Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Arkadaşlar merhaba.Ben aranıza yeni katılan biri olarak kışın ehliyete yazılıp bir Çin malıyla başlamak istiyorum motorculuğa.Çin malları içinde gördüğüm kadarıyla RR en iyisi.Eğer başka varsa lütfen objektif olarak bana tavsiye ederseniz sevinirim.RR 'ın iyi ve kötü yönlerini kullanan arkadaşlardan öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim.(Özel mesaj atarsanız sevinirim.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    RR'nin iyi ve kötü yanları mesajından önceki 2007 sayfada detaylı bir şekilde yazılı zaten. Bol keyifli okumalar .
    May the Force be with McLaren Mercedes

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    selam waterciğim...sen hala RR almadın mı? Eger almadıysan ve almak istiyorsan benim RR'yi göndereyim.Ben v-strom aldım.Sevgiler sunuyorum

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bizi bu devletten korusun. [/B]
    +10000
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

dü mye pesçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    selam arkadaşlar. ben de bugün ititbariyle aranızdayım müsadenizle. Ne alacağıma bir türlü karar verememiştim. Bu yaştan sonra (31) insan hangi motora binse, acemi olduğu için hepsine aşık oluyor. Bunca yıldır içimde sakladığım heyecana kavuşmak çok mutluluk verici.. Neyse enduromu, cruisermi derken çok tesadüfi bir olayla part diye bayiden motorla çıktım. Hadi hayırlısı. Bundan önce yazıları takip ediyordum artık ben de aranızdayım....Hepinize sevgiler

ttfırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000
    Selam arkadaşlar bendede REGAL RAPTOR daydw dd250 e9 var ancak şanzuman 2.vites dişlisi kırıldı nerden bulabilirim acil yardımınıza ihtiyacım var...

HAPPY FALCON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    yardım istedikten yarım saat sonra arkadaşlara zealsun lzx250-5 tavsiye etmişsin şanzuman dişlin kırıldı diye motordanmı soğudun yoksa aklın zealsundamı kaldı bilmiyorum ama sana yardımcı olalım eğer istanbul avrupa yakasında isen HİSAR ve KATRANCI var.buralarda parçaların mevcut olmayanda sarıkayalardan bir günde geliyor.bu servislerin tel ve adreslerini sarıkayaların sitesinden veya telinden alabilirsin no panik herşey yerli yerinde...

Motosikleti
    regal raptor
    Herhangi bir yetkili servisten yardım alabilirsin.

wolky34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    Alıntı dü mye pesçin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. ben de bugün ititbariyle aranızdayım müsadenizle. Ne alacağıma bir türlü karar verememiştim. Bu yaştan sonra (31) insan hangi motora binse, acemi olduğu için hepsine aşık oluyor. Bunca yıldır içimde sakladığım heyecana kavuşmak çok mutluluk verici.. Neyse enduromu, cruisermi derken çok tesadüfi bir olayla part diye bayiden motorla çıktım. Hadi hayırlısı. Bundan önce yazıları takip ediyordum artık ben de aranızdayım....Hepinize sevgiler
    dostum hoşgeldin..
    ben de regal raptor alacaktım bu hafta.. sonra bi şu kış geçsin dedim..
    kaskıydı montuydu vs vs bari onları tamamlayayım alana kadar dedim..

ya arkadaşlar bi aralar istanbuldaki regal raptorcular liste yapıodu, o listeleri yeniden yapsak, belirli gunlerde buluşsak??? ya da böyle aktiviteler zaten yapılıor da benm mi hbr.im yok??

bi de bu RR'da kullanmak için alabileceğim hem RR'A tarz olarak yakışan hem de beni iyi koruyabilecek kask olark ne tavsiye edersiniz, siz ne kullanıorsunuz??

herkese kazasız sürüşler, rüzgarınız bolsun

kapkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal-raptor/dadyw250E-9
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Ben aranıza yeni katılan biri olarak kışın ehliyete yazılıp bir Çin malıyla başlamak istiyorum motorculuğa.Çin malları içinde gördüğüm kadarıyla RR en iyisi.Eğer başka varsa lütfen objektif olarak bana tavsiye ederseniz sevinirim.RR 'ın iyi ve kötü yönlerini kullanan arkadaşlardan öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim.(Özel mesaj atarsanız sevinirim.)
    çin malı alacaksan RR tamamdır hiç kafanı bulandırma ve bu forumu baştan sona okumanı da ayrıca tavsiye ederim.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı wolky34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hoşgeldin..

bi de bu RR'da kullanmak için alabileceğim hem RR'A tarz olarak yakışan hem de beni iyi koruyabilecek kask olark ne tavsiye edersiniz, siz ne kullanıorsunuz??

Merhaba, bence kask seçiminde tarz en son kriter olmalı. sana tavsiyen maksimum korumayı sağlayacak kask alman. ben Nolan N102 aldım, hem ergonomik hem sağlamlığı tescilli bir kask. Tabii ki (Allah korusun) olası bir kaza durumunda hiçbir kask hayatta kalmayı garanti etmiyor ama bizim bütün çabamız olası bir sevimsiz durumda hayati riskleri en aza indirmek...

Gerçi "beni en çok koruyan" diye belirtmişsin, demek ki sen de bu bilinçtesin. Tebrikler...

Havalar tam olarak soğumadan, sonbahar tadında RR'ciler olarak hakikaten geniş katılımlı bir hafta sonu gezisi yapılsa tadından yenmez. Henüz hiçbirinizle tanışamadım maalesef...

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Katılımın genişliği önemli değil bu hafta sonu hava güzel olacak. Buluşalım derim.
    Acı yoksa kazançta yok.

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bence kask seçiminde tarz en son kriter olmalı. sana tavsiyen maksimum korumayı sağlayacak kask alman. ben Nolan N102 aldım, hem ergonomik hem sağlamlığı tescilli bir kask. Tabii ki (Allah korusun) olası bir kaza durumunda hiçbir kask hayatta kalmayı garanti etmiyor ama bizim bütün çabamız olası bir sevimsiz durumda hayati riskleri en aza indirmek...

Gerçi "beni en çok koruyan" diye belirtmişsin, demek ki sen de bu bilinçtesin. Tebrikler...

Havalar tam olarak soğumadan, sonbahar tadında RR'ciler olarak hakikaten geniş katılımlı bir hafta sonu gezisi yapılsa tadından yenmez. Henüz hiçbirinizle tanışamadım maalesef...
    evet dostum kesinlikle bizi koruması en önemli kriter , öncelikle ona bakacağız, galiba ben de ya nolan marka ya da lazer marka alacağım. kaska vereceğim paraya hiç acımıyorum, sonuçta o kasktan çaldığım parayı harcayamayacak olduktan sonra (kaza yapınca kask korumazsa .... allah korusun valla) o parayı ne yapayım.. benim henüz bi motorum yok, bahara erteledim almayı, eğer bu hafta sonu size de uyarsa buluşalım, hem benim gibi yeni ark.lar da biribiri ile tanışmış olur. ama benim motorum yok daha nolcak biriniz beni artçı alırsa sewiniirm

herkese kazasız sürüşler

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ehliyetin hayırlı olsun, artık yan yollardan kurtuluyorsun.

Arka koltuğunu büyütmeden uzun yola artçınla çıkma çok eziyet oluyor.Artık nasıl yaparsın bilmiyorum ama bir döşemeciye göster.
    eyvallah abim,sağolasın...bu taraflara yolun düşmüyor mu hiç,bir ara uğra bir çayımı iç abi müsait olursan...görüşmek üzere...

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    SELAM ARKADAŞLAR BANA UYGUN FİYATLA KASK VE KORUMALI MONT ALABİLECEĞİM BAYİİ KONUSUNDA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ?
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM ARKADAŞLAR BANA UYGUN FİYATLA KASK VE KORUMALI MONT ALABİLECEĞİM BAYİİ KONUSUNDA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ?
    dostum www.feyizoglu.com olabilir. okmeydanında yerleri. ben de kask alacağım, incelerken gordum, ama en iyisi sirkeciye gidip bütün dükkanları tek tek gezmek, fiyat karsılastırması yapmak..
    İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir. Goethe ::pala::

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net ortamında büyük harf kullanmak bağırmak demektir, hatırlatırım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net ortamında büyük harf kullanmak bağırmak demektir, hatırlatırım.
    Doğru, ayrıca soru ekleri ayrı yazılır. Bayi kelimesi ise tek 'i' ile yazılır.

İstanbul'da isen Avrupa yakasında Sirkeci (Doğubank arkası), Anadolu tarafında Kızıltoprak (Fenerbahçe stadı) taraflarına bakmalısın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da isen Avrupa yakasında Sirkeci (Doğubank arkası), Anadolu tarafında Kızıltoprak (Fenerbahçe stadı) taraflarına bakmalısın.
    www.wheelup.biz

bu da bir alternatif olabilir. Ben buradan aldım, çok ucuza geldi, gümrükten de geçti masrafsız. Arkadaşım aynı siteden aynı siparişleri verdi gümrüğe takıldı, gümrük parası ödemek zorunda kaldı. Gümrükçünün keyfine kalmış bir olay.

Avrupa Birliği üyesi olmadığımızdan KDV'de uygulanmıyor ürünlere.

Hafta sonu Regalci hareketi olacak mı??? Cumartesi motoru 500 km bakımına götüreceğim Altan motor'a. Pazar günü her türlü attraksiyona varım... Tabii havaların müsade ettiği ölçüde...

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    hadi arkadaşlar, bi organizasyon yapalım.
    haftasonu geldi çattı, sizlerle tanışmak, hoşça vakit geçirmek istiyorum, bunu isteyen bi sürü arkadaş olduğu kesin. heeeeey regalciler neredesiniz???
    İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir. Goethe ::pala::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler