Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sen 13 beygiri kafanda fazla büyültmüşsün.mopetlere gelince 150-160 gören çift silindirli mopetler var.senin motorda iyi bir mopet walla tipine bak tipi tipbu mopet kafanın son hızına gelince 135 değil 120 dir.inanmayanlara senin kendi çektiğin video ile karşılık vereyim.
    EROLL88 adlı kullanıcı youtube

artık yok ben tam basamadımda,yol yetmedide deme artık
    hani 135 basarken video çekmek tehlikeli oluyodu nedeni işte bu!!! 135 tvsnin neyine bee
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya yapmayın yüzlerce kere güzel dille yazdım... Artık sadece gülüyorum sizin sdik yarışınıza... Bir de bu yarışa cbr'ı da katmıyor musunuz herneyse yanlışlıkla bir uğradım topic'e... eğer sorunuz olursa cbr125 topic'inde sorabilirsiniz

açık ara bide...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    puhaha gercegı ıkımızde bılıyoruzda bakma işte sana tavsıyem tvs lere fazla takılma yolda gorursen bosuna sınır olursun emın ol 120 den sonrasında kontrol zorlasıyo ıspatlıcam dıye kendımı rıske atamam

bırak sende sıdık yarıstırmayı 120 gordunmu adam gormus ıcte ben daha gorenı gormedım cbf ile neden boyuna kavga cıkar bu konuda anlamam en ıyısı ybr kardesım gozunu sevdıgım karaoğlana hıc masraf etmemıstım nerdeyse bosu bosuna ovme cbf yı mıllet gercek sanacak

ya hakıkaten adam yapıyomu yapıyo yok bıde sızın ıcın 130 135 le gıderken kamerayla cekımmı yapacak ben olsam bende yapmam kamerayı sabıtleme aparatım yoksa.delımı adam yaaa ewet apache 13.5 beygırr ve cbf yıde ybr yıde rahat rahat gecıyor. dıger ybr cbf topıgınde murat solemıs(ınsane) cbf nın baslıca sorunları gun ısıgına cıktı. yag kacırma, kontak sorunu jantta boya dokulmesı falan fılan hadı boya neyse de yag kacırma falan ne oluyo kımse ybr de bole sorun yasamıyo mesela ıstersen her vıtes 10.000 de degısıtr yıne yag atmaz sdıklı karı gıbı.bence apache cbf den daha ıyı bır motor ama tekerlek arası mesefa kısa onu sewmıyom ben. dayanıklılık ve daha bırcok konuda ybr hala bası cekıyor.helal olsun

yag sorunu ole buyuk derecede deıldı ama bendede vardı yanlız bıde km ıbresı gıderken zıplama yapıyodu nos yemıs gıbı 80 den 110 a zıplıyo sonra yıne 80 e dusuyo noluyoz dedım kac defa ampulumun yandıgını hatırlamıyorum ama

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 mi... 120 cbr'ın sabit hızı zaten ... niye sinir olayım... geçer giderim...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    tavsiye etmem ybr mi tvs mi derseniz ybr daha sağlam motordur...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    eveeettt bugün motorumu almak için arayan arkadaş söylediği gibi cuma günü gelirde motoru alırsa bende 13 ağustosat ayrılacağım yıllık izin bitmeden apachiciler kervanına katılacam emme samsundan kalkıp teee aksaray , afyon veya ankaraya geleceğim bu esnadan bana yardımcı olacak arkadaş var mı aranızda? ha aksaray ha ankara arasında fiyat fark eder mi acaba? yarın zaman olursa ankarayı ve diğer yerelri bi arayacağım. ben gitmeden de işlemler yürürmü motoru da kargoyla falan gönderseler. evet arkadaşlar fikirlerinizi alayım.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    abi motoru bilmiyorum ama fotoğrafları öyle güzel çekmişlerki nerdeyse Kawa Z750 gibi duruyo

Motosikleti
    KUBA CG 125
    arkadaşlar yardım bir arkadaşla bahse girdim sebebi kendi motoru better125 lik 1 lt benzin ile 140 km gittiğini idda ediyor bende ise 110luk linkgen motur var benim motur ise 1 lt benzinle 63 km gidiyor moturcu arkadaşlarım var söylüyorum onlarda öyle bir motur daha üretilmedi diyorlar ama motur sahibi idda ediyor denemesi bedava dedi siz değerli arkadaşlar ben bu iddayı kazanabilirmiyim yoksa bizim bilmediğimiz birşeylermi var

ben gördüm hayalet gibi gidiyor çok sessiz tavsiye ederim ama bir araba alırsın bu fiyata

benim 110 luk linkgen motur apaçiyi geçer desem bana gülersiniz arkadaş 2 kişiyle 100 ü ğörmüş ben 3 kişiyle 135 i gördüm
    [YT][/YT]

arslanturk ne marka senın motor onu cozemedım yanlız fazla basmada parcalanmasın gıderken yolda bu aralar cok goruyorum yolda adamın egzoz cıvatası sımıtcının arabasına fırladı adam bı dunya kusur ettı dumura baak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bu topikde hep şenlik var...bayılıyom valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    işin içinde apache gibi bir canavar olur da şenlik olmaz mı ?
    İki kişinin bindiği motor değildir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topikde hep şenlik var...bayılıyom valla...
    senin hondacılar çekemiyormudur nedir bu motoru.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin hondacılar çekemiyormudur nedir bu motoru.
    apaçinin neden tutulduğu çok açık...kurye arkadaşlar motorun parçalarının ucuz olduğunu söylüyor...birde cbfnin dezavantaji yan yatarsa ön kafa granajı çok para gereksiz diyolar...bugün yolds TEM kuryede 36.000 kmde apaci gördüm...bayağı temizdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arkadaşlar merhaba cbf 150 yi satıp apaçi aldım.öncelikle şunu belirtiyim yol tutuş olarak cbf den, çok daha iyi,daha hızlı ve daha az yakıyor.ama 2artçıyla devamlı bineceksiniz arka oturma mesafesi kısa olduğundan rahat edemiyorsunuz.o konuda cbf daha iyi.motor 8000 de herhangi bişey yok.cbf te 3000 km de kontak kesti allahtan garantiden komple kontok değişti.7000 de sattım bennde onu.ki tüm bakımlarını zamanından önce yaptırıyordum.ama iyi motordur oda.yağ eksiltme diye bişey bende olmadı.ama tvs kullanan arkadaşlarla konuşmamda hiç bir sorunla karşılaşan duymadım şu ana kadar.kullanıyoruz bakalım görücez

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    wolcano hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullan.Artık yorumlarını burada bekliyoruz.Almayı planladığım motorlardan olduğu için yakın takipteyim.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı wolcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba cbf 150 yi satıp apaçi aldım.öncelikle şunu belirtiyim yol tutuş olarak cbf den, çok daha iyi,daha hızlı ve daha az yakıyor.ama 2artçıyla devamlı bineceksiniz arka oturma mesafesi kısa olduğundan rahat edemiyorsunuz.o konuda cbf daha iyi.motor 8000 de herhangi bişey yok.cbf te 3000 km de kontak kesti allahtan garantiden komple kontok değişti.7000 de sattım bennde onu.ki tüm bakımlarını zamanından önce yaptırıyordum.ama iyi motordur oda.yağ eksiltme diye bişey bende olmadı.ama tvs kullanan arkadaşlarla konuşmamda hiç bir sorunla karşılaşan duymadım şu ana kadar.kullanıyoruz bakalım görücez
    Tarafsız bir kıyaslaya bilirsen hangisi daha iyi Gerçi sen biraz cbf de talihsizlikler yaşamışsın
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    wolcano http://www.motosiklet.net/forum/satm...vs-apachi.html
    bu işte bir yanlışlık olmasın.Yoksa seyyar motosiklet galericiliğine mi soyundun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler