Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem bey olmaz demeyin bir oluru vardır mutlaka,gelin şunu 16500-tl yapalım sizde kurtulun bizde.18 aldığımız motor bize 20bine gelir.Lastikler kafadan 1000-tl belkide fazla.Pulsara aldığım lastik şuan 1000-tl kaldı bununki daha fazladır.Sigortası plakası derken 20 bini rahat bulur hatta geçer.Motoru alıncada iş bitmiyor illa masraf olacak.Vallahi kawasaki düşünümüyorum değil param hazır ne kredi ne kağıt kürek.Al gülüm ver gülüm.siz bu fiyatta diretirseniz zor olacak gibi bu iş.Tüm samimiyetimle yazdım atmayın bizi japonlara.
    bursalıali ve ozzzzz80 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam resmen forum üzerinden satın alma müdürü ile pazarlığa girişti

Bu arada hangi Kawasaki'den bahsediyoruz bilmiyorum ama Euro 4 TL sınırını geçti malesef :(
    ayzek ve 06Serhat bunu beğendiler.

ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    bu akşam saat 18:00 de Bursa şukla motora gidip dominar 400 test etme fırsatı buldum baya sıra bekledim motoru her kullanıp gelen motor hakkında olumlu fakat titreşim konusunda eleştri yapıyorlardı
    sıra bana geldi motoru kullandım çok güzel torku olan bir motor dengesi frenleri vs gayet güzel fakat gerçekten ayaklarıma ve bacaklarıma gelen titreşim kabul edilebilir seviyede değildi bursadaki servis elemanlarıda normal olmadığına kanaat getirdiler kullandığım motora has bişeymi genel mi bilmiyorum fakat bildiğim şey fena titriyor olması

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam saat 18:00 de Bursa şukla motora gidip dominar 400 test etme fırsatı buldum baya sıra bekledim motoru her kullanıp gelen motor hakkında olumlu fakat titreşim konusunda eleştri yapıyorlardı
    sıra bana geldi motoru kullandım çok güzel torku olan bir motor dengesi frenleri vs gayet güzel fakat gerçekten ayaklarıma ve bacaklarıma gelen titreşim kabul edilebilir seviyede değildi bursadaki servis elemanlarıda normal olmadığına kanaat getirdiler kullandığım motora has bişeymi genel mi bilmiyorum fakat bildiğim şey fena titriyor olması
    cok iddialı konuştunuz. gerçekten o kadar fazla mıydı?

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam resmen forum üzerinden satın alma müdürü ile pazarlığa girişti

http://llcdn.listelist.com/listelist...-pazarligi.gif

Bu arada hangi Kawasaki'den bahsediyoruz bilmiyorum ama Euro 4 TL sınırını geçti malesef :(
    Satınalma müdürü değil,pazarlama ve satış müdürü diye biliyoruz.Ayırdığım bütçeye göre güzel kawasakiler var.Boşuna demiyoruz bizi japonlara atmayın diye.Nasipte ne varsa o olacak elbette.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok iddialı konuştunuz. gerçekten o kadar fazla mıydı?
    bursa şukla motoru arayıp sorabilirsiniz ne kadar bir titreşim olduğunu ayrıca motoru teste gelen insanların formu doldurduklarında motor hakkındaki tek eleştri yaptıkları konu titreşim idi gelip formuda inceleyebilirsiniz tahammul edilemiyecek seviyede idi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de bir deneyeceğim bakalım. Fabrikada sürdüğüm motorda rahatsız edecek bir titreşim yoktu, NS200 ve Duke'lerden kesinlikle daha azdı.

Kaç devirde oluyordu bu titreşim ?
    bursalıali bunu beğendi.

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n
    Mt 25 alırım bu paraya aynı güç aynı gidiş hem japon hem çift silindir

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    nasıl bi titreşimmiş arkadaş ya...

Hayırlı günler diliyorum...

Ben de ürün sahiplerinden ve test edenlerden yorumları takip etmeye çalışıyorum. Küçük bir derleme yapmaya çalıştım. Özellikle PULSAR NS 200 kullanıcıları bu modelde ne kadar titreşim olduğunu bilirler. Dominar 400'deki titreşim Pulsar NS 200'den daha fazla değil.

Ama ben dersem diyeyim karar sizlerin olacak.

Saygılarımla...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ewrico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı gidiş mi ?

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler diliyorum...

Ben de ürün sahiplerinden ve test edenlerden yorumları takip etmeye çalışıyorum. Küçük bir derleme yapmaya çalıştım. Özellikle PULSAR NS 200 kullanıcıları bu modelde ne kadar titreşim olduğunu bilirler. Dominar 400'deki titreşim Pulsar NS 200'den daha fazla değil.

Ama ben dersem diyeyim karar sizlerin olacak.

Saygılarımla...
    https://i.hizliresim.com/yEbBXN.png
    https://i.hizliresim.com/aLkV6g.png
    https://i.hizliresim.com/8MpVJW.png
    https://i.hizliresim.com/DPnQam.png
    https://i.hizliresim.com/EgvXZB.png
    https://i.hizliresim.com/BrlqkQ.png
    https://i.hizliresim.com/ojBb1R.png
    https://i.hizliresim.com/Ly9BLV.png
    https://i.hizliresim.com/P0Xyg8.png
    https://i.hizliresim.com/ojBboQ.png
    Demekki titreşim var ? ilk mesajıma neden cevap vermedinizde biri titreşim varmış deyince hemen cevapladınız?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı ewrico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı gidiş mi. biri 22nm torklu diğeri 35nm torklu. çift silindir olmasının bi artısını göremedim ben sadece daha fazla yaktırıyor

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demekki titreşim var ? ilk mesajıma neden cevap vermedinizde biri titreşim varmış deyince hemen cevapladınız?
    Hangi mesaj değerli mavellen; fiyat konusu ise cevap verdim. Bu fiyat en iyi fiyat ve lansman fiyatıdır.

Motosikleti
    yamaha mt07
    yıllardır motor kullanan bir kişi olarak küçükten büyüğe bir çok motora bindim tek çift dört silindir

250 cc de benelli tnt250 ,duke 250 , mt 25 ,sym wolf 250, inazuma 250 ,

şunu kesin olarak diyebilirim ki kesinlikle hiçbir 250 cc dominar gibi gitmiyor 100/100

fakat şunuda diyebilirim ki benim test ettiğim motordan kaynaklı olma ihtimali yüksek olmakla birlikte titreşim kabul edilir seviyede asla değil motora servis bugun bakıcaktı bugun tekrar teste çıkıcam bakalım sorun varmıdır yokmudur görelim

bu arada kendimde mt7 sahibiyim

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi mesaj değerli mavellen; fiyat konusu ise cevap verdim. Bu fiyat en iyi fiyat ve lansman fiyatıdır.
    Ekrem bey,yapmayın etmeyin illaki vardır bir olur yolu,bayii diyor kazancım hiç yok.Bende dedim yahu arkadaş kazancın yoksa neden bukadar parayı bu motora bağlıyorsun.Adam diyorki ben mecburen dominardan birtane alıcam ama satar satmaz merkezden arıyorlar yeni motorun rengi ne olsun diye o neden ile fiyatı bu diyor.Hani indirim yapıyor ama yaptığı indirim kendi satış karından.Sizde karınızdan biraz ödün verin.Bizde alıp binelim hoş olmazmı.Olur yahu neden olmasın.

6 yaşında bir oğlum var.Pulsarı sattık zar zor müsade etmedi ama sattık yeni motor alacağız diye.Her gün soruyor,baba yeni motoru ne zaman alacan yaz gelri diyor.Oğlum ekrem amcan nuh diyor peygamber demiyor dedim.Ekrem amcada kim diyor.Motorun satan amca diyorum.
    Sokollu, Tinto, enescanatar ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem bey,yapmayın etmeyin illaki vardır bir olur yolu,bayii diyor kazancım hiç yok.Bende dedim yahu arkadaş kazancın yoksa neden bukadar parayı bu motora bağlıyorsun.Adam diyorki ben mecburen dominardan birtane alıcam ama satar satmaz merkezden arıyorlar yeni motorun rengi ne olsun diye o neden ile fiyatı bu diyor.Hani indirim yapıyor ama yaptığı indirim kendi satış karından.Sizde karınızdan biraz ödün verin.Bizde alıp binelim hoş olmazmı.Olur yahu neden olmasın.

6 yaşında bir oğlum var.Pulsarı sattık zar zor müsade etmedi ama sattık yeni motor alacağız diye.Her gün soruyor,baba yeni motoru ne zaman alacan yaz gelri diyor.Oğlum ekrem amcan nuh diyor peygamber demiyor dedim.Ekrem amcada kim diyor.Motorun satan amca diyorum.
    ekrem abi ver artık şu motoru şu arkadaşa yahu yaşanan dramın büyüklüğünü görmüyor musun?

kaç para ulan bir dominar
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsar başlığı gibi eğlenceli olarak sanırım burası da

Motovloglar haricinde forumdaki kullanıcıların da izlenimlerini merakla okuyorum.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X

alem adamsın yav

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    ben de bugün dominar ı test etmiş bulunmaktayım. ns 200 sahibiyim. titreşim torkun geldiği devirlerde oluyor evet ama rahatsızlık verecek kadar değil. tek silindir 400 lük için kabul edilebilir ve rahatsız etmeyecek bir titreşim söz konusu. frenleri iyi denilebilir ama bence arka fren abs biraz zayıf gibi hissediliyor. abs yi defalarca ön ve arka denedim. sürdüğüm 90 km deydi. eminim daha açılacaktır. ama güç olarak güzel tork hissttiğim devir 4000 den başlıyordu. gerçekten 4000 üzeri çok canlı ve hemen kesiciye kadar devirleniyor. 140 km hızı geçtim ve 130 140 a kadar güç azalmadan hızlanabiliyor.
    sele gayet rahat. ağırlık merkezi güzel ayarlanmış manevralar çok keyifli. dolayısıyla viraj çizgisini hiç bozmadan virajları alabiliyorsunuz. süspansiyonlar güzel şehiriçi içinde sert değil. malzeme kalitesi ns 200 den çok daha iyi.
    genel olarak ben çok beğendim. fiyatı hariç tabiki.
    tekrar söylüyorum 15 bin civarında bir fiyat olsa şimdi vitrinde motor kalmazdı. 2. partinin de müşterileri hazırdı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)