Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alın size japon ya sitesi kaynakları
    http://www.khi.co.jp/product/leisure/index.html buradan motorsiklete tıklarsanız görürsünüz
    Farkı bir kaynak
    http://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/newmodels/new.html
    BUDA DİYERİ
    http://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy/street.html
    Sado

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kawasaki USA sitesinde 2013 zx-10r eklenmiş ama 2013 ninja250 duyurulmamış. Z-moto haklı beyler, 300cc bir motor geliyor galiba.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    iyide Ninja 250 Zaten USA da satılmıyor satılmayan ürünün yeni kasası geldi demek ne kadar doğru
    Sado

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bayram degil,seyran degil, kawasaki bizi niye opsun? kullanici talebi 250cc varken 300ccye olmaz, olsa 400ccye olur, amerikada 250cc daha duyurulmadi, cunku gelis tarihi belli degil, adamlar endonezyalilara imrenerek bakip, kendilerine 250ccnin gelecegi gunu iple cekiyorlar, burada 28 agustosta cikacak ama henuz kawasakinin sitesinde yok, gelsin koyariz diyorlar, simdi 300cc gelmezse Z-moto ne konumda olur kullanici gozunde? gerci biz kinci degiliz, unutuveririz de...
    berkay8 ve ejlover bunu beğendiler.

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide Ninja 250 Zaten USA da satılmıyor satılmayan ürünün yeni kasası geldi demek ne kadar doğru
    Şaka mı yapıyorsun?

http://www.kawasaki.com/Products/Pro...?scid=6&id=553
    Zippo's, enginar ve durango bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok artik

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ben daha önce hep süpersport bölmüne bakıyordum Sport bölümde yer alıyormuş İlk defa gördüm
    Sado

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    iftara anca bitirebildim yoshimura fender elminatör takımı App plakalığı alıp 150 lik lastiğide taktığım zaman resimleri paylaşırım arkadaşlar

ibopaşa, ccman ve ejlover bunu beğendiler.
    Hondaaaaaaaa

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    you godda be kiddin me
    Liquid-cooled 4-stroke
    Parallel Twin
    DOHC 8-valve
    Digital Fuel Injection (some markets)
    249 cm3
    6-speed
    172 kg / 174 kg (ABS model)

NOKTA
    durango bunu beğendi.

durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96723868/detay

2 seçenek var bu ilanda.

1-Bu bayiide Z-Motodan mail ile bilgilendirildi. Onlara inanıp bu ilanı açtı.
    2-Z-Moto elindeki stockları eritebilmek adına, tezini birkaç ağızdan duyurup, yerseler kolpasını sıktı

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Arkadaşlar Z-Moto'ya niye güvenmiyor musunuz anlamıyorum, bu adamlar (iyi kötü) kawasaki'nin türkiye distribütörü değil mi? Yani 300cc gelecek diyolarsa bir bildikleri olmalı, ki bana hiç de mantıksız gelmedi. Nasıl Z750 ile diğer sokak 600'lüklerini tokatladılar, Ninja 300'le de aynı şeyi yapıyorlar.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    arkadaşlar merhaba. Bizim kadran ne kadar doğru gösteriyor acaba merak ettim . Biraz önce bi aprilia rs 125 bi cbr 250 bi de ben ninja motorları denedik biraz. Rs önden saldık hafif cbr la kalkıyorum ben. Cbr 1 vites de geçer gibi oluyor ben 2ye atınca arayi açmaya başlıyorum. Sonra rs i 150 ile geçtim . Ki gayet iyi geçtim. Cbr geride kaldı biraz durduğmuz zaman rs ci arkadaş kac ile geçtin dedi 150 dedim e bende 150 ile gidiyordum zaten o anda dedi. Daha garip olanı cbr arkadan 160 - 165 geliyormuş ama yetişemedi. Bunu 4 5 kez denedik ama sonuçda aynı hız farkları var. 100 giderken cbr 110 gösteriyor . Üstünu yan yana deneme şansımız olmadı daha.

Motosikleti
    bizim kadranı napcan abi onlarınki daha yanlışmış baksana :p hele cbr yazık yavrum yaa )
    gps ile en saglıklısını ögrenirsiniz sanırım hocam tlf varsa ona da yükleyip bakarsınız hıza..sygic programını tavsiye ederim..assisted gps olmayacak ama net üzerinden degil gps donanımlı cihaz olacak..

Odometre aynı üreticidendir muhtemelen. Kaza durumlarında hız göstergesinin ±10% hata payı vardır. Bunun dışında kalırsa üretici suçlu duruma düşer. Ayrıca hiçbir üretici gidip de doğru hızı göstereyim diye uğraşmaz. Çünkü lastik havası, jant değişimi gibi etkenler hız göstergesini bozar, çoğunlukla eksi yönde. O yüzden hız göstergeleri hep 10% fazla gösterir.

Anormal birşey yok yani.

Motosikleti
    ninja 250
    tekno ali aynı sorun bende var,170 ile giden arkadaşımı solladım ama benim hız göstergem en fazla 150 gösteriyor,kimse söylesem inanmadı : bu başlıktada ipleyen olmadı,şükür sendede aynı problem var bi çözüm bulursan bekliyorum cevabını

tekirdağa giderkenn dipgaz gittik 150 de redline a girmeye başlayınca iyice anladım bir problem olduğunu.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı enreka_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kadranı napcan abi onlarınki daha yanlışmış baksana :p hele cbr yazık yavrum yaa )
    gps ile en saglıklısını ögrenirsiniz sanırım hocam tlf varsa ona da yükleyip bakarsınız hıza..sygic programını tavsiye ederim..assisted gps olmayacak ama net üzerinden degil gps donanımlı cihaz olacak..
    evet hocam aksam yada yarın gps ile bakacağız . igo 8 kullanıyorum normalde ben ama dediğiniz programları da deneyeceğim .

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Odometre aynı üreticidendir muhtemelen. Kaza durumlarında hız göstergesinin ±10% hata payı vardır. Bunun dışında kalırsa üretici suçlu duruma düşer. Ayrıca hiçbir üretici gidip de doğru hızı göstereyim diye uğraşmaz. Çünkü lastik havası, jant değişimi gibi etkenler hız göstergesini bozar, çoğunlukla eksi yönde. O yüzden hız göstergeleri hep 10% fazla gösterir.

Anormal birşey yok yani.
    anladım hocam bakalım iyice test edelim de. tek kişi kapanıp 160la gidiyordum her yere .sonra arkadaşlar arası muhabbette aynı yoldan ben 175 gördüm olayı olunca acaba benim motor mu gitmiyor diyordum oysaki gösterge gitmiyormus

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekno ali aynı sorun bende var,170 ile giden arkadaşımı solladım ama benim hız göstergem en fazla 150 gösteriyor,kimse söylesem inanmadı : bu başlıktada ipleyen olmadı,şükür sendede aynı problem var bi çözüm bulursan bekliyorum cevabını

tekirdağa giderkenn dipgaz gittik 150 de redline a girmeye başlayınca iyice anladım bir problem olduğunu.
    hocam inanın sizin böyle yazmanıza çok sevindim zira bende motordamı sorun var diyecektim

şu çin dijital göstergelere bakıyorum ucuz bi şey bulursam alma niyetindeyim

bu arada rs 125 cbr 250 ile eşdeğer gibi bi şey kafa kafaya gidiyorlar rüzgar ı iyi kullanan alıyor gibi

KeaSH-07, ejlover ve atilla_hakan bunu beğendiler.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bilmek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninjacılar selam herkese

Antalya Muratpaşa dayım. Yaş 43. Taze Ninja cıyım. Motor henüz 350 Km. de. Rodaj konusunda önerileriniz varmı?
    öncelikle hayırlı olsun.Tekerin düz bassın.

rodaj ile ilgili ninja el kitapçığında tavsiye edilen devirleri mümkün olduğu kadar geçmemeye çalış.hatta fırsatın olursa el kitabını bir kez okumanı tavsiye ederim.
    vaktin olursa forumda bu konu ile ilgili bir çok paylaşım görüş ve öneri bulabilirsin.

Benim tavsiyem;rodaj döneminde mümkünse rodajı uzun yolda gece serinliğinde yapmak en iyisi olacaktır.malum Antalya;sıcaklarda şehir içi trafikte alışan parçalar için sıcaklık rodaj dönemi için pek tavsiye edilmez.bu yüzden gece ve serinde diye özellikle belirttim.bu aynı zamanda senin için de geçerli sıcakta pişmemek için.motorun rodaj döneminde ilk yağ değişimine kadar yakıt konusunda kafana bir şey takılmasın yüksek yakıt ilk başlarda normaldir.kısacası motor sıkı diyeyim bi ton şimdi teferruata gerek yok.vites geçişlerinde sert olacaktır normaldir,
    rodaj dönemi zor,sıkıntılı,zahmetli ve zaman ayırmanız gereken bir dönemdir motorunuz için.Allah sabır versin...
    saygılar.
    ejlover bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırsam bunu en iyi Bon Jovi betimlemiş Uğurum;

I'm a cowboy, on a steel horse I ride
    I'm wanted dead or alive
    Ben aslında şu an:
    Staring out the window, it's such a long way down
    I'd like to jump, but I'm afraid to hit the ground

modundayım

Bu arada nooldu yaw niye uzaklaştırıldın abi sen yaa?

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iftara anca bitirebildim yoshimura fender elminatör takımı App plakalığı alıp 150 lik lastiğide taktığım zaman resimleri paylaşırım arkadaşlar

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...83781702_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...94724935_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...05496055_n.jpg
    Hadi hayırlı olsun ;) Sinyal iptali şart olmuş yalnız
    ccman ve atilla_hakan bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Ilanin sahibinden mesaj geldi zmoto dan aldigimiz bilgilere gore actik diyo ilani

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Arkadaşlar ninja300 diye birşey gelecekse eğer fiyatı ötvden dolayı yanlış hesaplamadıysam eğer 6400 € civarı olacaktır.

Hızımı ben de tomtom marka gps ile kontrol ettim ibre 100 km/h iken gps 91-93 aralığında değişiyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler