Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balcı motorda da yok 1 ay sonra zamlı fiyattan gelcek dendi 4-5 gün önce konuştum (bütün şubeleriyle). Ayrıca sipariş de almıyorlar motor gelince alırsınız diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Edit: 25-26 bin TL civarı olmasını bekliyoruz demişlerdi.
    Hepsinin ilanı duruyor sahibindende traş mı yani ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    2020 model olarak satılıyor mu yani 2020 de geldi mi motor? Mağazalarda hep 2019 model gördüm motoru 2020 görmedim balcı motor yazmış sadece 2020 diye onlarda da yok zaten motor.

Motosikleti
    Cb250r
    Balcı motorda da yok 1 ay sonra zamlı fiyattan gelcek dendi 4-5 gün önce konuştum (bütün şubeleriyle). Ayrıca sipariş de almıyorlar motor gelince alırsınız diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Edit: 25-26 bin TL civarı olmasını bekliyoruz demişlerdi.
    Walla hondayi aradim onlar ellerinde oldugunu ve vergisiz 30k dan verceklerini soylediler. Cf saticilari zami bekliyolar.

Motosikleti
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsinin ilanı duruyor sahibindende traş mı yani ?
    Traş ya 9 bayi aradım İstanbul avrupa yakasında, sahibindendeki bütün bayileri aradım yok ellerinde motor İstanbul'da.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

İlginç bir not: Cfmoto fiyat listesini güncellemiş ama fiyatları arttırmamış 1 mayıs 31 mayıs arasında geçerli diyor.

Motosikleti
    Cb250r
    Traş ya 9 bayi aradım İstanbul avrupa yakasında, sahibindendeki bütün bayileri aradım yok ellerinde motor İstanbul'da.
    Siz 25 yada 27 verir misiniz?
    Yoksa alternatif ust model cb250r mi yoksa alt segment TVS RTR 200 mu secersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

İlginç bir not: Cfmoto fiyat listesini güncellemiş ama fiyatları arttırmamış 1 mayıs 31 mayıs arasında geçerli diyor.
    Eger oyle olsa bile satis bayileri fiyat degistirmede ozgurdurler. Dip fiyat belli. Ama bayi kurnazlik yapiyo gibi

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Allah yardımcınız olsun.

Motosikleti
    Alıntı hükümdar06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz 25 yada 27 verir misiniz?
    Yoksa alternatif ust model cb250r mi yoksa alt segment TVS RTR 200 mu secersiniz.
    Yanlış bilmiyorsam CB250R'ın da fiyatı artması gerek o da uzak doğudan geliyor çünkü. Önceden de bakmıştım aynı sanırım fiyat daha arttırmamışlar. Eğer o da 35 civarı olursa değmez bence ama böyle bırakırlarsa 4-5 bin lira farkla CB250R almak daha mantıklı. TVS i bilmiyorum onun forumlarında araştırmak gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Ben geçen hafta aldım motoru liste fiyatından İstanbul'da ama seyahat yasağı olduğu için getiremedim daha memlekete.

Motosikleti
    Cb250r
    Yanlış bilmiyorsam CB250R'ın da fiyatı artması gerek o da uzak doğudan geliyor çünkü. Önceden de bakmıştım aynı sanırım fiyat daha arttırmamışlar. Eğer o da 35 civarı olursa değmez bence ama böyle bırakırlarsa 4-5 bin lira farkla CB250R almak daha mantıklı. TVS i bilmiyorum onun forumlarında araştırmak gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Ben geçen hafta aldım motoru liste fiyatından İstanbul'da ama seyahat yasağı olduğu için getiremedim daha memlekete.
    Hocam simdi balcidan son fiyat nakitte 20bin aldim. Kurup yollarim dedi. Gelenlerin hepsinde fiyatim artti dedi ama en son 20bine yollarim dedi. Bende inandim mi. Tabiki hayir. Sadece ayak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Honda daha zami eklememia konustum. Son parti zamdan once girmis ama ellerinde fazlasiyla var. Gelin yardimci olalim dedi.

Motosikleti
    Hocam simdi balcidan son fiyat nakitte 20bin aldim. Kurup yollarim dedi. Gelenlerin hepsinde fiyatim artti dedi ama en son 20bine yollarim dedi. Bende inandim mi. Tabiki hayir. Sadece ayak
    Valla ben farklı bayilerini de aradım elimizde yok 1 ay sonra gelicek zamlı fiyattan olucak dediler. Gidip görmeden almamak lazım herkese farklı bir şey söylüyorlar demekki. Güvenemedim ben pek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Honda daha zami eklememia konustum. Son parti zamdan once girmis ama ellerinde fazlasiyla var. Gelin yardimci olalim dedi.
    Cfmoto 21 binden bırakıyorsa Cfmoto al yoksa 25-26 olacak dediler ki ellerinde yoksa mecbur olacak CB250R devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Ben 2019 model aldım bu arada 2020 var mı bilmiyorum.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    20 bin güzel rakam.

Motosikleti
    Motor yağında Motul 5100 mü 7100 mü öneriyorsunuz(Yarı sentetik - tam sentetik)? Arada çok az bir fiyat farkı var eğer 7100 daha iyiyse ondan başlıycam 300 bakımından itibaren. Kitapçığa baktım da "SAE 10W/40SG" denmiş yağ için ama ne olduğunu anlayamadım.

Motosikleti
    Cf Moto 250 Nk
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Ankaradaki Nk 250 kullanıcıları olarak bir buluşma, tanışma organizasyonu yapmayı teklif edeceğim ama malum virüs belası başımızda bilmem bu dönemde nasıl olur.
    Ama bu buluşmanın bizlere çok katkı sağlayacağı görüşündeyim çünkü aramızda motoru bizden daha uzun dönem kullanan veya motoruna aksesuar uygulayan arkadaşlarımız mevcut. Hem onların tecrübelerini bize aktarması hemde birbirimiz arasında fikir alışverişi (bakım, servis, aksesuar VS..) yapabiliriz. Sizlerinde bu konuda fikirlerinizi beklerim.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hep motol 5100 koydular. Bende çok bilmiyorum açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Alıntı BlackPearl06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradaki Nk 250 kullanıcıları olarak bir buluşma, tanışma organizasyonu yapmayı teklif edeceğim ama malum virüs belası başımızda bilmem bu dönemde nasıl olur.
    Ama bu buluşmanın bizlere çok katkı sağlayacağı görüşündeyim çünkü aramızda motoru bizden daha uzun dönem kullanan veya motoruna aksesuar uygulayan arkadaşlarımız mevcut. Hem onların tecrübelerini bize aktarması hemde birbirimiz arasında fikir alışverişi (bakım, servis, aksesuar VS..) yapabiliriz. Sizlerinde bu konuda fikirlerinizi beklerim.
    İyi olur ben katılmak isterim.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Alıntı Arn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Kardeşim Mustafa ile birlikte CF Moto 250NK konusunda sohbet tadında, fırtınalı bir Ramazan akşamında, artısını eksisini konuştuğumuz bir video çektik.

Tamamen samimi (ve objektif) olarak 250nk hakkındaki görüşlerimizin yer aldığı videoda; konforu, alınır mı?, son sürati kaçtır?, servis durumları, eksi yanları gibi aklımıza gelen konuları ele aldık. Arada vergilerden, Oktay Motordan, Deneme Tahtası Erkin Yeşil 'den ve Beylikdüzü Abaylargrup dan da bahsettik.

Almayı düşünen, yada 250nk sahibi olan arkadaşların hoşuna gideceğini düşünüyorum. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=hol_IzjW0G0
    Hoş bir sohbet olmuş. Birşey sormak isterim. Akü problemini ben de yaşadım ve garantiden değişti. Şu an sıkıntı yok gibi. Sizde de sadece tek seferlik bir problem miydi? Değiştirince sorun hallolmuş muydu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Katılmak isterim. Acemi motorcuyum. Camiaya giriş yapamadım henüz. Fakat malum korona meselesi henüz yatışmadı. Havalar da çok değişken. Ramazandan sonraya bırakılırsa sanki daha güzel olur.

Motosikleti
    Cb250r
    Fiyatlar resmi sitede guncellendi. 22 bin tl alarak. Sahibinden ilanlarda ise stok yok denilip fiyati 21 olarak tutmuslar. Yuzde %30 gumruk vergisi gecti bile

Motosikleti
    Fiyatlar resmi sitede guncellendi. 22 bin tl alarak. Sahibinden ilanlarda ise stok yok denilip fiyati 21 olarak tutmuslar. Yuzde %30 gumruk vergisi gecti bile
    En gıcık olduğum şey. Elinde yoksa kaldırırsın ilanı. Bir de hemen teslim falan yazıyor ilanların içinde. 22 bin TL de biraz iyimser olmuş nasıl olsa yok diye yapmışlar gibi geliyor. Yoksa zaten vergiyi eklediğinde bu fiyatı aşıyor. Dolar falan da cabası.

Cb250r vergi zammından etkilenmeyecek hocam avrupada bi ülkede üretiliyo o, hangi ülke olduğunu hatırlayamadım şuan. Hondanın mayıs ayındaki zammında da aynı kaldı fiyatı. Tabi dolar kuru zammı gelecektir ilerleyen zamanlarda.
    MekoZeko bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb250r vergi zammından etkilenmeyecek hocam avrupada bi ülkede üretiliyo o, hangi ülke olduğunu hatırlayamadım şuan. Hondanın mayıs ayındaki zammında da aynı kaldı fiyatı. Tabi dolar kuru zammı gelecektir ilerleyen zamanlarda.
    cb250R Tayland'ta üretiliyor diye biliyorum. En iyisi şasi etiketinde imalat ülkesi yazar tüm Honda motosikletlerde....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Her türlü fiyatlar artacak normal fiyatlardan almak için son zamanlar. Dolar bile %10 arttı bir önceki aya göre.

Ben de katılırım bu organizasyona. Ama bunu facebook grubuna da yazmak lazım, orada daha çok insan olduğunu düşünüyorum. Whatsapp grubu kurulacaksa özelden numaramı yollayabilirim.

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)