Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah uğur abi.doğru demişsin.Hyosong un bizim regalden üstün olduğu gerçeğini de kabul edelim.
    Arkadaşlar benim komple sağ eksoz a ihityacım var fiyat hakkında bilgisi olan var mı . Ya da eksozunu değiştiripte boşa çıkmış eksozu olan varsa uygun fiyata alabilirim.
    hyosong nesi üstün anlatabilirmisiniz sadece kore malı diyemi oyle dıyorsaun yoksa ciddi inceledinmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    izmirli regalciler yarın sabah bornova migrosta saat onda buluşuyoruz oradan motor delisinin gezisine gidicez gelecek olanlar sizi bekliyoruz şimdilik 8 motor olduk.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

sea scout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dadyw
    İzmirden çanakkaleye giderken kaza geçiren arkadaşlarımıza geçmiş olsun.Allahtan verilmiş sadakaları varmış ki böyle bir kazayı bu kadar ucuz atlatmış oldukları için şükürler olsun.

Cruisermania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor 250
    Merhaba Raptor hayranları.
    Herkezin sağlığı ve keyfi yerindedir umarım.
    yaz yaklaştıkça doyumsuz oluyor RAPTOR'a binmek.

Benim bir isteğim var sizden:
    Bana bir çift kırmızı yan çanta lazım. Benimkisi kırıldı(arkadan araç çarptı)
    Aranızda kulanmayan ve değerlendirmek(satmak) isteyen varsa benimle irtibata geçsin lütfen.
    MSN adresim: ramozi@msn.com

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar rr 250 class modeli siyah bir motor arıyorum izmirde olursa daha iyi olur bilen yada duyan varsa bi haber. Tüm dostlara kazasız sürüşler
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    oğuz abim sahibinden.com'da bunu buldum
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2701626
    Cruisermania yaz bi gelsin gerçi muğla mt rahat durmuyor
    gerçi benim regal arızalandı bakcaz artık çaresine
    şimdilik yine eski düldül'üm ilk göz ağrım kymco'yla idare ediyoz

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

regal

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosong nesi üstün anlatabilirmisiniz sadece kore malı diyemi oyle dıyorsaun yoksa ciddi inceledinmi

Aidi kardeş Fazla polemiğe girmeden ,motorun beygir gücünün neredeyse iki katı olduğu, üzerinde ki kullanılan malzeme kalitesi ve rekabet ettiği japon markaları düşünürsek farkı ortaya çıkar.
    güzel bakan , güzel görür.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    oğuz abi umarım en yakın zamanda motoruna kavuşursun.senin bu çabaların beni bile hyecanladırdı.hadi artık al motoru
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba,
    benim motor çanakkale gezisine çıktığımız sırada silivri civarında vites problemi çıkardı.2 den 3 e geçmiyordu.mecburen döndüm istanbul'a.
    Ayrıca giderken aniden boşa atma problemi bende de var.

Bir de haberim var. Fikirtepe'de Menderes usta
    - Regal Raptor'un yetkili servisliğini almış. -
    Menderes'in ustalığını bilen bilir..
    Adresi :
    Eğitim mahallesi,
    Muratpaşa caddesi,
    ikinci Açıkgöz sokak,
    no:34
    Fikirtepe
    Kadıköy-İstanbul
    0216-550 72 72
    0537-386 62 78

Kardeşim

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abi umarım en yakın zamanda motoruna kavuşursun.senin bu çabaların beni bile hyecanladırdı.hadi artık al motoru
    arabamın yarın satışını yapıyorum.. 2500 peşin kalan 2750 yide 10 a bölüyor yani ayda 275 class modeli toplam 5250 ama ikinci el bulursam temiz çok daha iyi olacak beni en azından sıkmayacak. DOSTLARIM sizlere allah uzun ömür versin ki hep beraber olalım kazasız sürüşler

Alıntı lordskeldan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abim sahibinden.com'da bunu buldum
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2701626
    Cruisermania yaz bi gelsin gerçi muğla mt rahat durmuyor
    gerçi benim regal arızalandı bakcaz artık çaresine
    şimdilik yine eski düldül'üm ilk göz ağrım kymco'yla idare ediyoz
    Dedigin sitede 1 adet regal 250 lik var ama kırmızı ve class modeli degil ama olsun bakarsın o nasip olur onu alırız senin arıza büyükmü sonra üç kuruşumuz var onuda çöpe atmayalım RR dogru seçim degilmi kardeşim anlarsınya.. ben yandım dostlar yanmasın misali alakan için çok teşekkür aderim.oguz da benim ikizim sayılır tıpkısının aynısı
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    ÇANKKALE yolunda kaza yapan arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletir ve acil şifalar diliyorum. çok büyük bir kaza atlattılar verilmiş sadakaları varmış allah cc onları ailelerine ve sevenlerine bagışladı tüm mt camiasınada ayrıca geçmiş olsun. Arkadaşlar biraz daha dikkat edelim kurallara uyalım KASK sız mt kullanmayalım.kulananları da uyaralım bu bizim zaten görevimiz.tüm motorcu arkadaşlarımı seviyorum şahsen tanımasamda kalben tanıyorum hepiniz birer degersiniz.kendinize iyi bakın

doslar izmirde 2 el class satan olursa bi haber uçururmusunuz siyah renk olmasıda lazım

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY

Delirmek üzereyim

Motorumu alalı bir sene oluyor ve elektrik probleminden benim kadar çeken yoktur sanırım.Aküm 2 gün motoru çalıştırmayınca boşalıyordu yeni akü aldım o da fayda etmedi.Şimdi şarjlı bi motorum oldu.Akümün biri motorda diğeri sarjda duruyor.Kullanacağım zaman söküp değiştiriyorum.Servise kaçak olabileceğini söyledim ama usta bir türlü problemin nerede olduğunu bulamadı.sarj dinamosu v.b parçalar da değiştirildi ama nafile.Uşakta olduğum için başka servise gitme şansım da yok.Motordan soğumaya başladım.Umutsuzum ve mutsuzum :(
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu alalı bir sene oluyor ve elektrik probleminden benim kadar çeken yoktur sanırım.Aküm 2 gün motoru çalıştırmayınca boşalıyordu yeni akü aldım o da fayda etmedi.Şimdi şarjlı bi motorum oldu.Akümün biri motorda diğeri sarjda duruyor.Kullanacağım zaman söküp değiştiriyorum.Servise kaçak olabileceğini söyledim ama usta bir türlü problemin nerede olduğunu bulamadı.sarj dinamosu v.b parçalar da değiştirildi ama nafile.Uşakta olduğum için başka servise gitme şansım da yok.Motordan soğumaya başladım.Umutsuzum ve mutsuzum :(
    talkie senin ustalarda iş yok sanırım.bizim motolarımızın yapısı çok karışık bir sistem değil.eski tip motor yapısı var.bence elektrik aksamlarını komple bir elden geçirt.gözden kaçan çok ufak bir kablo açıklığıda olabilir.servis haricindeki ustalardan korkma.ben şu anda 3 usta ile çalışıyorum yeri gelince.uşakta illaki vardır işinin ehli birisi.

Alıntı İZMİRHAYALET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabamın yarın satışını yapıyorum.. 2500 peşin kalan 2750 yide 10 a bölüyor yani ayda 275 class modeli toplam 5250 ama ikinci el bulursam temiz çok daha iyi olacak beni en azından sıkmayacak. DOSTLARIM sizlere allah uzun ömür versin ki hep beraber olalım kazasız sürüşler

Dedigin sitede 1 adet regal 250 lik var ama kırmızı ve class modeli degil ama olsun bakarsın o nasip olur onu alırız senin arıza büyükmü sonra üç kuruşumuz var onuda çöpe atmayalım RR dogru seçim degilmi kardeşim anlarsınya.. ben yandım dostlar yanmasın misali alakan için çok teşekkür aderim.oguz da benim ikizim sayılır tıpkısının aynısı
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇANKKALE yolunda kaza yapan arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletir ve acil şifalar diliyorum. çok büyük bir kaza atlattılar verilmiş sadakaları varmış allah cc onları ailelerine ve sevenlerine bagışladı tüm mt camiasınada ayrıca geçmiş olsun. Arkadaşlar biraz daha dikkat edelim kurallara uyalım KASK sız mt kullanmayalım.kulananları da uyaralım bu bizim zaten görevimiz.tüm motorcu arkadaşlarımı seviyorum şahsen tanımasamda kalben tanıyorum hepiniz birer degersiniz.kendinize iyi bakın

doslar izmirde 2 el class satan olursa bi haber uçururmusunuz siyah renk olmasıda lazım
    siz ikiz misiniz abi.anlamadımki
    neyse umarım ikinizde en yakın zamanda motorlarınıza kavuşursunuz.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

akü

Talkie kardeş durumun hiç hoş değilmiş.motordan soğumanda normal tabii.Sarıkayalardan yardım istemeyi denedin mi geçmiş sayfalarda ,mesela topuz arkadaşımız doğu anadoludan oldukça etkili yardımlar almıştı.Motoru alırken bölge servisinin olup olmadığını ya da ne kadar iyi olduğunu da tabii ki araştırmak gerekiyor.
    güzel bakan , güzel görür.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    dostum ben bir şey tavsiye edicem sana
    motorunun sol taraftaki sehpaha ayağının ucuna bi lastik tak yani demir yerle temas etmesin motorun belkide kaçağı yani aküdeki elektiriği yere veriyordur onu önlemek için yan ayağın yere değen yerine bir lastik tak ve yer irtibatını kes birde öyle dene belki çözüm olur
    daha önce böyle bir şey okumuştum burda
    umarım işe yarar
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    TALKİE arkadaşım;
    bulunduğun yerde servisin yoksa, iyi bir oto elektrikçide sorununu çözecektir.
    iki günde aküyü deşarj etmesi elektrik tesisatı yada aksamında sorun olduğunu
    gösterir.
    motordan soğumana da hiç gerek yok.sadece aşırı zaman geçirmişsin boş yere.
    önemli bir şey çıkacağınıda sanmıyorum.bizim motorlarda en basit şey elektrik olayı..

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkür ederim.Ayağın altına plastik koymayı deniycem.Olmazsa servis dışında başka ustalara göstereyim çünkü servisteki usta elektrik konusunda cok yetersiz ve bunu kendi ağzıyla da söyledi.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

Kardeşimm

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    talkie senin ustalarda iş yok sanırım.bizim motolarımızın yapısı çok karışık bir sistem değil.eski tip motor yapısı var.bence elektrik aksamlarını komple bir elden geçirt.gözden kaçan çok ufak bir kablo açıklığıda olabilir.servis haricindeki ustalardan korkma.ben şu anda 3 usta ile çalışıyorum yeri gelince.uşakta illaki vardır işinin ehli birisi.

siz ikiz misiniz abi.anlamadımki
    neyse umarım ikinizde en yakın zamanda motorlarınıza kavuşursunuz.
    kardeşim anlıyorsun galiba gitardan resimler güzel hele şortlu olanlar süper gaffur gibi valla süper olmuş yalnız rakıyı soguk iç te rakının içine buzu en son koy bak bu çok ince ayrıntı.NEDEN de söyleyeyim rakının üzerine sudan önce buzu koyarsan rakıyı keser tadı da kaçar ustalar bilir bunu banada ustalar söylemişti birde şalgam suyu ÜÜÜFFFFFF BEEE.kardeşim arabamı sattım biraz ucuza gitti ama saglık olsun sadece motor alacam diye 350 ytl aşagı verdim.alan arkadaşta kazasız belasız kullansın.hala RR 250 CLASS arıyorum. izmirden olursa iyi olur haberin olsun. saglıcakla kal

ama siyah renk olacak class

DOSTLAR nerdesiniz ya bi motor bulamadık bee şimdi yaya kaldık valla bir an önce almamız lazım CLASS modelini
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim anlıyorsun galiba gitardan resimler güzel hele şortlu olanlar süper gaffur gibi valla süper olmuş yalnız rakıyı soguk iç te rakının içine buzu en son koy bak bu çok ince ayrıntı.NEDEN de söyleyeyim rakının üzerine sudan önce buzu koyarsan rakıyı keser tadı da kaçar ustalar bilir bunu banada ustalar söylemişti birde şalgam suyu ÜÜÜFFFFFF BEEE.kardeşim arabamı sattım biraz ucuza gitti ama saglık olsun sadece motor alacam diye 350 ytl aşagı verdim.alan arkadaşta kazasız belasız kullansın.hala RR 250 CLASS arıyorum. izmirden olursa iyi olur haberin olsun. saglıcakla kal

ama siyah renk olacak class
    ehehe abi space mi baktın az çok anlıyoruz işte gitardan.bizde bir ustamızdan bilgimizi kaptık.en yakın zamanda deneyeceğim rakı işini abi.oğuz abi geçen sefer sahibinden.com da bayağı bi vardı izmirli raptor satıcıları ama classs azdı sanırım.umarım en yakın zamanda kavuşursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler