Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    [QUOTE=muratcan7;1929100]Motorumu teslim aldım bugün. Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Gerek hızlanması olsun gerek konforuyla ve yola oturmasıyla çok güzel bir motosiklet. Titreşim de yok gibi birşey. CBF'i hiç aratmayacak gibi geliyor şimdiden

Hayırlı, uğurlu olsun. kazasız, belasız ve bol keyifle bin inşallah....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    sağol sercan . Plaka salı günü çıkıyor kısmetse. Edirneye gelicez kısmetse bu sefer

Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı, uğurlu olsun. kazasız, belasız ve bol keyifle bin inşallah....
    Teşekkür ederim. İnşallah.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    hayırlı olsun muratcan kazasız belasız kullan inşallah.iraz deişiklik var ama motorda.egzostlar farklı bizimkilerde.motor bloğuda farklı hem sekil olarak.hemde renk olarak bizimkiler krom seninki mat yeni seri bu sekilde heralde ilk defa görüyorum bu sekil bi regali

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

ayrıca bi arkadas son hız olarak 125 yazmış.140 ı yani ibrenin sonunu rahatlıkla görebilen bi motor kadranın sonuna kadar gidiyo
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    150'likler o kadar göremezde 120 falan görür sanırım. Daha denemedim. Hem RR'da yavaş gitmek de çok eğlenceli
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    haklısın ben eksik okudum sanırım 250 lik sandım
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, hepinizi gurubumuza bekliyoruz
    http://www.facebook.com/group.php?v=...d=302120076000

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    sevgili RR ci dostlar sizden yardım istiyorum ben motorumun yağını kendim değiştirmek istiyorum nasıl değiştireyim altındaki yağ boşaltma civatasını bulamadm yada göremedm nerede?hangi yağı önerirsiniz (shell sx 4t 15-50 nasıl bir yağ )yağ fiitresini de değiştirmek istesek yapabilirmiyz kendimiz o motorumuzun neresine acaba teşekkürler (sizlerden öğreneceğim .ok şey var dahaa:=) ) teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı hayta4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili RR ci dostlar sizden yardım istiyorum ben motorumun yağını kendim değiştirmek istiyorum nasıl değiştireyim altındaki yağ boşaltma civatasını bulamadm yada göremedm nerede?hangi yağı önerirsiniz (shell sx 4t 15-50 nasıl bir yağ )yağ fiitresini de değiştirmek istesek yapabilirmiyz kendimiz o motorumuzun neresine acaba teşekkürler (sizlerden öğreneceğim .ok şey var dahaa:=) ) teşekkürler
    yağ filtresinin nerde olduğunu bilmiyorum, fakat yağ tapası motorun solda vites kolunun ilerisinde egzos borusunun arkasında yani zor yerde. Motor yağı olarak redline de 15-40 yağ koydular sanırım bp marka, motosiklet yağı dersen uygun bi yağ verirler sanırım, benzinliklerden sormak lazım.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılabilecek her arkadaşın desteğini bekliyoruz :

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-katilim.html

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    slm RR dostları size bir sorum daha olacak benim 250 cc rr var acaba depo biziim kaça doluyor ve 1 depo ile en fazla kaç km yapıyor.mart gibi falan uzun yol yapacam da 500-600 km falan manisa -ankara arası acaba bir sorun çıkarırmı diye tırsmıyor değilim yani bu arada motorumu daha yeni aldım teşekkürler saygılar....
    bi depo 350-400 km falan gidiyo kullanıma göre.yedek depoya gecincede bi 30-35 km daha yapılıyo.mart a kadar benzin ne kadar olur bilmediğim için ne kadara dolar bilemiyorum ama suan 50 tl ye falan denk geliyo galiba uzun suredir full leyemediğim için tahmin yapıyorum

Motosikleti
    dadyw 250
    selam sevgili regalciler
    ben 250 lik DADYW kullanıyorum.Sanırım ilk alanlardan biriyim. Sadece aldığım ilk ay sıkıntı çektim.Çalıştırmakta zorlanıyordu.bujiler değişince bu sıkıntım kalmadı...o gün bu gün
    hiç sıkıntım yok bir depo 300 km yapıyor..

slm arkadaşlar regalın görünümü benim çok hoşuma gidiyor ama yedek parça sorunu yasanıyor bu motorla bildiğim kadarıyla bu yüzden bisan roadstar almaya karar kullanan arkadaşlarımız acaba sizce yedek parça veya arıza çıkarma oranı diğer motorlara göre nasıl paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı whampir19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar regalın görünümü benim çok hoşuma gidiyor ama yedek parça sorunu yasanıyor bu motorla bildiğim kadarıyla bu yüzden bisan roadstar almaya karar kullanan arkadaşlarımız acaba sizce yedek parça veya arıza çıkarma oranı diğer motorlara göre nasıl paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    hocam regal de yedek parça sorunu falan yok emre ltd getiriyo butun parcaları.zamanında böyle sorunlar olmus simdi önune gelen yedek parca sorunu diyo önyargıdan başka bişi deil.bakımlarını düzgün yaptırırsan regalde sorun falan cıkmaz.ufak tefek problemler dısında hiç bi sorun yasamadım sahsen.çevremdeki regallerdede buyuk bi sorun yasayan arkadasım olmadı

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    slm RR severler değerli arkadaslar size 2 sorum olacakatı.
    1.) bende rr 250cc B-9 modeli motor var bunun yedek parçalarını izmir ve civarında nerelerden bulabilirim ....
    2.) Arkadaslar motorumu daha yeni almıştım uzun yol yapmak nasip olamadı acaba motor uzun yolada nasıldır inanın sorun yaratır belki diye tırsmıyor değlim yaa.açıkcası ben zonguldak ta öğrenciyim kendim manisa-salihlidenim ve motorumu zonguldak a götürmek istiyorum ama korkuyorum ya yolda kalırsam sorun çıkarsa diye uzun yol yapanların tavsiye ve tecrübelerinden yararlanmak istiyorum şimdiden teşekkürler....

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    slm RR severler değerli arkadaslar size 2 sorum olacakatı.
    1.) bende rr 250cc B-9 modeli motor var bunun yedek parçalarını izmir ve civarında nerelerden bulabilirim ....
    2.) Arkadaslar motorumu daha yeni almıştım uzun yol yapmak nasip olamadı acaba motor uzun yolada nasıldır inanın sorun yaratır belki diye tırsmıyor değlim yaa.açıkcası ben zonguldak ta öğrenciyim kendim manisa-salihlidenim ve motorumu zonguldak a götürmek istiyorum ama korkuyorum ya yolda kalırsam sorun çıkarsa diye uzun yol yapanların tavsiye ve tecrübelerinden yararlanmak istiyorum şimdiden teşekkürler....
    1.izmir den almıyoruz hocam biz bi kaç kötü deneyimimiz oldu kazıklamaya çalıştılar.en güzeli ara emre ltd yi istediğin parcaları söle en gec 2 günde elinde olur parcalar.
    2.uzuzn yolda bi sorun olmaz regalle karadeniz turu yapan raptorriders tan bakabilirsin.wert_35 izmir canakkale yaptı gitti geldi bi sorun yasamadı.bakımlarını guzel yaptırırsan bi sorun cıkmaz.bir günde 35o km yaptım tık demedi.rotada söleydi.izmir-urla-izmir-manisa-spilin tepesi-manisa izmir.sabah 9 dan akşam 23 e kadar motor kullandık mertle ne onun regal ne benim regal sorun yaptı.aslan gibi gitti geldiler.

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.izmir den almıyoruz hocam biz bi kaç kötü deneyimimiz oldu kazıklamaya çalıştılar.en güzeli ara emre ltd yi istediğin parcaları söle en gec 2 günde elinde olur parcalar.
    2.uzuzn yolda bi sorun olmaz regalle karadeniz turu yapan raptorriders tan bakabilirsin.wert_35 izmir canakkale yaptı gitti geldi bi sorun yasamadı.bakımlarını guzel yaptırırsan bi sorun cıkmaz.bir günde 35o km yaptım tık demedi.rotada söleydi.izmir-urla-izmir-manisa-spilin tepesi-manisa izmir.sabah 9 dan akşam 23 e kadar motor kullandık mertle ne onun regal ne benim regal sorun yaptı.aslan gibi gitti geldiler.
    Uzun yol için ufak tefek sorunlar olabilir Ermanında dediği gibi bu yaz sıcağın anlında Çanakkaleye gittim geldim (800km) bozcaadada gezmesiyle birlikte yaşadığım 2 sorun oldu biri motor koruma demirim çatlatı niye hiç bilmiyorum baya ortadan ikiye ayrılmak üzereydi yol üzerindeki ufak bi sanayi sitesinde kaynaklattırdım diğer sorun ise motoru fazla sıkıştırdığım için mi yoksa hararet müşürüm bozulduğu için mi nedir bikaç kere hararet ışığım yandı hava insan sıcağı değildi kaskın camını kapatmak çok zordu ama sonra fan çalıştı yine niye oldu onuda tam bilmiyorum şuan için bi sorun yok

Ben bu geziye çok damdan düşer gibi çıktım hatta son gece Ermanı arayıp ben gidiyom tek başıma dedim yaptığım çok tehlikeli bir işti hava kararınca yarım saat boyunca hiç arabanın geçmediği yollardan geçtim düşüp ölseniz cesedinizi bile bulamazlar mazallah akbabalar yer siz siz olun tek çıkmayın en azından artçı alın arkanıza ve takım çantanız olsun benim yanımda sadece bir yıldız tornavida vardı sigorta ve buji değiştirmeyi bilin çok zorlamazsanız regal sizi yolda bırakmaz spildede bi sorunla karşılaşmadık oda faciaydı ama tamamladık çokda zevkliydi zaten bu gibi geziler yanınızda arkadaşınız varsa zevkli yoksa benim gibi her benzin aldığınız yerde pompacılarla kanka olursunuz yanınızda sevdiğiniz biri olmayınca durmak yada gitmekde zevkli olmuyo
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

U-180 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Arkadaşlar selam!

Motorumun lastiklerini değiştirmek istiyorum. Yol birazcık ıslak olsun frene dokunduğumda çok süper kayıyorum üstelik motorun arkası sağa doğru atıyor kendini. Sanırım Regal Raptor' un orjinal sert hamurlu lastikleri var üzerinde. 12500 km olmuş halen hiç aşınamamış lastikler çünkü...

Güvenli olması açısından ne marka lastik önerirsiniz? ayrıca fiyatları nelerdir??

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Alıntı U-180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam!

Motorumun lastiklerini değiştirmek istiyorum. Yol birazcık ıslak olsun frene dokunduğumda çok süper kayıyorum üstelik motorun arkası sağa doğru atıyor kendini. Sanırım Regal Raptor' un orjinal sert hamurlu lastikleri var üzerinde. 12500 km olmuş halen hiç aşınamamış lastikler çünkü...

Güvenli olması açısından ne marka lastik önerirsiniz? ayrıca fiyatları nelerdir??

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Metzeller

Fiyatlarını bilmiyorum ama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    ön lastiği 50-60 arası ama arkalastikler 130 dan balıyor, markaya göre fiyatlar aşırı fırlıyor mesela:
    http://www.lastix.com/pinfo.asp?pid=2600 bu lastik çok süper ama fiyatına sen karar verecdeksin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

arkadaşlar benimde bi sorum olacak, bu bizim makinaların karbüratörden hava ve benzin karışımını silidirin içine göderen hortum çatlamış. alet gazı kesince stop ediyo, birde manyak benzin kokuyo acaba bu hartumdan dolayı böyle bişey yaparmı..?

Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön lastiği 50-60 arası ama arkalastikler 130 dan balıyor, markaya göre fiyatlar aşırı fırlıyor mesela:
    http://www.lastix.com/pinfo.asp?pid=2600 bu lastik çok süper ama fiyatına sen karar verecdeksin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

arkadaşlar benimde bi sorum olacak, bu bizim makinaların karbüratörden hava ve benzin karışımını silidirin içine göderen hortum çatlamış. alet gazı kesince stop ediyo, birde manyak benzin kokuyo acaba bu hartumdan dolayı böyle bişey yaparmı..?
    Bahsettiğiniz boru manifolt mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler