Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MCT250 ve Mondial MT 125
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir de Kahramanlar da Parçacı Levent var. Oradan almıştım. Sorabilirsiniz.
    Teşekkürler. Ben Kuşadasındayım. Parçacı Levent'in telefonu sizde var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Uzgunum yok :(
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B 2011
    Merhaba arkadaşlar.

Agustosta ehlıyetımı alıyorum ve gozum rr dd250'de. Daha once cok uzun sureler motor kullandım.

Ancak rr'ler hakkında detaylı bilgiye maalesef sahip değilim. 0 almayı dusundugum ıcın emre ltd ve ali demirtaşla gorustum. Agustosta motoru alabılmek ıcın sımdıden sıparıs vermem gerektıgını soyledıler.

Bu sebeple bır an once karar vermem gerekiyor. Ancak yanlıs karar da vermek istemiyorum.

Bana yasadıgınız problemler, istanbul ve ızmır servısleri, uzun yol, konfor, vibrasyon.. aklınıza gelen her sey hakkında bılgı verırsenız cok sevınırım. Birkaç gün içinde karar vermem gerekiyor.

İlginize teşekkür ederim.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    regal almak istiyorsan ali ustada var zaten kendisi istanbultaki en iyi ustadır motor için ondan iyi ustada bulamazsın elinden gelenide yapar
    görüşmedide tavsiye ederim bu arada bu fiyata daha iyi bulamazsın buna inana ben 6 yıldır aynı motoru kulanıyorum bütün bakımlarında ali usta yapmıştır maşşallah hiç bir sorun yaşamadım en kısa zamanda motoruna kavuşmanı dilerim

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B 2011
    Alıntı kivilcim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal almak istiyorsan ali ustada var zaten kendisi istanbultaki en iyi ustadır motor için ondan iyi ustada bulamazsın elinden gelenide yapar
    görüşmedide tavsiye ederim bu arada bu fiyata daha iyi bulamazsın buna inana ben 6 yıldır aynı motoru kulanıyorum bütün bakımlarında ali usta yapmıştır maşşallah hiç bir sorun yaşamadım en kısa zamanda motoruna kavuşmanı dilerim
    Bilgiler için çok teşekkür ederim kıvılcım.

Ali ustadan almamın daha iyi olacağını soylemıssın ancak emre ltd yani motorland benım evıme cok daha yakın. Ve bildigim kadarıyla regallerı emre ltd Turkıye'ye getiriyor. Bu sebeple aslından emre ltd den almak benım ıcın daha makul gibi geldi. Alı usta aradakı uzaklıgı tolere edebılecek derecede emre ltd den daha ıyıyse tabıı kı ondan alırım. Ne dersin?

Motosikleti
    Honda cbf 150
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle herkese selamlar bi regal raptorum olsun istiyorum bi kaç güne fakat ne bi motor tecrübem ne de motordan anlamışlığım var ehliyetimi aldım piyasa ne durumda bilmiyorum fakat bana sorun yaratmıcak motoru bulmak için ankaradaki arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum ilgilenenlere teşekkürler...

ya arkadaşlar motor almayı düşünüyom yardımcı olursanız sevinirim regal raptor nasıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

slm arkdaşlar bnde aranıza yeni katıldım ve bir regal almayı düşünüyom sizce 125 likmi yoksa 250 likmi ne dersiniz ve bu makina nasıl tavsiye edermisnz

ya arkadaşlar bana bi yardım etseniz bu regalin hangi modelini önerirsiniz ve de 125likmi 259 likmi hangisi sizce

arkadaşlar bu rr dd 250 e-9 un jantları mct 250 ye uyuyor diyorlar bilginiz varmı?

Motosikleti
    Alıntı sc-aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu rr dd 250 e-9 un jantları mct 250 ye uyuyor diyorlar bilginiz varmı?
    selam kardeş...Jantlar aynen uyuyor Ben ön jant'ı aldım ve taktım. Bu ay da arka jantı alıp takacağım.

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Alıntı kemaler sam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar motor almayı düşünüyom yardımcı olursanız sevinirim regal raptor nasıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

slm arkdaşlar bnde aranıza yeni katıldım ve bir regal almayı düşünüyom sizce 125 likmi yoksa 250 likmi ne dersiniz ve bu makina nasıl tavsiye edermiÇok yakışıklı.snz
    Tereddütsüz 250 lik makina.

Motosikleti
    ARKADAŞLAR ACELE OLARAK RR ARKA JANT VE SAĞ TARAF İÇİN GENİŞ BASAMAK ARIYORUM. SATAN VEYA SATANI BİLEN VARSA LÜTFEN BANA MESAJ ATSIN. TEŞEKKÜRLER ,

arkadaşlar öncelikle merhaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

bişey soracam regal raptorun bazı modellerinde benzin deposunun üzerinde gri birşey takılı onun ne olduğu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz.:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

arkadaşlar bu konujda bana yardımcı olabilecek kimse yok mu??????

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı saltmiskara7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

bişey soracam regal raptorun bazı modellerinde benzin deposunun üzerinde gri birşey takılı onun ne olduğu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz.:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Bir konu açıp bu kadar mesaj yazmak yerine sahibinden.com'daki ilanlara bakman bile yeterdi.
    Bazı modellerde göstergeler (hız, sinyal, boş vites vs.) gidonun üzerinde koyulmak yerine depo üzerine koyulmuş. Yani gördüğün nikelajlı parça üzerinde göstergeler var.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı saltmiskara7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sanırım bahsettiğin şey bu
    oda km saati ve vites boş lambasıyla uzun far lambası var üstünde
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

arkadaşlar merhaba,regal almaya karar verdim bende
    yalnız siz ustalardan bir bilgi almak istiyorum göstergeler benzin deposu üzerinde olan regaller var birde t direksiyon olmasını istiyorum.benzin deposunun üzerindeki gri renk te olan şeyin tam anlamıyla ismi nedir nasıl bulabilirim.
    yardımlarınızı bekliyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

aynen bu nasıl temin edebilirim ve adı ne ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

bu göstergeleri temin etme şansım varmı ve ön tekerleği kalınlaştırabilirmiyim?

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alper Tim nickli arkadaşın yayınladığı fotoğraftaki motor Regal Raptor DDYW 250E-9B Class modelidir... Bi kaç özellik dışında Regal Raptor DDYW 250E-9 modeli ile aynıdır...

Regal Raptor DDYW 250E-9B Class

Bu modelin belirgin farkları ; Depo üzerindeki nikelajlı gösterge paneli, T direksiyonu, dikey radyatörü, tek fanı, ve daha ileride duran tekerlek kısmı, yani geniş rake açısıdır...

Regal Raptor DDYW 250E-9

Bu modelde ise depo üzerindeki nikelajlı kısım yoktur, klasik direksiyonlu ( kartal gidon da denebilir ), göstergeler direksiyonun üzerinde, yatay radyatörlü, çift fanlıdır ve ön tekerlek gövdeye daha yakındır...

Benim tercihim class model olurdu, zaten ilk fotoğraftaki motor da benim eski motorumdur...

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    Merhaba arkadaşlar bende bir Regal Raptor aldım biraz yardım istiyorum daha öncede buraya yazdım ama kimse cvp yazmadı acaba bu alana yazan bana yardımcı olabilecek kimse yok mu??? Şimdiden teşekkürler...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Çağrı, motorun hayırlı olsun... Merak ettiklerini tekrar yazarsan, bildiğim bi konu ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım... Keyifli sürüşler...

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağrı, motorun hayırlı olsun... Merak ettiklerini tekrar yazarsan, bildiğim bi konu ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım... Keyifli sürüşler...
    Sonunda :D meraba aslında benim bir problemim vardı motorum tekleyip stop etmişti ve benzini bitti diye gittim benzin aldım ama yine çalışmadı sonra tekrar çalışmaya başladı ve 2 dk sonra tekrar stop etti.Aynı gün motoru arkadaşın motoryla şaşmazda bir tamirciye çektik ve adam daha mootora bakmadan manifolt dedi 80 tl dedi birde.Bazı arkadaşlarla konuştum çoğusu karbüratöt pislenmiştir hava filtresine falan baktır dedi.Bende kendim çözemicemi anladım artık ve bir tamirciye götürcem ama tanıdığım bir yok ve kazıklanmak istemiyorum ve motoruma başka tamircilerde zarar gelmesini istemiyorum bu konulard yardımcı olabilirsen sevinirm.Bu arada yazını da yeni gördüm. Şimdiden teşekkürler...

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Sevgili arkadaşlar,uzun zamandır girmediğim formu şöyle kısaca takip ettiğimde şunu gördüm.''Armut piş ağzıma düş''Herkes aceleci,herkes hemen cevap istiyor.Toplam 320 Shf. yazı var,İçinde de ne ararsanız var.LÜTFEN,AMA LÜTFEN önce biraz ARAŞTIRIN.İnanın bilmediğiniz ama işinize yarayacak çok şey göreceksiniz.YARDIM isterken ne için olduğunu,neye olduğunu yazarsanız direk cevap alırsınız.
    Lütfen sizde yardımcı olun.Bu topic le doğan www.raptorriders. net sitesinden de faydalanabilirsiniz.Tüm R&R kardeşlerime sevgilerimle.
    Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kalın.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler