Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Honda Silver Wing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?? ewet yaaa sormayın bu topik tam bir uyuşuklar ordusu bende katıldım buraya ama kendim çalıyom kendim oynuyorum pek fazla bişeyler paylaşan bulamassın buralarda herkes kendi havasında veya yazmak istemiyor gene sen bişiler yaz tabi bizler burdayız dilimzin döndüğünce paylaşımlar yaparız hepinize selamlar bu arada siperişini verdiğim xenon far daha gelmedi pazartesi gelir sanırım hadi hayırlısı ...
    :cat: HONDA MADE IN JAPAN :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Silverwing 600 Abs
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım,

Öncelikle hoş geldin, ilk kez yazıyorsun yanılmıyorsam. Kendini bize tanıtırmısın, nereden yazıyorsun, kaç yıldır silverving kullanıyorsun gibi. Birde bize sor bakalım bol sohbet seviyormusunuz diye forumdaki yazışmaların tarihine bir bakarsan aralıklarından ne demek istediğimi anlarsın hemen,,,
    Selam arkadaşım hoşbulduk ... Yaw o kadar takip ettim anlamadım bu işi bu kadar yazan var burda forumda desen ki çin malı değil Honda bir numaralı marka ama silverwing scooter topiğinde yazan yok çok üzüldüm hiç anlam veremedim ... Ben sw600 yeni kullnıcılarından biriyim pek daha süremedim ama havalar düzelsin canavarı çoşturucam Burda hareket yok yazan yok acaba bildiğiniz başka honda kulananların yazdığı özellikle sw600 olan olursa bana yazın katılayım çok sevinirim yoksa burda kuruyacağız

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Alıntı silverwing34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım hoşbulduk ... Yaw o kadar takip ettim anlamadım bu işi bu kadar yazan var burda forumda desen ki çin malı değil Honda bir numaralı marka ama silverwing scooter topiğinde yazan yok çok üzüldüm hiç anlam veremedim ... Ben sw600 yeni kullnıcılarından biriyim pek daha süremedim ama havalar düzelsin canavarı çoşturucam Burda hareket yok yazan yok acaba bildiğiniz başka honda kulananların yazdığı özellikle sw600 olan olursa bana yazın katılayım çok sevinirim yoksa burda kuruyacağız

Yani kardeş, valla olsa dükkan senin. En iyisi burası yazıp yazmamak senin elinde, iyi sürüşler dilerim...

Motosikleti
    HONDA SILVER WING 600 ABS
    )) arkadaslar elımızdekılerle ıdare etmesını bılecegız yapacak bısey yok yanı kım katılmak ısterse buraya katılabılır teklıf var ısrar yok silverwing34 hosgeldin arkadasım ınsallah havalar ısınınca bı bulusama ayarlayıp gorusecegız hep bırlıkte keyıflı olacagı kanaatındeyım
    [B][I]DIKKAT KADAR REFLEKS DE ONEMLIDIR, UYKULU VE ALKOLLU KONTAK ACMAYIN ACANA DA MANI OLUN...[/I][/B]

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Biraz silverwing forumu örnek vereyim gözünüz gönlünüz açılsın
    Not type r a tıklamayı unutmayın)

http://www.silverwing400.it/
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Motosikleti
    Selam millet fuara 1 hafta kaldı ben cumartesi günü gitmeyi planlıyorum bu arada sadece eksiğim Topcase çanta kaldı onuda aldım mı tamam furada bakıcam sizlerden tocase çantası olan varsa eğer bana önerebileceğiniz bi modeli var mı acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Silverwing 600

Motosikleti
    ben GIVI kullanıyorum ve gayet memnunum arkadasım sana da tavsıye ederım tabı bı de kappa var artık kararı sen vereceksın
    [B][I]DIKKAT KADAR REFLEKS DE ONEMLIDIR, UYKULU VE ALKOLLU KONTAK ACMAYIN ACANA DA MANI OLUN...[/I][/B]

Motosikleti
    Selam mesaj için teşekkürler givinin hangi modeli acaba sizde takılı olan bir resmı var mı acaba ekleyebilirmisiniz bende fuarda bakıcam uygun fiyat bulursam alma istiyorum ama bakalım...

Motosikleti
    selam ben motoru aldıgımda ustunde takılı ıdı benım sansıma dogal olarak model veya numarası varsa ben bılemıyorum ancak zaten hepsı bırbırıne benzıyor ufak tefek farklılıklar harıcınde bence senın ıhtıyacını gorecek fıyatı da uygun olan bı tane bulursan gayet faydalı oluyor

Motosikleti
    baracuda2 c.tesi saat kac gıbı fuara gımeyı planlıyosun buyuk ıhtımal bende orada olacam tanısmıs oluruz

Motosikleti
    Alıntı mcavci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baracuda2 c.tesi saat kac gıbı fuara gımeyı planlıyosun buyuk ıhtımal bende orada olacam tanısmıs oluruz

Merhaba fuar için bi arkadaşımıla sözleştim sabah 9 gibi sahrayıcedidten onu alıp ordan gidecez.tabi hava yağışlı gözüküyor gelmeyedebebilir sanıırım harmeden eminönü vapuru ile sahilden fuara gideriz tabi takriben saat 10-10.30 gibi fuarda olurum . aramak istersen gsm : 0 5444903459

Motosikleti
    Bugün fuara gidemedim arkadaşlar çalışmak zorunda kaldım o yüzden artık son gün katılacam galiba )

Motosikleti
    tekrar merhaba ben c.tesi 16.00 cıvarı fuara gırıs yaptım ama bence bu seferkı fuar oyle cok da ıı degıldı tabı bu benım dusuncem neyse bu arada sw den sonra kullanacagım motoru ENDURO olarak belırledım DL 650 - Transalp paraya kıyarsam eger BMW )

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Alıntı mcavci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar sızlere bı sorum olacak sımdı ne alaka dıyeceksınız ama en azından bu baslıgı bırazdaha canlandırmak adına soruyorum bunu ... Sizce sw600 den sonra kullanılacak motor ne olmalı yanı motorlarınızı degıstırmek ıstersenız bır sonrakı adım ne olmalı ? fikirlerinizi paylasırsanız sevınırım ...
    Merhaba, gördüğüm kadarıyla SW600 alternatifi bile kalmadı neredeyse. Motosiklet sektörü giderek zayıflıyo Türkiyede. Scooter olarak Silverwingten tefi edilecek makul bi ürün yok. Çok amaçlı motosiklet olarak Aprilla Mana olabilir.

Ben BMW1200GS den sonra SW600 e geçtim. Marka + çılgın donanım ve güvenlik paketi dışında bi espirisi yok.

Motosikleti
    SW 600 ABS
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, gördüğüm kadarıyla SW600 alternatifi bile kalmadı neredeyse. Motosiklet sektörü giderek zayıflıyo Türkiyede. Scooter olarak Silverwingten tefi edilecek makul bi ürün yok. Çok amaçlı motosiklet olarak Aprilla Mana olabilir.

Ben BMW1200GS den sonra SW600 e geçtim. Marka + çılgın donanım ve güvenlik paketi dışında bi espirisi yok.

İstersen imzanı değiştir nasılsa artıl silverwing sahibisin

SW 600

Motosikleti
    Selam herkese arkadaşlar fuarda topcase çanta baktım son gün gittim pek bişi kalmamıştı valla yale motorun standı vardı biraz baktım sw için 50 lt shad marka ispanyol malı bi çanta çok hoşuma gitti fiyatta anlaştık ama kredi kartım olmadı inşallah bu cumartesi gidip alıcam bu arada kadıköyde özel bi serviste cenap abiyle tanıştım sw400 var shad marka çanta yanlara antenler falan takmış süper olmuş çantaya led lambalar yapmış frene basınca ayrı yanıyo stoplar hasta oldum aynı mini goldwing gibi inşalah bende alınca böyle şeyler yapıcammm süper süper olmuşşş yawww ççç

Motosikleti
    SW 600 ABS
    Bir an evvel yap ta ya resimleri paylaş bekliyoruz.........

SW 600

Motosikleti
    Selam herkese günaydın yarın sirkecideki yale motora gidip inşallah çantayı alacam yapmak istediğim şeyleri yapayım inşallah resimleri ekleyecem merak etmeyin

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Alıntı baracuda2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese günaydın yarın sirkecideki yale motora gidip inşallah çantayı alacam yapmak istediğim şeyleri yapayım inşallah resimleri ekleyecem merak etmeyin
    İyi karar vermişsin, ben orjinal çanta sordum, Türkiyede stokta yok. 30-40 günde gelir diyorlar.

Alıntı hurricane77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen imzanı değiştir nasılsa artıl silverwing sahibisin
    Plaka yetişmediği için benim sw pazartesine kaldı. imza şimdilik aynı

Free Image Hosting by ImageBam.com

Motosikleti
    Çok güsel benimkinin renginden Hayırlı Uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerimmm ...

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler