Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bende anlam veremiyorum yani kız gibi cbf cbx ler yamaha 250 ler varken pulsar hysoung mt25 gibi motorlara servet ödüyorlar.diyeceğim şu ki twister ve cbf bakımlıysa her zaman 10 numara motordur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    çünkü gösterişe meraklı bir milletiz.. her sene elindeki telefonun bir üst modeli çıktı diye 2500 liraya aldığı telefonu 1000 liraya satıp, 3000 lira verip yenileyen insanlar çok aramızda..
    ctuna81 ve gursus bunu beğendiler.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Beycivan hocam iyi ki senin gibi biri bu forumda var çok güzel çözümler sunuyorsun bize yararın var

Beyler cbf otoyolda son hız kaç yapıyor.
    Ortalama 100 km de kaç ltre benzin yakar.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bu motor bakımları tam ise 150 yi görüyor biraz depoya yatıyorsun. ama 120 130 a kadar çok dengeli ve seri çıkıyor. sonuçta racing değil ama şehir içindeki kıvraklığı ve şehir dışı uzun yolda konforu yüzünden uzun yıllar revaçta kalabilecek tek motor. Arkadaşlar bir de asla onun bunun lafına bakıp sentetik yağlardan koymayın. mineral 10-50 20-40 15-50 20-50 aralığında bulunduğunuz bölgenin kış ve yaz iklimindeki en soğuk ve sıcak dereceye göre koyun.Markalı yağlara o kadar takılmayın artık eskisi gibi dandik yağ kalmadı hepsi kalitelidir korkmayın. 100 km şehir dışında 3 lt yakar.basarsan da 4-4.5 litre gibi yakar. Motobil kardeşim kovalaklıkta üstümüze millet tanımam. X lim kardeşim iltifatına teşekkür eder bir aile olduğumuzu biliyorum. 18 mart çanakkale gezisine kıyamet gibi motorcu geliyor sizler ne yapıyorsunuz bakalım ?
    andacicbe bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 Model Honda CBF 250
    eyw abi saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda kırmızı cbf için düşüncelerimi yazmıştım.6600 e satılan motor içinde fiyatı hakkında yazdım.
    eyw. abi saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UMIT HAYIRLI OLSUN KACA ALDIN MOTORU ON LASTIGIN MARKASI NEDIR ?
    allah razı olsun ön arka michelin lastik

motoru ben uyguna aldıgımı duşunuıyorum kullanılmayan bı motoru uzun sure bekleyerek aldım. akusu aynası muayene borcu 4750 5000 arası bı fıyata geldi. Ama piyasadaki motorlara bakıyorum adam 6-7 istese yerıymış.
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    ben 5750 alıp aynı paraya takasa saydırdım ama 6500 den aşağı vermezdim çünkü sıfır gibiydi.büyük masraflar yapmıştım. 2 takım metzeller lastik 500 km bile yapmadılar eksantrik zinciri senktron ayarı sübaplar zincir dişli ön cam zenon far koruma demiri arka çanta ve demiri bir dünya roleli bosch korna bunlar ciddi rakamlara yapılıyor. Çanakkaleye 18 martta gelen yok mu dostlar ?
    ctuna81 bunu beğendi.

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı cbf 150_um!t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw abi saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

eyw. abi saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

allah razı olsun ön arka michelin lastik

motoru ben uyguna aldıgımı duşunuıyorum kullanılmayan bı motoru uzun sure bekleyerek aldım. akusu aynası muayene borcu 4750 5000 arası bı fıyata geldi. Ama piyasadaki motorlara bakıyorum adam 6-7 istese yerıymış.
    lastiklerin cok guzelmıs motorunda keza oyle fıyatıda cok uyguna gelmıs kazasız belasız kullanman dıleklerımle ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

ben 5750 alıp aynı paraya takasa saydırdım ama 6500 den aşağı vermezdim çünkü sıfır gibiydi.büyük masraflar yapmıştım. 2 takım metzeller lastik 500 km bile yapmadılar eksantrik zinciri senktron ayarı sübaplar zincir dişli ön cam zenon far koruma demiri arka çanta ve demiri bir dünya roleli bosch korna bunlar ciddi rakamlara yapılıyor. Çanakkaleye 18 martta gelen yok mu dostlar ?
    Senın motorun ederdı o fıyatı..yag olarak double up'ta ılave edıyorum ben. benım motorda bazen kuduruyor ıbrenın sonu gelıyor bazende 150de kalıyor...suan ıcın planım yok yaza dogru ınsallah .. Duzceye yolun duserse beklerım

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Gelirim inşallah
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Herkese merhaba tekrardan. Abiler bir sorum olacak. Bu motoru bende aldım. Allah hiç kimseye kaza bela vermesin. Bu motorla ilgili bir sorum olacak. Yedek parçaları pahalı mı ucuz mu? Yetkili serviste pahalı ama dışarıdan parçayı alırsan ucuz. Kafam karmakarışık. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

Beycivan abi bir sorum olacak sana. Benim motoru kullanan adam eksantrik zincirini yaptırmış. Onu yaptırırken mutlaka subaplar da elden geçmiş midir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Piyasadaki yedek parçalar genellikle yan sanayi.. orijinal olsun ama pahalı olsun! en azından beni yarı yolda birakmaz

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    eksantrik zinciri ve gergisi yapılırken normalde subapların üzerindeki aşınma durumu gözükür ama ustanın insaflısına denk gelmek lazım üst kapağı kapatıp gönderdiyse sahibi pek kolay anlamayabilir. Ama sübaplarda sorun olup olmadığını test edebilirsin. Şimdi net birşey demek yanlış olur.Örneğin ben aldığımda hepsi yapılmıştı. Ve motor bildiğin saat gibiydi yolda da zımba gibi yapıştırıyordu. Şuan bende cbf yada twister arıyorum arkadaşlar alıp koyucam cbr 1100 kullanıyorum ama inanın kaldırıp koparması çok zor bir motor. Fakat korkunç bir gücü ve hızı var. Üzerine makul bir para alabileceğim temiz bir honda da olabilir.

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    oncelıkle hayırlı olsun. yedek parca derken neyı kastettın bılmıyorum ama egzantırık zıncırı orjınalını almasanda olur keza gergısı scoter gergısı 10 tl uyar. subap ust kapak falan dersen onlardan haberım yok .bu motorun olusu bıle senı yolda bırakmaz.fazla detaycı olma.umarım ınsaflı bı ustanın elıne dusersın.ılk aldıgımda benıde yondular ama sımdı akıllandım.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Her parçası var merak etme

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkle hayırlı olsun. yedek parca derken neyı kastettın bılmıyorum ama egzantırık zıncırı orjınalını almasanda olur keza gergısı scoter gergısı 10 tl uyar. subap ust kapak falan dersen onlardan haberım yok .bu motorun olusu bıle senı yolda bırakmaz.fazla detaycı olma.umarım ınsaflı bı ustanın elıne dusersın.ılk aldıgımda benıde yondular ama sımdı akıllandım.
    Daha ehliyetimi cebime koymadığım için bakıma sokma imkanım olmadı. Fakat Honda cbf 150 alan arkadaşım ortak motorcumuza gittiği zaman benim cbf 250 aldığımı söylemiş ve buna nazaran motorcu da keşke başka bir motor alsaydı. Çünkü yedek parçası çok pahalı. Bu motorda ilerleyen zamanlarda subapları arıza veriyor ve 3000 lira gibi bir yorum yapmış. Hal böyle olunca da ister istemez kafamda soru işareti kaldı acaba ilk seçim olarak yanlış bir motor mu diye. Hayırlı olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah kimseye kaza keder bela göstermesin. Tekrardan hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Her parçası var merak etme
    Tamam Beycivan abi. İnternette fiyatlar piyasaya göre yüzde 50 nin de altında. Senin önerebileceğin bir motorcu var mıdır abi senin tanıdık sağlam güvenilir bir usta?

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Sen boşver o ustayı.aslında o senin saglam motorundan para kazanamayacak onun derdindedir.tanıdığım usta cok ama nerdesin yer olarak.sen bu numarayi ara.5073496193 adı civan süzen üstüne tamirci tanımam��

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Sen boşver o ustayı.aslında o senin saglam motorundan para kazanamayacak onun derdindedir.tanıdığım usta cok ama nerdesin yer olarak.sen bu numarayi ara.5073496193 adı civan süzen üstüne tamirci tanımam��
    Yer olarak ümraniye cakmaktayım abi. Verdiğin numara için çok teşekkür ederim. Senin gönderdiğini söylerım abi. Tekrardan teşekkür ederim numara için.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    benim gönderdiğimi söyleme gerek yok benim zaten o

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Hangi ilde ikamet ediyorsun Beycivan abi?

andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    Merhabalar herkese yaklaşık 4 senedir bende aranızdayım motorsuz ve üyeliksiz bi şekilde sırf bu motor Beycivan abi için üyelik açmak istedim, birkaç haftadır bende honda cbf 250 bakıyorum fakat max 6000tl bütçem var sahibindende şöyle bir motor buldum
    bkz: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bakimli-honda-cbf250-253131033/detay/

fakat yazdıklarınızdan sonra pek ısınamadım motora, ''hiçbir problemi yok istersen ustaya beraber gideriz'' dedi adam sizce o kadar yol gidip bakmalı mıyım?
    ctuna81 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler