Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gectim 500 kmyi bakimida gecen pzt yaptirdim yavas yavas deniyeyim o zaman bu motordan sonra cbf 500 alayim diyorum ne dersiniz
    biraz kullan apache yi yav daha sonra cbf 500 olabilir tabi neden olmasın.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz kullan apache yi yav daha sonra cbf 500 olabilir tabi neden olmasın.
    Yok yok en az 15 bini gorupte satarim zaten simdiden kafamda bir hedef olusturayim dedim
    ixeywent bunu beğendi.

Arkadaslar merhabalar kafama takılan bir problemden dolayı yine degerli bilgilerinize ihtiyacım var .siyah renkte apechim siyahta bir kask'ım var . siyah camlı GDR marka . aslında cok hos severek taktıgım bir kask , fakat üzerinde ki ablemlerden dolayı cogu zaman mecburen takıyormusum gibi hissediyorum . kuru kafalar ölüm tehlikeleri resimleri var üzerinde .

Mecburen takıyorum iste. dünde motorcuda aynı kaskın krem renkli beyaz camlı olanını gördüm fiyatta uygun belki digerinide satarım . sizce siyah motorsiklete beyaz kask olurmu ne dersiniz . birde önceki kaskımın camı siyahdı bu alacagımın camı ise beyaz ne tavsiye edersiniz bana . al deseniz alırım..
    Degerli bilgilerinizden dolayı simdiden tesekkür ederim ..

Alıntı ibrahimtoprk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar kafama takılan bir problemden dolayı yine degerli bilgilerinize ihtiyacım var .siyah renkte apechim siyahta bir kask'ım var . siyah camlı GDR marka . aslında cok hos severek taktıgım bir kask , fakat üzerinde ki ablemlerden dolayı cogu zaman mecburen takıyormusum gibi hissediyorum . kuru kafalar ölüm tehlikeleri resimleri var üzerinde .

Mecburen takıyorum iste. dünde motorcuda aynı kaskın krem renkli beyaz camlı olanını gördüm fiyatta uygun belki digerinide satarım . sizce siyah motorsiklete beyaz kask olurmu ne dersiniz . birde önceki kaskımın camı siyahdı bu alacagımın camı ise beyaz ne tavsiye edersiniz bana . al deseniz alırım..
    Degerli bilgilerinizden dolayı simdiden tesekkür ederim ..
    Beyaz gorunebilirlik acisindan daha iyi olur vizorude gece yada bulutlu gunlerde sefaf olani siyah yada aynali olanlarida gunesli gunlerde kullanmanizi tavsiye ederim

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar bu tvs APAÇHE lerde katalitik konvektör varmı merak ettimde bilen birisi cevaplarsa sevinirim?

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı PPOMAKK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yıkamayın sonra boyası falan atar açıklayamazsınız da servise.. en sağlıklısı tazyiksiz köpüklü banyo

---------- Post added at 10:13 ---------- Previous post was at 09:57 ----------

Şayet aracın garanti kapsamı devam ediyorsa, tüm elektrik elektronik aksamları garanti dışı kalıyor. Bence bu riske girmeye değmez... Ayrıca bir ürün fabrika çıkışındaki donanımlar için tasarlanmıştır, taşıyabileceği elektrik kapasitesi bellidir. ekstra bir donanım koyarsanız ekstra yük demektir. bu da bir yerde hata verecektir diye düşünüyorum....
    Reis beni yanlış anlama sakın ama garantilide olsa servis işin içine girince normal tutarın 10 kat fazlasını ödüyosun atıyorum parça 10 liralık parça ise 20 liraya taktırıyosun iyi bu usta ve düzgün sürüşde Allahın izniyle kolay kolay arıza yapcak bi motosiklet değil zaten yorumun için teşekkür ederim.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,alın size muhabbet.tüplü apache.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8877353/detay/
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    cbr 250r

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

formu bırazda ben şenlendiriyım

xneon far , farın altında 6 ledli gündüz farı ,buz beyazı şerit led 10 cm uzunlugunda motor blogunun ıcınde blogu aydınlatması ıcın dısarda gorunmuo cok hafıf ısık verıyo bloga ,ayrıca karbonfiber kaplama orjınal boya ıle yapıstırma deıldır, ve gıdonun sıyaha boyadım ortası gene orjınal karbon kaplama ....bunlar su ana kadar yaptıklarım sıradakıler ıse zıncır korumalıgı ve alt sakalı
    karbonfıber yapıcam sızce nasıl olur ekzost korumalıgı seklınde olsunlar ıstıyorum abartmısmı olurum fıkırlerınızı beklıyorum

ayrıca motorum 8000 km de bugun adamın bırı sanayıde motor arıyomus ıkıncı el 3.500 verım sat bana dıe 1 saat yalvardı dedım 4000 ısıne gelırse onunda gelmedı tabıkı) ama ınsem azıcık
    3700 fılan verecektı adam o haldeydı bu yaptıgım gorsel modıfıyenın malıyetı 250 mılyon yapmak ısteyen arkadaslar olabılır belkı mugla cıvarınada yardımcı olurum)
    tigrina, kartalizma07 ve Süvarİ bunu beğendiler.

Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu tvs APAÇHE lerde katalitik konvektör varmı merak ettimde bilen birisi cevaplarsa sevinirim?
    Yok benim bildigim

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam akşam beni güldürdün
    Allah ta seni güldürsün...
    bence bir süre yorum yapmaya ara ver
    sanayide biraz dolaş
    sonra bora abi gibi ömrünü bu işe vermiş insanların yanında biraz takıl
    gerçekten bu iş hakkında birşeyler öğrenmek istiyorsan...

hacı ben zaten bu işin içinde büyüdüm. otomasyon ve otomotiv bölümleri okudum. çocukluğum motorcuda geçti. yıllardır da plastik enjeksiyon kalıpcısıyım. torna freze cnc taşlama vs vs adını bilemeyeceğin kadar tezgah kullanıyorum yıllardır. zaten hala sanayide yaşıyor sayılırım seviyesizlik yapmak istemem ama bu konuda başkanım bile benim kadar bilgili olmayabilir. elbetteki hala bu iş hakkında birşeyler öğrenmek istiyorum.

iddayada varım yukarıdaki yazdıklarımı çürütecek teorin bile yoktur

sanırsam polemik oluşturacak şeyler yazdım. amacım polemik fln değil. bu hafta her gün 15 saat mesai yapıyorum yorgun ve gerginim.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img835.imageshack.us/img835/426/sam1749ph.jpg

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

http://img813.imageshack.us/img813/5109/sam1750.jpg

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

http://img696.imageshack.us/img696/4740/sam1753d.jpg

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

http://img836.imageshack.us/img836/5373/sam1754v.jpg

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

http://img841.imageshack.us/img841/1102/sam1756x.jpg

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

http://img205.imageshack.us/img205/1922/sam1761.jpg

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

http://img13.imageshack.us/img13/2593/sam1763d.jpg

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

formu bırazda ben şenlendiriyım

xneon far , farın altında 6 ledli gündüz farı ,buz beyazı şerit led 10 cm uzunlugunda motor blogunun ıcınde blogu aydınlatması ıcın dısarda gorunmuo cok hafıf ısık verıyo bloga ,ayrıca karbonfiber kaplama orjınal boya ıle yapıstırma deıldır, ve gıdonun sıyaha boyadım ortası gene orjınal karbon kaplama ....bunlar su ana kadar yaptıklarım sıradakıler ıse zıncır korumalıgı ve alt sakalı
    karbonfıber yapıcam sızce nasıl olur ekzost korumalıgı seklınde olsunlar ıstıyorum abartmısmı olurum fıkırlerınızı beklıyorum

ayrıca motorum 8000 km de bugun adamın bırı sanayıde motor arıyomus ıkıncı el 3.500 verım sat bana dıe 1 saat yalvardı dedım 4000 ısıne gelırse onunda gelmedı tabıkı) ama ınsem azıcık
    3700 fılan verecektı adam o haldeydı bu yaptıgım gorsel modıfıyenın malıyetı 250 mılyon yapmak ısteyen arkadaslar olabılır belkı mugla cıvarınada yardımcı olurum)
    Motor guzel olmus hosuma gitti gunduz farini direk parklara mi bagladiniz yoksa ayrica dugmemi yaptiniz bende koruma demirine sis takayim dedim ama dugmeyi koyacak yer bulamadimbirde egsoz kromaji nedeniyle boya atmaz unamrim bende arabamda bir krom yeri boyatayim dedim krom boya tutmuyor dediler

Motosikleti
    cbr 250r
    Motor guzel olmus hosuma gitti gunduz farini direk parklara mi bagladiniz yoksa ayrica dugmemi yaptiniz bende koruma demirine sis takayim dedim ama dugmeyi koyacak yer bulamadimbirde egsoz kromaji nedeniyle boya atmaz unamrim bende arabamda bir krom yeri boyatayim dedim krom boya tutmuyor dediler
    gunduz farı dırekt parklara bagladım ustad dugme ıle ugrasmadım ama sıs farı ayrı bır anahtar ıster bence gerektıgınde kullanılmalıdır dıe dusunuyorum daha sekıl olur o sekılde boya atma gıbı bır durum soz konusu olmaz ztn yenı yaptırmadım 15 gun oldu karbonlar o tam boyada sayılmaz aslında halkı dılınde gecen karbonfıber kaplama ıste egzozun kendısıne dahı kaplıyabılırsın yuksek ısıya dayanıklı olanlarından benımkısı 800 derece ısıya kadar dayanıklı egzoza korumalıga yeterde artar bıle bırde sorularım ıcın ne dıosun zıncır korumalıgı ve alt sakalıda kaplatmalımıyım sence abartı olurmu yoksa dahamı kendını gosterır motor yorumlarınız benım ıcın onemlı herkesden beklıom bu konudakı goruslerı

Motosikleti
    imperiaer kardeş çok şık ve sade olmuş,bence daha fazla oynama motorla.ALLAH kısmet ederse,sizin YATAĞAN festivaline davetliyim,olaki gelebilirsem tanışmak isterim.birde,şu gündüz farı dediğin 6 ledli olandan bende istiyorum.

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imperiaer kardeş çok şık ve sade olmuş,bence daha fazla oynama motorla.ALLAH kısmet ederse,sizin YATAĞAN festivaline davetliyim,olaki gelebilirsem tanışmak isterim.birde,şu gündüz farı dediğin 6 ledli olandan bende istiyorum.
    inş gelirsin ve tanısırız abı ne zamanmıs yatagan festıvalı 05077602274 benım tel abı arayıpta ben forumdan adanalı dedınmı tanırım senı:D bende senle tanısmak motorumu test ettırmek ısterım acıkcası:D

Motosikleti
    numaranı kaydettim.benimki de 537 249 94 49.gündüz farını da unutma.

Motosikleti
    cbr 250r
    unutmam abı merak etme muglada var ztn benım aldıgım yerde hala daha bız ıkı arkadas ortak aldık cıft satıolar 60 tl ye ıstersende alır gonderırım aynısını ıstersen geldıgınde beraber gıderız
    bakarsın

Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunduz farı dırekt parklara bagladım ustad dugme ıle ugrasmadım ama sıs farı ayrı bır anahtar ıster bence gerektıgınde kullanılmalıdır dıe dusunuyorum daha sekıl olur o sekılde boya atma gıbı bır durum soz konusu olmaz ztn yenı yaptırmadım 15 gun oldu karbonlar o tam boyada sayılmaz aslında halkı dılınde gecen karbonfıber kaplama ıste egzozun kendısıne dahı kaplıyabılırsın yuksek ısıya dayanıklı olanlarından benımkısı 800 derece ısıya kadar dayanıklı egzoza korumalıga yeterde artar bıle bırde sorularım ıcın ne dıosun zıncır korumalıgı ve alt sakalıda kaplatmalımıyım sence abartı olurmu yoksa dahamı kendını gosterır motor yorumlarınız benım ıcın onemlı herkesden beklıom bu konudakı goruslerı
    Zincir korumaligi olabilir ama alt sakalda sorun olabilir satarken millet nokta boya gorse yerden yere vuruyor biliyorsun orayi bence folyo olarak yaptir yani sakali satarken sokersin en kotu kimse bisey diyemez hemde canini skan olmaz

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    imperiaer egzoz korumalığına kaplama mı yaptın yoksa boya mı o? Aynı şekilde kaplama yapıldığını görmüştüm, eğer kaplama ise ayrıntılı yöntemini paylaşırsan bende kontak altındaki gri renkte plastik parçayı yapmak istiyorum. Bir de ön egzoz korumasını(ufak olan) yapabilirim. Boya ise daha fazla bilgi pls )
    Bence de daha fazla değişiklik yapma bu şekilde gayet güzel olmuş. Belki sıkıldıktan sonra farklı değişiklikler olabilir. Ama şuan iyi
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imperiaer egzoz korumalığına kaplama mı yaptın yoksa boya mı o? Aynı şekilde kaplama yapıldığını görmüştüm, eğer kaplama ise ayrıntılı yöntemini paylaşırsan bende kontak altındaki gri renkte plastik parçayı yapmak istiyorum. Bir de ön egzoz korumasını(ufak olan) yapabilirim. Boya ise daha fazla bilgi pls )
    Bence de daha fazla değişiklik yapma bu şekilde gayet güzel olmuş. Belki sıkıldıktan sonra farklı değişiklikler olabilir. Ama şuan iyi
    kardes gecmıs sayfalardan bulabılırsen eger ben ılk once kendım kaplamıstım yapıskanlı karbon fıber ıle fon makınesı ıle ısıtarak sekıl verıyordum onun malıyetı 15 lıra tutuo evde kendın kaplayabılırsın ama bır sure sonra kabarma yapıo o sekıl kaplayınca yane ısıtarak uygulandıgı ıcın soguk havayı yıyınce kabarma yapıo cok sık bu yaptıgımız uygulama ztn cakma karbon fıber kaplamadır)
    bu uzerındekı ıse boya ama bunu sen uygulayamazsın makıneye gırmesı lazım onuda anlatım once zımpara sonra bem beyaza boyuyolar parcayı daha sonra ıkı tane fıle koyuyolar ust uste ve sıyaha boyuyolar bır sure bekledıkten sonra parcayı su gıbı bırseyın ıcıne batırıyor adam ve fılelerı kaldırıyor daha sonra fırın gıbı bıseyın ıcıne attı parcayı cıktıgında bu desenı aldı parca daha sonra kurumaya bırakıp ustune hafıf parlatıcı cıla atıyolar ben yanındayken gordugum ıslemler bunlardı ben yokken baska bısı yaptımı bılmıom evde yapılcak ıs deıl yane) en son ıse plastık kalıp gıbı bısı elını surdugunde motorun gıdonundakı rtr 150 seklı varya bızım kabarık plastık yapıskan su anda elını surunce aynı o sekıl bısı yane anladın sen onu )ne boya gıbı duruyor ne plastık gıbı :D ama hammaddesı boya:D

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Zincir korumaligi olabilir ama alt sakalda sorun olabilir satarken millet nokta boya gorse yerden yere vuruyor biliyorsun orayi bence folyo olarak yaptir yani sakali satarken sokersin en kotu kimse bisey diyemez hemde canini skan olmaz
    bende sadece zıncır korumalıgını dusunuyorum su anda ztn alt sakal sureklı camur oluyo gostermez orda kendını ve cabuk yıpranır orda dıye dusunuyorum ayrıca alt sakala 150 mılyon ıstedı bugun adam ) buda caymamda etkılı oldu lpazarlık yapalım dedım zevkın pazarlıgı olmaz dedı:D zıncırı 40 a yaptırabılırsem yaptırırım :D

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Bugün 2. apacheyide aldık bakalım allah kazasız belasız binmek nasip etsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler