Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı deepimpact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan abi yani göztepeli reptor abicim gürültülerin kesilmesi için motordaki bütün civataları kontrol etmen lazım bendede aşırı gürültü vardı bütün civataları sıkıldı şimdi tık yok.MAŞALLAH ii akşamlar

ya bende bir cila var birde oto ıkamaya gittiğide kendim yıkıyorum biliyosunki radyator ve bazı parçalar çok hassas bu yıkama konusunda yıkadıktan sonra ise gölge güneş almayan bir yerde cilalama işlemine geçiyorum ki buda sevişmek gibi bir şey onunla tüm duygularımı paylaşıyorum dostum ;)

bu arada yeni 2007 regal roptor 300 cc 350 cc modelleri gören varmı beyler ağzınız düşücek :D

işte yeni regal roptor 300 cc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    200 küsur sayfaya kadar her bölümü teker teker okudum inceledim ve nihyet bende regal almaya karar verdim.öncelikle müslüm amcanın,kaldera abinin yazılarını ve paylaşımlarını ilgiyle okudum...

bugün itibarı ile bir tane regal almaya karar verdim 2.el arkadaşlar.3000kmde...ikinci el Regal alırken nelere dikkat etmeliyiz arkadaşlar??
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fuar

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.regalraptor.net
    regalraptorla ilgili ayrıntılı bilgiler mevcut bilginize iyi bir paylaşım.
    Fuarada az kadı aramıza yeni dostlarımızıda katıcaz bu senede
    Fuarda regal görecekmiyiz ? bilen var mı ?dün sarıkayaları aradım belli değil dediler .bu saatten sonra katılım olacağını sanmıyorum.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Ne belli ki anasını satayım...
    Aylardır Spyder diye yalvarıyoruz hala belli değil...

yeter artık getirecekseniz getirin şunu...

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    regalin RR350 e-6 modeli tam custom olmus gelirse karaborsa olur diyorum.gidip mecidiye koy custom a 10.000euro bayilacagina al e-6 devam derim ama yinede yakindan bakmak lazim mekanikten suphem yok granajlarda goz yinede gormek ister.

birde sorum olacak senkron ve subab ayari ile kac km yapiyosunuz 30 ytl benzinle ben senkron ayari yaptirmadan once 30ytl ye 200km yapiyodum.ayar yaptirdiktan sonra bakmadim.20 ytl ye 300km yapan bir arkadasla konustum kulaklarima inanamadim.
    motociklet

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    cümleten merhaba

hakinen :

314 km yaptım 100 km hız ortalaması ile 11litre benzin sen hesapla benim yanlışım yoksa 0,085 yaktı
    birazda modifiye yaptım motorda eğer çekersem resimlerini sizinle paylaşmak isterim

bahsettiğin arkadaş 80 ni geçmemiş olabilir ama bana o kadar da olmaz gibi geldi
    [B][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]HayaT ÇemberiN KadaR VaR OlabilirsiN[/FONT][/SIZE][/B]

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaşlar bende siyah raptorum ile bundan sonra aranızdayım...dün akşamüstü aldım.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende siyah raptorum ile bundan sonra aranızdayım...dün akşamüstü aldım.
    hayırlı olsun dostum sende regal ailesine hoşgeldin
    kazasız belasız dikkatli sürüşler dilerim tekrar hayırlı olsun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    arkadaşlar ürgüp gezisi organizasyonunun çok zor olacağını düşünmemle birlikte benide yazın derim.çünki izmirden geleceğini söyleyen bir kaç arkadaş burda yaptığımız organizasyonlarada gelirim diyip haber vermeden ekmişlerdi.
    siz anladınız kendinizi;
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Turlabo ürgüp olmayabilir.yapılan ankette bartın(amasra) önde gidiyor.ilk başta ürgüp dedik ama bakalım anket sonucunda ne olucak.
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    vallah ben 85 kurusada raziyim dusun 150 nereee 85 neree magico super az yakiyomus.bende bugun 2.kez yeniden yaptiriyorum ayari nerdeyse tek silindir calisiyo karburator vidalarida fazla sikili idi. usta dediki adi lazim degil bu motor yazmasinda hangisi yaksin.bayramdan bu yana 75 ytl lik benzin yaktim demek havaya gitmis paralar.benim 2000 motor dizel arabam bile 75 ytl mozota 465km yapiyo nerde kaldi bu motorun ekonomisi ama neyseki duzelecek insallah
    motociklet

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadalar geçmiş sayfalarda vibrasyon konusuna değinilmişti biliyorum...ama şu anda vibrasyon şikayetim var.aldığım motor 2800 km de.vidaların sıkılmasından bahsedilmişti.biraz daha bilgi verebilir misiniz???
    bunun yanında benim aklıma gelen sübap ayarı,senkron ayarı,buji,debriyaj teli,fren balataları ve birde yedek ampul sorunu var anladığım kadarıyla.
    buna ek olarak neler tavsiye edebilrisiniz.

emrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar
    arkadslar fuara hep bırlıkte gıtmek gıbı bır dusuncenız warsa bnıde alın sewe sewe gelırım.bu arada gecen sayfalarda bı soru sormustum cantalarla ılgılı yan cantaları derı kaplatıyolarmıs bılen warsa yada yaptıran yardımcı olursa sewınrıım resm fln malıyet bılgılerınzıı beklıyorum sımdıden tessekkurler

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    TURLABO...MESAJIN ALINDI...ÇOK ÖZÜR DİLERİM. ..AMA BEN GEZİNDEN ÖNCEKİ CUMA MAZERETİM OLABİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİM...NEYSE HABER VERMEMEM BENİM AYIBIM (HER NE KADAR ÇOK KUVVETLİ MAZERETİM DE OLSA)...ONUN İÇİN BEŞİR ABİMİZDEN CÜMLE RAPTORCULARIN ÖNÜNDE ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM...HADİ SÖYLEMEYECETİM YA SİZLER YABANCI DEĞİLSİNİZ...BEŞİR ABİ NİN (TURLABO) GEZİ YAPTIĞI GÜN BENİM HANIM RAHATSIZLANDI...ÇOK TELAŞA KAPILDIĞIMDAN GEZİYİ BİLE UNUTTUM ...NEYSE ÖNEMLİ BİR SORUNU OLMADIĞI SONRADAN ANLAŞILDI....HAAA SORUN MU NEYMİŞ? GALİBA BABA OLUYORUM

Motosikleti
    regal-raptor
    göztepeli raptor kardeşim bundan güzel mazeretmi olur Allah sağlıklı eli ayağı düzgün bir yavru nasip eder inşaallah

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    Allah sağlıklı bir çocuk nasip eder inşallah abicim......bu arada amasra,ürgüp sürekli değişip duruyor ama izmirden oralara artık kaç günde geliriz hesap edemiyorum 1 hafta sürer heralde haşatımız çıkar
    yol insanın gözünde büyüyor bence ismini yazdıran çoğu kişide gelmicek diye düşünüyorum

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    kenan abi allah analı babalı büyütsün inşallah.bu arada seninlede bi ara görüşelim bi daha görüşemedik saygılar
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaşlar benide listeye eklemeye unutmayın...birde diğer sayfada soru sormştum cevap alamadım

"göztepeli raptor" alah analı babalı büyütsün...

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    hepiniz sağolun arkadaşlar ...ulan oğlan olursa göbek adını raptor koyacam anasını satiim serdarcım görüşelim tabii...çarşambaları yine teras cafe olayına devam mı...eğer öyleyse çarşamba oradayım

beşir abi affettin mi beni?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    arkadaşlar 11 şubat pazar yarın saat tam 12:00 de kozyatağı carefourda sağ kapının onunde regalciler bulusması olucak gelmek istiyenler acil olarak beni arasın 0532 737 45 26

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler