Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sımdı dedıgım gıbı hıc motor deneyımım yok ama bununla baslayıp 3 sene 4 sene kullanmayı planlıyorum...motordan anlamam ama sorar sorusturur anlayan bı yere gosterırım..ama ben yeşil olmasını ıstıyorum..bakalım bulabılecekmıyım...bu motor ya turkıyede az yada herkes memnun satan yk arkadas :D
    1-2 ay ben de özellikle yeşilini ve 2008 modelin üzerini kovaladım. En sonunda İstanbul'da bir tane buldum, hemen gidip aldım. İkinci elinin çok kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Sahibinden.com'u hergün takip etmek lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırını almaya gucum yetmezde 2ıncı el ve temız olması şart en fazla 8000 verebılecegım bişey lazım...bu arada ben omrumde motora bınmedım ehliyetıde yenı almayı dusunuyorum.acaba ılk motorum nınja 250r olsa surebılırmıyım...sure sure ogrenmek ıstıyorumda...
    Ben de 0 tecrübe ile başladım ama eğitim aldım yine Ulusan'dan. İkinci elde öğrencileri için ücretsiz motoru baştan aşağıya servislerinde inceliyorlar Ankara içinde bulursan. Diğer şehirlerden bulursan da tanıdıkları varsa o şehirde yardımcı oluyorlar yine ücretsiz.

Ancak Ankara dışından alırsan onu getirtmesi v.s. sorunları var bu sefer de.. Ben de bu yüzden biraz da mecburiyetten 0 aldım.

250cc sorun olmuyor ama yine de sana tavsiyem bi 390TL ayırıp bir kenara eğitime gir. BEn şahsen çok faydasını gördüm. Verdiğin paraya kat kat değiyor.

Bu arada motora 8000 ayıracaksın ama en az bir 1,000-1,500 de ekipmana ayırman gerekiyor bunları da hesaba kat bütçeyi ayarlarken ;)

internette bakındım 8 bine alınacak yada 8 bin yazan motorlardan ne kadar hayır gelir.
    temiz motor denince nasıl temiz ?
    açılışından sonraki sürüş aşamalarına kadar başından ne geçti. redline ye zorlandımı. kazası boyası gibi faktörler bence çok önemli.
    bence temiz 8 bine motor yok. benim temiz anlayışıma göre

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette bakındım 8 bine alınacak yada 8 bin yazan motorlardan ne kadar hayır gelir.
    temiz motor denince nasıl temiz ?
    açılışından sonraki sürüş aşamalarına kadar başından ne geçti. redline ye zorlandımı. kazası boyası gibi faktörler bence çok önemli.
    bence temiz 8 bine motor yok. benim temiz anlayışıma göre
    valla ben 8000 e aldım,aylardırda kullanıyorum 4000 km yol yaptım hiç problem çıkarmadı,tertemiz motor,gören sıfırmı aldın diyo
    8000 e temiz motor yok demek nedemek yaa,bütün 8000 lik motorların hepsine gidip bakıp gördünmü milletin motoruna temiz değil diyosun
    zaten parası olan gider sıfır alır
    parası olmayanda ikinci ellere bakar
    Her asker yeşil bereli olamaz

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok int. güzel makinalar var.. 9 bine 2011 model var mersinde yeşil renk ben pazartesi günü ona gidip bakacam beyenirsem alacam inşallah. Bu arada ben yusuf 600cc den 250cc düşüş :D

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok int. güzel makinalar var.. 9 bine 2011 model var mersinde yeşil renk ben pazartesi günü ona gidip bakacam beyenirsem alacam inşallah. Bu arada ben yusuf 600cc den 250cc düşüş :D
    Yalnız dikkat edin hocam 2011 model yeşil getirilmedi Türkiye'ye benim bildiğim kadarıyla. En fazla 2010dur o büyük ihtimalle. Ayrıca 2011 için de 9,000 çok düşük geldi bana..

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Sipariş ettiğim plakalık geldi ve montaja giriştim,ilk defa soydum motorumu 1,5 saat sonra işlem tamam.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o adam pahaliya satiyor evet, ama baya masraf yapmis makinaya. rahat 3000 tl lik extrasi var o aletin. tabi gene de fiyat yuksek.

benim two brodan onceki egzozum gsxr di benimki ici bosaltilmisti ama yuksek devirde iyi ses cikartiyordu fakat dusuk devirde patlak bi sesi vardi bu yuzden degistirdim zaten.
    su an tbr den memnunum. biraz once yoshi barendlerim ve d3 griplerim de geldi onlari da taktirdim simdi, led stoplarim kaldi bir de kisa manetlerim =)

ninja 250 guzel motor, 2-3 seneye kadar idare eder seni bence cc yukseltmeden. bazi kronik sorunlari var on fren diski gibi ses yapiyor, vesaire, ama cok onemli seyler degil. benzin deposundan da islik sesi geliyor ama onemsiz pek. bnm motorda bi de gaz kolundan bi cit cit ses geliyor ama hicbir usta cozemedi, kaldi oyle =)
    genel olarak iyi bi alet ama, biraz oynamak sartiyla aldiktan sonra ;)

bir de two bros egzostum ilk azizligini yapti bugun bana, bacagim degdi ara boruya ve deri yapisti resmen borunun uzerine, cok fena bi aci =(
    Hocam geçmiş olsun çok :(

İşte bu yüzden o krom parçanın çıkarılmamasını istiyorum. Aslında olmayacak bir şey değil sanırım, yapan yapmış çünkü:

Buyrun örnek:

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Arkadalar bugun kartal dakı beyaz nınjalı aramızdamı fenadı kımınse

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutku1982 fotolar çok güzel,iyi eylenmişsiniz,paylaşım için sağolun devamını bekliyoruz
    teşekürler bu hafta bolu abant gazlıyoruz en güzelin fotoları koyarım
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Ninja İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Haftalık perşembe toplantımız, Maltepe Süreyya plajındaki ''Şato Cafe''

ŞATO CAFE RESTAURANT - YALI MAH. SÜREYYA PLAJI SAHİLYOLU NO:187 MALTEPE İSTANBUL

http://satocafe.com/

Tarih 28.07.2011 Saat 20:00

Tekeriniz düz bassın Ninjalar... Görüşmek üzere...

Ninja 250 R - İstanbul

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    [QUOTE=ejlover;2411929]Süper bir buluşma olmuş arkadaşlar, ellerinize sağlık resimler için teşekürler bolu abant gelmek istermisin aramızda beyaz ninja görmek isteriz ankaradan geleceklerde var pazar sabah 06.00 da yola cıkılcak ankaradan gelmek istersen telim.05362975946

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol abi ,şu sıralar uzun yol bana pek uymuyo,ramazandan sonrada düzenlerseniz gelmek isterim
    ramazan öncesi son gezimiz bayram sonrası yarı türkiye turu planlıyoruz sonrada ninja veda etmeyi düşünyorum

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

KUZULARIN OTOPARK HALLERİ,,,,,,,,,,,,leopar desenlisi benim
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

ya bulusmalarinizi gordukce kiskaniyorum sizi :D insallah ramazan sonrasi aranizdayim kararimi verdim kesinlikle ninja bi ara aklim aprilia rs ye gitti ammmaa ninjaya sanki kanim isindi :D

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun çok :(

İşte bu yüzden o krom parçanın çıkarılmamasını istiyorum. Aslında olmayacak bir şey değil sanırım, yapan yapmış çünkü:

Buyrun örnek:
    yoshi de oluyor sanirim bu, ama two brothers ya da gsxr taktirip da o koniyi tutan hic gormedim ne yollarda ne de internette, bence zaten cirkin duruyor o konik krom parca benim sahsi fikrim.

ayni mesaji iki kere attik.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    @tutku1982
    Çok teşekkürler gerçekten çok isterim ama henüz ehliyeti alamadım o nedenle şehirler arası sıkıntı olur benim açımdan :(

Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayni mesaji iki kere attik.
    Başta aynı şeyi düşünüyordum ama zamanla gözüm mü alıştı ne

Bu arada dün (27.Temmuz) saat 18:30-19:00 aralığında İncek Migrosun oradan geçen beyaz ninja'lı arkadaş aramızda mı acaba?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]ramazan öncesi son gezimiz bayram sonrası yarı türkiye turu planlıyoruz sonrada ninja veda etmeyi düşünyorum[COLOR="Silver"]
    resimler süper, abi siz yol yapma konusunda benden çok ilerdesiniz
    Bundan sonra ne almayı düşünüyosun peki 4silindirmi?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler süper, abi siz yol yapma konusunda benden çok ilerdesiniz
    Bundan sonra ne almayı düşünüyosun peki 4silindirmi?
    ben ninja 250 den sonra ya 4 silindir 600cc japon alicam ya da ducati monster 696 almayi dusunuyorum, o motora da ayri bir sempatim var.

ama son motorum ducati streetfighter s olucak =)

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tutku1982
    Çok teşekkürler gerçekten çok isterim ama henüz ehliyeti alamadım o nedenle şehirler arası sıkıntı olur benim açımdan :(

Başta aynı şeyi düşünüyordum ama zamanla gözüm mü alıştı ne

Bu arada dün (27.Temmuz) saat 18:30-19:00 aralığında İncek Migrosun oradan geçen beyaz ninja'lı arkadaş aramızda mı acaba?

Cumartesi günü konya yolunda gördüm beyaz bir ninjacı arkadaş, sanırım sendin, avatarda ceket beyaz ordan tahmin yürütüyorum Konya yolunu çıkarken, radarı geçtikten sonra yanından geçtim siyah cbr600f le kornaya bastımda kim duyar o gürültüde

Senin bahsettiğin diğer beyaz ninjacı arkadaşta ODTÜ Yüzüncüyıl kapısı taraflarında oturuyor sanırım, her sabah ya oralarda yada çetin emeç bulvarında görüyordum arkadaşı geçtiğimiz haftaya kadar.

Not: Bu arada konik kısmın kalması konusunda hemfikirim seninle ^^ gayet güzel görünüyor.

Motosikleti
    ninja ER
    @tutku1982 haydee... bolu yolcusu kalmasın gidişte hız denemelerine devam umarım düz ve uygun bir yol buluruz 180km/h için ön lastiğide değiştircem kısmetse.. güzel bir gezi olacak inşallah buda.. şimdiden kazasız belasız yolculuklar hepimize (: sen motoru satana kadar zaten komple türkiye turu yapmış olcan
    ..uçuyoruzz DEDE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler