Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    perşembe günü ben de 2012 sarı apachem ile aranıza katıldım. yalnız plaka hariç 4150 liraya anlaştık. plaka dahil 4350-4400 oluyor. biraz fazla gibi. coşkun seninki 2011 model mi, 2012 mi? bir de nereden aldığını söyleyebilirsen sevinirim.
    kardeş bende daha 1 hafta olmadı alalı iskenderun binbaylar motordan aldım 2012 model siyah gidon yani son parti aldım. önce benden plaka dahil 4.400 istediler sıkı pazarlıkçıyımdır 4.200 e plaka dahil 12 taksitte anlaştım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    teşekkürler arkadaşlar. coşkun valla ne diyeyim çok güzel fiyattan kapmışsın. hayırlı uğurlu olsun, tekerin düz bassın.
    mehmet gemli fotolar çok güzel. profesyonel bi makine şart sana
    mehmet_gemli bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Eyvallah sağolasında daha şu an ona ayıracak param yok telefonla idare ediyoruz fena da değil hani

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    kaç paraya mal oldu ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Karbon çok sık bı olay bende düşünüyorum ön kafa ve camurluk arkasına.
    www.erkakurye.com

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Dün ilk kez bi rtr150 kullandim 15 km gitmişimdir..1 senedir hiç motora binmemiştim baya iyi geldi çokta sevdim..düzde 125 gördüm roket gibi mübarek beni etkileyen tek yani deposu ayrica
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sanada bir apache alalım kanka yakışır vallahi etkilenmen normal apacheden
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanada bir apache alalım kanka yakışır vallahi etkilenmen normal apacheden
    araştiriyorum şu an dün bi ybr 250 ye baktim beğenmedim bakalim temiz bi motor çikarsa düşünürüm..

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz gelirmi?Haftaya rtr150 yi alıcam..Bu yaz gelicekse birazdaha beklemede kalıyım
    Adamlar sonbaharda diyor ama bence seneye yaza gelir,yan, planlarınızı ona göre yapmayın,unutun böyle bir motor olduğunukedidir o kedi
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar. coşkun valla ne diyeyim çok güzel fiyattan kapmışsın. hayırlı uğurlu olsun, tekerin düz bassın.
    mehmet gemli fotolar çok güzel. profesyonel bi makine şart sana
    Allah herkese kazasiz belasiz surus nasip etsin motorsiklet uzerinde bilincli olmak gerekir kimsenin gazina gelmemeliyiz ben iskenderundayim burada motor kullanimi cok yuksek ve motor uzerinde serserilik yapanlarda bir hayli cok. Bunlar yuzunden motorsiklet imajimiz lekeleniyo burda. Daha dun aksam onumde bir kaza oldu dortyol agziydi araba scooter motoru pert etti surucu hastanelik oldu. Motorsiklet uzerindeyken evde bizi bekleyenleri dusunup ona hareket edelim.
    tigrina bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün ilk kez bi rtr150 kullandim 15 km gitmişimdir..1 senedir hiç motora binmemiştim baya iyi geldi çokta sevdim..düzde 125 gördüm roket gibi mübarek beni etkileyen tek yani deposu ayrica

kanka bakınıp sanada alacaz bir apache...... bu arada motoru getirirkende bir sürat denemesi yap ama plakayı kapat mümkünse...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamlar Dostlar .. Bu araLar Sadece okuyucu konumundayım Pek vaktim olmuyor işyerinde Telefondan takip ediyorum o kadar . (: Yeni Alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun bu arada motorları ..gelmişken bi kaç resimde benden olsn geçenki Konya-Çatalhöyük gezimizden .. o gün 200 km ye yakın yol yaptık yarısı kontak kapatmadan gayet zevkliydi ..

Hani Soruyorya Bazıları 1.90 üzeri adamda apache nasıl duruyor diye .. beraber gittiğimiz arkadas 1.95ti .. Bakın kendiniz karar verin fakat bence biraz oyuncak kalıyo o kalıptaki adama :D

Gece Dönerken İlk kez Sıkıştırdım motoru 2 kişiyle Bu hıza ulaşabildik .. Daha gideri vardı ama kaza olmuştu polis fln vardı basmak istemedim .. (: Rodaj bitti kafam rahat artık .. Daha Zevkli geliyor Apache ..

Bide Dün yağmurluydu dikkat etmeme rağmen kalkışlarda çok az meyil olsa bile teker kayma yaptı korka korka gittim geldim .. Değiştirmek şart artık bende buna taraftarım :D Sürç-i Lisan ettiysek affola .. İyi forumlar görüşmk üzre apache severler , dostlar .. (:
    kartalizma07, ixeywent ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah sağolasında daha şu an ona ayıracak param yok telefonla idare ediyoruz fena da değil hani
    çok güzel çalışma olmuş Mehmet, aklıma yattı bende yapacağım. ufak yatmadan dolayı koruma demiri kırılıp ön çamurluk alt kısmındaki plastiği çizmişti karbon kaplayıp bu sorunu halletmiş olurum.
    göstergenin altınıda kaplasaydın gidon bölgesini.
    buarada ön korkuluğa fazla güvenmeyin sağlam değil ve ince bi metalden oluşuyo, ustam bile dedi kaynak atsak boşa atıcaz gibi çok ince dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

göstergeyi boyama veya kaplama ile bu şekilde yapsak nasıl olur sizce ?? bu 160 veya 180 modelin göstergesi olması lazım

Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    2 kişi 130 gayet güzel. ama rölanti biraz yüksek gibi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi 130 gayet güzel. ama rölanti biraz yüksek gibi.
    Bi ara cikip tek basima zorlicam bakalim ne kdri görcez .. Rolantiyi gecen ay 2bine cekmistim sabah jiklesz calismiodu stop ediodu konyanin havasi biraz sakat .. Bi kac haftadir iyi tek marsta calisiyo rolantiyi 1500e cekerm tekrar ..

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    selam arkadaşlar bir şeyler sormak istiyorum. öncelikle bizim bu motorlarda devir kesici varmı varsa nasıl iptal edebiliriz. bide ben motoru aldığımın 2. günü 120 i görmüştüm ve şu an motor 450 km de az önce otobanda yine biraz zorlayım dedim 115 i geçmedi. aynı zamanda devir saati 8000 den yukarı çıkmıyo ve son gaz giderken yani 5. vitesle 8000 devirde 115 le giderken sanki arkadan biri motoru tutup tutup bırakıyo gibi silkeliyo ne yapmam lazım cevap veren arkadaşlar olursa sevinirim. o iki kişi 130 yapan arkadaş nasıl yapmış merak ettim

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    coşkun henüz 450 km'deki motoru fazla zorlama bence. bir de her zaman 120'yi göremeyebilirsin bu normal. bazen düzde 120'yi geçer, bazen 110'da tıkanır. önceki motorumdan biliyorum. rüzgar acayip etkiliyor.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bir şeyler sormak istiyorum. öncelikle bizim bu motorlarda devir kesici varmı varsa nasıl iptal edebiliriz. bide ben motoru aldığımın 2. günü 120 i görmüştüm ve şu an motor 450 km de az önce otobanda yine biraz zorlayım dedim 115 i geçmedi. aynı zamanda devir saati 8000 den yukarı çıkmıyo ve son gaz giderken yani 5. vitesle 8000 devirde 115 le giderken sanki arkadan biri motoru tutup tutup bırakıyo gibi silkeliyo ne yapmam lazım cevap veren arkadaşlar olursa sevinirim. o iki kişi 130 yapan arkadaş nasıl yapmış merak ettim
    iyide sizin motor daha rodajdakitapçıkta ilk 1000 km 50 yi geçmeyin diyor ileride çok başınız ağrır bende uymaktafayda var Enes alalı kaç ay oldu kim bilir kaç km yapmıştır
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    motor çok yeni olmasina rağmen internette neden bu kadar fazla ilan var sizce sebebi nedir..ayrica bu sari renk hiç tutulmayan bi renkmidir ben ikinci el alacağim için renk pek mühim değil temez olsun yeterde satarken sorun olur mu..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok yeni olmasina rağmen internette neden bu kadar fazla ilan var sizce sebebi nedir..ayrica bu sari renk hiç tutulmayan bi renkmidir ben ikinci el alacağim için renk pek mühim değil temez olsun yeterde satarken sorun olur mu..
    hani ybr senin vazgecilmezindi noldu
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler