Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tutku1982
    Çok teşekkürler gerçekten çok isterim ama henüz ehliyeti alamadım o nedenle şehirler arası sıkıntı olur benim açımdan :(

Başta aynı şeyi düşünüyordum ama zamanla gözüm mü alıştı ne

Bu arada dün (27.Temmuz) saat 18:30-19:00 aralığında İncek Migrosun oradan geçen beyaz ninja'lı arkadaş aramızda mı acaba?

o arkadaş ben oluyorum sanırım

bende yeni beyaz ninja kullanıcısıyım. Ankara'dan. Motorumu alalı az bir zaman oluyor. Alışma safasındayım.

Gerçi ilk 4 günde 1000km ye yakın yol yaptım. Şimdilik motorumdan çok memnunum. İlerleyen günlerde sorularım olacaktır. Sizlerle paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

ejlover geçen gün karşılaştığın Yeşil Ninja'sı olan nişanlım FuLia'yla beni o taraflarda bol bol görürsün sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü konya yolunda gördüm beyaz bir ninjacı arkadaş, sanırım sendin, avatarda ceket beyaz ordan tahmin yürütüyorum Konya yolunu çıkarken, radarı geçtikten sonra yanından geçtim siyah cbr600f le kornaya bastımda kim duyar o gürültüde

Senin bahsettiğin diğer beyaz ninjacı arkadaşta ODTÜ Yüzüncüyıl kapısı taraflarında oturuyor sanırım, her sabah ya oralarda yada çetin emeç bulvarında görüyordum arkadaşı geçtiğimiz haftaya kadar.

Not: Bu arada konik kısmın kalması konusunda hemfikirim seninle ^^ gayet güzel görünüyor.
    Ehliyet nedeni ile incek cayyolu arasindan cikamiyorum ne yazik ki :( Tanidik motorcu da olmadigi icin onden gidip yol durumu hakkinda bilgi alamiyorum ;( :p

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o arkadaş ben oluyorum sanırım

bende yeni beyaz ninja kullanıcısıyım. Ankara'dan. Motorumu alalı az bir zaman oluyor. Alışma safasındayım.

Gerçi ilk 4 günde 1000km ye yakın yol yaptım. Şimdilik motorumdan çok memnunum. İlerleyen günlerde sorularım olacaktır. Sizlerle paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

ejlover geçen gün karşılaştığın Yeşil Ninja'sı olan nişanlım FuLia'yla beni o taraflarda bol bol görürsün sanırım
    Selamlar o zaman ben Ugur bu arada memnun oldum 4 gunde 1000km helal olsun cidden 4000devirle gitmediginiz belliydi ;) Ben hergun ancak 30km yapabiliyorum oralarda, ayni yerde don dolan sikiliyor insan :(

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    merhaba bende Onur. memnun oldum. Ben motorumu ikinci el aldım. Rodajı bitmişti yani o yüzden devirli kullanabiliyorum. 4 binle gitmiyo olabilirim yani.
    istanbul yoluna cikiyorum incekten sonra daha polise rastlamadım. benimde daha ehliyetim yok.
    şimdilik bende olabildiğince polis olmayan yerlerde dolaşıyorum.
    bu arada bende ulusandan ders aldım. avatarından çıkaramadım ama görsem hatırlarım büyük ihtimalle.
    hatta motoru ctesi gece 12de aldım pazar sabah ulusandakilerle birlikte çoruma gittim
    bu pazar ehliyet sınavına gireceğim ondan sonra motorun keyfi daha iyi çıkacağına eminim

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    merhaba bende Onur. memnun oldum. Ben motorumu ikinci el aldım. Rodajı bitmişti yani o yüzden devirli kullanabiliyorum. 4 binle gitmiyo olabilirim yani.
    istanbul yoluna cikiyorum incekten sonra daha polise rastlamadım. benimde daha ehliyetim yok.
    bu arada bende ulusandan ders aldım. avatarından çıkaramadım ama görsem hatırlarım büyük ihtimalle.
    hatta motoru ctesi gece 12de aldım pazar sabah ulusandakilerle birlikte çoruma gittim
    bu pazar ehliyet sınavına gireceğim ondan sonra motorun keyfi daha iyi çıkacağına eminim
    Yapma abi yaaa keske onceden tanissaydik vallahi keyifli olurdu cok Cok memnun oldum tekrar Valla ben Agustos icin basvurmustum ama ilkokul mezunlari nedeni ile ne yazik ki kasima kaldi :(( Daha rodaji bitiremeden motoru kaptirmayalim dedim o nedenle gunluk kullandigim rotalarin disina cikamiyorum.

Pratikte bi Mete vardi benim donemden beyaz ninja alan, belki teorikte karsilasmisizdir İncekte rastlasiriz umarim

sinav cts ha pazar diye kacirma sakin =)

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Yok isim olarak onuda tanımıyorum. Benim teorik halen bi ders daha var bitmedi.
    gerçekten Ankara'da ninja 250 sahipleri baya arttı. yada ben ninja alıcam diye daha dikkatli izlemeye başlamıştım trafikte bilemiyorum.
    Çorum'a gittigimiz gezide 4 ninja 250 sahibi vardı, hepside bu sezon motorlarını aldı.
    ehliyetin bi sonraki döneme sarkması kötü olmuş gerçekten.
    dedigim gibi ben o taraflardan çok geçiyorum, kesin karşılaşırız zaten. tanışalım birbirimize yardımcı oluruz.

Karayan Ctesimi :o onu hatırlattığın iyi oldu ben tüm planlarımı pazarmış gibi yapıyodum

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Yok isim olarak onuda tanımıyorum. Benim teorik halen bi ders daha var bitmedi.
    gerçekten Ankara'da ninja 250 sahipleri baya arttı. yada ben ninja alıcam diye daha dikkatli izlemeye başlamıştım trafikte bilemiyorum.
    Çorum'a gittigimiz gezide 4 ninja 250 sahibi vardı, hepside bu sezon motorlarını aldı.
    ehliyetin bi sonraki döneme sarkması kötü olmuş gerçekten.
    dedigim gibi ben o taraflardan çok geçiyorum, kesin karşılaşırız zaten. tanışalım birbirimize yardımcı oluruz.

Karayan Ctesimi :o onu hatırlattığın iyi oldu ben tüm planlarımı pazarmış gibi yapıyodum
    Tamamdir cok mutlu olurum Kesin biz de almaya niyetlenince farketmeye basladik ;) ben dolaniyorum yine incekte Cbr'li bi arkadas da turluyor buralarda

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    az önce kadıköy'den maltepe'ye bağdat caddesi üzerinden evime dönüyordum. caddebostan ışıklarda bir grup motorcu kapışıyordu aralarında bir silverwing vardı 400'luk mu 600'luk mu kestiremedim ama buyuk ihtimalle 400'luktu. birde cbr250r vardı arkasında bayan bir artçı.

bunlar kendi aralarında yarışıyorlardı ışıklara birkaç kere birlikte yakalandık silverwing araçların arasında yola diklemesine geçerek (en öne geçmek için) bir anda önüme atladı bende ani bir fren dıt dıt iki korna yaptım arkadaş elini kaldırarak özür diledi.. neyse.. dedim şunlarla biraz kapışayım

ışıklarda kalkarken bir çoğu sürekli önüme kırarak aralarından geçmemi engelledi, öyleki gidonlarımız teğet geçiyordu. tabi arkadan gelenlerde geçti gitti beni. hele cbr250r sahibi önde kalabilmek için motora o kadar asılıyorduki içim acıdı doğrusu.

güvenli olmadığı için bunların önden gitmesine izin verdim, suadiye otelin önünde S virajına yaklaşırken sırayla seri bir şekilde 2 -3 - 4 dıştan dönerek virajda bunların hepsini tokatladım S virajın ortasından çıkışına doğru silverwing ile bir süre birlikte gittiysekte viraj çıkışında onuda geçtim

Erdem bilir virajlarda motoru nasıl yatırıyorum sanırım gözleri yemedi virajda gaz açmaya ninja'yı tokatladık dedirtmedim kimseye

Bostancı'ya yaklaşırken gaz kesip bunlara yine yol verdim sonra bir dahada rastlamadım, eğlenceli bir sürüş oldu ama şunu söylemeliyimki bu honda cbr250r ucuz fiyatından dolayı motora binmekten anlamayan apaçi tayfasına gidiyor. ileride belki alırım diyordum ama kesinlikle ikinci elinden uzak duracağım.. o motor daha kaç kilometredeki arkanda artçı ile o kadar asılıyorsun...
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önümüzdeki yaz Allah izin verirse 250 almak istiyorum , şöyle 5 bin ile 10 bin km arası temiz bi ninja ne kadar eder tahmini ? şimdi sitelere baksam uçuk uçuk fiyatlar görecem , en iyisi kullanıcılarına sorayım dedim .

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    valla kardeş 8bin ile 9.5bin arası temiz motor bulabilirsin. ninja'yı sadece meraklısı aldığından motor genelde iyi bakılmış oluyor. km'si yükseko lsabile düşmesi kalkması kazası yoksa zaten motor sağlam olacaktır. fiyatı belirleyen en büyük etken seninde tahmin edeceğin gibi motorun km'si
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

9000-9500 tl arasi.

kmden ziyade, motosikletin motorunun saglamligi, belirleyici etken, km dusurtmek cok kolay artik, motorun kendisine bakmak lazim iyice.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilginiz için sağolun kardeşlerim , dağ yolunda performans nasıldır acaba , 2 3 haftada bi gececeğim 1 saatlik bi dağ var gerisi düz yol olacak , otobanda pek sollama yapmaya kalktığımda takılıp kalmak istemiyorum acaba 100 km den sonra ivmelenmesi nasıl ? dağ fazla virajlı ve yol epey dar çok zorlanır mıyım acaba . bu arada yeni kasa cbr 125 imi 10 binlere yaklastıgında kaca satabilirim acaba aşağı yukarı pek anlamıyorm maalasef . şimdiden planlamamı yapayım ki ona göre bi yıl harcama yapayım para biriktireyim inşallah

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Onur hoşgeldin, burda da beraberiz ;)
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginiz için sağolun kardeşlerim , dağ yolunda performans nasıldır acaba , 2 3 haftada bi gececeğim 1 saatlik bi dağ var gerisi düz yol olacak , otobanda pek sollama yapmaya kalktığımda takılıp kalmak istemiyorum acaba 100 km den sonra ivmelenmesi nasıl ? dağ fazla virajlı ve yol epey dar çok zorlanır mıyım acaba . bu arada yeni kasa cbr 125 imi 10 binlere yaklastıgında kaca satabilirim acaba aşağı yukarı pek anlamıyorm maalasef . şimdiden planlamamı yapayım ki ona göre bi yıl harcama yapayım para biriktireyim inşallah
    160 a hiç zorlanmadan direk çıkarsın,160 dan sonrada 175 i görmen en fazla 30 saniye alır...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşkım hoşgeldin.. burda da beraberiz ) hihihihihih

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Yok isim olarak onuda tanımıyorum.
    canım sanırım ilk gerede gezisinde gelen beyaz ninjalı arkadaşı diyor.. hani şu yaşı küçük olan vardı ya..

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:14 ----------

hı hııı biz hep oralarda oluoruz.. karsılasırız tahminen.. yeşil ninja önde beyaz ninja arkada onu koruyor, gidiyoruz

beyler ninjette.org diyebi site var amerikan uye olun, baya aciklayici bilgiler var.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşkım benim biz hep beraberiz ki
    Evet hatırladım o arkadaşı. dedigim gibi ismini cikaramamisim demekki onunda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Azime, hoşbulduk

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

canım sanırım ilk gerede gezisinde gelen beyaz ninjalı arkadaşı diyor.. hani şu yaşı küçük olan vardı ya..

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:14 ----------

hı hııı biz hep oralarda oluoruz.. karsılasırız tahminen.. yeşil ninja önde beyaz ninja arkada onu koruyor, gidiyoruz
    Aşkım benim biz hep beraberiz ki
    Evet hatırladım o arkadaşı. dedigim gibi ismini cikaramamisim demekki onunda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Teşekkürler Azime, hoşbulduk
    En arkaya bir beyaz daha ben eklenirim nal toplamak için o zaman Daha 400km yapabildim 55'i geçemiyorum

Ankara'da bayaa bir Ninja250 olmuş cidden, aslında toplansak bir hafta sonu falan park caddesi, incek falan (çevirme olmayan alanlar ) yapsak ne güzel olur
    Bu arada ben Atılım'da çalışıyorum, eğer gün içinde uğrarsanız Onur'la haber verin yanınıza uğrayayım en azından tanışmış oluruz. Mesai sonrası da 7ye kadar dolanıyorum zaten buralarda

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En arkaya bir beyaz daha ben eklenirim nal toplamak için o zaman Daha 400km yapabildim 55'i geçemiyorum

Ankara'da bayaa bir Ninja250 olmuş cidden, aslında toplansak bir hafta sonu falan park caddesi, incek falan (çevirme olmayan alanlar ) yapsak ne güzel olur
    Bu arada ben Atılım'da çalışıyorum, eğer gün içinde uğrarsanız Onur'la haber verin yanınıza uğrayayım en azından tanışmış oluruz. Mesai sonrası da 7ye kadar dolanıyorum zaten buralarda
    Ramazan sonrası 1 gece konaklamalı Abant gezisi düzenleyeceğiz Kawasaki Ninja 250 R İstanbul grubu olarak. Azime hanımın konudan haberi var. Adana dan gelecek ninja kullanıcıları da var. Tam tarihi Ağustos ortalarında netleştiririz. Ankara da ki Ninja kullanıcıları da organize olabilirlerse hem tanışmış oluruz hem beraber yol yaparız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler