Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    aramıza yeni katılan tüm arkadaşlar HOŞ GELDİNİZ.
    probleriniz konusun da yardımlaşmalarınız gayet güzel.Ben de aldım alalı en ufak bir problem yaşamadım.Tek sıkıntım otobanda 140 ın üzerine çıkamamak.: herkese keyifli sürüşler
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    Mr.wish

abi bujiyi sök motorun dışında bir yere dışını dokundur marş a o şekilde bas ateşlemeyi yapıyormu kontrol et ateşlemeyi tam ortadan uç kısma ve güçlü bir şekilde yapıyormu eğer yapıyorsa tak bujiyi tekrar güzel bir yokuş bul aşağı doğru hızlan bi 30 40 km hıza ulaşınca debriyajı yavaşça bırak bu arada jiklen açık olsun hiç gaz verme ama büyük ihtimalle çalışacaktır... çalışmassa karbüratörün kirlenmiş olabilir aldığın benzinde su olabilir vs.vs.
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir arkadaş, rr için devir, benzin ve vites göstergesi taktırılıp taktırılamayacağını soruyordu. bu sorular.. forumun baş taraflarında ilk zamanlar çok sorulmuştu. ancak, şimdiye kadar bu konuda uygulanabilir bir sonuç alamadık. sadece devir göstergesi için Ahmet Usta diye birinin cep telefonu verilmişti 0 537 357 16 31. belki rr için en gerekli olan gösterge benzin göstergesidir. bu aralar bu iş üzerinde olanlar var mı acaba?

sonradan ilave anlamında galiba ilk defa "macgyver" arkadaşımız hararet göstergesi takmış:

macgyver;

bu göstergeden randıman alabildiniz mi? motor sıcaklığını doğru ölçebiliyor mu? sonuçları yazarsanız iyi olur.

tycoon; sarıkayaların internet sitesi ile eski üyeler de çok uğraşmıştı.. niye güncellenmiyor diye. ama profesyonel ciddiyet isteyen bu gibi işler sarıkayaların pek umrunda değil. sizin servis anlamında ciddi bir rahatsızlığınız olursa.. tüketici mahkemelerine başvurabilirsiniz.
    Sarıkayalar motorun reklamını bile yapamadılar. örneğin, her gece TV kanallarında Dorado motor reklamı çıkıyor ve türkiye'de bir ekol olan Tek Teker Arif.. tek teker üstünde dorado sürüyor bu reklamda. dorado, regalden sonra türkiye'ye gelmesine rağmen.. helal olsun adamlara, paraya kıyıp reklam yapmışlar. işte reklam böyle yapılır sayın Sarıkayalar yetkilileri.. ne yazık ki, rr kendi reklamını kullanıcıları aracılığı ile kendi rüştünü ispatlayarak ve de özellikle bu forumun da büyük katkıları ile yapmıştır.

infrared; 250 cc kategorisindeki karşılaştırmalarınız sonucunda (onca motor arasından) sonunda rr'yi seçtiniz. tebrikler..

gyazıcı; rr binip de.. forumdan haberi olmayan arkadaşlardan bahsetmiş. bu arkadaşları servisler böyle bir forum konusunda uyarabilirler belki ama yaparlar mı onu bilemem. aslında servisler açısından da bu durum iyi bir gelişme olurdu. çünkü kullanıcı, merak ettiği bir çok sorunun cevabını burdan öğrenebilirdi. servisin demesi gereken cümle şöyle olmalı "herhangi bir sorun olduğunda bizi çekinmeden arayınız.. yardımcı olmaya çalışalım. ayrıca, bu motor ile ilgili internette siteler de var. orda kullanıcılar birbirleri ile yardımlaşıyorlar. bu siteler içinde, rr ile ilgili en popüler site www.motosiklet.net adresli sitedir." vb ifadeler yani.

akü ile ilgili muhabbetler yine yazılmış. bu arada, geçmiş sayfalarda akü ile ilgili bir cihaza yönelik bir soru sormuştum. konunun uzmanları hala siteye teşrif edemedikleri için cevabını alamadık galiba. akü bitme derdi olmuyormuş. ismi; Akü conditioner miş. bir kontrol ediniz. faydalı bir şey mi acaba? diye sormuştum.

http://www.btdepo.com/DisProduct.asp...NIC%20MBCC-100

son olarak; mayıs-2006 "motor bike" dergisinin 54. sayfasında ne var biliyor musunuz? "karizması yeter" manşetli yazı.

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    112 sayfayı da 5 günde soluk soluğa okumuş biri olarak nihayet bu 2. mesajım. "Topuz" forumdaşıma teşekkür ediyorum nedenine gelince arada bu şekilde önemli konuları toparlamak gerekiyor, benim gibi henüz doğru düzgün mesaj atmamış veya motor alma aşamasında bu forumu takip edenlerin sayısının bir hayli fazla olduğunu sanıyorum, bu yüzden cevapsız kalan soruları cevap alana kadar hatırlatmak faydalı olucaktır.

112 sayfa içerisinde ( atlamadıysam ) sadece 1 tane classic gri fotografına rastladım. Elinde olanlar varsa ve mümkünse sayfaya atabilirse bizde kolesiyonumuza eklemek istiyoruz. Elinizi korkak alıştırmayın bol bol fotograf atın derim ben, uzun sayfaları okurken iyi oluyor ;) Bulabilirsem Aykon dan bu hafta gri almak istiyorum (inşallah).

alikemal1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama yakında RR olacak
    arkadaşlar bir süredir sizleri buradan takip ediyorum.. motor alma konusunda bana güzel fikirler verdiniz.bende rr alacağım.. ancak eskişehirde yaşıyorum.. acaba burada bayisi varmı bilgisi olan arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim...
    rüzgarınız bol olsun

"alikemal1972"

Şiraz halıcılık otomotiv ltd şti. iki eylül cad no:6 Eskişehir 0222 220 85 28 Fax:0222 220 85 31

Kaynak: http://www.yellowrockmotorcycle.com/
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motorsikletin kendi sitesinde çanakkale bayisinin numarası mevcut arıyorum adamları biz böyle bir motor satmıyoruz diyorlar... AMAN DİKKAT...

ArkadaŞlar Bİr Soru???
    Bu Class La Normal Daddyw Arasindakİ Fark Nedİr Anlayamadim. Fİyat Farki Var. Sİteye Baktim Özellİkler Ayni...

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    arkadaslar uzun badireler sinir bozucu günlerden sonra rr mi almış bulunuyorum. siyah aldım arkasına çantalarını taktırmıyorum yerine belki deri çanta koyabilirim yada koymam sonra bakacağım. ilk işim eğzozun son susturucusu çıkıyormuş onu çıkarmayı deneyip sesine bakıcagım. istediğim gibi olursa ne ala yok olmazsa sonyakuza'nın egzozlarının sesine hasta olmuştum öyle bişey ile değiştireceğim. sonra servise ugrayıp yanıma yedek kaliteli buji alayım da yolda felan bozulursa belki değiştirebilirim. aküsüne iyice bi baktırayım. alarm taktırmayı deneyim. ön tarafa sis farları taktırabilirim fakat akü dayanmıyo bitiyo dediler. arka tarafa deri çantalar koydurayım diyorum ama hem içine bişey koyup bırakamıyosun kilitli olmadıgından hem hırsız kesip komple götürebilir hemde bi süre sonra sanki biri üzerine oturmuş gibi çökmüş şekilde duruyor.
    rodaj olayınıda sapanca gezisinde hallederim diye düşünüyorum.

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4

Hayırlı olsun...........

Alıntı TycOOn adlı üyeden alıntı
    arkadaslar uzun badireler sinir bozucu günlerden sonra rr mi almış bulunuyorum. siyah aldım arkasına çantalarını taktırmıyorum yerine belki deri çanta koyabilirim yada koymam sonra bakacağım. ilk işim eğzozun son susturucusu çıkıyormuş onu çıkarmayı deneyip sesine bakıcagım. istediğim gibi olursa ne ala yok olmazsa sonyakuza'nın egzozlarının sesine hasta olmuştum öyle bişey ile değiştireceğim. sonra servise ugrayıp yanıma yedek kaliteli buji alayım da yolda felan bozulursa belki değiştirebilirim. aküsüne iyice bi baktırayım. alarm taktırmayı deneyim. ön tarafa sis farları taktırabilirim fakat akü dayanmıyo bitiyo dediler. arka tarafa deri çantalar koydurayım diyorum ama hem içine bişey koyup bırakamıyosun kilitli olmadıgından hem hırsız kesip komple götürebilir hemde bi süre sonra sanki biri üzerine oturmuş gibi çökmüş şekilde duruyor.
    rodaj olayınıda sapanca gezisinde hallederim diye düşünüyorum.
    Hyırlı olsun kardeş çantaları konusunda bende kararsızım iyi bir çanta ya rastlarsan haberimiz olsun.............

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Arkadaşlar sizden birşey rica edeceğim, lütfen benim için yazacağım şeyi bir deneyip sonuçlarını yazarmısınız. Merak etmeyin motor kendini imha etmeyecek.
    1- Seleye oturun
    2- Motoru çalıştırın boşa alın ve jikle kapalı olsun
    3- Deponun dizkapaklarınızın hizasına gelen yerden başparmaklarınız birbirine bakacak şekilde iki yanından tutun
    4- Şimdi depoyu sanki kırmak istiyormuş gibi ama kırmadan sola doğru esnetip bir iki saniye bekleyin
    Sonucu sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin.
    Acı yoksa kazançta yok.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    selam arkadaslar ben de Turlabo gibi bugüne kadar makinamda herhangi bir sorunla karsılasmadım ...demek bu iş biraz da şans işi ..bu hafta sonu Bodrum'dan Urla'ya festivale gittim ..Turlabo da oradaydı epey sohbet ettik...Şaka maka tam 730 km yol yapmışım...Helal sana Raptor

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı
    1 ...... GreatWhiteShark …… Beşiktaş …… İstanbul
    2 ...... Raptor_SS …… …… …… …… …… …… İstanbul
    3 ...... kaldera …… …… …… …… Kartal …… İstanbul
    4 ...... Gencadam …… …… …… …… …… …… Sakarya
    5 ...... batista123 …… …… …… …… …… …… İstanbul
    6 ...... Hero …… …… …… …… …… ……
    7 ...... army …… … …… …… Çengelköy …… İstanbul
    8 ...... cuk_o …… …… …… …… …… … …… …… İstanbul
    9 ...... PRESLEY …… …… …… …… …… ……
    10 .... JemiLL …… …… …… …… Erenköy …… İstanbul
    11 .... alberto_di_gio …… …… …… Ulus …… İstanbul
    12 .... FLY76 …… …… …… …… …… ……
    13 .... guven61 …… …… …… …… …… …… …… Hatay
    14 .... realt …… …… …… …… …… ……
    15 .... 06DADYW …… …… …… …… …… …… Ankara
    16 .... zorkan …… …… …… …… …… ……
    17 .... serdumeny …… …… …… Kartal …… İstanbul
    18 .... Topuz …… …… …… …… Erzurum …… Bursa
    19 .... fes71 …… …… …… Anadoluhisarı …… İstanbul
    20 .... ironic …… …… …… …… …… ……
    21 .... KOZO …… …… …… …… Karşıyaka …… İzmir
    22 .... xerox …… …… …… …… …… …… …… Antalya
    23 .... Erkan …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    24 .... rainman …… …… …… …… …… …… ……
    25 .... spjet …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    26 .... dhocka …… …… …… Osmanbey …… İstanbul
    27 .... sukida …… …… …… …… Göztepe …… İzmir
    28 .... sentimentalman …… …… …… …… …… Antalya
    29 .... sancopanco …… …… …… …… …… ……
    30 .... sea scout …… …… …… …… …… ……
    31 .... dogma …… …… …… …… Kadıköy …… İstanbul
    32 .... onrbab …… …… …… …… …… …… …… Adana
    33 .... mes …… …… …… …… …… Bodrum …… Muğla
    34 .... demonicdreams …… …… …… …… …… İstanbul
    35 .... ozguryasar …… …… …… …… …… ……
    36 .... seapathfinder …… …… …… Fethiye …… Muğla
    37 .... catdog …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    38 .... bozkurt …… …… …… …… …… …… …… Balıkesir
    39 .... Bilge®Gölge …… …… …… Eryaman …… Ankara
    40 .... FLY DADYW …… …… …… …… …… …… ……
    41 .... duslemek …… …… …… …… …… …… …… İzmir
    42 .... Donkişot …… …… …… …… …… …… ……
    43 .... delitay …… …… …… Yenimahalle …… Ankara
    44 .... Akira …… …… …… …… …… …… …… Samsun
    45 .... night watcher …… …… …… …… …… Adana
    46 .... BLACK_WHİTE …… …… …… …… …… İstanbul
    47 .... ertem55 …… …… …… Merkez …… Samsun
    48 .... mağden52 …… …… …… …… …… ……
    49 .... yanar17 …… …… …… …… …… …… Çanakkale
    50 .... petitfalcon …… …… …… …… …… …… İstanbul
    51 .... Hoodjag …… …… …… …… …… ……
    52 .... mur@t …… …… …… …… …… ……
    53 .... foxxy …… …… …… …… …… ……
    54 .... Freak …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    55 .... cawel …… …… …… …… …… ……
    56 .... MACGYVER …… …… …… …… …… …… İstanbul
    57 .... JESCHUA …… …… …… …… …… ……
    58 .... dragon89 …… …… …… …… …… ……
    59 .... myway …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    60 .... turlabo …… …… …… …… Bornova …… İzmir
    61 .... gyazici …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    62 .... DinoF1 …… …… …… …… …… …… ……
    63 .... grave …… …… …… …… …… Kartal …… İstanbul
    64 .... oven …… …… …… …… …… Beşiktaş …… İstanbul
    65 .... hakinen …… …… …… …… Ataköy …… İstanbul
    66 .... canavar_hk …… …… …… …… …… …… ……
    67 .... ayhan52 …… …… …… …… …… …… ……
    68 .... HighwayStar …… …… …… …… …… …… Edirne
    69 .... Kara_Mamba …… …… …… …… …… …… İstanbul
    70 .... simurg …… …… …… …… …… …… ……
    71 .... slamdunk …… …… …… Çanakkale …… İzmir
    72 .... cynt …… …… …… …… Yenimahalle …… Ankara
    73 .... uzman_1907 …… …… …… …… …… …… ……
    74 .... GÖZTEPELİ RAPTOR …… Göztepe …… İzmir
    75 .... drakulla2000 …… …… …… …… …… …… ……
    76 .... Crosstown_Traffic …… …… …… …… Ankara
    77 .... goya …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    78 .... infrared …… …… …… …… …… …… ……
    79 .... fedos …… …… Anadolu Yakası …… İstanbul
    80 .... BABAADAM …… …… …… …… …… …… İstanbul
    81 .... Mr.Wish …… …… …… …… Kısıklı …… İstanbul
    82 .... talkie …… …… …… …… …… …… …… …… Uşak
    83 .... uzman_1907 …… …… Pendik …… İstanbul
    84 .... icetoo …… …… …… …… …… …… …… Yalova
    85 .... minardi …… …… …… …… …… …… …… Yalova
    86 .... Sculpture …… …… …… Mardin …… Ankara
    87 .... mkg12 …… …… …… 4. Levent …… İstanbul
    88 .... ilkerkoparal …… …… …… Avcılar …… İstanbul
    89 .... Can. …… …… …… …… Fındıkzade …… İstanbul
    90 .... Tayfuns …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    91 .... AloneWolf07 …… …… …… Merkez …… Antalya
    92 .... yasinsubay …… …… …… …… …… …… İstanbul
    93 .... burakizar …… …… …… …… … …… …… İstanbul
    94 .... trooo77RR …… …… …… …… … …… ……
    95 .... acomplli …… …… …… …… …… …… …… İstanbul
    96 ....ATIRAPTOR İSTABUL
    97 ....
    98 ....
    99 ....
    96 ....
    97 ....
    98 ....
    99 ....
    100 ..
    ATİRAPTOR UNUTULMUŞ DOSTUM...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Henüz almadım ama yarın bayiye gidicektim zaten aletleri görmek için otuduğumda denesem olur mu?

Merak ettim cidden depoyu koltuk altı mı yapıcaz yoksa
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar acemiyim de; bujiler hangi kapağın altında resimli olarak gösterebilecek olan varsa cok sevinirim.Motorumu 3 gündür kullanıyorum ama aküsü bitti sürekli kırmızı düğmeden kapatıyo olmama rağmen.Sarj dinamosunda arıza olabilir mi acaba.Aküm su an sarj oluyo,servis buraya cok uzak olduğu için kendim sarj etmek zorunda kaldım hadi bakalım hayırlısı...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    evet kıyamete kaldı 3 gün ayın 25 inde alıyorum motorumu, eski motorcu olarak çok araştırdım ve bu motorda karar kıldım, gerçi eşim eğer motor alırsan evi terkederim dedi ama ben yine de alacağım, yapamıyorum motorsuz, bakalım eşim evi terkedecekmi.

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhaba

siteden ve forumdan bugün haberim oldu ve üye oldum. RR yi ilk olarak fuarda gördüm çok beğendim ama getiren firmayı tanımadığım için güvenememiştim. sonrra da keeway 250cc beklemeye başladım. bugün itibarıyla zam yapmalarına sinirlenip vazgeçtim. sonrada bu siteden ve forumdan bugün haberim oldu ve üye oldum.

iyiki de haberim olmuş yoksa hata yapacakmışım. akşam da bir bayiye gidip tekrar inceledim. eve gelip forumu okuduktan sonra yarın itibarı ile RR almaya karar verdim.

DADYW İLE DADYW CLASS arasınsaki fark nedir. sizce hangisini tercih etmeliyim

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar acemiyim de; bujiler hangi kapağın altında resimli olarak gösterebilecek olan varsa cok sevinirim.Motorumu 3 gündür kullanıyorum ama aküsü bitti sürekli kırmızı düğmeden kapatıyo olmama rağmen.Sarj dinamosunda arıza olabilir mi acaba.Aküm su an sarj oluyo,servis buraya cok uzak olduğu için kendim sarj etmek zorunda kaldım hadi bakalım hayırlısı...
    şuraya yazmıştım kendimce keşfettiğim 2 sorunu. bir de motora binerken aküyü şarj eden ünitede bi dandiklik olabilir. benzer şeyi birkaç değişik markada daha duymuştum. servise gidince bir sormak lazım

http://www.motosiklet.net/forum/show...228#post253228

resım ekleyemıorum su an ama sanırım benzin deposunun hemen altındaki 2 buyuk vidayla tutturulmuş mazgallı kısımı (burası motor oluyor direk zaten) alyan anahtarla sökersen bujileri ya da bujiyi saran kablolu tesisatı görürsün.

bende şu an Bosch ya da Champion marka buji olması lazım. iyi anlaşıyoruz bu 2siyle.

AEOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu motorun şu anki fiyatı nedir? Sarıkayaların sitesinde 3.790 YTL. Ama Adana bayisi bugün bana 4.300 YTL+plaka masrafları peşin fiyat verdi. Bir yorumu olan var mı acaba bu fiyat konusunda. Son alan arkadaşlar kaça aldılar acaba??? Aydınlatan biri çıkabilir mi??????

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yahu arkadaşlar geçenlerde memleketim Uşakta idim...18 gündür yokum İstanbulda...herneyse...bir gsm dükkanının önünde bir choopre gördüm...nedir len bu harleymi dragstarmı derken bide baktım bizim regal raptor...bi foto çekemedim...nasip olmadı...siteye koysam hepiniz aşık olacaktınız valla.kısmet...ama bişey farkediyorum RR fenomen olmuş...yakında efsane olmaya başlayacak diyorum...bizim canavar Harley nasıl beyler....

[/quote]
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    ben bugun aldım motoru plakasız dolandım biraz. alet canavar. egzoz sesi su anda bile gayet güzel bide son susturucuyu sokunce dahada güzel olcak sanırım. Fiyat anahtar teslim 4470.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler