Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Slm arkadaşlar,
    Apachemle dün sağlam bi kaza yaptım düz yolda giderken dikkatsiz bir araç soldan yola bi fırladı; ne korna, ne fren fayda etmezken direksiyonu kırarsın sağa, alırsın arabanın tamponunu. Ben bir tarafa motor kayarak yola devam. araç tamponu da gezintide. ben kaymayı kestiğimde motor hala gidiyordu Allaha şükürler olsun ben de birşey yok avuçiçleri yanıyor biraz(hala) eldiven olmasına rağmen bir de omuzun üstüne düştüm, o biraz ağrıdı ilk düşüşte. Şoför ve millet koştular hastane falan dediler. Hastanelik bir durum yok. Görmedim cart curt özürler falan.
    Ve kaldırdık motoru: ulan helal olsun be motorda çizikten başka birşey yok. Gerçekten çok sağlam motormuş. Ön yan grenaj çizildi bi de egzost.
    Şu ana kadar ki yaptığım 3 büyük kazanın belki de en ciddisiydi. Verilmiş sadakamız varmış. Allah tekrarından ve beterinden cümlemizi korusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    çok geçmiş olsun kevın alllah hepimizi korusun..
    tekerimizin her zaman düs gtmesi dileğiyle.
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun kevın alllah hepimizi korusun..
    tekerimizin her zaman düs gtmesi dileğiyle.
    Sağol muzip... Aminn

Motosikleti
    APACHE :))
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar,
    Apachemle dün sağlam bi kaza yaptım düz yolda giderken dikkatsiz bir araç soldan yola bi fırladı; ne korna, ne fren fayda etmezken direksiyonu kırarsın sağa, alırsın arabanın tamponunu. Ben bir tarafa motor kayarak yola devam. araç tamponu da gezintide. ben kaymayı kestiğimde motor hala gidiyordu Allaha şükürler olsun ben de birşey yok avuçiçleri yanıyor biraz(hala) eldiven olmasına rağmen bir de omuzun üstüne düştüm, o biraz ağrıdı ilk düşüşte. Şoför ve millet koştular hastane falan dediler. Hastanelik bir durum yok. Görmedim cart curt özürler falan.
    Ve kaldırdık motoru: ulan helal olsun be motorda çizikten başka birşey yok. Gerçekten çok sağlam motormuş. Ön yan grenaj çizildi bi de egzost.
    Şu ana kadar ki yaptığım 3 büyük kazanın belki de en ciddisiydi. Verilmiş sadakamız varmış. Allah tekrarından ve beterinden cümlemizi korusun.

kardes ciddi anlamda verilmiş sadakan varmıs allah beterinden korusun her geçen gün daha dikkatli olmamız gerekiyor arkadaslar trafikte motorlulara karsı duyarsızlık hergeçen gün daha çok artıyor lütfen dikkatt...!!!

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı uqur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes ciddi anlamda verilmiş sadakan varmıs allah beterinden korusun her geçen gün daha dikkatli olmamız gerekiyor arkadaslar trafikte motorlulara karsı duyarsızlık hergeçen gün daha çok artıyor lütfen dikkatt...!!!
    Sağolasın uğur. gerçekten dediğin gibi çok duyarsız ve dikkatsiz sürücüler var. Artık bırak iki gözümü dört açmayı Allah ne verdiyse tüm antenleri açıyorum. Ve yollarda mümkün olduğunca öngörü yapmaya çalışıyorum. Atıyorum bu araç ne gibi sakat durum oluşturur. Her an ne yapabilir gibi şeyleri hesap ederek ilerliyorum.

Lütfen pür dikkat...

Motosikleti
    APACHE :))
    antalyada olupta devlet hastanesinin arkadasındaki genis yolu bimeyen yoktur yanyana 6 araba rahatlıkla sıgabilecek büyükte neyse trafik ısıklarına 100 mt fln var yavasladım önümde sadece tek bir araba var ve tam olarak ortalamıs bi sekilde yapabileceği tek sey düz olarak devam etmek sağa gidecekse o genislikteki bi yolda ya saga çeker sola dönecekse solda durur mantıgıyla ilerliyorum benimde düz devam etmem gerekiyordu sagdan yavas yavas geçmeye devam ettim amacam sen arabayı sağa dogru kır hiç dünya umrumda deil arkadan gelen varmı yokmu sinyal vereyim hiçbişi nasıl durdum nasıl kurtardım hatırlamıyorum o hayvan giibi yolda amcam ortada durmus ve sağa dönüyor yuh dedim artık ya harbiden yuhhh peki ya benim yerime orda aynı mantıkla ilerleyen hızlı bir araba gelseydi????? olabilecekleri size bırakıyorum artık siz düsününn....

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı uqur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyada olupta devlet hastanesinin arkadasındaki genis yolu bimeyen yoktur yanyana 6 araba rahatlıkla sıgabilecek büyükte neyse trafik ısıklarına 100 mt fln var yavasladım önümde sadece tek bir araba var ve tam olarak ortalamıs bi sekilde yapabileceği tek sey düz olarak devam etmek sağa gidecekse o genislikteki bi yolda ya saga çeker sola dönecekse solda durur mantıgıyla ilerliyorum benimde düz devam etmem gerekiyordu sagdan yavas yavas geçmeye devam ettim amacam sen arabayı sağa dogru kır hiç dünya umrumda deil arkadan gelen varmı yokmu sinyal vereyim hiçbişi nasıl durdum nasıl kurtardım hatırlamıyorum o hayvan giibi yolda amcam ortada durmus ve sağa dönüyor yuh dedim artık ya harbiden yuhhh peki ya benim yerime orda aynı mantıkla ilerleyen hızlı bir araba gelseydi????? olabilecekleri size bırakıyorum artık siz düsününn....
    Benzer bir olay benim de başıma scooter ımla gelmişti 1,5 ay kadar önce. seyir halindeyken sağ taraf boş scooterla geçeyim derken şöför markete gidicem diye direksiyonu bi kırar, arabayla benim motor sevgili gibi birbirlerine bi yapıştılar. Hooop araç beni sağa itiyor ben de yapcak birşey yok korna cart curt derken durduk. Allahtan ne bizde ne araçlarda birşey yoktu. Ama çok dikkatsizler be kardeşim. Ne dikiz, ne diğer aynalar. Allaha emanet biniyoruz valla.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar,
    geçmişolsun arkadaşım.
    ya yokmu apache fan club falan tek hissediyorum kendimi sitede ben motorla elimden geldigince oynucam nasıl costum cupperlar varsa bende soctum apache yapcam bunu

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmişolsun arkadaşım.
    ya yokmu apache fan club falan tek hissediyorum kendimi sitede ben motorla elimden geldigince oynucam nasıl costum cupperlar varsa bende soctum apache yapcam bunu
    Sağol sakin şeytan, yaptıktan sonraki resimlerini bekliyoruz buraya. Tek hissetme konusunda katılıyorum sana. Oldukça durağan bir forumuz Tabi arkadaşlar apache lerin üstünden inemior anlaşılan..

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    arkadaşlar çok sessiz kaldı bu topic.
    apachelerinizin fotolarını videolarını onlarla olan anılarınızı vs onları paylaşalım.
    hem bizim gibi apachesi olmayanlarada bi nevi gaz olur ne dersiniz :D
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok sessiz kaldı bu topic.
    apachelerinizin fotolarını videolarını onlarla olan anılarınızı vs onları paylaşalım.
    hem bizim gibi apachesi olmayanlarada bi nevi gaz olur ne dersiniz :D
    muzip, resim ekleme olayı nasıl yapılıyor? ekleyeyim aldığım gün ki resmi ;)

Merhaba arkadaşlar

Öncelikle herkeze selamlar.

İlk vitesli motorum olan tvs apachi 150 siyah motorumu uzun araştırmalar sonucu geçen haftasonu aldım. 3721/12 ay vade farksız olarak.
    Apacheyi tercih etmemde enbüyük sebep üsküdarda v2motor motorsiklet özel servisin sahibi Ertuğrul abi olmuştur.
    gecerken dükanın önunde apacheleri gördüm girip konustum sağ olsun fiyat konusunda yardımcı oldular.yukarıda belirtiiğim fiyattan yardımcı olabilir.Ayrıca usta kendini belli ediyor bayiiden alsanız plakanı takarlar güle güle derler
    Motorum 3 gündür ertuğrul abinin ellerinde tüm mekanik aksamlar karburator dahil civataları söküldü baştan aşağı yağlanıp tümden komple elden geçti boya korumasına kadar yapıldı akünün asidine kadar titizlikle herşeyi tamamlandı. ve 2 gündür rodajda hergün yarım saat çalıştırılıyor 5 dk sogutuluyor.asağı yukarı yarım depo üzerine binmeden kalan yarım depoda motoru sıkıştırmadan sağlıklı rodaj ve uzun ömürlü bir motor olması için ertuğrul abinin geçmiş deneyimleriyle ellerinde.
    yarında teslim alıcam hayırlısıyla.

Özellikle Tvs Apachi 150 almayı düşünen arkadaşlar hem fiyat hemde titiz bir ilgi bekliyorsanız Ertuğrul abiyi öneririm....

Tüm özgür motorcu ruhlara kazasız belasız keyifli sürüşler...

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı saintege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Öncelikle herkeze selam lar.

İlk vitesli motorum olan tvs apachi 150 siyah motorumu uzun araştırmalar sonucu geçen haftasonu aldım. 3721/12 ay vade farksız olarak.
    Bu benim ilk vitesli motorum,apacheyi tercih etmemde enbuyuk sebep üsküdarda v2motor özel servisin sahibi ertuğrul abi olmuştur.
    gecerken dükanın önunde apacheleri gördüm girip konustum sağ olsun fiyat konusunda yardımcı oldular.yukarıda belirtiiğim fiyattan yardımcı olabilir.Ayrıca usta kendini belli ediyor bayiiden alsanız plakanı takarlar güle güle derler
    Motorum 3 gündür ertuğrul abinin ellerinde tüm mekanik aksamlar karburator dahil civataları söküldü baştan aşağı yağlanıp tümden komple elden geçti boya korumasına kadar yapıldı akünün asidine kadar titizlikle herşeyi tamamlandı. ve 2 gündür rodajda hergün yarım saat çalıştırılıyor 5 dk sogutuluyor.asağı yukarı yarım depo üzerine binmeden kalan yarım depoda motoru sıkıştırmadan sağlıklı rodaj ve uzun ömürlü bir motor olması için ertuğrul abinin geçmiş deneyimleriyle ellerinde.
    yarında teslim alıcam hayırlısıyla.
    Motor almayı ve özelikle apache 150 düşünen arkadaşlar

Tvs Apachi 150 almayı düşünen arkadaşlar hem fiyat hemde titiz bir ilgi bekliyorsanız Ertuğrul abiyi öneririm. nedenlerini yukarıda belirttim

Tüm özgür motorcu ruhlara kazasız belasız keyifli sürüşler.
    motorun hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin.
    darısı başıma bende peşinat biriktiriyorum alıcm kısmetse 2 aya..
    bol km ler..
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    cbf 250
    Merhaba arkadaşlar

Bende bu hafta sonu apache 150 mi teslim alacam. Bu benim ilk motorum olacak sağlık bir kullanım için tavsiyerinizi beklerim. Ayrıca motosiklet.net 'e yeni üye oldum.

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben 2 gün önce canta taktırdım taktırmaz olaydım motor sapıttı cantadan sonra 2 tane servise götürdüm ön tekeri söktüler fln yok anlıyamadılar:S bişi yok böle bin dediler yok dayanamadım kendi servisine götürdüm adam şöle uzaktan baktı dedi cantandan dolayı cantayı sök bu modele takılmıyo dedi:S yani şimdi catayımı sökücez canta demirinide en saglamını aldım cantanın resmini cekicem tel jarz olsun cözüm bulan varmı bu duruma yoksa kaza yaptırır Allah korusun direksiyon yelpaze gibi sallanıyo
    anlamadığım bir şey var bu gün çanta taktırdım gayet sağlam bağlantı yapıldı.buna rağmen elimi bıraktığımda direksion deliriyor resmen hani tutmasam tam sağ veya sol yapıp yerle bir edecek beni.böle bir şey ndn olur acaba hiç kafam basmadı bu işe.çantadan önce yoktu bu?

mortingen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saintege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm özgür motorcu ruhlara kazasız belasız keyifli sürüşler...
    aretliim hayırlı olsun..
    beraber bol gezilere,bol km'lere..
    viva de la penguena !

eywallah aretlim darısı başına
    Tvs Apache 150 black

Motosikleti
    Yamaha ESD
    saintage ve apache 150 hayırlı olsun yeni motorlarınız. İyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah.

Motosikleti
    cbf 250
    eywallah kevin teşekkür ederim kevin. Ayrıca mr_muzip katılıyorum resimler ve videolar ekleyelim. Ama benim resim yükleme olayını öğrenmem lazım.

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Dün itibariyle rodajımı tamamlamış bulunuyorum (bu süre 23 gün, 1000 km) ve bu sabah işe gelirken motorun maksimum hızını görmek istedim sabahın 06:30 unda. Ve asıldım pedala. Hafif eğimli yolda yani aşağı doğru 112 km/s hız gördüm. Açıkçası beklediğimden az çıktı. Ama yine de o hıza ulaşırken bile insan acayip bi geriliyor. Kahretsin ki 112 km/s ulaştığımda devir saatine bakmayı unuttum. Merak ettim kaçlardaydı acep

-Acaba "motoru açma" diye tabir edilen olay hakkında bilgisi olan var mı

-Yoksa bu hız 150cc makine için yeterli midir

Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler