Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Dediğim gibi bende bir sorun yok. Ancak 2.vitesden boşa atabilir zaman zaman o da kullanıcıdan kaynaklanıyor .Tam oturtamamış oluyorsun 2 ye
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

alışılır ona zamanla...sagolasın

yarın bu motordan alıcam benle birlikte bir arkadaş gelebilirmi yardıma itiyacım var tam anlamıyorum kontrol için gelebilecek varmı ?? acil cevap

Motosikleti
    RR 250E-9
    Arkadaşlar emme manifoldlarını nereden bulabilirim motosikletimizin ?

arkadaşlar en regal raptor 250 9b modeline baktım
    T gidon olması ne gibi dezavantajlar dogurur birde 8000 de bir motor buldum 3800 tl istiyor satan arkadaş
    sizce nasııl bir rakkam tabıkı daha pazarlık yapmadık ama yakında almayı düşünüorum...birde km si doğru mudur?

Motosikleti
    RR 250E-9
    Valla benim motosikletim 2006 model ve 6300km de. Ben 3 ay önce 3500Km de iken aldım. Bir ahırdan çıkardım. İlk sahibinin kullanmadığını da biliyordum. O yüzden kilometresinden eminim. Yani olmaz olmaz deme gerçek kilometresi olabilir. Ancak aktif kullanıcı ise ben bile 3 ayda 2800km yaptığıma göre o kilometre olması olası değil. Ancak o da yatırmış ise motoru olabilir.

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı gokhan_uls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar en regal raptor 250 9b modeline baktım
    T gidon olması ne gibi dezavantajlar dogurur birde 8000 de bir motor buldum 3800 tl istiyor satan arkadaş
    sizce nasııl bir rakkam tabıkı daha pazarlık yapmadık ama yakında almayı düşünüorum...birde km si doğru mudur?
    bahsettiğin motor benim moturum.(motosiklet net ve sahibinden.com daki nicklerim aynı)
    herneyse konu km - arkadaşım km si kesinlikle orjinal
    sezonunda aktif kullanıcıyım ama her havada makinamı çıkarmam.arkadaş son üç ayda yaptığı km yi yazmış.bende son 6 ayda km yi yazıyorum -30-
    sadece 1 kere çıkardım.çünkü bu makina chopper.enduro değilki yağmur çamurda gezeyim.ama bir endurom olsaydı kışın bile binerdim.lakin makinam chopper, hassatır,kıymetlidir.bende gereken hassasiyeti gösterdiğim için ilanlar içindeki en iddaalı makina benim makinamdır.

bu arada makinamı sattım.bu hafta işlemleri gerçekleştireceğiz.
    herkese iyi akşamlar

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin motor benim moturum.(motosiklet net ve sahibinden.com daki nicklerim aynı)
    sezonunda aktif kullanıcıyım ama her havada makinamı çıkarmam.arkadaş son üç ayda yaptığı km yi yazmış.bende son 6 ayda km yi yazıyorum -30-
    sadece 1 kere çıkardım.çünkü bu makina chopper.enduro değilki yağmur çamurda gezeyim.ama bir endurom olsaydı kışın bile binerdim.lakin makinam chopper, hassatır,kıymetlidir.bende gereken hassasiyeti gösterdiğim için ilanlar içindeki en iddaalı makina benim makinamdır.

herkese iyi akşamlar
    Kardeşim, sanada, alana da hayırlı uğurlu olsun...

Ben bu konuya uzun bi mesaj yazmıştım, Senin motorun olduğunu tahmin ettiğimi, tertemiz bi motor olduğunu, arkadaşın kaçırmaması gerektiğini de yazmıştım ama gönder butonuna basıp kapattım... Demek ki gitmemiş... Neyse... Herşeyde bi hayır var demek ki...

Umarım arkadaş da aradığı motoru bulur, gönlünce gezer...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

herkese iyi akşamlar
    Sen Ankara dasın tabi Geçen 6 ayda gördüğün güneşli havayı biz burada 1 ayda görürüz normaldir o zaman. Hayırlısı olsun o vakit. Yanılmamışım yatırmışsın işte motoru. 6 ayda 30km ne yahu

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, sanada, alana da hayırlı uğurlu olsun...

Ben bu konuya uzun bi mesaj yazmıştım, Senin motorun olduğunu tahmin ettiğimi, tertemiz bi motor olduğunu, arkadaşın kaçırmaması gerektiğini de yazmıştım ama gönder butonuna basıp kapattım... Demek ki gitmemiş... Neyse... Herşeyde bi hayır var demek ki...

Umarım arkadaş da aradığı motoru bulur, gönlünce gezer...
    kardeşim benim eyvallah.tam sezon açıldı biz makinayı satıyoruz.bakalım bundan sonra ne alacaz.gönlümde yatan aslan dragstar ama bakalım zaman ne gösterecek.

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Ankara dasın tabi Geçen 6 ayda gördüğün güneşli havayı biz burada 1 ayda görürüz normaldir o zaman. Hayırlısı olsun o vakit. Yanılmamışım yatırmışsın işte motoru. 6 ayda 30km ne yahu
    ben yıllarca antalyada yaşadım (izmirden daha güneşli) antalayada bile kışın hergünü chopper la gezemezsin.
    şu an ankarada yaşıyorum ve sezonunda aktif kullanıcıyken nasıl yatmış motor oluyor hala anlamadım.

neyse herkese bol güneşli günler

Motosikleti
    RR 250E-9
    Motosikletin sezonu yoktur arkadaşım. Aktif kullanıcı motosikleti her daim kullanır. Yazdan yaza binen motosiklet kullanıcısına tatlı su motorcusu denir camiada bilirsin değil mi ? Tüm kış motosikleti garajda tutarsan , hele ankara gibi bir yerde o motor her yıl 3-4 ay yatmıştır ötesi yok.

Bu arada antalya kışın izmirden daha fazla yağış alır. Biz de yağış mevsim dönümlerinde olur, sel olmadığı sürece yağmurda da binilir motora gayet büyük bir keyifle. Farz-ı misal sizin fırtınalarınız bizde yoktur. Açık deniz ve körfez farkı burada ortaya çıkıyor.

Motosikleti
    KARA KIZ
    ok.
    ben tatlı su motorcusuyum.
    sen yağmurdada binersin,çamurdada binersin.sen neymiş be abi !

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşlar merhaba;

2 temmuz da ben de ehliyet sınavına giriyorum..ama ankara sürücülerinden çekincelerim var motorlara alışık olmadıkları için...aklımda önceden olduğu gibi rr var..

30 yaşında başlayacam artık bu işe ama bu sene motorsuz geçicek herhalde..aile ve çocuktan dolayı önceliği arabaya verdim...keşke o kadar para bayılmasaymışım arabaya da bu yaz alsaydık bi tane motor...

herkese hayırlı sürüşler...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba;

2 temmuz da ben de ehliyet sınavına giriyorum..ama ankara sürücülerinden çekincelerim var motorlara alışık olmadıkları için...aklımda önceden olduğu gibi rr var..

30 yaşında başlayacam artık bu işe ama bu sene motorsuz geçicek herhalde..aile ve çocuktan dolayı önceliği arabaya verdim...keşke o kadar para bayılmasaymışım arabaya da bu yaz alsaydık bi tane motor...

herkese hayırlı sürüşler...
    erro araç sürücülerinden ankarada değil heryerde çekin. heryerde aynı küfürleri edersin. bazen ettiğin küfürler gittiğin kilometreyi aşar. motoru alıp tam sürmeye başlayınca inan araç kullanma şeklin bile değişiyor. çok tehlikeli kardeşim çok. ölümle burun burunasın walla. şeytan aracı bu akıl işi değil.aile çoluk çocuk varsa sakın alma. alırsan aklından şüphe ederim senin. alan insanlara bakıp iç çekersin hayalini gerçekleştirmiş dersin artık . şaka bi yana bende senin gibi 30 unda başladım rr250e9 aldım bekarım. zevkli olduğunu bilirdim ama hayatıma bu kadar zevk katacağını bilsem 18 inde alırdım. sıfır yada temiz regal kesinlikle alabilirsin hiç çekinme korkma emin ol beklentilerini karşılıyo.sevgilerle

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı chechen_shamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro araç sürücülerinden ankarada değil heryerde çekin. heryerde aynı küfürleri edersin. bazen ettiğin küfürler gittiğin kilometreyi aşar. motoru alıp tam sürmeye başlayınca inan araç kullanma şeklin bile değişiyor. çok tehlikeli kardeşim çok. ölümle burun burunasın walla. şeytan aracı bu akıl işi değil.aile çoluk çocuk varsa sakın alma. alırsan aklından şüphe ederim senin. alan insanlara bakıp iç çekersin hayalini gerçekleştirmiş dersin artık . şaka bi yana bende senin gibi 30 unda başladım rr250e9 aldım bekarım. zevkli olduğunu bilirdim ama hayatıma bu kadar zevk katacağını bilsem 18 inde alırdım. sıfır yada temiz regal kesinlikle alabilirsin hiç çekinme korkma emin ol beklentilerini karşılıyo.sevgilerle

valla ilk cümlelerini okurken gözlerim giderek açılmaya başladı..bakalım bu yazı sağdan soldan idare edecez artık ama seneye bahara bi regalle girerim umarım...

Motosikleti
    RR 250E-9B
    Merhaba Arkadaşlar...
    Adım Tuncay, yaşım 38, aslen Bandırma ' lıyım. Görev gereği güneydoğuda bulunmaktayım. 1990 lı yıllarda başlayan motosiklet sevdamı, çeşitli büyüklük ve tarzlarda motosikletler kullanarak taçlandırmaya çalıştım. Her ne kadar sevsemde mecburen ara vermek zorunda olduğum bu sevdayı, (batıya tayin olma hazırlığı olarak) sürdürmek amacı ile geçenlerde sadece internette fotoğrafını gördüğüm, halen canlı olarak kendisini göremediğim, sitenin Regal Raptor sayfasında bulunan arkadaşların foruma yazdığı bilgiler ışığında, 2006 model, gri,Regal Raptor 250E-9b motosikleti satın aldım. Tüm Motosiklet.net üyesi arkadaşlar ve özellikle Regal Raptor sayfasındak arkadaşlarla keyifli forumlar geçirmeyi diliyorum...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    aramıza hoşgeldin
    regalin hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    tekerin düz bassın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    RR 250E-9B
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin
    regalin hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    tekerin düz bassın
    Hoşbulduk, sağolun, iyi dilek ve misafirperverliğiniz için ayrıca teşekkürler.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar bugün 40.000 km yi devirdik regalimle bakımlarıda yapıldı
    yeni km lere sürüyorum hadi hayırlısı
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    RR 250E-9B
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 40.000 km yi devirdik regalimle bakımlarıda yapıldı
    yeni km lere sürüyorum hadi hayırlısı
    Nice 40.000 km lere inşallah...
    Merak ettiğim ; bu 40.000 km içerisinde rektifiye yaptırdınmı ? yaptırmadıysan yağ yakma gibi bir problem yaptımı acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler