallah.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Yamaha
    can sıkacak birşey yok en nihayetinde kul yapısı arızası hatası olacak motor 8000 km oldu ben gayet memnunum başıma aman aman dedirtçek bir sorun çıkartmadı çok şükür bi konturol ettircem en kısa sürede belkide benim dediğim gibi karbüratörle alakalı bir durumdur yüksek devirde olması gereken ataklıgı yok şu an hani sanki makine yeterli benzini aalamıyor yada benzin hava karışımında karbüratöre çok fazla hava geliyorda motor benzini yakamıyor gibi bilmiyorum ben manifolttan yada karbüratöre pislik kaçmasından şüpheleniyorum....
    Valla sizde haklısının. Motor sorunsuz bir motor olunca bende o kadar çok alışmışım ki muhabbet, sohpet, makara, gırgır yapılmasına şimdi bir problem olunca tepki gösterdim birden sizde haklısınız. Acaba Atilla abi'nin motoru kaç km'de? Erol abi'de ve diğerlerinde böyle bir sorun duymadım. Bir tek ikinizde var sanırsam.

Motosikleti
    tvs alınacak motor....

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

O zaman toplayacak olursak,
    Vidaların sıkıldığından
    Yağının olduğundan
    Akünün şarjlı olduğundan
    Garanti belgesi - Kitapçığının olduğundan emin oluyoruz.
    Bir de yedek anahtar vardır tahminimce.

SALVANO kardeşim, motoru İstanbul Ümraniye'den aldım. Peşin fiyatına 4000 lira + 200 lira ön arka lastik + 100 lira ls2 kask + 400 lira plaka ruhsat sigorta muammele vs şeklinde. Koruma demirleri ve arka file hediyesi oldu.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gemlikten gecicem goruselim mutlaka beyler .. İzmirde inciraltinda elimde nargile yaziyorum (: 0541 823 60 94 mesaj atin yada arayin kaydedeym .. İzmrde olanlarda isterse gelirim tanisirz tekrarliyayim (: yeni alan arkadas hayirli olsn .. Yikattim demin guzel oldu 1000km yol geldi haketti banyoyu (:

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorunsuz motor varsa alalım hemen
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler