Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    akradaşlar bu topici komple okuyun kararınızı verebilirsiniz. henüz bende almadım ama RR alacağım bende enduro tarzını seviyorum helede bmw f650gs hastasıyım ama öncelik hem motosiklet öğrenmek hemde karizmatik bi görüntü sahibi olsun bide bi kaç sene bineyim diye bu modelde karar kıldım. bu sanırım sizlerinde aynı şekilde yapacaksınız gibi geliyor. bi de en önemli bi sebep arabanın teknik kısmından anlarım ama motosikletten anlamıyorum en azından bi süre uğraşmakta istemiyorum. sıfır sıfırdır, bu nedenle RR iyi bi başlangıç gibi gelityor bu konuda tecrübeli arkadaşlarımız var sitede onlarda bana katılacaklardır. Motoru hala almamamın en büyük nedeni henüz A2 ehliyetim yok başvurduk bakalım evrakları falan tamamlayıp ağustos gibi alacaz kısmetse o zaman alacağım RR'ımı. önce alırsam rahat durmam çünkü binmek isterim oda olmaz.

Sonuç RR iyidir. Hatta en iyi Çinlidir.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    Artık şu motora çinli demesek o bizden artık en iyi çinli derken bi taraftan en iyi ama çinli en nihayetinde diye bir düşünce geliyor akıllara nasılsa çin malı 2 gün sonra dağılır diye düşünülüyor Binen arkadaşlar bu motorun dağılmayacak bir motor olduğunu belirtiyorlar.
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dadyw 250

Çin'li ve guzel motorumuz hk.

Mao'da Çin'liydi .. Neyse konumuz bu degil..
    Kararsız arkadaslar, Dadyw su an icin ülkemizdeki en iyi Çin malı motordur ve ne derece temiz olurlarsa olsunlar 10-15 yasındaki bir japondan daha uzun ömurlu olacaktır..Ama bugunden sonra ithal edilecek motorlar da dadyw'den (maalesef) ustun olacaklardır.Sistem boyle isler zira. Cep telefonu ya da bilgisayar gibi.. Ama motorsuz kalmayın derim ben gene. Dadyw'imle 40. günümdeyim ve 3000 km'yi buldum.Devamlı uzun yolda kullandım ve motor acısından hiçbir sorun yasamadım, yasamam da.. Ama daha once de cok kez yazdığım gibi kaporta işçiliği oldukça kotu.. ve her an sorun yasayabilirim, yasadım da.. Bekleyip daha iyisini almaksa niyetiniz, "yaslanmıssınızdır zaten kafaca ve boşverin motoru, otomobil alın" derim size..Prim de yapar.. Kısaca (Madem kısaca soyliycektin ne uzatıyosun,falan demeyin acıklama yapmak gerekir bazen), motor almak niyetindeyseniz alın Dadyw'i gelin aramıza..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    şu yeni mallar ne zaman geliyor ya? sarıkayalar'a mail atıyorum, cevap bile vermiyorlar.
    May the Force be with McLaren Mercedes

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    şu yeni mallar ne zaman geliyor ya? sarıkayalar'a mail atıyorum, cevap bile vermiyorlar.
    siz hala motormu arıyorsunuz..! enteresan
    Alıntı dogma adlı üyeden alıntı
    RR gurubumuzla caddemizde bir tur atarız inşallah. İlk bira/cola benden olsun.
    beni unutmayın sakın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    valla motosiklet fuarından önce buradaki bayiyle iletişime geçtim, elde motor kalmadı, nisan sonunda gelecek dediler. bekle bekle yok. sarıkayalar'a mail atıyorum, cevap bile gelmiyor. ben burada türkiye'ye yeni motorların girmesini bekliyorum, millet haldır haldır regal alıyor, çıldıracam be.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Merhaba herkese,

Bursa'dan yazıyorum, forumu ve Raptor'u büyük bir keyifle en başından beri takip ediyorum, sayenizde bir Raptor sahibi olmak için can atar hale de geldim ancak maalesef Raptor'u forumdan takip etmekten başka bir çarem yok çünkü Bursa'da Sarıkayalar'ın Raptor satan / sergileyen bir yetkili bayii dahi yok. Daha önce bir bayi varmış ancak anlaşma iptal olmuş. Sarıkayalar yetkililerinin kısmen forumu takip ettiklerini biliyorum, umuyorum kısa vadedeki gelişim planlarının içerisine Bursa'da güvenilir bir satış ve servis ağı kurmak vardır. Bursa motosiklet konusunda müthiş bir potansiyele sahip, şehrin ismini taşıyan bir Chopper/Cruiser klübü olan ve şu an bu klübe kayıtlı benim bildiğim 70 kişiden fazla aktif üyesi olan bir şehir. Birçoğu da benim gibi bu klübe üye olmak için güvenebileceği ve erişebileceği bir motor bekliyor. Sayın Sarıkayalar'ın dikkatine ...!!!

Tüm Regal'cilere sevgiler, Bursa'dan selamlar ...

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    motorunu siğorta yapan varmı yani kasko kaç para tutuyor ben yıllık 800 diye duydum virago 95 ler için filanmış.yaptıran varsa hangi sigortadan yaptırdını yazarsa tabi kac money oldunuda
    motociklet

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    kaldera hoş geldin,abi çok güzel gezileri kaçırdın vallahi,hafta sonu havanın durumuna göre birşeyler yapalım,dogma dan bir öneri geldi,öneriye katılan veya başka önerisi olan arkadaşımız varsa yazsın da hafta sonu hep beraber olalım

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Hatırlarsanız 2-3 hafta önce Motorda bir kelkinme probleminden bahsetmiştim.Problem tamamı ile debryaj ile ilgili .sorunu devam eden varsa debryaj ayarlarına baktırsın veya kendi ayarlasın.
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı hakinen adlı üyeden alıntı
    motorunu siğorta yapan varmı yani kasko kaç para tutuyor ben yıllık 800 diye duydum virago 95 ler için filanmış.yaptıran varsa hangi sigortadan yaptırdını yazarsa tabi kac money oldunuda
    İsviçre sigorta'dan biriyle görüşmüştüm, bizim RR'leri 450'ye sigortalıyorlar. Çalınma durumunda kilit altı şartı aranmıyor. Yani motoru sokaktan biri alıp götürse bile paranı alabiliyorsun. Ayrıca asistans hizmeti de veriyorlar. Fiyat sanırım 450'ydi aa emin değilim. Bildiğim kadarıyla 250'lik makinelerde kilit altı şartı bir tek isviçre sigorta aramıyor.

Alıntı dogma adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım Bağdat caddesi benim mekânım. Önümüzdeki hafta içinde Sen ve RR gurubumuzla caddemizde bir tur atarız inşallah. İlk bira/cola benden olsun.
    Aman Allah'ım, bu ses... bu ses!..
    Abi MotoGP sonrası yanlış anlama sonucu basıp gittiğim için tekrar özür diliyorum. Bu davetten anladığım kadarıyla affedilmişim... O zaman şöyle diyelim: Geliyorum (olağan dışı bir sürpriz çıkmazsa), ama avrupadan biri daha gelsin, yol yurt bilmez bu adama (ben deniz) öncülük etsin. (Kaldera'yı da unutmuyoruz, şimdiden grubu 3'lüyoruz)

Motosikleti
    raptor çetesi arkadaşlar.......
    bu hafta sonu pazar günü yapalım bir operasyon bostancı da sahilde bir yerlerde mesala beers olabilir.
    batista sende gel bu sefer....senın egzostları yakındanbir görelim..dinleyelim
    Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    kaldera hoş geldin,abi çok güzel gezileri kaçırdın vallahi,hafta sonu havanın durumuna göre birşeyler yapalım,dogma dan bir öneri geldi,öneriye katılan veya başka önerisi olan arkadaşımız varsa yazsın da hafta sonu hep beraber olalım
    walla haklısın güzel kardeşim ama elden ne gelir.. sizin fotolarla idare ettik keyif aldık,birlikteymiş gibi olduk..

visor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam dostlar bende bu motordan alıyorum onunzdekı maas sonrası ek ıse basladım bunu alabılmek ıcın

Motosikleti
    DADYW
    Alıntı visor adlı üyeden alıntı
    selam dostlar bende bu motordan alıyorum onunzdekı maas sonrası ek ıse basladım bunu alabılmek ıcın
    O ek işten kaynaklanabilecek stresi atabileceğin bir makine aldığını biliyorsun değil mi?
    Aramıza hoşgeldin!

(Pazar günü dogma bizi çağırıyor! Buna kim hayır diyebilir)

Motosikleti
    valla sanırım ben hayır diyecem çünkü motorum yok yok

Motosikleti
    kaldera, BARRIQ, demonicdreams, mcrae7, Mr.Wish, orhanay, petitfalcon, ulastufan, yasinsubay, Yunus_Efe
    bütün çete onlıne ...
    pazar günü okmu..?
    ona göre işlerim var başka program yapmiiim

Motosikleti
    DADYW
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    kaldera, BARRIQ, demonicdreams, mcrae7, Mr.Wish, orhanay, petitfalcon, ulastufan, yasinsubay, Yunus_Efe
    bütün çete onlıne ...
    pazar günü okmu..?
    ona göre işlerim var başka program yapmiiim
    Ben varı diyorum abi ısrarla, gyazıcı da gelecek gibi duruyo, dogma fikir sahibi olarak zaten gelecek.

Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    valla sanırım ben hayır diyecem çünkü motorum yok yok
    Sana zaten bir tur borcum/sözüm var. RR'li olarak değil de RR'ci olarak gel, dogma abimin bir kolasını iç. Bekleriz.

Motosikleti
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Sana zaten bir tur borcum/sözüm var.
    sözün söz olarak kalsın ben aldığımda beraber gezeriz inşallah.

Pazar günü sanırım Malkara da olacağım hıdırellez'e katılacaz.

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Arkadaşlar bende gelicem sizlere katılıcam haberiniz ola!!
    Buarada netleşsin iyice pazar kaçta nerede buluşucaz ve gezi planı ne olacak?

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı turlabo adlı üyeden alıntı
    Hatırlarsanız 2-3 hafta önce Motorda bir kelkinme probleminden bahsetmiştim.Problem tamamı ile debryaj ile ilgili .sorunu devam eden varsa debryaj ayarlarına baktırsın veya kendi ayarlasın.
    Bu debriyaj ayarı basit bişimi? 1 e geçince silkeliyordu. Dün biraz dolaşayım dedim RR ile, biraz gezdikten sonra kavrama noktası değişti sanki ve sonrasındada motor hep stop etmeye başladı. Ne jikle işe yaradı nede gazı açık tutmak, acaba yakıtmı bitiyor dedim (ki daha deposuna konan ilk yakıtla duruyormuş) oda diil. Anlayamadım.. Debriyajın ayarı bizim yapabileceğimiz gibi bişimi bilen varsa tarif edebilir mi?

Pazar diil her buluşmaya gelmek isterdim (Pazara değil mezara kadar motorcuyuz evelallahta...) ama şu an motorumada güvenemiyorum. 5 gün kadar kullanıldıktan sonra 3 aya yakın yattığını hesaba katarsam bi ustanın görmesi lazım gibi geliyor. 500 bakımını beklemeden (170 km de şu an) yağ vs değişse diye düşünüyorum. Hele dünkü stop etme durumundan sonra.. Daha ne tip benzin alacağımı bile bilmiyorum
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler