Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    arkadaşlar foruma katılım yavaşladı sanırım uğrayanlar varsa facebook ramzey qm 250 sayfamıza da bekleriz ((((linki kopyala adres çubuğuna yapıştır)))) https://www.facebook.com/groups/108970105819607/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    almayı planlıyor..
    S.a. beyler ben belirli bir zamandır forumu takip ediyorum önceden hiç motor tecrübem olmadı tarzımı bile net belirleyemedim chopper tarzı regal almak istiyorum ama böyle buluşmalarınız filan olmuyormu diğer modellere bakıyorum resim koyuyorlar buluşma ayarlıyorlar ws ws ortamda önemli merak ettim sadece

nenickila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Arkadaşlar,
    Sorular ve cevaplar sizede çok dağınık gelmiyormu?
    Bide daha önce söylenmiş ama herkes çok aceleci ben dahil
    Farklı sorunları farklı başlıklara açsak, ne biliim markayı belirttikten sonra mesela YAKIT, ŞANZIMAN, FREN, EGSOZ, ELEKTRİK, GENEL vs.. gibi nasıl olur?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Şuan hyo gt250r kullanıcısıyım satıp rr350 cc almayı düşünüyorum ancak aklımda bazı sorular var her hafta sonu toplamda 750 km yol yapıyorum hyoyla bu yol çok yorucu olduığundan rr350 almayı düşünüyorum hemde cc büyütmüş olurum ama pek bilgi bulamadım forumlarda da eski koularda pek bilgi yok 2012 model üstü düşünüyorum acaba hafta sonu 750 km gibi yolda ne kadar yakıt yakarım ve çekişi nasıl acaba ben 100 kiloyum artçı olarakta 70-80 kilo taşır mı?Çekişi nasıl sollamalarda problem olur mu ve hiç durmadan 300 km yol yapabilir miyim?

Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum ben de raptor riders ailesine katılmaktan mutluluk duyacağım...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka jant takas etmek isteyen var mı? ege bölgesinden.

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regallerde şanzıma sorunu var diyorlar,üstünüde örtüyorlarmış.. gerçi şimdi arkadaşlar kendi malını kötülemez, sıfır almayı düşünüyorum. Yardımcı olacak birileri varmı?

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    arkadaşlar motorlarda parlama sorunu oluyor mu? dış ortamda bırakmaya uygunlar mı?
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Motosikleti
    mondial 250 mct
    Arkadaslar lutfen yarım edın...60ı 70 ı gecınce hafıf bır ruzgarda bıle motor altımdan kayacak gıbı oluyor sebebı nedır...lastıklerın ıcındekı teller kopmustur dıyorlar ama mantıklı gelmedı.gram motor zevkım kalmadı aynı şeyi yaşayan bırı varsa cozumunu bılen varsa lutfen yardım etsın.Şimdiden cok saolun

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    imkanın varsa lastikleri değiştir birde böyle bi dene eminim farkı görürsün

Fan / Radyatör / Hararet müşürünüz hakkında detay rica edeceğim , forumdaşlar ölçüleri nedir ( vida yiv çapı ) , Fan'ı kaç derecede devreye almakta.

Bağladığınız soket mümkün ise resmi, şayet bulunmaması durmunda daha ucuza muadili müşür?

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih2128 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar lutfen yarım edın...60ı 70 ı gecınce hafıf bır ruzgarda bıle motor altımdan kayacak gıbı oluyor sebebı nedır...lastıklerın ıcındekı teller kopmustur dıyorlar ama mantıklı gelmedı.gram motor zevkım kalmadı aynı şeyi yaşayan bırı varsa cozumunu bılen varsa lutfen yardım etsın.Şimdiden cok saolun
    lastik hava basınçlarını bir kontrol eder misiniz ?

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burdaki herkes ölmüş mü :D

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Bugün küçükyalı da 34VLN09 plaka (yanlış hatırlıyor olabilirim) sınava giderken denk geldik çok güzel sesi vardı motorun hatta harley sandım sonra Arkadaş söyledi,
    Buralardaysan cevabını beklerim.
    Selamlar

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün küçükyalı da 34VLN09 plaka (yanlış hatırlıyor olabilirim) sınava giderken denk geldik çok güzel sesi vardı motorun hatta harley sandım sonra Arkadaş söyledi,
    Buralardaysan cevabını beklerim.
    Selamlar
    egzoz arayışındayım. Orijinal mi, nasıl egzoz oldğunu anlasak iyi olurdu

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    buralar çok durgunlaşmış.. aranıza taze kan geldi arakadaşlar

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    spyder lastik basınçları ne olmalı ?

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Bizim emektar 250E-9 un enjeksiyonlusu çıkmış haberi olan var mı ? Ben bilmiyordum

http://www.xtrememoto.com.au/regal.html

bu motor nasıl dd250e-9 modelini almayı düşünüyorum 2006 model var bi tane motorda bi tane fan motoru yok bütün yedek parçaları rahatlıkla bulunurmu. nerde bulunur ve satıcının söylediğine göre motor hiç fan açmamış hep kısa mesafe kullanmış 15 km kadar o yüzden fan açmıyormuş doğrumu.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor nasıl dd250e-9 modelini almayı düşünüyorum 2006 model var bi tane motorda bi tane fan motoru yok bütün yedek parçaları rahatlıkla bulunurmu. nerde bulunur ve satıcının söylediğine göre motor hiç fan açmamış hep kısa mesafe kullanmış 15 km kadar o yüzden fan açmıyormuş doğrumu.
    kolay kolay fan açmıyor doğrudur da zırt pırt fan müşürü bozuluyor belkide bozuk olduğundan açmıyor.fan motoru orjinal servisinde 160 tl idi ama sitesinde 100 tl olan konjektörü ben 15 tl ye aldım.rialli motorda tüm parçaları var hemen hemen.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay kolay fan açmıyor doğrudur da zırt pırt fan müşürü bozuluyor belkide bozuk olduğundan açmıyor.fan motoru orjinal servisinde 160 tl idi ama sitesinde 100 tl olan konjektörü ben 15 tl ye aldım.rialli motorda tüm parçaları var hemen hemen.
    Sagolasin kardesim cevabin icin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler