Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firma taş mi yesin,

Yedek parçadan voleyi vurma derdinde..

Adamlar masaya bulgur pilavi getiriyor

Adisyona,kuzu kavurma yaziyor..
    eskiden mondial dedin mi ucuz ve bol yedek parça derdik.

mondialin en kötü motoru bile diğer çinlilerden + durumda idi bu sebeplerden dolayı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bu tartışmanın üstüne yeni kasa cb250r, KTM Duke 250, mt25 gösterge fiyatlarını aradım ancak bulamadım. Ucuz diye verdiğiniz örnekler üretimden kalkmış eski teknoloji olan gösterge panelleri. Ki yeni nesil olanlarda bile renkli ekran yok.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tartışmanın üstüne yeni kasa cb250r, KTM Duke 250, mt25 gösterge fiyatlarını aradım ancak bulamadım. Ucuz diye verdiğiniz örnekler üretimden kalkmış eski teknoloji olan gösterge panelleri. Ki yeni nesil olanlarda bile renkli ekran yok.
    En yakın muadil japon motorları 30-34 bin liraları görmüş sıfırda. Listesine baktım 20.900 diyor nakite ortalama %8-10 indirim veren bayiler var hadi gene 18 19a aldın NK'yı arada 14-15 lira fiyat farkı var. Doğmamış çocuga don biçmenin manası yok. Yedek parça fiyatları aşağı yukarı denktir ne yaparsan yap o aradaki 14 lira fark erimez en fazla erise 10 lira olur yedek parça pahalı diye. Erkin Yeşil bu markanın her motoruyla dünyaları gezdi, dünyanın heryerinde satılıyor CF Moto kesinlikle tercih edilebilecek bir marka artık. İngiltere'de 3 japondan sonra en çok servisi olan marka haline geldi. Heryerde kurumsal mağazalar açıyor kendi bünyesinde eskinin Japon devriminin aynısını şimdi Çinliler yapıyorlar.

Merhaba Arkadaşlar, Kardeşim Mustafa ile birlikte CF Moto 250NK konusunda sohbet tadında, fırtınalı bir Ramazan akşamında, artısını eksisini konuştuğumuz bir video çektik.

Tamamen samimi (ve objektif) olarak 250nk hakkındaki görüşlerimizin yer aldığı videoda; konforu, alınır mı?, son sürati kaçtır?, servis durumları, eksi yanları gibi aklımıza gelen konuları ele aldık. Arada vergilerden, Oktay Motordan, Deneme Tahtası Erkin Yeşil 'den ve Beylikdüzü Abaylargrup dan da bahsettik.

Almayı düşünen, yada 250nk sahibi olan arkadaşların hoşuna gideceğini düşünüyorum. İyi seyirler.

leidenfrost ve zazenya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yakın muadil japon motorları 30-34 bin liraları görmüş sıfırda. Listesine baktım 20.900 diyor nakite ortalama %8-10 indirim veren bayiler var hadi gene 18 19a aldın NK'yı arada 14-15 lira fiyat farkı var. Doğmamış çocuga don biçmenin manası yok. Yedek parça fiyatları aşağı yukarı denktir ne yaparsan yap o aradaki 14 lira fark erimez en fazla erise 10 lira olur yedek parça pahalı diye. Erkin Yeşil bu markanın her motoruyla dünyaları gezdi, dünyanın heryerinde satılıyor CF Moto kesinlikle tercih edilebilecek bir marka artık. İngiltere'de 3 japondan sonra en çok servisi olan marka haline geldi. Heryerde kurumsal mağazalar açıyor kendi bünyesinde eskinin Japon devriminin aynısını şimdi Çinliler yapıyorlar.
    hyosung'da kaliteli idi. fakat servis ve yedek parça yok hükmünde.

ingiltere'de servisi olması bizi ilgilendirmiyor.

cf moto kullanıcıları servis kapısında yatıyor parça sevkiyatı bekliyorlar.

https://www.sikayetvar.com/cf-moto

Motosikleti
    Cb250r
    Bu motoru almak icin niyetlendik ama parca sikintisi varsa ne onerirsiniz. Tvs rtr dediler ama ondaki tip, nk 250 arsinda cidden parmakla gosteriliyor. 20k ya ne alinabilir

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    arkadaşta var benim valla 20k ya alınacak en iyi motor açık ve net.parça sıkıntısı hakkında bir fikrim yok aküyü yanlış takmışlar akü problemimiz oldu ama 1 hafta içinde akü geldi 2 3 kere hemde.aldınız aldınız valla bu paraya hiç düşünmeyin.en yakın rakibi ktm duke 250 28.500 oda fena değil bu fiyat aralığında.

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşta var benim valla 20k ya alınacak en iyi motor açık ve net.parça sıkıntısı hakkında bir fikrim yok aküyü yanlış takmışlar akü problemimiz oldu ama 1 hafta içinde akü geldi 2 3 kere hemde.aldınız aldınız valla bu paraya hiç düşünmeyin.en yakın rakibi ktm duke 250 28.500 oda fena değil bu fiyat aralığında.
    Peki net bisi sorcam size. Honda cb125r al rahat ol dediler ama bundaki durus beni etkiledi. Arkadasiniz hangi sehirde kullaniyor ve pulsar tvs gibi markalarda da ayni parca sorunu var midir.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    ingiltere'de servisi olması bizi ilgilendirmiyor.
    Seni ilgilendirmiyor olabilir beni ilgilendiriyor mesela

Arkadaşlar motoru ramazanın sonunda alacağım inşallah en ufak detayına kadar araştırdım sadece iki sorum olacak
    1- 1.80 Boy 75 Kiloyum Artçım 1.60 55 Kilo İstanbulda şehiriçi kullanımda kısa mesafelerde bir sorun yaşar mıyız Yakın şehirlerarasında bir problem olurmu.

2-İstanbul da servis sıkıntısı parça sıkıntısı çeker miyim.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı hükümdar06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki net bisi sorcam size. Honda cb125r al rahat ol dediler ama bundaki durus beni etkiledi. Arkadasiniz hangi sehirde kullaniyor ve pulsar tvs gibi markalarda da ayni parca sorunu var midir.
    pulsar tvs de parça sorunu yok öyle bir şey yok.antalyada kullanıyoruz ben eskiden pulsarda kullandım sorun sıkıntı yok.cb125 bambaşka bir motor kıyaslanmaz.

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar tvs de parça sorunu yok öyle bir şey yok.antalyada kullanıyoruz ben eskiden pulsarda kullandım sorun sıkıntı yok.cb125 bambaşka bir motor kıyaslanmaz.
    Ank otoban ev is, is ev arasi 80km git gel icin almayi dusunuyorm ama eger nk alinca parca servis sorunu yasarmiyim diye kafam karisti.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ank otoban ev is, is ev arasi 80km git gel icin almayi dusunuyorm ama eger nk alinca parca servis sorunu yasarmiyim diye kafam karisti.
    Ben de Ankarada kullanıyorum. Geçen sene ocak ayından beri. Bir kere hız sensörüm bozuldu 3 günde garantiden taktılar. Ankaraya yeni servis açtılar Hayta motor. En büyük orası. Ben hiç oraya gitmedim bu rağmen Parça- servis sorunu yaşamadım. Kullanmayan arkadaşların sallamasınıda şaşkınlıkla izliyorum. Cf moto servisi olmasa bile tüm mondial servisleri yetkili.

Motosikleti
    Cb250r
    Ben de Ankarada kullanıyorum. Geçen sene ocak ayından beri. Bir kere hız sensörüm bozuldu 3 günde garantiden taktılar. Ankaraya yeni servis açtılar Hayta motor. En büyük orası. Ben hiç oraya gitmedim bu rağmen Parça- servis sorunu yaşamadım. Kullanmayan arkadaşların sallamasınıda şaşkınlıkla izliyorum. Cf moto servisi olmasa bile tüm mondial servisleri yetkili.
    Walla hocam sizinle irtibatta olalim canli olarak goruslerinizi ve tavsiyenizi almam lazim. daha ekipman alcam deneyim sahibi biri olursa yardmci olur 😊

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Walla hocam sizinle irtibatta olalim canli olarak goruslerinizi ve tavsiyenizi almam lazim. daha ekipman alcam deneyim sahibi biri olursa yardmci olur 😊
    Ben motoru kışın -10 derecede dahi kullanıyorum. Ona göre de ekipman lastik vs. Kullanıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Motosikleti
    Cb250r
    Hayirli olsun simdiden tum saticilar gumruk vergisi geliyo yarin diye fiyatlari artirma yoluna girmis. Stok yok gelicek ama gelince zamli diyerek ellerindekilerine zam yapacaklar. Allah bunlara fursat vermesin. Eger 23 filan olursa hic yanasmam direk cb250 krediyle girerim bi sinirle

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hayirli olsun simdiden tum saticilar gumruk vergisi geliyo yarin diye fiyatlari artirma yoluna girmis. Stok yok gelicek ama gelince zamli diyerek ellerindekilerine zam yapacaklar. Allah bunlara fursat vermesin. Eger 23 filan olursa hic yanasmam direk cb250 krediyle girerim bi sinirle
    Bir ay önce hem hondaya hemde hayta motora uğradım. İkisinde de 4-5 adet cb250r ile cf moto 250 vardı. Motoru şehir dışından getirtebilirsiniz. Ben Balcı motordan aldım. Hiç görmeden. Kapıma kadar geldi. Gayet memnun olmuştum.

Motosikleti
    Cb250r
    Bir ay önce hem hondaya hemde hayta motora uğradım. İkisinde de 4-5 adet cb250r ile cf moto 250 vardı.
    Hocam fiyat aldum nakitte 19 civari yapariz dendi. Simdi ise 21diyo ve yarin zamlancak dedi. Ne diyeyim bu duruma. Farkli sehirlerden de fiyat aldim onlarda stok yok gelcek ama cart curt falan filan inter milan agzi yapiyolar. Anlicaniz daha lafi gecen gumruk vergisi aninda hesaba gecti bilmiyorum eger cidden 25 27 filan olursa sifir hobra cb250r 30k almak daha iyi gibi. Varin siz dusunun artik 🤷*♂

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    İstanbul balcı motoru arayın. Yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    İstanbul balcı motoru arayın. Yardımcı olacaklardır.
    Balcı motorda da yok 1 ay sonra zamlı fiyattan gelcek dendi 4-5 gün önce konuştum (bütün şubeleriyle). Ayrıca sipariş de almıyorlar motor gelince alırsınız diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balcı motorda da yok 1 ay sonra zamlı fiyattan gelcek dendi 4-5 gün önce konuştum (bütün şubeleriyle). Ayrıca sipariş de almıyorlar motor gelince alırsınız diyorlar.
    Edit: 25-26 bin TL civarı olmasını bekliyoruz demişlerdi.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)