Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güjnaydın düzce tayfası.............. yolcu yolunda gerek ..dikkatli gidip gelin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın düzceye gidecekler yolunuz açık olsun tekeriniz düz bassın her daim......

Motosikleti
    AMİN...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ramazan abi 12 w şerit ısıtıcı yerine elcik ısıtmalardan ne önerirsin birde o kargocu stili olan takke diyeyim ismi nedir

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi 12 w şerit ısıtıcı yerine elcik ısıtmalardan ne önerirsin birde o kargocu stili olan takke diyeyim ismi nedir
    elcik ısıtma apaçheye iyi olmaz.. delmek lazım.. bence en güzeli kurye usülü.....

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Duzceye gidecek olnlara hayirli yolculuklar oncelikle .. İzmirden yaziyorum .. Dün 13 saatte (yagmura ragmen) 2 kez kontak kapatarak 988 km yol geldim .. Bu motorun titresimine kurban olurum , parasinin hakkini kurusuna kadar veriyor .. 110 altina dusmedigim yerler oldu 60la gectigm yerlerde .. Guzel ve yorucu bi yolculuktu .. (: motorumu seviyorum .. 2 gun sonra izmir-istanbul yapicam .. İzmrde olan arkadaslar pm den ulasirsa gelmeye calisirm yanlarina .. Tekeriniz duz bassin ..

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    günaydınlar ahh vakitle nakiti bir araya getirebileydim de bende gideydim Düzce'lere ama nerdeeee :(
    ne imzası beaaa

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik ısıtma apaçheye iyi olmaz.. delmek lazım.. bence en güzeli kurye usülü.....
    abi motoru dışarıda bıraktığım zamanlarda millet parmaklıyor koparırlar onu çabuk ondan korkuyorum sabah bineyim dedim binmeden önce etrafında dolandım yağ kapağının yeri değişmiş hayvan herif nasıl abandıysa çevrilmiyor penseyle çevirmek gerek eskiden üşeniyordum kapalıya koymaya ama artık hep kapalıya koyucam yada mermi stoğunu arttırcam dışardayken 1 metre yakınından geçeni ciddi ciddi vurmayı düşünmeye başladım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duzceye gidecek olnlara hayirli yolculuklar oncelikle .. İzmirden yaziyorum .. Dün 13 saatte (yagmura ragmen) 2 kez kontak kapatarak 988 km yol geldim .. Bu motorun titresimine kurban olurum , parasinin hakkini kurusuna kadar veriyor .. 110 altina dusmedigim yerler oldu 60la gectigm yerlerde .. Guzel ve yorucu bi yolculuktu .. (: motorumu seviyorum .. 2 gun sonra izmir-istanbul yapicam .. İzmrde olan arkadaslar pm den ulasirsa gelmeye calisirm yanlarina .. Tekeriniz duz bassin ..
    hacı bursadan geçiyor musun gemlikte yada yalovada bir çay ısmarlıyayım sana hemde tanışırız

Motosikleti
    abi motoru dışarıda bıraktığım zamanlarda millet parmaklıyor koparırlar onu çabuk ondan korkuyorum sabah bineyim dedim binmeden önce etrafında dolandım yağ kapağının yeri değişmiş hayvan herif nasıl abandıysa çevrilmiyor penseyle çevirmek gerek eskiden üşeniyordum kapalıya koymaya ama artık hep kapalıya koyucam yada mermi stoğunu arttırcam dışardayken 1 metre yakınından geçeni ciddi ciddi vurmayı düşünmeye başladım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

hacı bursadan geçiyor musun gemlikte yada yalovada bir çay ısmarlıyayım sana hemde tanışırız
    kapalı garajım var.. müstakil evim var.. hayat bana güzel...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    adamlar gıttı yaaa ben gıdemedım yaaa
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

Evet haci gemlik - orhangazi ustu gidicem .. Olur musait olursan tanisalim tabi .. İzmirdekilerden ses yok baksana (: dolasiom sokakta bos bos ..

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar gıttı yaaa ben gıdemedım yaaa
    kolpa mı yaptın adamlara yaw..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet bugun motorun TPS sensörünün arızası için servise gittim.garantiden değişecek siparişini verdik..sizin başınıza da geldimi bu olay? motorun son viteste hızı yoktu.105 diyor daha üzerine çıkmıyordu,devir 8bin oluyor ve kalıyordu..sensörün ohm değerlerini ölçtük açık yada kapalı farketmiyor sabit 0 gösteriyordu verdik yenisinin siparişini..4.vitese kadar çekiş ve hız süper,5.vitese atar atmaz motor bayılıp gitmiyor..devir çeviremiyor..şu an üzerinde sensör yok,sübap ayarları iyi,karb.ayarı yapıldı o da iyi yakıt harika..ama son hız yok..sanki biri 5.viteste motoru tutuyor..
    sensör olmadığı zamanda aynı şeyi yapıyorsa, ne işe yarıyor bu sensör ya ayrıca o sensör dediğin parça nerede acaba?? birde sadece son hızdamı sıkıntı var? hafif hafif tekleme gibi bir durum söz konusu mu?
    TRANSALP XL700

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolpa mı yaptın adamlara yaw..
    yakın mesafe olsa gıdecektım de aysonu anlarsın işte 30 40 tamam da 60 dan asaa kurtaramayız orayı zaten yakın olursa gelıcem dedım kolpa yok hoca bızde :D
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    KOLPA SEDAT I ARADIM CEVAP VERMEDİ.. DÜZCE OTOBANINDA GALİBA...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yeni geldim bende yarım saat oldu..435 km yaptım..50 gayme benzin harcadım..yörükler yaylasına çıktık..off road yarışını izledik şorokeyi kimse unutamaz söyleyeceklerim bu kadar..Motorumun gösterge panelini takan ve ön km dişlisini değiştiren LOKMANHEKİM e teşekkürü borç bilrim..(Yalnız motor xenon mu kesti ne yaptıysa xenon yanmıyor abi)
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haci gemlik - orhangazi ustu gidicem .. Olur musait olursan tanisalim tabi .. İzmirdekilerden ses yok baksana (: dolasiom sokakta bos bos ..
    tamam hacı haberim olsun inş okul zamanı geçmezsin ama

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    tamam hacı haberim olsun inş okul zamanı geçmezsin ama
    Valla sabah yola ciksam iste 5 saat desek ogle sonu 3 4 civari gibi hesapliom tabi ckmadan konsmak yanliş olr .. (: sen no birak ben ararm mtlaka .. İzmiri o kdr gezdm nerde bu apacheler o kdrda dikkat ettm ..

sıfrı tvs aphace rtr 150 ya da cbr 125r almayı düşünüyorum bu hafta ancak cbr 125r ın fiyatı fazla gibi geliyor bi geçiş motoru için. Daha önce zx6r kullandım bi kaç hafta ilk kullandığım motordu, aslında motor beni kullanıyordu desem yeridir. Yapamadım sattım apache almamı tavsiye edermisiniz. Ya da ocak ayından sonra yeni modelleri gelecekmi onlarımı beklemek lazım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfrı tvs aphace rtr 150 ya da cbr 125r almayı düşünüyorum bu hafta ancak cbr 125r ın fiyatı fazla gibi geliyor bi geçiş motoru için. Daha önce zx6r kullandım bi kaç hafta ilk kullandığım motordu, aslında motor beni kullanıyordu desem yeridir. Yapamadım sattım apache almamı tavsiye edermisiniz. Ya da ocak ayından sonra yeni modelleri gelecekmi onlarımı beklemek lazım
    motorsuz yapabilirsen fuarı bekle derim belki değişik modeller gelir..hali hazırda düşük cc de bişey beklenmiyor ama ne olur ne olmaz..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler