Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı hayta4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese mrb benim motorumla ufak bi sorunum dün motorumdan ses geliyordu (şıkır şıkır)acaba soguktan mı dedim ama ısındırdım hala yapıyordu çekişinde falan bi sorun yok gibi ama sanki daha önceki sıkılığı yok sizce bu nedendir sübap ayarı ve karbüretör ayarı yapmamıştım daha ondan olabilirmi.yani motor ayarı yapılmadı ama pistonlardamı bir sorun var diyorm teşekkürler...motorum regal raptor 250cc
    şıkır şıkır ses varsa zincirden geliyodur.bolanmıştır zincir.gerdirt zinciri düzelir.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    hocam zinciri yeni yağlamıştım ama gerdirmemiştimde motor kısmını dinlediğimde ses oradan geliyor gibiydi birde gazı bıraktımmı hızlıyken pat pat yapıyor arada tekliyor ya neden yapabilirki bunu teşekkürler

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    hocam zinciri yeni yağlamıştım ama gerdirmemiştimde motor kısmını dinlediğimde ses oradan geliyor gibiydi birde gazı bıraktımmı hızlıyken pat pat yapıyor arada tekliyor ya neden yapabilirki bunu teşekkürler
    yağladıktan sonra zincir salmıştır kendini mutlaka zincirden geliyodur o ses baktırt zincire ses bence ordan.diğer sıkıntıda karbüratörden olabilir temizletirsen ii olur karbüratörü.benzin nerden alıyosun oda önemli
    mümkün olduğunca işlek istasyonlardan al benzini.sorun çözülür diye tahmin ediyorum bendede var aynı sıkıntı ustam temizleyici katkı at dedi benzinin içine bide onu denicem umarım kesilir ses.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    hocam valla son benzinimi 3 hafta önce bornavadaki girişteki totalden almıştım fulletmiştm valla orasınasl sen bilirsin hocam sen sübaplardan gelmez diyorsun değlmi o sese

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı Jhooper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biranönce ehliyeti alıyım, bu motoru alacağım.
    Arkadaşımda var, sesi gerçekten çok hoşuma gitti motorun. Bende geliyorum aranıza...

Üsküdardan, 85 model bir adet Emin. Herkese merhaba.

Bu arada, şimdiki avatarım çakma, yakında en esaslısından bir tane koyarım. ;)
    acele etme arkadaşım biz hep burdayız hoşgeldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:41 ----------

bu makinanın birde şarj bobininin zincirine baktır arkadaşım ondanda sıkıntı olabilir ben daha dün değiştirdim sorun ordan çıktı
    İYİ GELİŞMİŞ REFLEKSLER ŞANSTAN DAHA HIZLIDIR ;)

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şıkır şıkır ses varsa zincirden geliyodur.bolanmıştır zincir.gerdirt zinciri düzelir.
    Arkadaşın anlattığına göre motor rolantide çalışırken çıt çıt gelen bir ses ise sübaplardan geliyordur...yada motorun km si kaç bilemem ama içerideki egzantirik zincirinin zamanla genleşerek sünmesi sonucu da ses yapıyor olabilir...iyi bir ustaya motoru dinlettir..daha kesin bir cevap verecektir...patlama ses ise düzensiz hava yakıt karışımdan meydana gelir....karbüratörden silindirle fazla benzin gittiğinde ani gaz kesişlerde benzinin tam yanmaması sonucu sıkışan beninin sıcak egzos içinde yanmasıyla o patlama sesi meydana gelir...aklıma gelen başka bir sorun yok...
    2011 GV 650 EFI :queen:

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

sdsa

bnde kredi taksitli motor alıcağım 1 ay sonra regali düşünüyorum şimdi soracaklarım var hız en son nedir??
    masraf çıkarırmı çok
    uzun yola çıkılırmı
    birde modellerinin en iyisi hngisi
    kolay gelsin..

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnde kredi taksitli motor alıcağım 1 ay sonra regali düşünüyorum şimdi soracaklarım var hız en son nedir??
    masraf çıkarırmı çok
    uzun yola çıkılırmı
    birde modellerinin en iyisi hngisi
    kolay gelsin..
    motor çok güzel zaten tam uzun yol için dizayn edilmiş su soğutmalı güçlü bir motora sahip en son sürat 130 civarı görüyor.en ii modeli 250 cc olanları ancak 2 tipi var kartal gidon ve T gidon ikiside hemen hemen aynı sadece direksiyon farklı o da sana kalmış ama bana sorarsan kartal direksiyon derim çünkü o modelde çift fan var ve manevra daha seri....

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    arkadaşlar motor için birçok açıklama yapılmış ama ne kadar yaktığını göremedim. yardımcı olurmusunuz?
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    peki nakit 2500 e çok iyi bir regal arıyorum satan varsa

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9

teknik bakım

değerli RR tutkunları acaba motorunuzda kullandığınız buji markası ve modeli nedir.motor yağı olarak ne önerirsiniz uzun yol için ....

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    değerli RR tutkunları acaba motorunuzda kullandığınız buji markası ve modeli nedir.motor yağı olarak ne önerirsiniz uzun yol için ....
    ben ngk kullanıyorum gayette memnunum.ama hangi markayı kullanırsan kullan yanında mutlaka yedek bulundur.uzun yol için motor yağı tavsiyesi duymadım şimdiye kadar.durduğu yerde bile kaliteli düzgün bi yağa ihtiyacı var motorun.yanlış hatırlamıyosam castrol 20 40 işini çok rahatlıkla görür.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 ----------

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Size tavsiyem bujide CHAMPION CHOPPER PLUS, yağdada Mobil 1 Racing 4T 10w-40 yada castrol power 1 racing 4t 10w-40'dır.
    YAMASAKİ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    2500 lira civarı temiz bir regal 250 arıyorum..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Merhabalar.

Kısmetse bende birkaç gün içinde regal raptor sahibi olacağım. Biraz ani bir karar oldu. Ailevi sebeplerden ötürü cbf 150'mi kullanamıyorum. Bu yüzden bir anda kendimi Lüleburgaz Kanuni bayii'nde buldum. Şuan Lüleburgazda 1 hafta önce ilk Regal Raptor satılmış o bayii'den. Başkada yok sanırım. Bende 2. olacağım birkaç gün içerisinde.

Tarz değiştirmek aklımda hiç yoktu. Ancak cc büyütemeyeceğime göre tarz değişikliğinin bana iyi geleceğini düşündüm. Çünkü 1,5 yıldır cbf kullandıktan sonra 2. el bir ybr , cbf yada ck 125 almak mantıksız geldi.

Regal Raptor çok duyduğum ve hakkında güzel yorumları okuduğum bir marka. Fiyatıda bana uygun geldi. Bu arada 150cc motoru olan modelini alacağımı belirteyim. Yarın tekrar motoru bir göreceğim. Cuma günüde bir aksilik çıkmazsa parayı teslim edip motoru alacağım.

Umarım benim için iyi bir tercih olur. Birlikte güzel anılarımız olur Regal Raptor ile.

Tüm motorcuların yeni yılı kutlu olsun . Tekeriniz düz bassın.

muratcan7
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Kısmetse bende birkaç gün içinde regal raptor sahibi olacağım. Biraz ani bir karar oldu. Ailevi sebeplerden ötürü cbf 150'mi kullanamıyorum. Bu yüzden bir anda kendimi Lüleburgaz Kanuni bayii'nde buldum. Şuan Lüleburgazda 1 hafta önce ilk Regal Raptor satılmış o bayii'den. Başkada yok sanırım. Bende 2. olacağım birkaç gün içerisinde.

Tarz değiştirmek aklımda hiç yoktu. Ancak cc büyütemeyeceğime göre tarz değişikliğinin bana iyi geleceğini düşündüm. Çünkü 1,5 yıldır cbf kullandıktan sonra 2. el bir ybr , cbf yada ck 125 almak mantıksız geldi.

Regal Raptor çok duyduğum ve hakkında güzel yorumları okuduğum bir marka. Fiyatıda bana uygun geldi. Bu arada 150cc motoru olan modelini alacağımı belirteyim. Yarın tekrar motoru bir göreceğim. Cuma günüde bir aksilik çıkmazsa parayı teslim edip motoru alacağım.

Umarım benim için iyi bir tercih olur. Birlikte güzel anılarımız olur Regal Raptor ile.

Tüm motorcuların yeni yılı kutlu olsun . Tekeriniz düz bassın.

muratcan7
    HERKESE MERHABA..

Yaklaşık 7-8 aydır dd250e-9 motoru kullanıyorum tek sorunu vibrasyonu çok cbf 150'ye göre. seni tek memnun etmeyen nokta bu olacaktır. çok dengeli ve seri motordur, yakıtı : depoyu tam doldurduktan sonra 350 km. yol yapıyo yedek depoya kadar. max hız 125 km/s dahada gitmez sırf bu yüzden dişli takımlarını değiştireceğim.

Ancak şunu belirteyim tüm çin modellerinin içinden sıyrılıp tahta geçen tek motor. tavsiyem 600cc motor al, ama bizimkiler büyük motor istemiyor dersende alınaca en iyi motor dd250e-9 serisi. 125cc lere girme.

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Vibrasyonu o kadar önemseyeceğimi sanmıyorum. Bugün sözleşmemizi yaptık imzayı attım Yarın teslim alıyorum motorumu. Alacağım model Regal Raptor DD150e-2 siyah 2010.

600 alabilseydim alırım ancak şu an gücüm buna yetti ancak. Motorsuz kalmaktansa merak ettiğim ve bana çok hoş gelen RR ailesine bende katıldum sayılır

Şuan motor serviste yağı benzini koyup son ayarları yapılacak. Yarında motor koruma demirini taktırıp plakayı çıkartıp yollara vuracağım kendimi

Tekeriniz düz bassın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    hayırlı olsun. kaza beladan esirgesin, motorunla hep mutlu günler dilerim.

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Motorumu teslim aldım bugün. Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Gerek hızlanması olsun gerek konforuyla ve yola oturmasıyla çok güzel bir motosiklet. Titreşim de yok gibi birşey. CBF'i hiç aratmayacak gibi geliyor şimdiden

Birkaç resim çekebildim buraya ekleyeceğimi söylemiştim. İşte resimler.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun muratcan gülü güle kullan yeni motorunu yakısmıs sana
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler