Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    nurguldemirbay kardeşim,yaklaşık 2 senedir R&R kullanıyorum.Bu arada oğluma naked motor aldık.İzmir'den Muğla'ya götürdüm.Aradaki farkı çok iyi biliyorum.Regalin rahatlığı tartışılmaz üstün.Hem şehir içi hem şehir dışı.Kesinlikle tavsiye ederim.Şİmdiden kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    doccini sanırım geçtiğimiz cumartesi ailenizle cetincana gelmiştiniz bende oradaydım gördüm sizi motorunuz hayırlı olsun diyorum allah zeval vermesin iyi günlerde kulanın
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Teşekkürler Deepimpact.Sizleri görünce tüm regalcilerin gerçekten pırıl pırıl insanlar olduğu düşüncem iyice pekişti.Çetincandaki sevgili Tolga'ya ve henüz yüzyüze tanışamadığımız Enis'e de sevgilerimi sunuyorum.Ancak Regalime kavuşmam biraz geciktiği için hafiften sitemliyim.Scooterimide sattığımdan 2-3 gündür arabamı kulllanmakdurumundayım.Rüzgarı özledim.....

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Herkese selam.Motoruma dün kavuştum.İzmirden Sökeye kadar kullandım(120 km).Yoldapek farketmemiştim ama şehir içinde gezerken birhayli vibrasyon vardı ve radyatörden,sol taraftan zırıltı sesi geliyor.Rodaj süresince olabileceğini biliyorum ama yinede başka bişeyler olabilirmi diye paylaşmak istedim.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar regalciler olarak bu akşam saat 19,30 da piyerloti tepesinde çay içicez tüm regalci dostlarımız davetlidir
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    selamlar
    ben de yakında regal raptorcu oluyorum. kullanılmış bir 250E almak üzereyim. bu arada regal raptoru motomax'in getirmesi konusunu biraz araştırdım. öğrendiğime göre motomax aynı modeli görünüşünde ufak farklılıklarla başka bir marka altında getiriyor. sarıkayalar, motomaxın olaya karışması nedeniyle 2007 model getirmiyorlarmış. ellerinde satış bekleyen çok sayıda regal bulunuyormuş. onların satışına devam ediyor. sarıkayalar parça ve servis konusunda hiçbir sıkıntı olmayacağı konusunda garanti veriyorlar. regal raptora sonuna kadar destek vereceklerini söylediler.

slm arkadaşlar satılık motorlardan tek tek regalleri seçene kadar bud-rda msj atim dedim benim sl150m war ama 250cc regal alicam satmak isteyenelr beni eklesin ceykan_kiyak@hotmail.com
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Herkese selamlar...
    Uzunca bir süreden beri aranızda yoktum...

Ama hala motorun arkasındayım...
    Almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler...

Nurgül Hn....Bunca yıl motorcusunuz...
    Bizim motor size oyuncak gibi gelecek...Emin olabilirsiniz...
    Bol rüzgarlar...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Selamlar
    regal raptor almayı düşünüyorum fakat vibrasyon konusunda hala endişelerim var.. çinliler içinde vibrasyon en düşük motor diyebiliriz sanırım.. peki honda yamaha ve suzuki 250cclik motorlarla kıyaslarsak durum nedir. test etme veya test eden kişilerle bu konuyu görüşme şansınız oldu mu. vibrasyon var elbette ama ölçüsü nedir. ayağınızı sağlam basmazsanız kayrıdaracak ölçüdemi örneğin.. ya da aynayı titretecek ve arkayı görmenizi önleyecek kadar mı

bir de uzun yol yapmayı düşünüyorum ben bu motorla. yolda bırakmasın bizi bi de bu en iyi çinli

2.el japonlarla aynı fiyat şuanda nerdeyse.. peki sizce seçim hangi yönde yapılmalı. (bu motoru görmeyen ve kullanmayan lütfen yorum yapmasın) kime sorsam aman diyor alma.
    soruyorum;

gördün mü motoru?
    -hayrı..
    bindin mi?
    -hayır..
    nasıl yorum yapıyorsun?
    -çin malı abi binilmez ona

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Selam.En yeni regal kullanıcılarından biriyimdir sanırım.Motor Çin malı belki ama Çin malı demeye bin şahit ister.Görünümü,performansı,sesi harika.Vibrasyon tabiki biraz var ama hiçte o kadar rahatsız edici değil.İlk aldığım gün İzmirden Sökeye kadar otobandan geldim(120-130 km),ne yoruldum nede başka bir şikayetim oldu.Yarın 350 km bakımına gidicem.Buji,yağ değişimlerini yaptırıcam.

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB
    merhaba,
    zamansızlıktan dolayı motorumu satıyorum. daha 2500 de ve çizik değil güneş bile değmedi kızıma.
    ciddi istekliler arasın görüşelim 532 3371930 selcuk
    bu arada Konyaya taşındım ben

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar...
    Uzunca bir süreden beri aranızda yoktum...

Ama hala motorun arkasındayım...
    Almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler...

Nurgül Hn....Bunca yıl motorcusunuz...
    Bizim motor size oyuncak gibi gelecek...Emin olabilirsiniz...
    Bol rüzgarlar...
    inanmıyorum yaa Gws sen ha? Nerden çıktın yahu?Bir daha kendini bu kadar özlettirme Heey dostum,eski günlere yeniden döndük ne güzel bişey,hoşgeldinRaptorcu dostlar ben Marmok festivaline Raptorumla katılıyorum.Geçen yıl da öyle olmuştu.Eğer gelen olursa tanışma olanağımız doğar.Herkese sevgiler
    Motosiklet aşkına

Arkadaşlara araştırmalarından dolayı teşekkürler. Bende motor işine yeni gireceğimden benimiçin faydalı oldu. Makina güzel seçeneklerimin arasına aldım.

sea scout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dadyw

italaya seyahati

temmuz ayının sonunda veya seçimlerden sonra raptor motorum ile italyaya geçmeyi planlıyorum.çeşmeden birindisiye oradan yukarı pescaraya geçicem. 1 hafta kadar arkadaşımda kaldıktan sonra aynı güzergahtan türkiyeye geri dönmeyi planlıyorum.Motorum 6500 km de ve 1.5 yıldır önemli hiç bir sorunla karşılaşmama rağmen uzun yola giden arkadaşların görüşlerini almak isterim. Ne gibi olumsuzluklarla karşılaşabilirim.Gerçi geçen sene günde 450-500 km yaptığım oldu.motor yönünden bir tereddüdüm yok ama yinede yabancı bir ülkede yola çıkacaksınız.İtalyada bu motorlardan varmıdır bilgi sahibi olan arkadaşların paylaşmalarını isterim veya yedek parçaya ihtiyacım olursa oradan temin imkanım olur mu? Bilgi ve deneyimlerini benimle paylaşacak arkadaşlara teşekkürler.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar satılık motorlardan tek tek regalleri seçene kadar bud-rda msj atim dedim benim sl150m war ama 250cc regal alicam satmak isteyenelr beni eklesin ceykan_kiyak@hotmail.com
    Arkadaşım ben Uşaktayım.İlgilenirsen cok az kullanılmış motorumu satıyorum.
    4.500 YTl Class modeli
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...9b-raptor.html
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Talkie motorunu neden satıyorsun

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı siradan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan detayında da görüleceği üzere tarz değişikliğinden ötürü satıyorum.Enduro veya naked alacağım.Bİr sebebi daha var size saçma gelebilir ama motosikletimi koyabileceğim en ideal yer işyerim ve kapısından sığmıyor.Kapıyı da kiracı olduğum için genişletemiyorum.İşyerime uzakta kapalı bir yer ayarladım ve haliyle her seferinde oraya gidip gelmek te pek pratik olmıyor.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    HONDA CG 125 2007
    Sİradan 55 Samsunda Ki Yetkili Sersis Yantur

Alıntı siradan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAMSUNDAKI SERVISI YANTUR BIRAZ PARACI BIR SERVISTIR AMA İŞLERİNİ İYİ YAPARLAR

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık

Satılık Regal Raptor

selamlar
    maalesef regal imi satıyorum(zorunluluktan)
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4285325
    motorumu yurtdışına çıkacağım ve yuksek bır model alacağım için satıyorum
    bu aksam yurtdısına cıkacagım ıcın bana sıte den mesaj atmayın
    ılandaki numaralardan bilgi alabilirsiniz
    [B]RR gençliği[/B]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkdaşlar bende zealsun 150-19 var bununla takas yapıp üste para vermek istiyorum böyle bir takas düşünen varsa bana ulaşırsa sevinirim
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler