Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Arkadaşlar elimde 2009 modele ait sırt dayama var. İhtiyacı olan özel mesajdan ulaşabilir.

ilanı burada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    gts 250i evo kullanıcıyım. Yeni aldım. ilk izlenimler bi kere motor bana çok rahat geldi. 30-90 arası ivlenmesi beni oldukça tatmin ediyor. Gündüz farı çok güzel. yolda giderken araasıra insanların motor bakışını görebiliyorum. Alalı çok olmadı ama üstünden hiç inesim gelmiyor

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    sym 250 motorumu sıfır satın aldım. aranıza hoş geldim

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    bugün 24 km yaptım.çooook konforlu, virajları çok güzel alıyor. aldıktan 15 dk sonra aldığım yere geri gittim farın biri yanmıyor diye, şanssızlığımdan dolayı kendime kızarken, öğrendim ki uzunda bir far yakında bir far yanıyormuş, ledler sürekli yanıyor ayrıca sis farları da çok güzel ve gündüz yolcukluklarında yeterli olacağa benziyor. umarım sorunsuz kullanırım.

merhaba bende gts 250 almayı düşünüyorym fiyat bilgisi nedir acaba birde yeni kasası çıkmış sanırım ikisinide gördüm çakırca motorda acaba hangisini tercih etmeylim arada 1.000 tl fark var sizce nedir tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    new version türkiyeye gelmedi. 10.000+300(plaka masrafları). 10.300 mal oldu

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Bu pompacıları bi gün dövecem. aldıgımdan beri 3 kere yakıt doldurmaya gittim. üçündede taşırdılar ayaklığın oraya bir miktar ve beyaz bi leke bırakıyor bu taşırma. Üçündede farklı yere gittim daha adam gibi dolduran bulamadım. Bundan sonra pompacıdan alıp ben doldurcam sanırım !!!!!!
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pompacıları bi gün dövecem. aldıgımdan beri 3 kere yakıt doldurmaya gittim. üçündede taşırdılar ayaklığın oraya bir miktar ve beyaz bi leke bırakıyor bu taşırma. Üçündede farklı yere gittim daha adam gibi dolduran bulamadım. Bundan sonra pompacıdan alıp ben doldurcam sanırım !!!!!!
    Yakıt belli bi seviyeye gelince tabanca atıo die biliorum ben.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    bir gts de ben almış bulunuyorum .. pazartesi havalar yağışsız olursa teslim almayı düşünüyorum .. detayları aktarırım
    yasin_942 bunu beğendi.
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı bsongoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt belli bi seviyeye gelince tabanca atıo die biliorum ben.
    benimkini admalar elleriyle basıyo. atmalı deil zaten pompa tam girmiyo depoya, kapak izin vermiyor :S bendemi mu sorun sadece ?
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Merhaba, ben de yeni bir sym gts 250 kullanıcısıyım.
    21 Mart Perşembe günü elime geçti, plakayı ruhsatı beklemeden aldım götürdüm. 2 gün sonra ruhsat ve plaka da geldi. Hava müsait olmadığından henüz pek gezemedim ama ilk 50 km için izlenimim çok iyi. Koltuğa kurulunca kalkasım gelmiyor, çok konforlu.
    Bundan önce 4 yıl Mondial HS150 (ilk motorum) kullandım, o yüzden şu anda ciddi sınıf atlamış hissediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkini admalar elleriyle basıyo. atmalı deil zaten pompa tam girmiyo depoya, kapak izin vermiyor :S bendemi mu sorun sadece ?
    Ben henüz 1 defa yakıt doldurdum ama benimkinde de taşırdılar. Genel bir sorun demekki bu!

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Ben henüz 1 defa yakıt doldurdum ama benimkinde de taşırdılar. Genel bir sorun demekki bu!
    Demek ki pompacıya özellikle söylemek gerekecek dikkat etmesi gerektiğini.

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    bir depo ile şehir içi ve dışı 302 km yaptım. gece uzun farlar çok mu uzak gösteriyor ne. 302 km az geldi bana ama yine de 150 lik motor yakıtına göre iyi. sanırım enjeksiyonlu olmasından kaynaklanıyor.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı tut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir depo ile şehir içi ve dışı 302 km yaptım. gece uzun farlar çok mu uzak gösteriyor ne. 302 km az geldi bana ama yine de 150 lik motor yakıtına göre iyi. sanırım enjeksiyonlu olmasından kaynaklanıyor.
    bende 4 gun önce fulledim depoyu bakalım ne gidecek şehir içi merak ediyorum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kayınçom aldı geçen hafta, 2012 model beyaz.

Dün inceledim, işçilik ve malzeme kalitesi oldukca iyi. Kaliteli ayrıntılar var motorda, gündüz led farı uzun kısa ayrı far hazneleri ve sis farları var.

Kasa oldukça gösterişli, selesi kaliteli ve rahat. Göstergeleri vs güzel. Spor giyinmiştim eşofman vs o yüzden kullanmadım. Yakın zamanda kullanıp görüşlerimide yazarım.

Ama parasına göre baya hoş bir motor çok hoşuma gitti.

Motoruna mekaniğinede birşey olacağını sanmıyorum, üreticisi kaliteli ve köklü bir firma.

Bir tane de ben mi alsam
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    600 km oldu rahat ve kullanışlı 300 bakımı yapıldı sonra ki bakım 1000 de daha sonra 3000 de bir 1500 den sonra basmaya başlıyacam. devir kesici oldugu için 145 yapıyo diyolar .. bakalım ne görecez tablada
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    oturağın arasındaki çıkıntının ayarlandığını duydum yapan varmı nasıl bir sonuç veriyor

Motosikleti
    üç kademe ileri yada geri alabiliyorsun .. istersen tamamen sökülebilir olarak kullanabilirsin
    Drift Religion

Motosikleti
    SYM 250 İ EVO
    göstergeden tıkırtı geliyor, daha önce buralarda bir forumda da duymuştum, serviste hallettiler dedi ama?.....

ALPTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250İEVO
    ben pompacıya soluyorum tutucaksan doldur yoksa ben doldururum diye... bıde bu nıye bole dıye bok atıyorlar ulan bızım turk mılletı gıbı ınsanmı var bırakıp gıdeyım yer arıyor zaten koskaca ıstasyonda 2 ıkı kısı koymuş durum bu arkadaşlar ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)