Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf ciler şimdi demesin adamların motorlarında öyle bi vibrasyon varki demiri kırıyo
    ybr ve cbfde koruma demirine para veriyorlar ona baksınlar ilk önce
    çelikatlı, ERROR88 ve kuralsızlar bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yan ayaklik yoktu ybrde şimdi varmı bilmiyorum cinmali bide saat takiyolar gidona sözleşme yapmışlar sanki çoğunda var o saat toplama motor toplama pc vardır ya aynasına hastayım ama mobilet aynası
    M.balibey ve çelikatlı bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan ayaklik yoktu ybrde şimdi varmı bilmiyorum cinmali bide saat takiyolar gidona sözleşme yapmışlar sanki çoğunda var o saat toplama motor toplama pc vardır ya aynasına hastayım ama mobilet aynası
    hehe hala yok ayaklık saati görmedim nasıl bişey abi toplama motora toptum

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    bildiğiniz üzere motoru satmıştım babam memleketten geldi bugün dedim motoru sattım altın aldım arasaydın beni üstünü tamamlar cbr 250 alırdık demezmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

bu gün motordan gaz verdikce gelen bi cızırtı zırıltı dikkatimi çekti kaskı çıkartıp bi dinleyeyim dedim birde baktımki motor koruma demirim çatlamış kırılmış tam ortadan kornaların arasında kalan bölümden arasını ayırıp kauçuk koydum biraz sesi kesti bi ara söküp kaynatmak lazım.. durduk yerde koruma demirinin kırıldığını şimdi servise söylesem ne derler acaba neyse basit bişey için deymez.söküp kendim kaynatacağım
    kaynattıktan 2 hafta sonra tekrar kırılacak. değiştirmeni ve krom olanlardan almanı tavsiye ederim. kaynak olur fakan normal kaynak ve oksijen tutmuyo böyle ince bi tel ile olan var makinadan direk çıkıyo farklı bişi o çok sağlam o tutuyo sadece.
    çelikatlı bunu beğendi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Saat budur
    www.erkakurye.com

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    abi senin kaçıncı apache bu.geçen aramıştım seni apache alcam zaman ozaman yeni almıştın daha.kar edyomsun bari
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eğzost yapacaktım ama motor satıldı... artık 3. apache de yaparız......

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Tvs nin titresimden başka kötü yanı yok koruma demiri dandik ama var en azından
    bence yenilerde titreşimde sorun değil süreklü 120 ile gitmiyoruz sonuçta.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ya çok dile getiriyolar ya titresimi o bakımdan benlik sorun yok bu ikinci tvs uyguna aldım sıfır alicaktim bu denk geldi 2300 km 3200 liraya aralık ayında yapistik tabi xenon felan vardı sahibi 23000 yazmış herkez 2500 teklif ediyomus halbuki km 2300, 3800 den indirdik
    www.erkakurye.com

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eğzost yapacaktım ama motor satıldı... artık 3. apache de yaparız......
    birde askerlik bittimi abi senin

bir zamanlar dolmuşlarda vardı bunlardan bisikletlerede takıyorlardı

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakkat o ne öyle

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    merhabalar arkadaslar benim 2 sorum olacak .

1- motorum max 120 km hız yapıyor tamam güzel bi hız ama burda daha büyük rakamları duyunca insanın beklentisi de fazla oluyor tabi ki . tek kisi düz yolda bu hız. bunu daha yukseğe cıkarmak icin neler yapabilirim ?

2- yakıtı hesaplayabilmek icin depoyu fulledim ilk aldığımda 360 km = 55 tl ye doldu . ikinci seferde ise 240 km = 36 tl ye doldu . yeni sahibi olduğumdan yadırgadı mı ney cok agresif kullandığım söylenemez aslında tekere cok kalkıyorum/calısıyorum . bunun nedeni ney olabilir mesela depoda bi yerden acıklık vardır ordan benzin kacıo olabilme ihtimali veyahutta ne bileyim yani . bir de su durum var depoyu fulluyorum ilk 60 70 km boğaza kadar benzin dolu geziyorum hep yedek depodan gidiyor galiba . benzin ayar yeri de ON da aslında neden boyle bunuda anlayamadım .
    benzin tasarrufu yapmak icin neler yapabilirim ?

bu 2 sorumun cevabını verirseniz cok tesekkür ederim

ama bu kadar olması gayet normal bence apache alacak herkese tavsiye ederim ben cok memnunum ozellikle çin malından sonra gerçekten göz yaşartıcı bi rahatlık veriyor insana :D

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar tvs mi satmış bulunmaktayım 3900 e gitti .. 6000 km rede.. sırada bakalım kısmetse suzuki gs 500 war bulursam temiz bir 2004 alıcam işlh
    elit motogaraj

alanada satanada hayırlı olsun..

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    bu gün motordan gaz verdikce gelen bi cızırtı zırıltı dikkatimi çekti kaskı çıkartıp bi dinleyeyim dedim birde baktımki motor koruma demirim çatlamış kırılmış tam ortadan kornaların arasında kalan bölümden arasını ayırıp kauçuk koydum biraz sesi kesti bi ara söküp kaynatmak lazım.. durduk yerde koruma demirinin kırıldığını şimdi servise söylesem ne derler acaba neyse basit bişey için deymez.söküp kendim kaynatacağım
    Aynı yerden benimde kırılmıştı normal kaynak yaptırdım sanayide ama içine tam doldurucak şekilde yuvarlak profil koy sıkışsın ve kaynak yerinden kopmasın diye öyle yaptım üstünede mat siyah boya tamamdr orjinalinden sağlam oldu

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    dostum kaynak yaptırmak işinde sana yardımcı olabilirim birazcık kaynakçıyımdır da söylemesi ayıp

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    GÜNAYDIN millet nasılsınız.......

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde askerlik bittimi abi senin
    askerlik devam paşam.... 3, apache yi aldım 4. sü yolda.. istanbuldakini sattım... zarar tabikide ediyorum sıfır alıp 2. el olarak satıyorsun ama inan HAYAT İNCE HESAPLAR YAPACAK KADAR UZUN DEĞİL... yarın hepiniz için geç olabilir... hayallerinizi ertelemeyin.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ya ramço gaz verme hayeller di mayellerdi yarın geç kalırsın falan....çok damardan giriyosun aldırırsın bana rr,ı sebebim sen olursun bak..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ya ramço gaz verme hayeller di mayellerdi yarın geç kalırsın falan....çok damardan giriyosun aldırırsın bana rr,ı sebebim sen olursun bak..
    bizde yalan yok.... gerçekten yarın çok geç olabilir.... ince hesaplar tutmaya bilir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı poyraz95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar benim 2 sorum olacak .

1- motorum max 120 km hız yapıyor tamam güzel bi hız ama burda daha büyük rakamları duyunca insanın beklentisi de fazla oluyor tabi ki . tek kisi düz yolda bu hız. bunu daha yukseğe cıkarmak icin neler yapabilirim ?

2- yakıtı hesaplayabilmek icin depoyu fulledim ilk aldığımda 360 km = 55 tl ye doldu . ikinci seferde ise 240 km = 36 tl ye doldu . yeni sahibi olduğumdan yadırgadı mı ney cok agresif kullandığım söylenemez aslında tekere cok kalkıyorum/calısıyorum . bunun nedeni ney olabilir mesela depoda bi yerden acıklık vardır ordan benzin kacıo olabilme ihtimali veyahutta ne bileyim yani . bir de su durum var depoyu fulluyorum ilk 60 70 km boğaza kadar benzin dolu geziyorum hep yedek depodan gidiyor galiba . benzin ayar yeri de ON da aslında neden boyle bunuda anlayamadım .
    benzin tasarrufu yapmak icin neler yapabilirim ?

bu 2 sorumun cevabını verirseniz cok tesekkür ederim

ama bu kadar olması gayet normal bence apache alacak herkese tavsiye ederim ben cok memnunum ozellikle çin malından sonra gerçekten göz yaşartıcı bi rahatlık veriyor insana :D
    1. kardeş tek kişi düzde 120 yapman gayet normal bi hız. 130 / 135 vuranlar ya dişli ile oynayan arkadaşlarımız yada rampa aşşağı kapanıp deneyen arkadaşlarımızın.

2. 15 kr yakmışsın apache için çok çok fazla benim motor geçen gün hesapladım 10.2 kr yaktı yarı agresif yarı normal kullanımda.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler