Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tekrar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar döndüm aranıza. Yeni regallenen arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız kullanırlar inşallah. Benim de artık Aykon ile iletişime geçmem de hiç bir engel kalmadı nihayet. Umarım...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    Yalovaya gelen arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum kusura bakmasınlar bizimde biraz acemiliğimize geldi ama yazılanları görünce memnun olmadım da değil hani valla herkese kapımız açık herzaman bekleriz.

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    arkadaşlar merhaba. bakımla ilgili bir kaç sorum olacak.
    500 ve 1000 bakımını yaptırdım. bundan sonraki en yakın bakım km'si 3000 mi acaba?
    şuan 2300 deyim. haftasonuna kadar 2700 olur kanaatimce. haftasonu ankara'dan istanbul'a döneceğim. yani ankarada bakıma soksam iyi olacak.
    birde daha önceki bakımlarda sadece yağ değişti ve vidalar sıkıldı. ayrıca bakılacak yerleri yok mu motorun?
    kitapçığı berbat bu motorun. 10 sayfa A4 kağıdının 1/4. yani toplasan 2 sayfa A4 kağıdı yapıyor. küçücük bir fotograf makinasının bile 600 sayfalık kitapçığı var. işte buda firmanı bu işe verdiği önemi gösteriyor.

(arkadaşlar garanti belgesiyle ilgili sorunu firmayı arayarak hallettim. eski yayınlanan kitapçıkta yazım yanlışı yapılmış. yeni gönderilen kitapçıklarda o yanlış düzeltilmiş. o nedenle o bölümü mesajımdan siliyorum...)

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    regalin sıfırı ne kadar arkadaşlar. konyada uyanık bi bayi 4950 ytl dedi.ben de çüş dedim biraz daha ucuz değilmiydi
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    CBF 600 SA
    dd250 e-9 modeli 4320+200 plaka fiyatı
    class modelide 4900 olması lazım...
    fiyatlar ötv'den dolayı doğru yılmaz

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    topic düşmüştü tutum yine..
    arkadaşlar bana yollar göründü yine...seyahate çıkıyorum...
    herkeze motorlarında keyifli sürüşler dilerim..bol geziler.........

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    bana fiyat olarak 4.400 plaka ruhsat dahil fiyat veren bayi oldu arkadaşlar.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Motosikleti
    DADYW 250 su sogutmali

selamlar

Arkadaslar herkese merhaba bende yarin motoruma kovusacagim insallah.Benim biraz sancili oldu parami verdim iki haftadir bekliyorum motorum gelecek diye. Kask konusunda bir onerisi olan olur mu acaba.
    Gorusmek uzere...

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar hepinize merhaba.....
    arasırada olsa buradan belki geyiğe kacan yazılar yazdım ama kusura kalmazsınız sanırım....biraz heves biraz merak ,derken bugun motoruma kavustum nihayet..... ALLAH benim gibi yeni alanlarada sizlerede butun ikiteker ustunde duranlarada kaza bela vermez inşallah......herşey gönlunuzce olsun......

Motosikleti
    CBF 600 SA
    BABAADAM hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin.

bende bir ay kadar önce almıştım motorumu şimdi 2500 km oldu. gerçekten nasıl geçti anlamadım. sana tavsiyem rodajını güzel tamamla ve dikkatini motor üstündeyken yola ver. dönüşlerde ve ıslak zeminlerde tehlikeye hazırlıklı ol.
    YENİ ALAN HERKEZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Yeni RR ci arkadaşlar hepinize hayırlı olsun kazasız iyi günlerde kullanın bazı arkadaşlar acemi olduklarını söylüyorlar bende öyleyim inanın ilk defa vitesli bir motor kullanıyorum 32 yaşındayım toplam hayatımda 2 saat bile motor (vitessiz) kullanmadım inanın fuarda bunu görünce aşık oldum resmen alıyoruz dedik ve 3 arkadaşdık üçümüzde 30 martda aldık..............zevkli kullandıkça insanın hoşuna gidiyo makine...............sizden ricam iş motorla bitmiyor ucuz olmayan orta derecede bir kask-dizlik-ve korumalı olan bir mont sahibi olmanızdır borç dert alın derim sonra alırım kelimesi size ilerde pişman olcağınız düşüncelere itmesin lütfen dikkatli kullanın............Bu arada YALOVA GEZİSİNE iştirak eden tüm arkadaşlara sevgiler en yakın zamanda tekrar görüşelim güzel eğlenceli ve macera dolu geçti teşekürler tekrar bekleriz YALOVA MIZA.............

Motosikleti
    CBF 600 SA
    iceto istanbul'da sağlam çekirdek ve birbirine bağlı bir regal grubumuz var. eminim sapancı gezisine katılacağız. orda tanışıp kaynaşırız...

ydogas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba bende sizleri takip ediyorum benimde Regalin Class serisi hoşuma gidiyo ama bi türlü para denkleştiremiyorum ama en kısa zamanda aranızda olmayı istiyorum.
    Benim asıl bahsedeceğim Antalya'da geçen hafta sonu Motor fuarı gerçekleşti bu fuardada Regali yakından inceledim ve katılan firma bu regallerin 100'lük ve 125'lik modellerinide getirmiş ilk defa gördüğümü söyledim onlarda biz bunlarıda getirtiyoz dediler acaba bu motorlar hakkında bilgisi olan var mı?Fotolarını göndermek isterdim ama yanıma makinayı almayı unutmuşumBiraz bunlardan bahsedeyim 100'lük olanı biraz zayıf ama ön tarafı class serisinden biraz daha uzun gibime geldi,yan tarafında değişik bi soğutma sistemi yapmışlar adam anlattı ama anlamadım125'lik ise regalin E serisinin hava soğutmalısı aynı yapıda.Fiyatlarına gelincede tam hatırlamıyorum ama 2300 ile 2700 gibi bişeydi.Regalin E serisinede eski fiyattan sattığını söledi nasıl oluyo acaba anlamadım bi kaç kere sordum adam 3800+plaka masraflar dedi.Acaba bunlar hakkında bilgisi olan varsa bizleri bilgilendirebilir mi?

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    arkadaslar regalcı dostlar gezı notlarını bu lınkten okuyabılırler..
    selamlar.. Aytek abıden haber alan olursa bılgı versın lutfen...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13885

selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    eski fiyattan istanbulda da satış yapan yer var mı acaba ? bilen var mı ?

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    burada herkes hertelden çalmaya başladı yaw.

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    aykon un web sayfası yokmu? aradım bulamadım nette.

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    sarıkayaları dene.

http://www.sarikayalar.com

Alıntı TycOOn adlı üyeden alıntı
    aykon un web sayfası yokmu? aradım bulamadım nette.

Tayfuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD-250E-9

Sıkı durun ben geldim millet

ARTIK BENİMDE BİR RAPTORUM VARRR

Dün Aykona gittim cebimede canlı paralarla murat beye KROYUM ama PARA BENDE diyince estafurullah abi deyip devlet erkanı gibi karşıladı resmen firmaya birsürü yeni regal gelmiş hepsi daha kutusundaydı, murat beyle al gülüm ver gülüm yaptık ve sözleşmeden sonra vekaletide verip plaka işlemleri için çıktım, şimdi çarşamba sabahını iple çekiyorum yeni bir torun sahibi oldunuz gezilerde denk gelip tanışmak dileğiyle artık, benide raptorcular listesin GWS abimiz yazar heralde artık

Birde arkadaşlar benimle beraber bir kişi daha motor aldı dün, o class serinin grisini aldı, onunda benim gibi vitesli motor deneyimi hiç yokmuş, aykonun altındaki araba garajına indirdiler motoru ve alıştırma yapması için bıraktılar, bende işim bittikten sonra arabamı almak için aşağıya indim ve ayak üstü muhabet ettik sağolsun al kullan bakalım dedi, bu benim hayatımda ilkti vitesli olarak, motor gerçekten harika gücünü hissettiriyor insana, class E serinine göre biraz daha uzun olduğu için manevrası biraz zorluyor insanı ama çok keyifli, 2 kere stop ettirdim ama olsun o kadar artık kısa sürede alıştım motora garajın görevlisi yanımıza geldi, önce arkadaşın kullanışını seyretti sonra benimkini, sen iyisin dedi motorda, ilk defa kullandığımı söyleyince bırak bu işleri yeme beni ded, neyse binbir yeminle inandırdık onuda, tek dikkatimi çeken nokta şu oldu, mesafe kısa olduğu için 2 ye atma şansımız olmadı ve 1. vitesle kalkıp durduk hep, lakin durduktan sonra 3-4 sefer vitesi boşa alamadık şöyle gaz debriyaj kalkar gibi yaptıktan sonra vites boşa geçti hep, hararet olayına gelince, kapalı alan ve sürekli 1. viteste kullanmamıza rağmen hararet göstergesi hiç yanmadı, fanlar düzenli çalışıp motoru soğuttu hep, kısacası harika bir motor arkadaşlar aldığıma pişman olmayacağıma eminim, hepinizi seviyorum ve benide bekleyin geliyorummmmm

Motosikleti
    CBF 600 SA
    tayfuns heycanıı anlıyorum dostum sakin ol ama...

hadi hayırlı uğurlu olsun motorun. ALLAH kaza bela vermesin. garajın içindeki tecrübelerini kitap yazıp yayınla bence viteslerden girmişsin, fanlardan çıkmışsın, harareti yazmışsın. şöyle 1000-2000 km git o zaman ansiklopedi yayınlarsın.
    şaka bir yana çarşamba olmaz şimdi sana. sana tavsiyem evin yakında olsa motosiklet ehliyeti ve tecrübesi olan bir arkadaşından yardım al ve o seni eve bıraksın. bende aykon'dan motoru alıp mecidiyeköy'den zeytinburnu'na götürdüm. vitesleri bile mağzanın içinde sorarak öğrenmiştim. şimdi bir süre motor üstünde kalıp tehlikeler atlattıktan sonra yeniden aynı şekilde teslim alırmıydım, cevap ASLA...
    dikkate alırsan üzülmessin. şimdiden hayırlı uğurlu olsun, raptor çetesi büyüyor gezilerde görüşmek üzere...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler