Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250

dostum arka çanta demiri bu şekilde....
    Motobil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Sanırım el yapımı bir arka canta demiri.müsait olursam bende kendi yaptığım demiri çekip gönderirim.

on arka disli ve oring zincir ile degisti.on amortisor kece ve yagi,hava ve yag filtresi,yag degisti 200 km once.uzun yolda kullanildi motor.2007 model 36000 km ve agustos 2016 kadar muayeneli.kazasi ve vergi borcu yoktur.kapali garajda durmaktadir.5600 tl son fiyat.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Fotoraf atabilirmisin.

Whatsuptan gonderebilirim isterseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52749799/detay

Motor satilmistir

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    HAyırlı olsun kardeşim

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Merhaba arkadaşlar bana arka jant mili lazim resimde siyah yuvarlağa aldiğim parça nerden temin edebilirim ?

http://i.hizliresim.com/7MrVjl.jpg

Selamlar arkadaşlar 2005 model 50 000 de kırmızı cbf 250 ile aramıza katılmış bulunmaktayim.Allah kaza bela vermesin.genelde şehir içi kullanıyorum.yakıtını hesaplamak nasip olmadı.çünkü akü, stator,konjektor sorunları nedeniyle tripmetre sürekli sifirlandi.

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    hayirli olsun hocam

Tesekkur ederim hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Bu arada soyle bi sorunum var.akü degistirdim.7 ah lik cikardim 9ah lik aku taktim.kuru aku.olcumlerini multimetre ile yaptim.kontak kapali 14.60, kontak acik tabi park gosterge otomatik aciliyor,far kapali (aç kapa)dugme ekledim kontak acik 12.80. Marş esnasinda 10.35-11 arasi calisir vaziyette rolantide 13.v ustu ,devir 6 binde 15 v cikti.
    Buraya kadar hersey normal.
    Ancak bir iki defa ilk calistirmada sanki zor marsi dondurdu.bir ara gosterge isiklari dahi kapandi.ama calisti. Sikinti ne olabilir cevaplarsaniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Hocam arka tekerlek mili ya sanayiden bulursun uydurursun ya da internetten parca satan sitelere bakacan.site de zor bulacagin icin telefonla gorus.bazi urunleri sayfada yayinlamiyorlar.uygun kalinlikta mili bulursan sanayide tornada istedigin olcude dis actirabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Hocam arka tekerlek mili ya sanayiden bulursun uydurursun ya da internetten parca satan sitelere bakacan.site de zor bulacagin icin telefonla gorus.bazi urunleri sayfada yayinlamiyorlar.uygun kalinlikta mili bulursan sanayide tornada istedigin olcude dis actirabilirsin.

Türkiye'de satış yok ama ikinci eli var mı merak ediyorum.

Tutkusunu paylaşacak deneyimlerini, anlatacak başka kimse yok mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Arkadaşlar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum... Öne 110/70R17 arkaya 140/70R17 düşünüyorüm. sizce ebat değiştirmemin ne gibi artıları veya eksileri olur ?

Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı Motobil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum... Öne 110/70R17 arkaya 140/70R17 düşünüyorüm. sizce ebat değiştirmemin ne gibi artıları veya eksileri olur ?
    ebat değiştirmenin hiç bir zaman artisi yoktur. eksisi vardir . motorun aerodinamik yapisiyla oynuyorsunuz.istem dişi hareketlerde bulunabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı giyas013 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Bu arada soyle bi sorunum var.akü degistirdim.7 ah lik cikardim 9ah lik aku taktim.kuru aku.olcumlerini multimetre ile yaptim.kontak kapali 14.60, kontak acik tabi park gosterge otomatik aciliyor,far kapali (aç kapa)dugme ekledim kontak acik 12.80. Marş esnasinda 10.35-11 arasi calisir vaziyette rolantide 13.v ustu ,devir 6 binde 15 v cikti.
    Buraya kadar hersey normal.
    Ancak bir iki defa ilk calistirmada sanki zor marsi dondurdu.bir ara gosterge isiklari dahi kapandi.ama calisti. Sikinti ne olabilir cevaplarsaniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Hocam sitelere telefon ettim ama açikçasi olumlu olmadi ellerinde yokmuş burada bir parçaciya sordum ayarlariz abicim vs gibi boş kelimeler yapti bakalim sözde dönüş yapicakti bana bekliyoruz

CB 500F hem kullanışlı hem de 25 bin tl fiyatıyla gayet hesaplı.
    https://honda.com.tr/motosiklet/naked/cb-500f-2015/fiyat

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    11,000-15000 arası piyasada çok temiz cbf 500 bulmak mümkün. Zaten 250 cc kullanıcıları ileride basamak olarak ya 500 ya 600 cc grubundan motor seçmeyi tercih ederler.

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Herkese merhabalar. aşağıdaki motorları buldum. Bir yorumunuzu alabilir miyim?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cinar-motor-sizleri-senetle-vadeli-motorsiklet-sahibi-yapiyor-274603018/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda.cbf-250-masrafsiz-ve-bakimli.tks-ve-kredi-kartina-taksitli-256166000/detay/

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    1 nci resimdeki motor hakkında granajları düzgün ve tam arka çantası var ön cam orjinal ama motoruna neler yapılmış bilinmez arayıp konuşup sormak lazım görsel olarak resimden bakılarak bunu söyleyebilirim. fiyatıda uygun o km de o modeli bulmak çok zor.
    2 nci motor için de koltuk değişmiş on cam çok tuhaf duruyor diyebilirim ama satıcı bazı masraflar yapmış bunlarda önemli şeyler.bildiğiniz gibi kronik olmasa da eksantrik zinciri bunları şık şık ses yapar satıcı onu değiştirmiş buda en az 250 tl gibi bir masrafı üstlenmiş demek. km si ve modeli uyumlu hatta az desem yeridir. ben 2006 model twisteri yenis attım 90 bindeydi ama nokta hata yoktu.5500 e verdim bilseydim size satardım.
    Bence görünce ve inceleyince daha iyi fikir sahibi olursunuz.

Arkadaşlar bu motorun twisterden farkı nedir?

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 nci resimdeki motor hakkında granajları düzgün ve tam arka çantası var ön cam orjinal ama motoruna neler yapılmış bilinmez arayıp konuşup sormak lazım görsel olarak resimden bakılarak bunu söyleyebilirim. fiyatıda uygun o km de o modeli bulmak çok zor.
    2 nci motor için de koltuk değişmiş on cam çok tuhaf duruyor diyebilirim ama satıcı bazı masraflar yapmış bunlarda önemli şeyler.bildiğiniz gibi kronik olmasa da eksantrik zinciri bunları şık şık ses yapar satıcı onu değiştirmiş buda en az 250 tl gibi bir masrafı üstlenmiş demek. km si ve modeli uyumlu hatta az desem yeridir. ben 2006 model twisteri yenis attım 90 bindeydi ama nokta hata yoktu.5500 e verdim bilseydim size satardım.
    Bence görünce ve inceleyince daha iyi fikir sahibi olursunuz.
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Benimde 1. resimdeki motor hoşuma gitti ama kmsi ile oynanma ihtimalini düşünüyorum. Sonuçta o modelin muadilleri 40.000km ve üzeri. Peki motorun tekrardan satılma olasılığı nedir ve kaç kilometreye kadar motor sıkıntısızca gider? Mesela siz 90.00 de sattım dediniz daha kaç kilometreye kadar gider ve bu motorlar uzun yola dayanabilir mi? Uzun yoldan kastım istanbul-Edirne İstanbul-tekirdağ İstanbul-Çanakkale gibi mesafeleri sıkıntı çıkarmadan gidebilir mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler