Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    MOTOR TİPİ Enjeksiyonlu, Seramik tek silindirli, 4 Zamanlı
    SİLİNDİR HACMİ 249,4 cc
    ATEŞLEME Elektronik CDI
    ÇALIŞTIRMA Elektronik Marşlı
    SOĞUTMA Sıvı soğutmalı
    MAX. GÜÇ 8000 dd 17,2 kW / 23,3 HP
    MAX. HIZ 128 Km /H
    VİTES Otomatik C.V.T.
    BOYUTLAR (exbxy) mm. 2165x780x1395
    AĞIRLIK 180 Kg.
    YAKIT DEPOSU 12 Lt. ± 0,3 Lt.
    FRENLER Ön: Disk Ø240 mm Arka: Disk Ø220 mm
    LASTİK ÖLÇÜLERİ Ön: 110 / 90 - 13 Arka: 130 / 70 - 13
    AKÜ 12 V 10 Ah

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Koca forumda bu motordan kullanan yokmu yaw ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    var tabi olmazmı .

cevdet82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 i evo
    Merhaba,
    Bende SYM 250 i evo kullanıcısıyım.
    Bu motorsiklet için birçok yorum yapılıyor.Ben 2011 haziran ayında aldım ve rodaj döneminden sonra uzun yol yaptım(Sakarya - Balıkesir Akçay).Givi çanta bağlantı demiri ve Givi çanta aldım.Ayrıca Navking navigasyon bağladım.Uzun kısa farlarda Xenon var şimdide sislere bağlatıcam.Bu motor 150 km/h hıza çıkabiliyor.İki kişi sürekli 140 km/h (Eşimle) istanbul seferleri yaptık.keyifli bir yolculuk yapılıyor.Açıkcası ben çok memnunum.Ayrıca kış soğuklarında bile ben motoru haftada iki kez çalıştırdım.hiç sorunsuz çalışıyor.Ayrıca seramik kaplama silindir oluşu motor ömrünü uzatmasa bile bana güven veriyor.En azından psikolojik.Ayrıca motorun hiç bir yerinden yabancı bir ses gelmiyor.sadece motor sesi.Ben bu sessizliğe bayılıyorum.
    Almak isteyenlere tavsiye ederim.
    designer79 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu konu sayfası neden bu kadar az ya...şaşırdım gerçekten...

Motosikleti
    hyosung GT 250 R 2008/arora 150 T2 2007
    2012 model evo siparisimi gecen hafta verdim. yarın adana dan teslim alıyorum. kullandıkca deneyimlerimi paylasıcam. dördüncü motorum. bundan once arora 150 T celik martian HYOSUNG gt250R yamaha majesty 250 kullandım. kıyaslama icin yeterince yol kattettim sanırım .

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Şu anda cbf 150 kullanıyorum. Bundan sonra bi motor alırsam inşallah bu gts 250 evo olucak. Hakkında olumsuz hiç bişey duymadım.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    ben evoyu geçen hafta sattım. yağmur çamur demedım 27,500 km yol yaptım.

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Bende araniza yeni katildim şuanda 500 km yaptim motorun olumsuz bir yönünü gormedim her kezede tavsiye ederim.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    arkadaslar evo'nun koltuk alti bagajina iki full face kask sigiyor mu?

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar evo'nun koltuk alti bagajina iki full face kask sigiyor mu?
    1 fulface 1 tanede ön tarafa yarım kask sığıyor.

Sürekli şehiriçi ve %70 oranında artçı kullanımı ile dün depomu 2. kez tam doldurdum. Işık yandıktan sonra 16 km gittim.(Biraz yusufladım bitecek diye) Toplam 310 km de depoyu doldurdum. Depo 12,13 lt benzin aldı. Sanırım rezervi filanda kullandım. Hesapladığımda 100km de 3,9 lt yakmış. Genel km 610 da henüz.Yani rodaj tam bitmedi. Sanırım 1000 bakımından sonra tüketim biraz azalır ümit ediyorum.

Motosikleti
    NC 750 X
    bu motoru o kadar kullanan insan var, basligi neden bu kadar bos yav? vaz gecireceksiniz beni bu motordan almaktan

neyse, soruma geleyim; 190 boy ile nasil durur gts250i evo? siritir mi?

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    bu motoru o kadar kullanan insan var, basligi neden bu kadar bos yav? vaz gecireceksiniz beni bu motordan almaktan

neyse, soruma geleyim; 190 boy ile nasil durur gts250i evo? siritir mi?
    ben joyride 200 i evo kullanıyorum kalıpları hemen hemen aynı boyum 187cm.. örnek teşkil edermi bilmem
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı wers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben joyride 200 i evo kullanıyorum kalıpları hemen hemen aynı boyum 187cm.. örnek teşkil edermi bilmem
    cok tesekkurler ama fotograftan cok anlasilmiyor nasil durdugu, motosikletin ve sizin tamamen gorundugunuz fotograf var mi

bir de nasil durdugu hakkinda bikac sey soyleyebilir misiniz? kucuk kalmiyor mu?

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    cok tesekkurler ama fotograftan cok anlasilmiyor nasil durdugu, motosikletin ve sizin tamamen gorundugunuz fotograf var mi

bir de nasil durdugu hakkinda bikac sey soyleyebilir misiniz? kucuk kalmiyor mu?
    Hiç öyle fotoğraf çekilmemişim =) en kısa sürede birtane çekip atarım sana Ama küçük durduğunu düşünmüyorum
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    sym gts 250
    merhabalar foruma yeni kayıt oldum.kanuni phantom 180 model aldım. hakkını veren makina ama artcı rahatsız malesef.bende onu pek düşünmedim.canımı sıktı bu durum.sym kaliteli bir marka gts evosuda oldukça alımlı.Yalnız neden bu kadar az kişi var burda anlamadım yıllardır var bu motor.motora oturduğum zaman 300 400 km gidesim var bana en uygun motor bu gibi geldi.2.el temiz alma niyetim var takas olabilir.sahibinden sitesinde 85943162 nolu ilanla. bilgilerinize

cevdet82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 i evo
    merhaba arkadaslar sym gts 250i evo motorsikletime j.costa varyatör takmayı düşünüyorum.bu konuda yardımcı olacak kimse varmı....

Motosikleti
    sym GTS 250i EVO
    J.costa varyatör tevsiye ederim 0-100 km de çok fark ediyor motor 147 km de kesiciye giriyor elektronik olarak iptal edilebilir kesici ama tavsiye etmiyorum işletimsel bir hataya sebebiyet verebilir. Yakıt konusunda j.costa tabiki biraz daha sarfiyatı arttıracaktır. Performans konusunda sınıfna göre adımlarca önde olduğu açık ortada ama ben yaz sonu gibi yazılım + 0.7 bar turbo + j.costa + mivv kompliskasyonlarını ekleyeceğim, he bu arada 12 lt yakıt ile şehir içinde 360 km şehir dışı kullanımda 420 km yok kat ettim bilginize ...

Merhaba,

Rica etsem bu makinayı daha üst sınıf Burgman veya Piaggio lar ile karşılaştırdığınızda çıkan sonuç nedir? Yani ikinci el üst sınıf yerine sıfır Evo önerir misiniz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)