Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Macgyver Süper
    uzun yolda senin yanımızda olacağını bilmek ekstra güven verdi bana.
    Pazar sabahı görüşmek üzere.

Ahmet sana da selam,

Kötü niyetli yazmadım alınma lütfen. Sadece 2 nci elde çok dikkatli olunması gerek demek istedim. RR'lar daha yeni. En eskisi 1 yaşında ve hala garanti kapsamında. 2 nci el alıp üzerine çok masraf edilirse sıfır fiyatına çok yaklaşır zarar edersiniz demek istedim.

Aykon'da yaşadıklarına gelince biz millet olarak eleştriye pek açık değiliz.
    Gerçi Murat bey ve Tuncay bey çok iyiler gerçekten. Murat beyin yoğun ve yorgun bir anına denk gelmişindir yoksa bu tip bir cümleyi sarf etmezdi kendisi.
    Kaldıki eleştrilerin kendisi ile hiç ilgisi yok ve herkes onlardan övgü dolu sözlerle bahsetmiştir hep.

sevgili can,
    kesinlikle alınmak falan yok yani yok öyle bişey sanırım yanlış anlaşıldım demek istediğim daha açık bir ifadeyle motorum ikinci el olması yaşadığım sorunlara rağmen gayet iyi ben memnunum..rr ı herkeze gönül rahatlığıyla önerebilirim yaşadığım sorunlara rağmen ......

Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Sayımız neredeyse 200'e yaklaştı geziye sadece 7 RR geliyor
    can inan gelmeyi bende çok nistiyorum ama mesafe çok fazla benim için sorun değil ama nişenlım o mesafeye gelmek istemiyo yalnız gel ol zaman deme çünkü zor pazar günü kahvaltı organizasyonu varmış oraya gitmeyi düşünüyoruz ...gelen kaç rr cı var bilmiyorum salı günü secret garden da konuşulmuştu 50 çeşit kahvaltı bahçeli nezih güzel bir mekan ve fiyatı bize özel 8 ytl imiş gidecek rr dostları varsa bu topicte bilgi verirse sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    mes, resimleri yan yana verme ya. birini verdikten sonra enter'a bas, satır atla, öyle yap. sayfanın içi dışına çıkmış.
    rEnE, önce güzel bir türkçe ile yaz. bir büyük harf bir küçük harf, gözüm döndü, ikinci satırda bıraktım. onun için ne dedin, bilmiyorum bile.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    işte bende ona bakiyorum

regalciler yardim edin lütfen

arkadaslar 200 sayfaya yakin yorum var.saatlerdir okumaya ve topluca bir sonuc cikarmaya calisiyorum.amao kadar karişmış ki bir sorunun cevabı bir kaç sayfa sonra ..
    uzun süredir RR kullananlara benim sormak istediğim bi kac soru var .(bunlarin cevaplari ayri ayri var bir kac tanesini gordum ama yine de topluca olsun diye...)

1) servis hizmeti: istanbul icin yetkili servis iyi hizmet veriyormu yedek parca garanti kapsamı filan..adamlar ciddiye alıyor mu bu işi ??

2)fiyat : ya sorun ben de mi bilmiyorum ama soyle adam gibi fiyatı belirten , bi siteye rastlayamadim( www.sarıkayalar dahil.. sadece fiaytlara otv nin dahil oldugu yaziyo )

3) bir süre sonra her regalde ortaya cikan spesifik sorunlar var mı? (özellikle su soğutma )

4) uzun yol icin performansı iyi midir? (genede yorumlar iyi gibi ama
    benim istediğim uzun yolda artçı ile birlikte güvenlimidir?)

sonuçta çin işi olduğunu biliyorum ama işte 5 milyara kadarki motorsikletleri için soruyorum iyi midi diye ...

herkese teşekkürler ..cevaplarsanız sevinirim..

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)
    regal raptor türkiye de emre ltd güvencesinde... 250-150-125 ve 100 cc model chopper regal raptorlar bizde...
    www.tokermotor.com cok yakında bu sitede olacak....
    [FONT="Arial Black"][I]Daima en iyiye...[/I][/FONT]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hayırlı olsun da bu mesaj reklama giriyor. modlar müdahale edebilir...
    May the Force be with McLaren Mercedes

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Alıntı orcs adlı üyeden alıntı
    arkadaslar 200 sayfaya yakin yorum var.saatlerdir okumaya ve topluca bir sonuc cikarmaya calisiyorum.amao kadar karişmış ki bir sorunun cevabı bir kaç sayfa sonra ..
    uzun süredir RR kullananlara benim sormak istediğim bi kac soru var .(bunlarin cevaplari ayri ayri var bir kac tanesini gordum ama yine de topluca olsun diye...)

1) servis hizmeti: istanbul icin yetkili servis iyi hizmet veriyormu yedek parca garanti kapsamı filan..adamlar ciddiye alıyor mu bu işi ??

2)fiyat : ya sorun ben de mi bilmiyorum ama soyle adam gibi fiyatı belirten , bi siteye rastlayamadim( www.sarıkayalar dahil.. sadece fiaytlara otv nin dahil oldugu yaziyo )

3) bir süre sonra her regalde ortaya cikan spesifik sorunlar var mı? (özellikle su soğutma )

4) uzun yol icin performansı iyi midir? (genede yorumlar iyi gibi ama
    benim istediğim uzun yolda artçı ile birlikte güvenlimidir?)

sonuçta çin işi olduğunu biliyorum ama işte 5 milyara kadarki motorsikletleri için soruyorum iyi midi diye ...

herkese teşekkürler ..cevaplarsanız sevinirim..
    ORCS,hoşgeldin aramıza.İstanbul'daki servis hizmetine bişey diyemem amadiğer sorularına elimden geldiğince cevap verebilirim.
    1.Fiatlar:4400-4600 YTL.
    2.Benim motorumda şimdiye kadar(Şeytan kulağına pambik) hiçbir sorun olmadı.Genelde de olmıyor.
    3.Artçımla yani eşimle 1100 Km. uzun yol yaptık.Sadece ilk uzun yol deneyimi olduğu için ilk başlarda rahatsızlık duydu,onun dışında her şey çok güzeldi.(Yanlız arka koltuğu değiştirip daha ergonomik bir hale getirdikten sonra.)Bu çok önemli.
    Onun dışında Allah sana sağlık,motoruna güç versin.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kalın.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

göksel39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    Arkadaşlar Merhaba Ben. Motorumdan çok Memnunum Yaklaşik1600 Km.de Ve Hiç Bir Sorun çikartmadi. Fakat Acil Satmam Gerekiyor.
    Kirmizi Rr. Uygun Fiyata Verecem. Ilgilenenler 0533 473 29 51 Den Ulaşabilir.

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    zincirimi aykondan ben almaya gittim ve garip bir tepkiyle karşılaştım ama muhattap olmak istemedim murat beydi sanırım noldu meşhur servisiniz katrancı çözemedi mi sorunu gibi bir ibare kullandı..sadece komik buldum arkadaşlar yorumsuz bırakıyorum.
    Bu duruma mazeret gösterilemez ama sanırım bu aralar biraz gerginler. Geçen hafta tüm iyiniyetimi takınıp kendisine bakımla ilgili bir şeyler söylediğimde önyargılı geldiğimi düşünerek bana da sert çıkmıştı ama durumu hemen düzeltmiştik. Murat bildiğim kadarıyla güzel bir insandır, ana bayii olmanın avantajını böyle çirkin bir çıkışla kullanacak, başka bir servisi alaylı bir dille konuya malzeme edecek biri değildir, olmamalıdır. En kısa sürede servis sorununu (ortada ciddi bir sorun var çünkü) ve diğer kişisel sorunlarını çözüp daha ılımlı olmasını diliyorum.
    (Abi her şey yolunda... daha sakin lütfen)

Bu sabah 8.30'da o meşhur Katrancı! isimli servise gittim. Motoru bakımı gelmemişti. Yarın yola çıkacağımdan bir iki küçük sorundan emin olmak için bir baktırayım dedim. Daha önceki servisime sorduğum sorulara alamadığım cevaplar geldi aklıma ve bakım yaptıralı henüz 600 km olmasına rağmen "eti senin kemiği benim, ama lütfen ilk kez bakılıyormuş gibi bakmanı istiyorum motosikletime" deyip bıraktım oraya. 3-4 gibi didip alıcam.. Bakalım artık..

Motosikleti
    işte bende ona bakiyorum

garanti ile ilgili

arkadaşlar regal raptor ile ilgili sorduğum sorulara cevap verenlere teşekkürler..

bu işleri iyi bilmediğim için soruyorum:
    garanti süresi boyunca servisler km bakım , arızalar v.s gibi tüm masrafları karşılıyorlar mı ?? regal için servis hizmeti iyimidir ??

şimdiden teşekkürler

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero

İzmir'deki ragalciler.....

Konu ile ilgisiz olacak ama dün [MT] İzmir toplantısında 5 regalci arkadaş vardı. Regalle ilgili yaşadıklarımızı paylaştık.
    Hepsi ile tanıştık İzmir de de ragalciler olarak uygun bir zamanda bir araya gelelim dedik. Aslında en kısa zamanda yapacağız ama ben 10 günlüğüne memlekete gidiyorum... Hem motordan hem arkadaşlardan ayrı kalmak çok zor olacak......

Katılmayı düşünen olursa lütfen haberleşelim.... Hatta yahoo daki gruba üye olursanız çok çok daha iyi olacak.

En kısa zamanda görüşmek üzere saygılar. Kazasız sürüşler......

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)

Aykon ve Servis Kalitesi

Arkadaşlar;
    Aykon hakkında hep kötü şeyler yazdık, çizdik. Ben de hep söyledim Murat ve Tuncay olmasa admımı atmam oraya diye. Beceriksiz, viyonsuz ve misyonsuz yönetimlerinin (yani yönetilememelerinin, yöneticilerin kıt zekalarının) cezasını çekiyorlar bu çalışanlarda.
    Sarıkayalarda aynı kısır zekanın ürünü bence. Bana söz verdikleri yeni egzostları bir türlü gönderemediler, çocuk uyutur gibi bu hafta, gelecek hafta diye sürekli salladı Sarıkayaların eksik akıl yöneticileri.
    3.000 bakımı gelmişti ve bakıma ihtiyaç vardı. Bu hafta Murat'a servis ile ilgili problemlerimi anlattım. Murat ve Tuncay problemlerimi kağıda yazıp gelmemi söylediler. Ben de eğer beni baştan savacaklarsa başka özel servise gideceğimi belirttim. Murat ısrar etti, "abi gel kendi gözünle gör" diyerek.
    Aşağıdaki problemleri yazarak servise gittim.
    1- Aküm her hafta bitiyor
    2- Fanlarım hiç kapanmıyor
    3- Selektör tetiğim kırıldı
    4- km göstergem eksik gösteriyor
    5- Egzostlarım sarardı
    6- Motordan yağ akıyor
    7- Fan civarından zırıltı geliyor
    8- Bujiler değişmesi lazım
    9- Hava filtresinden ses geliyor

Murat ve Ali Usta listeyi inceleyip öğleden sonra getirdiğim için motoru ertesi gün alabileceğimi söylediler.
    Ertesi gün sabahtan servis bitiş saatini öğrenmek için aradım akşama hazır olacağını söylediler.Bu arada gün içerisinde ani bir oluşumla ben RR ı bir dostuma satıp TransAlp aldım.
    Akşam TA ile RR ı almaya gittim.
    Aykon inanılmaz bir şekilde bütün sorunlarımı giderdiği yetmiyormuş gibi Sarıkayalar ın verdiği egzost sözünü yerine getirmelerini beklemeyip kendileri yeni tip egzostlardan takmışlar.

Sırasıyla problemlerimin çözümleri:
    1- Aküm her hafta bitiyor (Elektronik ateşleme devresinde kaçak bulundu, düzeltildi, akü Mutlu Akü ile değişti, sorun çözüldü)
    2- Fanlarım hiç kapanmıyor (Hararet mişürü değişti, sorun çözüldü)
    3- Selektör tetiğim kırıldı (Yenisi ile değişti, sorun çözüldü)
    4- km göstergem eksik gösteriyor (Yenisi ile değişti, sorun çözüldü)
    5- Egzostlarım sarardı (Yenisi ile değişti, sorun çözüldü)6- Motordan yağ akıyor (Yağ motordan akmayıp benim kullandığım zincir yağının motor dişlisinde sıçraması sonucu aşağıya akıyormuş)
    7- Fan civarından zırıltı geliyor (Fan kafesleri değişti, sorun çözüldü)
    8- Bujiler değişmesi lazım (Champion buji takıldı, sorun çözüldü)
    9- Hava filtresinden ses geliyor (Hava filtresi değişti, sorun çözüldü)

Üstelik değişen parçaların hepsi satış için bekleyen bir sıfır bir motordan sökülerek yapıldı. Yani Sarıkayaların yeteneksiz yedek parça dağıtımı beklenmedi.

Üstelik bütün bu olanlar için yağ parası ve buji parasından başka kuruş ödemedim. Herşey garanti dahilinde yapıldı.
    Üstelik motoru teslim almaya gittiğimde motorun yeni sahibi arkadaşım geldi, motora binerek gitti. Bende yeni egzostlu motoruma bir kez bile binenemiş olmanın burukluğunu yaşadım.

Kıssadan hisse;
    Sanırım Aykon'un yönetimi adam olmayacak, laf anlamayacak ama sağolsun çalışanları ve servisi, yönetimin bu yanlış tutumunu görmüşler. Kendi çabaları ile bütün bu olumsuz imajı siliyorlar.
    Ben bütün bu olanlardan sonra, Murat'ın Tuncay'ın, Ali Usta'nın yardımlarını, problemlerimi nasıl çözdüklerini gördükten sonra bunları anlatmadan RR sayfasını kapatmam hata olacağını, kendilerine haksızlık olacağını düşündüm.

Sağolasın Murat, Tuncay ve Ali Usta. Sayenizde RR sayfam çok güzel bir anı olarak kapandı.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    freak arkadaşıma katılıyorum..
    bende murat tuncay ve ali arkadaşlarıma teşekkur ediyorum...
    saolsunlar ne sorunum olduysa ellerinden gelen her konuda yardımcı oldular.
    sanıyorum firmaların zihniyetinden kaynaklanan tıkanıklıklar var,bunuda bizler haklı oldugumuz taleplerimizi birlik olarak isteyerek aşacagız sanırım...
    herşey gönlünüzce olsun.......

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba! Vay vay vay, bir hafta Marmaris yaptık topic yine karışmış. Yahu bu nedir yav, ne zaman uzaklaşsam ortalık birbirine girmiş oluyor. Henüz RR'si olmayan bir üye olarak hayretle karşılıyorum bu durumu. Ama şunu da eklemeden edemiycem: Yaz geldi doğal olarak motosiklet olayına girdi pek çok arkadaş kimisi yeni aldı kimisi eski motorcu v.s. sanırım bu kavga gürültü de yaz ve motosiklet sevdasından oluyo. Ama bazı arkadaşların dediği gibi bu çok basit ya da abuk soruları soran arkadaşlar da biraz daha ilgili olurlarsa morosikletleriyle (ya da genel olarak motosiklet mevzuu ile) problem kalmayacaktır. Sorunsuz bir şey yok maalesef motosiklet olayında ben bunu anladım ki daha aceminin acemisi sayılırım. O yüzden aslında galiba o sorunları çözmekten de zevk almak gerekiyor ve sanırım böyle iyi motorcu olunuyor. Yani motosiklete binen onun tamirinden de az çok anlayacak olay bu. Eh bu gibi forumlar şüphesiz acemilere yardım için de aynı zamanda ama forumu okumadan sürekli aynı soruları sormanın da alemi yok sanırım. Bu gibi olaylar yüzünden bazı güzel abilerimiz kaçıyorlar forumdan ve yazık oluyor, biz acemilerin tecrübe edinmeleri açısından bazı değerlerin burada kalması lazım.
    Herkese yeniden merhabalar!
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

tamamda arkadaşlar bu motor kaç basıyo fiyatı ne kadar

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı ramazan_111 adlı üyeden alıntı
    tamamda arkadaşlar bu motor kaç basıyo fiyatı ne kadar
    Fiyatı 4500-4600Ytl civarında, diğer teknik özellikler için topiğin diğer sayfalarını okuyabilirsin.

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Merhaba! Vay vay vay, bir hafta Marmaris yaptık topic yine karışmış. Yahu bu nedir yav, ne zaman uzaklaşsam ortalık birbirine girmiş oluyor. Henüz RR'si olmayan bir üye olarak hayretle karşılıyorum bu durumu. Ama şunu da eklemeden edemiycem: Yaz geldi doğal olarak motosiklet olayına girdi pek çok arkadaş kimisi yeni aldı kimisi eski motorcu v.s. sanırım bu kavga gürültü de yaz ve motosiklet sevdasından oluyo. Ama bazı arkadaşların dediği gibi bu çok basit ya da abuk soruları soran arkadaşlar da biraz daha ilgili olurlarsa morosikletleriyle (ya da genel olarak motosiklet mevzuu ile) problem kalmayacaktır. Sorunsuz bir şey yok maalesef motosiklet olayında ben bunu anladım ki daha aceminin acemisi sayılırım. O yüzden aslında galiba o sorunları çözmekten de zevk almak gerekiyor ve sanırım böyle iyi motorcu olunuyor. Yani motosiklete binen onun tamirinden de az çok anlayacak olay bu. Eh bu gibi forumlar şüphesiz acemilere yardım için de aynı zamanda ama forumu okumadan sürekli aynı soruları sormanın da alemi yok sanırım. Bu gibi olaylar yüzünden bazı güzel abilerimiz kaçıyorlar forumdan ve yazık oluyor, biz acemilerin tecrübe edinmeleri açısından bazı değerlerin burada kalması lazım.
    Herkese yeniden merhabalar!
    Sana sonuna kadar katılıyorum

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Saatlerce yağmur altında (öyle böyle bir yağmur da değil) kaldıktan sonra nazlanmadan çalışması ve başka yol olmadığı için iki motor boyu ve diz yüksekliğindeki gölcüklere dalıp çıkması bizim RR'ler için aman aman bir olay değil belki ama yine de 6 RR olarak dün bunları yaşadığımızı paylaşmak istedim.
    Kastro gezimiz inanılmazdı. Çok farklı bir tecrübe oldu. Deli gibi yağmur altında mangal yakıp yemekleri yedikten sonra çadırlara sığındığımızda, yanıbaşımızdaki derenin her geçen dakika biraz daha yükseldiğini görmemiz bile neşemizi bozmadı. Grave, Macgywer, Can. (+Ufuk), Hunluata, Gyazici (+1), Freak ve ben harika bir haftasonu geçirdik.
    --------------------------------
    Geziden önce motoru Katrancıya bırakmıştım bir elden geçirin, gerekeni yapın diye. Aynı motorla Sapancaya gittiğimi de biliyorum. Sanki bir şeyler değişmişti. İşin tekniğinden biraz daha anlasam anlatacak çok şeyim olacak ama...

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Alıntı Freak adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar;

3- Selektör

Murat ve Ali Usta listeyi inceleyip öğleden sonra getirdiğim için motoru ertesi gün alabileceğimi söylediler.
    Ertesi gün sabahtan servis bitiş saatini öğrenmek için aradım akşama hazır olacağını söylediler.Bu arada gün içerisinde ani bir oluşumla ben RR ı bir dostuma satıp TransAlp aldım.
    Aykon inanılmaz bir şekilde bütün sorunlarımı giderdiği yetmiyormuş gibi Sarıkayalar ın verdiği egzost sözünü yerine getirmelerini beklemeyip kendileri yeni tip egzostlardan takmışlar.

1- Aküm her hafta bitiyor (Elektronik ateşleme devresinde kaçak bulundu, düzeltildi, akü Mutlu Akü ile değişti, sorun çözüldü)
    5- Egzostlarım sarardı (Yenisi ile değişti, sorun çözüldü)6- Motordan yağ akıyor (Yağ motordan akmayıp benim kullandığım zincir yağının motor dişlisinde sıçraması sonucu aşağıya akıyormuş)

Üstelik değişen parçaların hepsi satış için bekleyen bir sıfır bir motordan sökülerek yapıldı. Yani Sarıkayaların yeteneksiz yedek parça dağıtımı beklenmedi.

Üstelik bütün bu olanlar için yağ parası ve buji parasından başka kuruş ödemedim. Herşey garanti dahilinde yapıldı.
    Kıssadan hisse;
    Sanırım Aykon'un yönetimi adam olmayacak, laf anlamayacak ama sağolsun çalışanları ve servisi, yönetimin bu yanlış tutumunu görmüşler. Kendi çabaları ile bütün bu olumsuz imajı siliyorlar.
    Ben bütün bu olanlardan sonra, Murat'ın Tuncay'ın, Ali Usta'nın yardımlarını, problemlerimi nasıl çözdüklerini gördükten sonra bunları anlatmadan RR sayfasını kapatmam hata olacağını, kendilerine haksızlık olacağını düşündüm.

Sağolasın Murat, Tuncay ve Ali Usta. Sayenizde RR sayfam çok güzel bir anı olarak kapandı.
    Tuncay, Murat ve Ali kesinlikle temsil ettikleri şirketlerine çok şey katıyorlar, tabiki herkesi memnun etmek çok zor bir zaanaat ama uçu ile de karşılıklı konuştuğunuzda bu işi profosyenelce değil sevdikleri için yaptıklarını başlıca amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu görüyorsunuz.
    üçüde bir bakıma şirketlerinin kötü politikalarını çok güzel kapatıyorlar.
    R&R
    34 TJ 5870

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı Freak adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar;
    Aykon hakkında hep kötü şeyler yazdık, çizdik. Ben de hep söyledim Murat ve Tuncay olmasa admımı atmam oraya diye. Beceriksiz, viyonsuz ve misyonsuz yönetimlerinin (yani yönetilememelerinin, yöneticilerin kıt zekalarının) cezasını çekiyorlar bu çalışanlarda.
    Sarıkayalarda aynı kısır zekanın ürünü bence. Bana söz verdikleri yeni egzostları bir türlü gönderemediler, çocuk uyutur gibi bu hafta, gelecek hafta diye sürekli salladı Sarıkayaların eksik akıl yöneticileri.
    3.000 bakımı gelmişti ve bakıma ihtiyaç vardı. Bu hafta Murat'a servis ile ilgili problemlerimi anlattım. Murat ve Tuncay problemlerimi kağıda yazıp gelmemi söylediler. Ben de eğer beni baştan savacaklarsa başka özel servise gideceğimi belirttim. Murat ısrar etti, "abi gel kendi gözünle gör" diyerek.
    Aşağıdaki problemleri yazarak servise gittim.
    3- Selektör tetiğim kırıldı
    4- km göstergem eksik gösteriyor
    5- Egzostlarım sarardı
    6- Motordan yağ akıyor
    7- Fan civarından zırıltı geliyor
    8- Bujiler değişmesi lazım
    9- Hava filtresinden ses geliyor

Üstelik motoru teslim almaya gittiğimde motorun yeni sahibi arkadaşım geldi, motora binerek gitti. Bende yeni egzostlu motoruma bir kez bile binenemiş olmanın burukluğunu yaşadım.

Kıssadan hisse;

Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Castro gezisi Fenaydı!!!
    Macera, uzun yol, deniz, göl, kamp ateşi, kamp çadırı, göl, deniz, sadece regal motorlar, 6 Regal, orman, ıslanmak, mahsur kalmak, dönüş, yorgunluk, 2 günde alınan o harika haz!!!
    Castro gezimizden bir kaç kelime

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    merhaba sevgili rr ciler
    genelde forumunuzu takip ediyorum.
    daha çok bursa-mt grubunda faal olarak yazışıyorum.
    3 hafta önce ikici el 4000 km de RR aldım.
    genel anlamda sorunu yok.
    fakat şu sabahları çalıştırmada problem yaşaıyorum.
    henüz aldığımda değiştirilmiş olan sıfır aküyü 2. kez bitirdim.
    muhtemelen benim acemiliğimden oluyor fakat yinede tüm hevesimi kursağımda bıraktı.benim ilk motorum ilk gerçek anlamda kullandığım motor.
    asıl sorunum çalışmaması.
    1 gece bile bekledikten sonra sabahları çok zorlanıyorum.dediğim gibi 2. kez aküsünü bitirdim.
    sizden ricam bana özellikle bu konuda yardımcı olmanızdır.
    birde genel anlamda sorunlarını kısaca sıralayabilirseniz çok memnum olurum.çünkü forumunuzu en baştan okumaya çalıştım fakat işin içinden çıkamadım lakin forum sayfa sayısı muhtemelen diğer kısımlararın toplam sayfa sayısı kadar zannedersem.
    dediğim gibi yardımcı olursanız çok sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim.
    saygılarımla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler