Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

RKS Cafe 152 (yeni)

Leoncino
    Motosiklet Online

Alıntı KayaEmre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 litre benzinle en aşağı 35 km gidiyor bildirim kadarıyla. Benzin ışığını daha söndüremedim büyük ihtimalle 4 5 litre kalınca benzin ışığı yanıyordur.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

https://i.hizliresim.com/dLZpMr.jpg
    teşekkür ederim...

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax

Motosikleti
    2018 rks cafe 152
    Motosikletin karbüratör hava ayarını yaptırdım. Yaptırdıktan sonra motorun tepkileri değişti , bekledigim bir durumdu lakin önceden motosiklet 5 viteste 80 85 i zorlanmadan görüyordu. Şuan motosiklet 70 den sonra 80 e çıkarken zorlanmaya başladığını hissettim. Sizce neden kaynaklı ? Not: motosiklet 200 km de.

Alıntı hukukihayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar iç piyasada kolaylikla bulunabiliyor, 2019 mayis 125 TL ye aldim.
    MERHABA.
    AYNALARI ALIRKEN NE DİYE ARATTIRDINIZ VEYA BİR LİNKİ MEVCUT MU?

Motosikleti
    2018 rks cafe 152
    Motosikletin karbüratör hava ayarını yaptırdım. Yaptırdıktan sonra motorun tepkileri değişti , bekledigim bir durumdu lakin önceden motosiklet 5 viteste 80 85 i zorlanmadan görüyordu. Şuan motosiklet 70 den sonra 80 e çıkarken zorlanmaya başladığını hissettim. Sizce neden kaynaklı ? Not: motosiklet 200 km de.
    Dün 60 km yol yaptım. Motosiklet te seyir halinde iken gaz kolunu kapattıgımda motosiklet sekmeye başlıyor ve bu baya hissedilir oluyor.
    Neyden kaynaklanıyor?

Merhaba,
    lastikleri konusunda araştırma yapan var mı? bu motorun lastik ölçülerine göre takım olarak neredeyse hiç uygun lastik yok, yaptığım araştırmalara göre ya jant değişimine gidilmesi gerekiyor yada ön başka arka başka model veya marka olarak kullanabiliyoruz. tube type yani iç lastikli olması neticesinde uygun lastik bulunamıyor. yurtdışında ön(çamurluk çıkarıldığında) 110/90-17 arka 120/90-17 ebatların takılabildiğini gördüm maximum oynayabileceğimiz değerde bunlar sanırım.bayilerle yaptığım görüşmelerde de tatmin edici bir cevap alamadım. bu konuyla alakalı bilgisi olan çözüm bulan var mıdır ?

hukukihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 gsxr 1000, cafe 152
    Alıntı CLUBBER23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA.
    AYNALARI ALIRKEN NE DİYE ARATTIRDINIZ VEYA BİR LİNKİ MEVCUT MU?
    caferacer ayna diye aratabilirsiniz, ben n11 den aldım

Dün 60 km yol yaptım. Motosiklet te seyir halinde iken gaz kolunu kapattıgımda motosiklet sekmeye başlıyor ve bu baya hissedilir oluyor.
    Neyden kaynaklanıyor?
    ön lastik çemberinden yapıyor, motoru aldığınız servise götürün değişim sağlıyorlar,

Motosikleti
    2018 rks cafe 152
    caferacer ayna diye aratabilirsiniz, ben n11 den aldım

ön lastik çemberinden yapıyor, motoru aldığınız servise götürün değişim sağlıyorlar,
    Siz motoru rodajda nasıl kullanıyordunuz? Çekişten düşme yaşadınız mı hiç? Titreşimde artış oldu mu ?

Motosikleti
    2009 gsxr 1000, cafe 152
    Siz motoru rodajda nasıl kullanıyordunuz? Çekişten düşme yaşadınız mı hiç? Titreşimde artış oldu mu ?
    Rodajda devirsiz kullandım, ilk yağ değişimi sonrası gidişi arttı, titreşim hiç olmadı,

Motosikleti
    2018 rks cafe 152
    Rodajda devirsiz kullandım, ilk yağ değişimi sonrası gidişi arttı, titreşim hiç olmadı,
    Yüksek devir kullanmadığınızda 5.viteste ortalama kaç kmh hızlarında oluyorsunuz?

Motosikleti
    2009 gsxr 1000, cafe 152
    Yüksek devir kullanmadığınızda 5.viteste ortalama kaç kmh hızlarında oluyorsunuz?
    70km.. 1000km ye kadar 70 i geçmemeye gayret ettim

Motosikleti
    2018 rks cafe 152
    70km.. 1000km ye kadar 70 i geçmemeye gayret ettim
    Motosikletim 400 km ye ulaştı. Bi kaç güne 500 km bakımı için servise götürücem. Sizin motorunuz kaç km ye ulaştı. Şuan ki performansı tepkileri nasıl? Rodajda olabildigince sakin kullanıyorum. Sürekli viteslerle oynuyorum. Rodajı yanlış yapma düşüncesi beni biraz tedirgin ediyor ilk motorum olduğu için.

Leoncino
    Daelim Motosiklet
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)