Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle dün kazanılmış önemsiz özel sınıflardan bahsetmemistim. MotoGP gibi superbike gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Biraz daha biriktirip 2. El crf rally almalıydın. Bu benim fikrim tâbi. Mesela Honda CB 500 F yi Leoncino gibi üretse tercihim Honda olurdu
    arkadaşımın yolda enjeksiyonu bozulan crfsini çekene kadar o da crf almam taraftarıydı çekirge :D
    hiçbir psikoloğun kapısında park etmiş motosikletler göremezsiniz

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Leoncino Cinquecento
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın yolda enjeksiyonu bozulan crfsini çekene kadar o da crf almam taraftarıydı çekirge :D
    RKS Winner in bir daha gelip gelmeyeceğini bilmiyorsun. CRF ezelden beri var Arkadaşın biraz fazla şanssız biriymiş. Bir Honda yı bozmak hakikaten zor iştir.

Motosikleti
    2016 CB500F
    Çakma yakıt doldurmuşlar depoya herhalde, kuş uçmaz kervan geçmez garip bir istasyondan alındıysa...

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250r
    Rks winner ile kıyas eden arkadaşlar, Gerçekten bu motosiklet ile winnera baktığınız zaman aynı şeylerimi görüyorsunuz. Yarı fiyatına böyle bişeymi varmış diye heyecanlandm baktım kusura bakmayın ama winnerdan ucuzluk akıyor. Üst mesnet, gösterge, farlar, plastik aksamlar, motor bloğunun boyası, genel model tipinin özgünsüzlüğü bu nedir abi allah aşkına ya.. Kıyas ettiğiniz motosiklete bakın! Tamam 8 bine ancak o olur buna lafım yokda şunla mukayese etmeyin bari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Şu motosiklet 120 ile stabil gidebilse gaz açıncada sollamalarda 140 diyebilecek olsa (200ns gibi) 1 dk düşünmezdim.
    Yayan ve murat1903 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok
    Motopixel TV incelemesini yapmış. Güzel motorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=UZ2BGaoV7B8

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Hero Motosiklet
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)