Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dosstlar bu motor max kaç yapıyo titreşim kaçta başlıyo ve max. kaç kg taşır artçım ve ben toplam 170 kg yiz.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Obkavi dostum,motosiklet modellerinin kıyaslandığı sayfada detay yazmıştım alıcıysan oradan bir incele derim. İllaki raptor dersen bekle motomaxtan alırsın, iflas etmemiş bir firmanın üretimi ve garanti güvencesi ile rahat edersin.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar...
    Uzunca bir süreden beri aranızda yoktum...

Ama hala motorun arkasındayım...
    Almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler...

Nurgül Hn....Bunca yıl motorcusunuz...
    Bizim motor size oyuncak gibi gelecek...Emin olabilirsiniz...
    Bol rüzgarlar...

selam bülent;
    geçenlerde telefonum bloke oldu.tüm numaralarım silindi.
    uygun bir zamanında ararsan sevinirim..

Motosikleti
    Herkese selam..
    Ben Ankara'dan Bülent.. Allah kısmet ederse yakında aranıza katılacağım. Şu anda hanımı ikna turlarındayım
    Bu ilk mesajım ve tahmin edeceğiniz gibi motorla daha tanışmadım bile. Çok seneler bisiklet sporu ile uğraştım - ( her türlü yolda ). Çok iyi bir şoförüm. Yani trafikle yeterince haşır neşirliğim var.
    Ancak motor tecrübem yok. Dün işyerinden bir arkadaşımla sanayi'de gezerken Regal-Raptor ile gözgöze geldim. inanılmaz bir şekilde kendisini bana çekti. Evlenmeden önceki motorsiklet sevdam yeniden alevlendi. Eskiden hız motorları daha çok ilgimi çekerdi ama yaş ilerledikçe şöyle oturaklı bir chopper daha makul geliyor.
    Motor 4000 km'de fiyatı 3150 YTL.. Başından bir kaza geçmiş. far - çamurluk depo yenisi ile değişmiş. Acaba stabil çalışırmı ? Satan kişi çok sağlam bir ustayla konuşturdu beni, sıfır gibi hiç düşünme al dedi.
    Sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar..

Bir de usta olan arkadaşa sorduğumda 15 dakikada öğrenirsin dedi. Vites - debriyaj ilişkisini zaten biliyorsan vitesli motora alışman çok kolay olur dedi. Yaşım 32. İlk motor olarak bu makina sizce ağır kaçarmı ?

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    bekalkan, ben de aynı durumdayım. hiç motor tecrubem yok ve regal raptor ile olaya girdim. bence ilk motor olmasının bir sakıncası olmayacaktır. ama kullanmayı öğrenmenin 15dklık birşey olduğuna inanmıyorum. vites geçişlerine alışmak ve gazı ayarlamak zaman alacaktır. ben ilk oturduğumda gazı ayarlamakta zorlandım açıkçası. sonuçta psikomotor olarak adlandırılan bir öğrenme söz konusu yani el ve ayakların düşünceye doğru hareket ile tepki vermesi zaman alacak bir olaydır. acele etmeden motora hakim olmayı öğrenmemiz gerek.
    ben de motorumu ikinci el olarak aldım. bu süreçtede çok araştırdım ve farklı satıcılarla görüştüm. kazalı bir motor için 3150 biraz fazla göründü bana. kendin güvenilir bir usta bulup ona gösterirsen daha iyi olur.
    ayrıca ilk motorunu alacaksın ve aldığın cihaz kaza geçirmiş olacak. içine sinecek mi o motoru kullanmak bir de bunu düşün derim ben. ikinci el bakarken hiç acele etmeden iyice araştırıp en sorunsuz motoru seçmek gerek diye düşünüyorum.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı bekalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam..
    Motor 4000 km'de fiyatı 3150 YTL.. Başından bir kaza geçmiş. far - çamurluk depo yenisi ile değişmiş. Acaba stabil çalışırmı ? Satan kişi çok sağlam bir ustayla konuşturdu beni, sıfır gibi hiç düşünme al dedi.
    Sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar..

Bir de usta olan arkadaşa sorduğumda 15 dakikada öğrenirsin dedi. Vites - debriyaj ilişkisini zaten biliyorsan vitesli motora alışman çok kolay olur dedi. Yaşım 32. İlk motor olarak bu makina sizce ağır kaçarmı ?
    Öncelikle aramıza hoş geldin.
    İlk motor olarak ağır kaçmaz.Yeterli olgunlukta bir kişi olduğun için çılgınca hareketler yapmayacağını düşünerek bu kanıya vardım Kaldı ki yeterli tarfik tecrüben olduğunu da söylüyosun.Yalnız kazalı motosiklet konusunda dikkatli olmanı önericem haddim olmayarak.Benim motoru vereyim derdim ama Ankara biraz uzak bana...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Selamlar.Bir hafta sonunda 550 km.yi devirdim regalimle.Şimdilik herşey yolunda.Vibrasyon ve fan zırıltısı dışında bir şikayetim yok.Rodajda olduğumdan 60km.yi geçmiyorum ama geçen gün bir virajda neredeyse düşüyordum.Viraja yavaş ve kontrollü girmeme geğmen lastikler sanki yerler buzluymuş gibi kaydı.Korkmadım desem yalan olur.Sanırım lastikleri Metzeller ile değiştirmem gerekecek.Daha önce bir arkadaş bu değişimi yaptığını ve çok memnun olduğunu yazmıştı.
    Herkese kazasız belasız sürüşler.Rüzgarınız bol olsun.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    hayırlı olsun regalin
    virajlarda suya denk gelmemeye çalış dostum suyu görünce dans etmeye başlıyolar dikkat
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı bekalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam..
    Ben Ankara'dan Bülent.. Allah kısmet ederse yakında aranıza katılacağım. ...Ancak motor tecrübem yok. Dün işyerinden bir arkadaşımla sanayi'de gezerken Regal-Raptor ile gözgöze geldim. inanılmaz bir şekilde kendisini bana çekti....Sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar..
    Sayın arkadaşım, scooter kullanımıma 15 yıl ara verdikten sonra, senin gibi ben de bir Regal-Raptor ile gözgöze geldim. 2006 yılının Ocak ayında aldım Onu! İlk vitesli motorumdu ve ben 61 yaşındaydım. Önce trafiğe kapalı alanda çalıştım tabii; vites ve debriyajın "refleks" haline gelmesi 8 - 10 günümü aldı kış ortasında. Bu yılın başlarında da teorik ve pratik "güvenli sürüş eğitimi" almayı ihmal etmedim.
    Halen 9500 km civarındaki Regal'imle 650 cc, 800 cc crueser motosikletleri olan genç arkadaşlarımla Şile, Polonez, ve de Bursa, Gönen gibi yollardayım zaman zaman.
    Daha ne diyebilirim ki sana??
    dogma .

Motosikleti

motorumu değiştireceğim..

arkadaşlar bir DRAG yada SHADOW almayı düşündüğüm için motorumu satacağım.
    motorum 2005 modeldir..3400 kmde olup kapalı garajda muhafaza ettim.yağmur çamur görmedi.tüm bakımları yapılmış olup kusursuzdur..
    ikinci el düşünenler için...aklınızda bulunsun

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir DRAG yada SHADOW almayı düşündüğüm için motorumu satacağım.
    motorum 2005 modeldir..3400 kmde olup kapalı garajda muhafaza ettim.yağmur çamur görmedi.tüm bakımları yapılmış olup kusursuzdur..
    ikinci el düşünenler için...aklınızda bulunsun
    Kaldera'yı çoğumuz çok iyi tanırız. Regalini de.
    Yeni arkadaşlar, - fiat uygunsa- bu fırsat kaçmaz derim..
    dogma .

Motosikleti
    arkadaşlar haklısınız..foto koymalıydım..
    bu sıralar işlerim çok yoğun forumada pek bakamıyorum..extra işlerim yığıldı nefes alamıyorum.nerdeyse alacağım motorun bana hiç yükü olmayacak
    evet motorumu değiştirmeye karar verdim.DRAG da olabilir ama büyük ihtimalle honda SHADOW VT750 alacağım..yalnız bu motorun fiyat politikası bir garip..
    resmi fiyatları 14000-16000 aralığında değişirken bayilerinde 12000-14000 aralığında 2007 model istediğiniz rengi alma imkanı var.

birde bu motorla ilgili şöyle bir şey var..önümüzdeki sene çıkacak olan modelde yakıt sistemi farklı olacakmış.halen satılmakta olanlar karbüratörlü.
    çokda acelem yok açıkcası..kısmet diyelim..takasda almak isteyenler oldu motorumu..ancak shadow sahipleri bu fiyat politikası yüzünden ciddi rahatsızlar.anlaşamadık.benim için sıfır almak daha uygun bu durumda..

bu arada motorum için 3500 ytl istiyorum hiç bir sorunum yoktur.
    bunlarda fotoları.. 400 ytl lik üzerinde ilaveleri vardır.

Motosikleti
    Bobber VT600
    Slm arkadaşlar ben mct kullacısıyım bana regal in t gidon uzatması lazım istanbul kadıköydeyim nerden bulabilirim ve fiyatı nedir bildigisi olan varmı tşk. Herkeze kazasız sürüşler.

galiba en kaliteli çinli chopper bu ama fiyatı çok fazla ne yapacağım bilmiyorum hadi 3.500 civarında olsa gözüm kapalı alırım ama yapacak birşey yok

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal seven arkadaşlar,
    benim 2007 model ,29 Ocak'ta aldığım,
    4100 km.ye ulaşan,siyah renk,CLASS(t gidonlu
    bakımları zamanından evvel yapılmış
    -çok temiz- regali..
    nolan n102 kaskla beraber
    4000 ytl ye bırakıyorum
    tel : 0532 354 30 76

fotolar için
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...de-438-km.html
    ve
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...da-485-km.html
    linklerine bakabilirsiniz.
    görüleceği üzere km. nin çoğu uzun yolda yapıldı
    (Bunlara ilave olarak moto gp yarışı+kocaeli yuvacık gezisi+ve 30 defa kadar göztepe-kavacık yolu vs.

satma sebebim: hyosunga terfi edicez inşallah..

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs250 2004
    selam arkadaşlar sissy bar problemi yaşıyorum gerçi sizin regaller sissy barlı olarak satılıyo ama eğer sissy bar yapan biryer biliyorsanız ve yardımcı olursanız minnettar kalırım şimdiden teşekkürler saygılarımla...

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB
    merhaba,
    2400 kmdekı motorumu satıyorum.ilgilenenler 0532 3371930 de arasın 2006garanti kapsamında cızıksız, zamansızlıktan mecburen satıyorum.
    Selçuk

ne bu yaa bütün regal raptorcular motorlarını satıyo

slm rpt 57 motrunun rengini sorabilir miyim avatardaki motor mu acaba? istersen bana msn adresini yolla oradan irtibat kuralım belki bu ay sonuna doğru ilgilenebilirim motorunla haberleşirsek daha fazla bilgi alabilirim. sanırım bu sitede özel mesaj atıla biliyor bana msn ini gönder ben seninle irtibata geçerim. Görüşmek üzere....

selam ustalar
    regalin class modelinden alma istiyorum sıfırını nerden alabilirim
    ve taksitli satış yapan yer biliyormusunuz
    istanbuldayım
    çok teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler