Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı bluebee adlı üyeden alıntı
    http://www.sarikayalar.com.tr/ olsa gerek müslüm abi
    evet sonuna tr koymayı unutmuşum teşekkür ederim..

arkadaşlar motorum 5600 km oldu bu akşam katrancıdaydım ..yağını castrol 10/40 kırmızı bir yağ tam sentetik bence süpermiş bakımdan sonra gezdim yaklaşık 50 -60 km zaten motorumu katrancıya götürmeye başladıktan seonra ne ses var ne vibrasyon viteslerlede sorunum yoktu ama o yağ inanın çok farkettiriyo olayı sanırım bundan sonraki bakımlarda isteyenler o yağdan koyacaklar fiyatı biraz pahalı ama benim motoru bir kez sürmeniz gerekiyo farkı anlamanız için ...bu arada katrancı otonun sahibi serdar arkadaşıma ve coşkun ustaya burdanda teşekkür ediyorum...arkadaşlar sanırım bu motorlar kullanıldıkça kalitesi ve sürüş keyfi artıyo acil km yapın bence.. motorunu sevip tanıdıkça oda yapıyo güzelliğini...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar sizlere bir konu hakkında bilgi vermem gerekiyor bir yanlış anlaşılma ortada depodaki görevli arkadaşımızın zafer abimizden talep ettiği buji ücreti olarak 35ytl hatalıdır istemesi gereken 20ytl'dir arkadaşımız bu yanlışı yapsada belgelerde yanlış ortaya çıkardı ve fazla alınan para geri iyade edilirdi aykon bazı sözleri hak etmiyor arkadaşlar kafasına göre fiyat uygulaması yapmıyor lütfen arkadaşlar ben bunları yazarken inanın şirket için deyil kendi şahsi bilgilerimi sizlerle paylaşmaktır.beni tanıyan arkadaşlarım bu sözlerimin bana ayit olduğunu bilirler başta babaadam olmak üzere ben şirketini korumaya çalışan biri deyilim ben vicdanını dinleyen biriyim not:fiyatlar sıtandarttır tüm servislerde.arkadaşlar herkeze hayırlı sehirler allah sizlerle olsun görüşmek üzere herşey gölünüzce olsun

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aytu adlı üyeden alıntı
    Satilik Raptor Dadyw 250 1000 Km De Sİyah
    0536 5251527
    0544 3578449
    Noter Masrafi Yok

Şu siyah raptor İstanbulda olsaydı bişeyler düşünürdüm ama. Şans.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben internet bilgisi zayıf biriyim bir arkadaş bana resim nasıl ekleniyor tarif edebilirmi rıca ediyorum lütfen şimdiden teşekkürler

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Birşey sorucam Arkadaşlar ben kendi servisime ilk 1000 bakımı için götürdüğümde, bujiler değişti, yağ değişti 50 ytl para verdim sizce bu normalmi?
    Ben 1000 km de sadece yağ değiştirdim. Yağ parası olarak 10 YTL verdim. Başka para almadı servis...15/40 yağ koydu .. Buji değişmedi ama NGK Japon buji tanesi 6 YTL idi..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde buradaki topiclerden birinde, hangisiydi hatırlamıyorum ama, bir arkadaş, garanti kapsamındaki motorun bakımları için aslında para alınmaması gerktiğini öğrenmişti ve bilgi veriyordu. Bu ne iş o zaman. Motor almadan önce bi tane de tüketici hakları kanunu kitapçığı edinmek lazım, şimdiye kadar edinmediğimiz hata zaten.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Serkan Çapur, canım kardeşim sigorta ile ilgili bir gelişme olmadımı, ben hala kasko yaptırmadım,,
    Müslüm abi kaskoyu neden sadece çalınma için değerlendiriyorsunuz. allah korusun ama bunun kazası var, yolda kalması var, doğal afeti var, halk hareketleri var, terör olayları var gibi gidiyor liste.

ben 581 YTL ye yaptırdım ve 5 taksitte ödüyorum. ama motoru aldım ertesi gün kasko yaptırdım bir gün sonra da kaza yaptım 528 YTL tuttu parayı peşin aldım. kaza yaptığımda asistan hizmet motoru kaza yerinden aldı en yakın servise götürdü bana para sormadı (kendim tutsam 75-100 ytl gibi alırlardı) en son hepinizin bildiği gibi geçen pazar yolda kaldım. yine asistans servis getirdi ben ödeyecek olsaydım 450 YTL verecektim.

528
    75
    450
    ------
    1053 YTL kasko olmasa cebimden çıkması gereken para. ben ise 581 YTL yi taksitle ödüyorum!!!

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    Müslüm abi kaskoyu neden sadece çalınma için değerlendiriyorsunuz. allah korusun ama bunun kazası var, yolda kalması var, doğal afeti var, halk hareketleri var, terör olayları var gibi gidiyor liste.

ben 581 YTL ye yaptırdım ve 5 taksitte ödüyorum. ama motoru aldım ertesi gün kasko yaptırdım bir gün sonra da kaza yaptım 528 YTL tuttu parayı peşin aldım. kaza yaptığımda asistan hizmet motoru kaza yerinden aldı en yakın servise götürdü bana para sormadı (kendim tutsam 75-100 ytl gibi alırlardı) en son hepinizin bildiği gibi geçen pazar yolda kaldım. yine asistans servis getirdi ben ödeyecek olsaydım 450 YTL verecektim.

528
    75
    450
    ------
    1053 YTL kasko olmasa cebimden çıkması gereken para. ben ise 581 YTL yi taksitle ödüyorum!!!
    Erdem tamam hemen yaptıracağım sen şu sigortacının telefonunu yazarmısın.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    herkese günaydın arkadaşlar.....
    Tuncay kardesşim sizleri çpok seviyoruz.....ve sizi firmanızın ticari mantığı ve ahlakından ayrı tutuyoruz....
    burada herkes ticaretin içinde ve bir şekilde tecrübe ve birikime sahip fazla izahat yapmaya da gerek yok sanırım.benim yaşadığım olay ve fiyat meselesi sizin elinizde olmayan bir konu olduğunuda cok iyi biliyorum.bu tamamen doldur boşalt denen müşterisini şahsiyet olarak görmeyen hatta piyasa konusunda araştırma bile yapmayan firmalarda yaşanan bir tamamen yanlış olan belki kısa vadede çok kazanmak cazipmiş gibi gözüken bir anlayış....Aykon olarak belki bu yargıyı yapmam bile hata olarak düşünüle bilir.ben bu konuyu dile bile getirmeyecek yapıda bir insanım bunu sanırım ve tanıdığım bazı arkadaşlarımız bilirler.ben sadece firma olarak aykonun ciddiyetsiz ve saygısız tavrını dile getirmek istedim. tekrar ediyorum,bu anlayış yanlış.olası başka bir hata da geri dönüşü olmayacak sıkıntıların yaşanmaması ,yaşatılmaması adına ikaz etmek istedim buda benim doğal olan ahkkım.burada hepimizin yani satan, alan ,kullanan ,bakan ne bilim bi şekilde bu motorla alakası olan herkesin; ticari,insani,ahlaki,hukuki vs.... olgunluğu ve saygıyı hakkettiğine inanıyorum.amacım karalamak deyil ve bunun yeride burası deyil zaten..
    sizleri (tuncay,murat,ali ve adaşım zafer) çok seviyorum ve bu konuyu bunun tamamen dışında tutuyorum. kendinize iyi bakın ve bu konuyuda burada kapatıyorum gereken bir şey varsa özelden yazışalım ok.....

evet arkadaşlar; şu servis olayını bi toparlayalım,güvendiğiniz ve memmun kaldığınız servisleri karşılıklı paylaşalım.hatta deneyimli bir arkadaşım bunları toparlayıp listelerse sanırım daha güzel olacak....

pazar günü bayraklar hazır sabah saat 10:00 da maslak civarındaki buluşma yerindeyiz arkadaşlar...gelecek olan yakın arkadaşlara duyrulur
    herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.....

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Erdem tamam hemen yaptıracağım sen şu sigortacının telefonunu yazarmısın.
    MRT Sigorta

Murat Taşçı
    216-5503898
    532-5774774

Bu aralar kabul günüm galiba çarşamba akşamı işten çıktım göztepe de bir arkadaşın dükkanına gitti. yaklaşık 1 saat oturdum. kalktım motoru çalıştırdım yan sokağa döndüm önden bir zırıltı, baktım sosis çantanın kilitleri takılı değil ondan sandım durup kapattım. haraket ettim yine zırıltı devam, tekrar durup sağa sola bakmaya başladım ve sesin kaynağı karşımda. sol taraftaki fan bağlantı ayaklarından kırılmış sallanıyor ) fanı orda bir yerlere sıkıştırdım ve yola devam önce şakınbakkal sonra ev. ertesi günü işyerime geldim ve aykon dan Tuncay kardeşimle görüştüm zaten o gün daha önceki olaydan dolayı kontrole gidecektim.
    gittim aykona tuncay kardeşime durumu gösterdim, fan petekleri de ezmişti ali usta ile telefonlaştılar ve radyatörün değişimine karar verdiler.

gelelim asıl konumuza, konjektörle ilgili yaşadığım sorunu biliyorsunuz. yine tuncay kardeşimle konuşunca abi getir motoru duruma bir bakalım, konjektörü değişelim akünün de durumunu inceleyelim demişti. konjektör olayından sonra far ampulünün uzunu ve stop ampulü iptal oldu. dün öğlen aykona gittiğim de bunu da anlatınca yeni başlayan elektirik ustası arkadaşımız konjektör kablusunun kısa devre yaptığın da tesisatta başka yerlerde sorun çıkmış olabilir bugün motoru bırak yarın akşama gel ben tesisatın tamamını kontrol edeyim dedi. her zaman ben de dahil eleştirdiğimiz aykon hiç bana söz bırakmadan yapılası gerekeni yapıyor. dünkü bana yaklaşımları sorunu çözme yönün de olan tuncay ve elektrik ustası (ismini unuttuğum için özür dilerim) kardeşlerime teşekkür ederim.

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı sonyakuza adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar sizlere bir konu hakkında bilgi vermem gerekiyor bir yanlış anlaşılma ortada depodaki görevli arkadaşımızın zafer abimizden talep ettiği buji ücreti olarak 35ytl hatalıdır istemesi gereken 20ytl'dir arkadaşımız bu yanlışı yapsada belgelerde yanlış ortaya çıkardı ve fazla alınan para geri iyade edilirdi aykon bazı sözleri hak etmiyor arkadaşlar kafasına göre fiyat uygulaması yapmıyor lütfen arkadaşlar ben bunları yazarken inanın şirket için deyil kendi şahsi bilgilerimi sizlerle paylaşmaktır.beni tanıyan arkadaşlarım bu sözlerimin bana ayit olduğunu bilirler başta babaadam olmak üzere ben şirketini korumaya çalışan biri deyilim ben vicdanını dinleyen biriyim not:fiyatlar sıtandarttır tüm servislerde.arkadaşlar herkeze hayırlı sehirler allah sizlerle olsun görüşmek üzere herşey gölünüzce olsun
    Senin samimiyetinden şüphemiz yok ki zaten abi. İçin rahat olsun.
    Resim işini de halledebiliriz. Bugün öğlen saatleri -eğer ısmarlayacaksan- bir çayını içmeye geleceğim.
    (Walla kısa farlarım yanmıyor diye değil. Zaten gelecektim )

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Şu siyah raptor İstanbulda olsaydı bişeyler düşünürdüm ama. Şans.

senimi kıracam getiririz ama senin gelip alman daha hoş olmaz mı
    hem yol yapmış olursun
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Arkadaslar sanirim istanbulda siyah renkli ikinci el raptor kimse satmak istemiyor.
    Napalim ben de yeni alip araniza oyle karisacagim...

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    arkadaşlar Ankara'da 1,600 km'de siyah renkli motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim.
    motorumda tronbon eksoz ve sis lambaları var.
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

arkadaşlar ikinci el regal almayı düşünüyorum bunu alımsayım ruhsat plaka kaça çıkıyor acaba

arkadaşlar şu kafamı almıyor kusura bakmayın ben araba aldıgımda bakımı ve degişen parçalar 2 yıl ücretsiz olarak yapılıyorda motorsikletlerde böyle bir olay yokmu bu hem sizin hemde benim için büyük bir sorun degilmi mutlaka arızalar ve degişen parçaların üçretsiz olması gerekiyor garanti kapsamında tabi işçilikte

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    400 ytl civarında
    HELL FIRE

arkadaşım 400 diyorsun ama 0 alımlarda 200le anahtar teslimi veriyorlar o nasıl oluyor

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Arkadasim ben de ikinci el bir Raptor almayi dusunuyorum . Ama satan hakli olarak zarara girmek istemiyor. Alan da sifir alsa 200 verecek plaka masraflari icin, ikinci el ise noter masraflari ve alimsatim vergisi ile 350 gibi. Sonucta bana sifir almak daha karli gibi geliyor.

siyah 3500km de 2006 model regal satılık 3.750 ilgilenen arkadaşlar 05337463457 den bana ulaşabilirler

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    gerçekten 2. el motor alım satım masrafları 300ü buluyor mu? Bu konuda ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler