Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    regal raptor 250
    Abiler bende bunu diyordum geçende ama kimse oralı olmamıştı.
    Benim ilk radyötör bozulduğunda aykon 2. kere olursa parayla değişir dedi, neyse bu radyötör taş maş gelmiş olabilir. Bunu geçelim ama benimde müşür bozuldu bunun içinde aynısı dendi fuar zamanı regal standında bi yetkili ile görüştüm, hayır alakası yok değişicek tabiki dedi yüzyüzeyken öylemi oluyo, bu insanları anlamak mümkün dil abicim. hakkımızı sonuna kadar aramamız lazım. o zaman parça başına 1 kerelik garanti var yazsınlar .
    sarıkayalardan bir yetkili okuyorsa bu forumu cevap yazsın lütfen.

herkeze kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar merak etmeyin haftaiçi bu konuyu halledicem kolaymı oyle adam kazıklamak 2 sene garantı var ısterse 10 kere bozulsun yapmak zorundalar adam gıbı musır kullansalardı o zaman

Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okanciğım iyi akşamlar.
    İlgin için teşekkürler.Yarın ilk iş olarak depoyu ve kilidi inceliyeceğim. Sağ ol.

rkadaşım . Hani gidonda bir kısım var ya vidası her iki taraftan çıkarılıp
    camın gidona bağlanan parçası oraya vidalanıyor. İşte o vidalar direksiyonu sağa sola çevirdiğinde (en sona kadar çevrildiğinde olsa gerek) takılan vidaların başı depoya çarpmış ve yaralamış.
    Şimdi anladım kardeş ama bende baktım depoyla o vıdalar arasında 5 -10 cantıme kadadr mesafe kalıyor senın motorun depo onde herhalde

Motosikleti
    regal-raptor
    motorum beni bugün delirtti.bir haftalık aradan sonra çalıştırmak istedim önceleri öksürdü tıksırdı sonra 10-15 saniye çalıştı ve sonnn.öldür allah birdaha çalışmadı.bujileri söktüm ıslanmış kuruttum taktım yine çalışmadı.aküde sorun yok ama yarım saat marşa basınca garibim aküde bayılmaya başladı.motor rölanti ayarı ile bir ilgisi olurmu varsa rölanti ayarı hangi tarafa çevrilince artar.rölanti ayarını artırmammı lazım.bana yardımcı olan olursa sevinirim.aidikurt arkadaşımdan siperlik ve sis farı satan yerin tel.no larını istemiştim ama görmedi galib. selamlar

emrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    formu yakından takıp ediyorum hepınız ellerıne sagık cok yarrlı bilgiler topladım sizlerden yakınDA ARANIZA KATILIYORUM BİLGİLERİ PAYLAŞMAK ÜZERE SAĞLICAKLA kalınnnnnnnnn

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800

Pazar Gezisi

Nazar değmesin havalar mükemmel gidiyor. Pazar günü K.yalı'dan çıkıp İzmit istikametine doğru yol almaya başladım. Her zamanki gibi rotayı önceden belirlememiştim. Gidon nereye dönerse oraya gidecektim ve kendimi Maşukiye'de buluverdim. Mis gibi tabiat kokusu, dere manzarası ile birlikte kiremitte alabalık, kaşarlı mantarları yuvarladım söylemesi ayıp.

Keşke hep birlikte yapsaydık bu aktiviteyi.

Havalar kuru devam ettikçe gezmeye devam...

Motorumu seviyorum...

İyi haftalar herkese...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar merhabalar
    ben bu hafta sonu c.tesi çıkarabildim motorumu ve silip temizledikten sora bujilere bi bakayım dedim neyse bujiler normal çıktı ancak porselen kısmı her iki bujininde bayaa bi sararmış olduğunu gördüm yani porselen kısımlar yanmış bu bujiler yaklaşık olarak 2500 km gitti ama 600-700 km de üstünden çıkardığım bujilerde bu haldeydi kullandığım bujiler NGK marka c.tesi yeni aldığım bujilerde NGK marka ve yanlış hatırlamıyorsam cr7hsa buji taktım bakalım bunlar kaç km sora yanacak
    benim merak ettiğim bujiler görevini görmeye dewam ediyor ben her ihtimale karşı değiştirdim acaba bunun sorunu ne olabilir bilen var mı
    şimdiden sağolun teşekkürler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Beyler bugun sarıkayalardan Yedek parça kısmının sorumlusu Ali Beyle görüştüm dediklerine inanamayacaksınız müşirim 2 kez değiştirildiğinde garanti kapsamından değişmiyormus sadece 1 parcayı 1 kez değiştirebiliyorlarmıs 2 ncı degısımde parasıyla degıstırıyorlarmıs bende kendısıne garantı sozlesmesınde boyle bısey yazmadıgını 2 sene boyunca garantı ıcınde oldugunu yazıyor dedım tuketıcıyı korumaya sıkayet edıcem sızı dedım oda cıdden olmuyor sıstem dahı ızın vermıyor parca cıkısı yapamıyorum ama bı ust yetkılıyle gorusup bana donucegını bıldırdı ve kapadı.İnanabılıyormusunuz adamlar 1 den fazla degıstırmıyor fan musırı ıcınde para ıstıyorlar .Bende bu olayın peşini bırakırsam bana aidikurt demesinler.
    Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazar değmesin havalar mükemmel gidiyor. Pazar günü K.yalı'dan çıkıp İzmit istikametine doğru yol almaya başladım. Her zamanki gibi rotayı önceden belirlememiştim. Gidon nereye dönerse oraya gidecektim ve kendimi Maşukiye'de buluverdim. Mis gibi tabiat kokusu, dere manzarası ile birlikte kiremitte alabalık, kaşarlı mantarları yuvarladım söylemesi ayıp.

Keşke hep birlikte yapsaydık bu aktiviteyi.

Havalar kuru devam ettikçe gezmeye devam...

Motorumu seviyorum...

İyi haftalar herkese...

baba alıcagın olsun ınsan bi tel falan acardı

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SATILIK REGAL RAPTOR DADYW 250-9B

ÇANAKKALE VE BALIKESİR BÖLGESİNE MOTORSİKLETİ GETİREBİLİRİM... AÇILMIŞ EGZOSLAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ FAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ KORNA, ÖN TARAFA SOSİS, ARKA ÇANTALAR, BAKIMLARI SERVİSTE YAPILMIŞTIR... 8000 KM DE VİBRASYON 0... İTİNA İLE RODAJI YAPILDI... SADECE ASFALT ZEMİNDE KULLANDIM... 3750 DİYORUM AMA BU SİTEDEN ULAŞAN ARKADAŞLARA İNDİRİM YAPACAĞIM... MSN ADRESİM EMREUZESEN@hotmail.com

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Gecen hafta butun sayfalari okuduktan sonra cuma gunu hemen kosup Regal Raptor 250 E-9 aldim. Cok uygun bir ilk motorsiklet olduguna ikna olmusum demek ki. Bujileri degistirdim, marsa basar basmaz hemen calisiyor simdi.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

satılık RR yepyeni

yok mu bu motoru alan? 3000 km de gıcır gıcır.Garajda yatıyor.sadece 3,500ytl
    bayideki 5.500 e maloluyor
    cep :05337627780

Motosikleti
    regal-raptor
    arkadaşlar ayvalık-altınova'da regal servisi olmadığından yağ değişimini kendim yapacağım fakat yağdeğişim tapası ile dolum yeri hakkında bilgisi olan ve dikkat etmem gereken noktalar varsa söylermisiniz.bu forumu baştan sona okudum bir yerde bu konu ile ilgili bir açıklama vardı ama kaybettim.yağdeğiştirme ile ilgili sayfayı bilen varsa veya bu konuda beni aydınlatan olursa memnun olurum.aidikurt arkadaşımdan siperlik camı ve sis farı için ilgili satıcının tel.no.sunu bekliyorum.sağlıkla kalın

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Arkadaşlar çok acil nakite ihtiyacım var.2005 4000 km.de Siyah DD 250E-9 bir an evvel satmam lazım.3.150 YTL.
    İrtibat.0.544.2546700/Erkin
    Not: Noter satışı aynı gün yapılacaktır.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    bu ne yav anlasarakmı satıyonuz

Motosikleti
    regal raptor 250
    aidikurt sorsaydın eğer yeni müşiri alırsam ne kadar garanti ediceksiniz diye
    ne malüm 1 hafta dayanacağı veya biraz daha uzun,
    birde madem stand kuruyosunuz müşteri temsilcisi gönderiyosun önce personellerini bilgilendirsinler. satarken ballı ballı... pes abiler pesss.
    piyasadan ne alırsanız alın minimum garantisi 2 yıldır bunların yaptığı abest ötesi.

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    arkadaşlar merak ettiğim konu hiç şikayetlerizi yellow rocka kendi sitelerinden yazıyormusunuz vede cevap alabiliyormusunuz çünkü bir müşteri şikayet formları var ... yada alan varmı ?
    HELL FIRE

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

baba alıcagın olsun ınsan bi tel falan acardı
    Alper kardeşim, havalar kuru oldukça her hafta sonu bir rota yapacağım Allah'ın izniyle. Paslaşalım muhakkak...

emrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadslar son 3 günüm regalıme kavuşmak için umarım hersey dediğiniz gibi olur

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı minardi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merak ettiğim konu hiç şikayetlerizi yellow rocka kendi sitelerinden yazıyormusunuz vede cevap alabiliyormusunuz çünkü bir müşteri şikayet formları var ... yada alan varmı ?
    valla oncelikle telefon yoluyla halletmeye calısıcam oda olmazsa maıl yoluyla oda olmazsa kanuni yollarla

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SATILIK REGAL RAPTOR DADYW 250-9B

ÇANAKKALE VE BALIKESİR BÖLGESİNE MOTORSİKLETİ GETİREBİLİRİM... AÇILMIŞ EGZOSLAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ FAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ KORNA, ÖN TARAFA SOSİS, ARKA ÇANTALAR, BAKIMLARI SERVİSTE YAPILMIŞTIR... 8000 KM DE VİBRASYON 0... İTİNA İLE RODAJI YAPILDI... SADECE ASFALT ZEMİNDE KULLANDIM... 3750 DİYORUM AMA BU SİTEDEN ULAŞAN ARKADAŞLARA İNDİRİM YAPACAĞIM... MSN ADRESİM EMREUZESEN@hotmail.com

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaslar müşir olayı sonunda halloldu musırı degıstırıyorlar Müşteri hizmetlerinden Alper beyle görüştüm durumu anlattım daha once yedek parcadan sorumlu olan Ali Beyle konustugumu ve Ali Beyin beni geçiştirdiğini dile getirdim.Alper beyde ben size 10 dakka ıcınde donucem dedı ve on dakka ıcınde aradı yarın altan motora gıdıp parcayı grantıden degıstırebılırısınız dedi biz Altan motoru arayıp bıldırıcez dedı 10 dakka sonrada ben Altan motoru aradım haber verdılermı dedım hemen haber vermısler yarın gıdıp degıstırıcem valla helal olsun diyorumilgilenen olunca hemen cozuluyor Alper beye cok tesekkurler.Ali Beye gelince 10 dakkada hallolacak bir olayı neden 4 gün boyunca sanki bana eziyet etmek isteyen bi insan edasıyla bu kadar uzattıgını bır turlu anlayamadım.Sanırım anlıyamıyacagımda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler