Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    hepinize selamlar arkadaşlar......
    bir kaç gündür ısınma turları falan derken bugun attım kendimi trafige levent,maslak,tarabya,sahil hem biraz kilometre yapayım hemde trafige motorlu olarak alişim dedim (harika bi duygu yavvv)....
    arkadaşlar kullanınca anladım ve sizlede paylaşmak istedim bu motorun sanırım bir tek kötü yanı var,bugun epey bi gezdim motoru zorlamadan dolandım ama bana hep aynı sorunu yaşattı.....herkes soruyor arkadaş ışıkta,yolda,durunca,evet bence bu motorun tek sorunu güzelliği arkadaş...çok dikkat çekiyor.....
    abartmıyorum bugun benim ilk trafikte motorumla birlikteliğimdi ve tek sorun buydu.....(şımardım sanırım.. . umarım yorumumu hoş görürsünüz.

hepinize kazasız belasız sürüşler arkadaşlar .
    herşey gönlünüzce olsun............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    babadam motorunu nerden aldın

Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    babadam motorunu nerden aldın
    Aykon dan aldım arkadaşım mecidiyeköyde (bu topiğin 1. sayfasında bilgileri vardı)

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    babaadam sende sabahları çalıştırma zorluğu yaşıyormusun

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Slm Beyler...ya Bu Motorun Parcalari Ne Kadar Pahali Boyle Bi Zincire 113 Milyon Cekiyolar Ayni Zincir Sanayide 24 Milyon Ne Olcak Bu Işin Sonu Bilmem Gallba En Iyisi Motoru Garantiden Cikarmak..motorun Ufak Tefen Parcalarina Verdiğim Parayla Kendime 0 Bitane Daha Regal Alirdim Heralde...

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    İnsanlar pek okumayı sevmediğinden güncel olması bakımından tekrar yazıyorum.Abilerim/Kardeşlerim,RR'da çalışma zorluğu diye birşey yoook.Motora binin,yan ayağı kaldırın,kontağı açın,sağ elcikteki kırmızı düğmeyi kendinize doğru bastırın,jikleyi kendinize doğru çekin,yakıt musluğunu üst konuma getirin(herhangi bir sızıntı durumunda bujilerin ıslanmaması için stop ettiğinizde yan konuma almıştınız ya),eğer ön panelde yeşil (boş vites) ışığı yanmıyorsa debriyaja basıp vitesi boşa alın ve marşa basın.En soğuk kış günlerinde bile 4. marşta çalıştı.Bilgilerinize arz olunur.Bu arada kesinlikle ve kesinlikle çalıştırırken gaz VERMEYİN.Motoru boğarsınız ve işte o zaman çalıştıramazsınız.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    yazacak bişeyler vardı, yazmıştım. Ama onlar yazılası değil silinesi şeylerdi sildim. anlayanların dikkatine.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    babaadam sende sabahları çalıştırma zorluğu yaşıyormusun
    valla bende her marşa basmak istediğimde bu topikteki sorunları hatırlayınca hep aklıma geliyor marş basacakmı şimdi falan ama...arkadaşım hikaye, uygun olarak marş kapatıp uygun olarak açıyorsan bir sorun olmaz ..
    sanırım biraz dikkat ama bir sorun var ise baktır derim. bu sayfada arkadaşımızda bayagı güzel açıklama yapmış saolsun..banada ole öğrettiler ve olede yapıyorum bi sorun yok. olmazda inşallah tek sorun benim acemiliğim
    (sizle aykonda karşılaşmışmıydık acaba gri c serisine bakıyordunuz sanırsam) tahminim hatalıysa özür dilerim...

Bütün raptor kullanan arkadaşlarim ve diger iki tekerciler umarım ,
    inşallah sorunsuz kazasız kullanmak nasip olur hepimize......

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Selamlar , bugun 5000 bakımına Aykonda idim amanını her gok motor kolıler halinde Ali usta canla başla topluyoo. Tuncay ve Murat da telefonlara yetişemiyo bu arada da ben oradayken baya bir satış yaptılar(nazar değmesin)
    bu arada çantam bozulmuştu mecburen değiştirdim (deri ile) yarın Ali usta çantaları takacak (çanta demirleri sabit kalıyoor onun üzerine deri çantaları yerleştireceklermiş)
    (YAHU SİZLERDEN deri çanta takanlar Bİ FOTO GONDERİN ÇANTALAR NASIL OLMUS DİYE KIMSE UMURSAMADI eskiden böyle bir istekte herkes yardımcı olurdu havalar düzeldi mertlik bozuldu galibaaa )

Mühendis1959
    merhaba bu motoru en uzun zamandır kullananlardan biriyim (İstanbul 10/2005 de aldım)ve hemen hemen her gün kısa 15-20 gün karlı hava hariç kullandım.(hatta yağmurdan önünü bile göremezken delilik yapıp işe motorumla gidiyordum) birkere bile çalışmamazlık yapmadı(sadece amelliyat nedeni ile 20 gün yattım o zaman aku bittiğinden çalışmadı) en soğuk hava da bile ilk basışta (nadiren ikincide) çalıştı(Maaşallah)
    Bu arada bu gun her yerini inceledim paslanan tek bir vida bile yok...(tabii bunda bakım yapmanın önemi coook),

Ya aklıma geldi fuarda keway 250 yi inceledim benim için hayal kırıklığı idi (çok fazla beklentiden olabilir)

Yeni gelen E serilerinde ki farklar ön sinyaller ön far hizasına gelmi(eskiden birazdaha yukarıda kablolara yakındı). Egsozlar ve çantalar clas serisindekinden olmuş. Kilometre göstergesinin arka yüzeyi renklenmiş (80 den sonrası kırmızı).
    diğer herşey aynı..

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm herkeze umarım hepiniz iyisinizdir öncelikle yeni alan arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim allah kaza bela vermesin beyler ben fazla sitenize ziyaret şansı bulamıyorum ama gönlüm sizlerle bilmenizi isterim şunu bilin ailemiz büyüyor umarım dostluklarımızda böyle büyür düzenlediğiniz bir geziye katılmayı çok isterim ben yıllarca çok yaptım zevkini bilirim birçok ile motosikletle gittim muhteşem bir duygu dilerim hepiniz yaşarsınız. bülent abi senin motor garajda örümcek bağladı gel artık ....

tümay abi senin çanta çok güzel kafanda soru işareti kalmasın yarın takarız motoru öyle gör bayılacaksın abi harbiden bu aralar çok yoğunuz eğer sizler geldiğinizde bir yanlışımız olduysa rica ederim bizi bağışlayın murat kankamla beraber sizler için elimizden gelen hizmeti vermeye çalışıyoruz biz sizlerle varız

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    tuncaycım kolay gelsin...

arkadaşlar 21 mayıs pazar AYTEK abiyi (dogma) ziyarete gitmek için buluşmayı öneriyorum. lütfen aşağıdaki linki okuyun ve gelebilecekler ona göre msj bıraksın. görüşme üzere saygılar...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13950
    Sons Of Troya (Gelibolu)

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    Selam arkadaşlar bende motorumu yeni aldığım için acemiliğimden motorun yakıt musluğunun üst kısımda mı yoksa alt kısımdamı yedek depoda olduğunu bilmiyorum aldığım yer yedek depoya otomatik geçiyo dedi ama forumu takip ettiğim için yedek depoya otomatik geçmediğini biliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Bende dun aksam motorumu almıs bulunmaktayım ve dun aksam baya bir dolastım valla super ya
    yakında resimler gelecek herkese sevgiler

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dadyw 250

Sayın, AloneWolf07

yakıt musluğu asagıya bakarken yedek depoyu kullanıyorsundur.
    Aldığın yerin otomatik gecer demesi de acayipmiş..

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    sonyakuza

bülent abi senin motor garajda örümcek bağladı gel artık ....
    İşlerden fırsat bulsam motoru teslim alacağım ama gelemiyorum bir türlü...

Millet motor için kıvranıyor.... Bizim motor da garajda yatıyor yaa...

AloneWolf07

motorun yakıt musluğunun üst kısımda mı yoksa alt kısımdamı yedek depoda olduğunu bilmiyorum aldığım yer yedek depoya otomatik geçiyo dedi ama forumu takip ettiğim için yedek depoya otomatik geçmediğini biliyorum
    Musluğun eğik kısmı yukarıyı gösterecek şekilde kullanırsan normal...

Benzin bittiği anda eğik kısmını aşağıya bakacak şekilde çevirirsen yedeğe geçmiş olursun...

Eğer eğik kısım aşağı bakacak şekilde kullanırsan benzin bittiği anda olduğun yerde kalırsın... Yedeği de kullanmış olursun anlamadan... Sonra da dersin ki vaybe otomatik olarak yedeğe geçmiş ama haberim yokmuş...

Tüm R & R cilere sevgilerimle...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    Yardımlarınız çok teşekkürler arkadaşlar benim gibi yeni RR cı arkadaşlar sizlerinde motorları hayırlı olsun güle güle kullanın

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 21 mayıs pazar AYTEK abiyi (dogma) ziyarete gitmek için buluşmayı öneriyorum. lütfen aşağıdaki linki okuyun ve gelebilecekler ona göre msj bıraksın. görüşme üzere saygılar...
    Dostum Grave; Ben maalesef 19 Mayıs da Atamızı ziyaret için Ankara'da olacağım. Salı günü İstanbul'a dönmüş olacağım.
    Kalbimiz Aytek abimizle. Benim adıma da geçmiş olsun dileyip ellerinden öper misiniz?
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    arkadaslar yalova gezimiz sırasında yakından incelediğim dadyw rr yi çok beğendim birtanede ben alayım dedim. Gazi bana en yakın şube gittim gaziye elinde var motor ama bendeki hsbc kk pos makinesi olmadığından geçmedi. Aykonu aradım karşıma çıkan murat bey bütün kkler var bizde gel buraya dedi. özellikle sordum hsbc varmı diye "var" dedi. Bende gaziye gittim aykonda varmış oraya ödeyim senden alayım motoru dedim olur dedi. gazi aykonu aradı bu sefer murat bey bizde hsbc pos makinesi yok dedi. şimdi ben mecidiyeköye gitsem boşuna gitmiş olacaktım. !!!madem yok beni niye çağırıyosun! neyse kimde var diye bütün şubeleri tek tek arayan gazi hiçbirinde olmadıgını ögrendi geriye bi tek şavlı kaldı telefon devamlı mesgul. daha sonra ben aradım konuştum pos makinesi oldugunu "gel burada öde, gaziden al motoru yada bizim arac var biz eve teslim ederiz" dediler çağırdılar beni.Dün ögleden sonra baktım iş yok hava güzel atladım zatıma feribot felan derken vardım avcılara. Adamlarda bi dünya motor var fakat 1 adet bile yellowrock motoru yok. daha sonra ögrendimki bu adamlar daha önce hiç yellowrock tan motor alıp satmamışlar.neyse bana ne canım diyerek beklemeye başladım.araları geçerek anlatıyorum 2,5 saat bekleme ardından yellowrock şavlıya motor vermiyor. ya 50 adet her çeşit motor al yada !!! alma diyo aykon. Şavlınında işine gelmiyo motor almak. Şavlı diyorki aykona tamam kardeşim bana motor verme ama müşteri burada yanımda 2 saattir bekliyo ona ver 1 tane diyo aykon illa diyo ya 50 tane al yada alma. herneyse ben yine motoru alamadım.
    dolayısyla şavlı nın verdiği fiyat felan hep hikaye, öyle bir bayi olduğunu unutun arkadaslar. satışı bu şekilde olan bir şirketin servisi kimbilir nasıldır?

uslubu düzelttim en azından yeni okuycaklar kızmasın!

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    Hepiniz aramıza hoşgeldiniz. 100 RR ile gezi nasıl olur acaba.
    Manyak olur! Ölürüz zevkten! Var mı 100 babayiğit?

Alıntı TycOOn adlı üyeden alıntı
    satışı bu şekilde olan bir şirketin servisi kimbilir nasıldır?
    İyidir. Biz Memnunuz.

ve Grave:Aytek Abi'den haberim yoktu. Çok iyi oldu söylediğin. İlgili topic'e yazdım benim için mümkün olanı.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    TYCON abicim haklı olabilirsin konuyu murat ile de konustum cok yogun olduğu bir anda telefon geldiğini ve tam dinlemeden evet dediğini hatırlıyor . Kendiside üzgün (bu konuşmayı sen buraya yazmadan 17/05 de bakım sırasında kendisi bahsetti).
    Ama seni kınayacagım tek nokta forumda seviyeyi düşürmen oldu.
    Ayrıca Aykonun ve sarıkayalar kendi stratejileri doğrultusunda bayilik vermekte her isteyen aracıya motor gönderseler herhalde yakında bakkallar da ister. Anladığım kadarı ile Şavlı da bakkal mantığı ile çalışan bir firma .....

Şahsen ben alacağım veya aldığım motorun yaptığı bu uygulamalardan memnunum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler