Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    kardesım ıkıncı elde her zaman rısk vardır.cokta uzak degılsın gıt baktır yada bılen bırını gotur yanında ..ama cok dıkkatlı ol..bu motorların temızını bulmak gercekten zor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    Ankara'dayım şuan abi o yüzden öyle dedim, yazın Sakarya'ya memleketime gidicem anca
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 250
    anladım yaza kadar arastırmalarına devam et ozman bence. belkı ılerıde kafana yatan sıfır bı model belırır.rıskede gırmemıs olursun. ALLAH hakkımızda herseyın hayırlısını versin..

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Ben balıkesir bandırmadayım.77 den beri orda oturuyorum.bu arada motorun sahibini şahsen tanıyorum nokta kusur bulanazsın sahibi murat bekin.4 4 lük efendi çocuktur.gözün kapalı al.

Motosikleti
    Lifan LF250B
    İlk motorum olacağı için 2.el almak istedim forumda çoğu bilir insanların yazdıklarını okuduktan sonra, zaten öğrenci olduğum için 0 alabileceğim kaliteli motor baya kısıtlı onlarda 125-150lik az değil fakat İstanbul-Sakarya arası git gel yapmak istediğimde sanki biraz zora sokabilirlermiş gibi geldi onlar tabi siz daha iyi bilirsiniz teşekkürler yinede iyi günler

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Cbf ve twister dünyayı gezersin kardeşim sakarya istanbul hiç birşey değil.fiyatı çok uygun kaçırma sezonda 5 6 bin lira

Motosikleti
    Lifan LF250B
    Abi motor hoşuma gitti fakat model hakkında burda yazılanları okuyunca biraz kafam karıştı sadece, km büyük ihtimalle orjinal değil yoksa bu kadar ucuz olmaz herhalde fakat herhangi bir problem yaratır mı bu durum? Babam, küçükken sanayide çalıştığı için git gel birkaç şey öğrendim kendimce fakat yine de size akıl danışmak istedim, hem olursa ekipmana daha fazla bütçem kalacağı için heyecanlıyım
    Kafanın değeri kaskının yarısı kadardır.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bak o murat 10 numara insan.sen beni dinle yum gözünü al.o kadar diyorum.
    andacicbe bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan LF250B
    Tamam abi zaten sabahtan beri ilana bakıyordum sende içimdeki küçük bi sıkıntıyıda kaldırdın inşallah Ankara'dan kalkıp gittiğime değer aldıktan sonrada bi masraf çıkarmaz inşallah öğrencilikten dolayı benzin dışında fazla bi para harcayacak durumum yok, önümüzdeki hafta gidicem bakıcam motora eğer olursa buraya yazarım teşekkürler iyi akşamlar
    Kafanın değeri kaskının yarısı kadardır.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Hayırlısı olsun

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Herkese merhabalar. Motoru geçtiğimiz cumartesi günü bakıma soktum. Hava ve yağ filtresinin daha 2500 km ömrü olduğunu söyledi motorcum. Onlara dokunmadı ama bir tek yağını değiştirdi. Bir ses veya olumsuz birşey görmedi motorcum inanılmaz rahatladım. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aranızda yoktum başıma olumsuz işler geldi ruhsatı kaybettim vs
    Şimdi mesela motorumu pazartesi boyaya bıraktım komple boya yapılacak acaba depo üzerindeki honda kanatlarını nerden temin edebilirim
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aranızda yoktum başıma olumsuz işler geldi ruhsatı kaybettim vs
    Şimdi mesela motorumu pazartesi boyaya bıraktım komple boya yapılacak acaba depo üzerindeki honda kanatlarını nerden temin edebilirim
    hosgeldin diyelim orjinalini nasıl bulursun bilmşyorum ..fakat grafikciler reklamcılar aynısını yaparlar sen sokmeden yada baska bı motor uzerınden resımlerını cek resımler ıle bırlıkte gıt yaparlar aynısını bi arkadasım 1000rr motoruna yaptırdıydı orjınalınden ayırt edemezsın

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldin diyelim orjinalini nasıl bulursun bilmşyorum ..fakat grafikciler reklamcılar aynısını yaparlar sen sokmeden yada baska bı motor uzerınden resımlerını cek resımler ıle bırlıkte gıt yaparlar aynısını bi arkadasım 1000rr motoruna yaptırdıydı orjınalınden ayırt edemezsın
    Hocam boyaci atmış olabilir ama fotoğrafı var . Korkum yapamazlarsa ya birde o kadar bedavadan para vermeyelim :/
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 250
    yapandan yapana ıllakı degısırde profosyonel bırını bul ne bılıyım cokta umıtsız olma fazlada bı para alcagını zannetmıyorum en fazla 20-25 tl alır

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapandan yapana ıllakı degısırde profosyonel bırını bul ne bılıyım cokta umıtsız olma fazlada bı para alcagını zannetmıyorum en fazla 20-25 tl alır
    Eğer o fiyata yaparsa zaten o adamın elinden öperim burasi küçük yer ama yarinden itibaren araştırmaya başlıyorum

Birde benim şöyle bir sorun var tipadan yağ kaçağı vardı azıcık şuan tornaci orayi tornavida gibi birsey ile ayni tipaya diş açtı sonra da o dişin içine birşey koydu yeni vida ile sıktı bu ara birşey yok ama tekrar başıma gelirse ne yapabilirim?

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Kimsecikler yok mu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    ön amortisör keçesi değiştirmem gerek yan sanayi kullanan varmı? randıman verirmi acaba?

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    2006 cbf 250 30 40 bin km civari mi yoksa 2015 cbf 150 mi o kadar km aradaki surus keyfini hizi rahatlığı dengeyi agirligi kapatir mi yoksa zarara mi cikarir

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı Motobil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön amortisör keçesi değiştirmem gerek yan sanayi kullanan varmı? randıman verirmi acaba?
    Ben kullanıyorum 5 aydır sıkıntı yaşamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 cbf 250 30 40 bin km civari mi yoksa 2015 cbf 150 mi o kadar km aradaki surus keyfini hizi rahatlığı dengeyi agirligi kapatir mi yoksa zarara mi cikarir
    Ben olsam 2015 CBF i tercih ederdim
    Motobil bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler