Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

saol sevgili dostum asfalt kovboyu.en kısa zamanda beklerim.pirellinin hangi modeli olduğunu ve nerde taktırdığını yazarsan sevinirim.hem buradaki diğer arkadaşlarımızda yararlanır.kendine iyi bak.tüm apaçi kullanıcılarına selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    dostlar 2 aylık 2000 km deki tvs mi yamaha x-max almam dolayısı ile satıyorum. sıfıdan farksız 2500 yl son fiyat 0505 560 78 33 tuna

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir TVS kullanıcısıyım, Motorum Apachiden bir önce Türkiyeye giriş yapan Fiero F2 150cc 2005 model.
    Motorumla ilgili herhangi açıklayıcı bir bilgiyi siteye yazmamıştım ama madem böyle bir topic açıldı fikir vermesi açısından makinamla ilgili izlenimlerimi sizlerle paylaşayım.
    Öncelikle alırken baya bir inceleme yaptım, Çin makinaları ile karşılaştırdım. Kesinlikle daha iyi bir görüntüye ve özelliklere sahipti. Seçenekleri TVS ve YBR şekline getirdiğimde ikisinide yanyana görebilme ve inceleme fırsatım oldu. Bi kere malzeme ve işçilik kalitesi tek kelimeyle çok güzeldi ve kalıp olarakta YBR'den daha kalıplı duruyordu. Motor start-stop düğmesinin olması, Benzin depo kapağının race motorlardaki gibi gömme şekilde olması, aydınlatma sisteminin halojen ve mükemmel oluşu, arka maşanın bisiklet maşası gibi silindir demirden olmaması, motor koruma demirinin standat olarak üzerinde bulunması ve sesininde güzel olması YBR'yi elememi sağladı. Tereddütüm servis ve yedek parça konusundaydı ama hiçbir sıkıntı yaşamadım, baya geniş bir servis ağına sahip. İşin dahada ilginç tarafı kullandıkça ortaya çıktı. Diğer arkadaşlarımın almış oldukları Çin makinaları ile ilgili vibrasyon, parça kırma ve dökme, mekanik ve elektrik arızaları ile ilgili yaşanan problemleri dinledikçe makinamla aramdaki bağ dahada kuvvetlendi. Benim motorum 8000'km de şu an en ufak bir vida gevşemesi, veya arıza problemi yaşamadım yanlızca bir kez almış olduğum yakıttan kaynaklanan sürüş esnasında silkeleme problemi yaşadım onuda karbüratörü temizleyerek giderdiler. Yağını değiştirip marşına basıyorum. Kışın en soğuk günlerde düğme ile marşa basarsam 2. marşta ayak marşı ile çalıştırırsam tek seferde çalışıyor maşallah. 100km süratin üzerine çıkmıyor 2 kişi ilede, tek kişilik kullanıma yakın performansı var.yakıt tüketimini sağlıklı bir şekilde ölçmedim ama oda gayet düşük. Yakıt tüketimleri ile ilgili bir topicte, o gün için geçerli rakamlar üzerinden tüketim değerini vermiştim. Sürüşü son derece keyifli rahat ve sürücüsüne itaat eden bir motor. Tek eksisi lastiklerinin kalitesi düşük 1 sene üzerindeki lastiklerle kullandıktan sonra ıslak zeminlerde kötü bir süpriz yaşamamak için üzerindeki düşük kaliteli lastikleri atıp yerine pirelli MT25 lastik taktırdım. ve şu anda makinamdan son derece memnunum inşallah aynı şekilde devam eder ve bi sorun çıkartmaz ama bana zaten sorun çıkartmayacağının güvencesini fazlasıyla verdi. Yeni Apachide kaliteli bir motor, ne derece incelediniz bilemiyorum ama ben tüm özelliklere ve detay işçiliklere dikkat eden birisiyim amortisör sistemin gazlı olması, arka tekerin boyutları, ön ve arka jant ölçülerindeki farklılık depo hacminin 16lt olması ve detay işçilikteki kalite benim gözüme çarpanlar oldu. Birde benim makinam tel jantlı, gerçi ben tel jantı daha çok seviyorum apachide çelik jant uygulanmış ve benim makinam 4 vitesli yeni makinalar 5 vites.
    Umarım düşünen arkadaşlar için fikir verici olmuştur.

BU ADAMIN YAZISINI OKUDUKTAN SONRA BIR ARAŞTIRMA YAPTIM VE KARŞIMA COK GUZEL BISEY CIKTI MOTORUNDAN MEMUNSA NEDEN SATIYOR
    İŞTE İLANI ÖNCE USTEKI YAZIYI OKUYUN SONRA ALTIKINI TABIKI AYNI MOTORU OLANLAR VARDIR AMA AYNI TKER TAKMALARI IMKANSIZ DEGILMI

İŞTE LİNK BUYRUN ARKADAŞLAR
    http://www.sahibinden.com/tvs_fierof...m?&keyword=tvs

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Şu RTR 160 Türkiye'ye gelse de görsek nasıl bişeymiş....

Motosikleti
    tvs apache
    rtr 160 bende çok merak ediyorum bende apache var ama 160 lığı bekliyorum

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Ne kadar olur acaba fiyatı? 4000'i geçmese bari...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar olur acaba fiyatı? 4000'i geçmese bari...
    4 den fazla olur bence.sonucda race bir motor.Cbr 125 den düşük 4.5 veya 5 gibi olur sanırım.5 daha doğru olur
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

ben daha motosiklet almadım yakınlarda alıcam ama 160 rtr yi beklesemmi die kararsızım

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bence RTR 160'ı beklemekte fayda var. Bakalım nasıl birşey....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    umarım diyer TVSlerdeki gibi Titreşim yoktur Bence titreşimin olma olasılığı çok yüksek
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

tolgakolemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apache Takas

Selam 2007 model 6000 km apache motorumu 500-600 cc naked veya enduro motorla takas vermek istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek bir bayi tanıyormusunuz, şimdiden teşekkürler

arkadaslar sonunda bı motor alabıldım bende kartal pazarından aldım arkadas alımsatımı da ustlendı ve artık bende apache sahıbı oldum nakıt 3000 ytl arka canta ve lazer vertıgo kask revıt eldıven yanında

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU ADAMIN YAZISINI OKUDUKTAN SONRA BIR ARAŞTIRMA YAPTIM VE KARŞIMA COK GUZEL BISEY CIKTI MOTORUNDAN MEMUNSA NEDEN SATIYOR
    İŞTE İLANI ÖNCE USTEKI YAZIYI OKUYUN SONRA ALTIKINI TABIKI AYNI MOTORU OLANLAR VARDIR AMA AYNI TKER TAKMALARI IMKANSIZ DEGILMI

İŞTE LİNK BUYRUN ARKADAŞLAR
    http://www.sahibinden.com/tvs_fierof...m?&keyword=tvs
    budur...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    arkadaşlar apache nin 137 yaptığını gördüm you tube da doğrumudur almayı düşünüyorumda yoksa twestır alcam
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bu aralar çok sık görüyorum TVS'yi. Hemen hemen hepside kuryeci....

valla 130u goremedım ama 120 yı gectım bıkere ama bu aralar cok ruzgar var ona baglıyorum bıde bakıma sokmadım motoru aldıgım kısı bakımdan yenı cıktı dedı kıtabında yazıyo ama kase yok ustunde ben pazartesı sokucam bakıma su an cok hosuma gıttı motor ben 8000 de aldım 250 kusur km yaptım su anlık bişi diyemıcem galıba ıyı yaptım ama

olumdanscisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm arkadaslar

ybr mı sattım su anda RTR 160 beklıyorum BANA YARDIM LUTFEN İZMİRDE APACHIYI HANGI BAYI SATIYOR FIATI NEDIR

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    izmirde satılıyor ama şu an bayide mevcut değil..istanbuldan sipariş ediliyor..servis çok güzel..mnemnunum ve galiba izmirdeki tek apache sahibiyim..çünkü ne ben gördüm ne gören çıktı..çok kısa bir süre içinde foruma geri dönerim..görüşmek üzere
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    geldimi bu rtr 160 geldiyse nerde nerde
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldimi bu rtr 160 geldiyse nerde nerde
    bır tana hort ta ben yapayım
    resmi sitesinde acıklama yok gelecek yada gelmıyecek dıe bılgısı olan varsa cevap yazsın
    carpe diem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler