Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    İlginç... Kawasaki sitesinde de sadece siyah ve beyaz seçenekleri verilmiş, yeşil yok. Ama avrupa sitesinde yeşil "special edition" olarak yer almaya devam ediyor. Bence yeşil gelmeye devam etmeli, çok yakışıyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja ER
    eğer artık yeşil renkli modeli gelmiyecekse bundan tek yararlanan 2.el piyasası olur yeşili olanlar fiyatları yukarı çekip satmaya çalışır kimsede yok diye.. ama bulutun da dediği gibi gelmeye devam etcekmiş.. peki ama sitesinde niye rengini koymamışlar siyah+beyaz sadece?
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler benim ses depodan gelmiyor ya yavaşladım zaman gazı bıraktığım zaman hızım 40 50 km hızlara düştüğü zaman bipp biipp bipp ses geliyor şık şık eer gibi belkide zincirden geliyordur ama sanmıorum
    kardeşim sesin kaynağını bulabildinmi biraz uzak kaldım foruma )
    [COLOR="Red"]If you touch my bike, I'll touch your girl ! ![/COLOR]

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    şimdilik kesti sonra yine geldi :( gidip gidip gelior

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Eski modellere şu an beyaz versiyondaki beyaz göstergeleri takmak gibi bir mod yapan var mı hiç? Ya da KOSO RX2 göstergeleri adapte eden. Yabancı sitelerde epey modlar var ama acaba bizden birileri bu işe kalkışmış mı diye merak ettim.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski modellere şu an beyaz versiyondaki beyaz göstergeleri takmak gibi bir mod yapan var mı hiç? Ya da KOSO RX2 göstergeleri adapte eden. Yabancı sitelerde epey modlar var ama acaba bizden birileri bu işe kalkışmış mı diye merak ettim.

Koso RX2'ler gerçekten çok güzel göstergeler ancak fiyatlar malesef oldukça tuzlu...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motoru almadan önce bakmıştım bunlara. Mevcut gösterge zeminlerine modifiye denemedim ama Koso göstergeleri bir ara bende ciddi şekilde düşündüm hatta yurt dışından kuzene getirtecektim benim baktığım sıralarda 450-500 TL civarında bir fiyatı vardı. Ama mevcut göstergelere alışınca aklıma dahi gelmedi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben dijital sevmiyorum yaa,abi kadranlı olcak devir göstergesiyle birlikte km saati de inecek kalkıcak ver coşkuyu
    Her asker yeşil bereli olamaz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Depooooooooo

Motor ısındıkça depodaki benzin buharlaşıyor ve ses yapmaya başlıyor. Bende önce bir uyarı sesi olduğunu düşünmüştüm, PC'deki pc speaker misali. Ancak daha sonra depodan geldiğini farkettim.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi her yerde apaçi

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    yegenim git bir veterinerden 30 luk yada 50 lik enjektor (siringa ) al icine 90 numara yag doldur on ve arka tekerin milinde keceler var o kecelerin mile degdigi kisima 2 -3 damla damlat fazla surme fren diskine degdirmedence.bir sonraki yikamaya kadar ne ses kalir ne bisey motoru yikadiktan sonra bir zaman sonra yine otmeye baslar aslini sorarsan sen her zincir yaglarken o kecelerede bir iki damla damlat kafani sissirmesin o ses benim motordanda geliyordu artik gelmiyor kestim sanada tavsiye ederim...
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ninja kullanıcı arkadaşlarım : Hepinizin Regaip kandili kutlu olsun,Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja kullanıcı arkadaşlarım : Hepinizin Regaip kandili kutlu olsun,Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun...
    Aynı dilekler benden de tüm motosiklet.net üyelerine gelsin.

Ninjacılara bir sorum var; h.sonu Kawasaki bayileri açık oluyor mu?Renk konusunda bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Amin!.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:30 ----------

Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ninjacılara bir sorum var; h.sonu Kawasaki bayileri açık oluyor mu?Renk konusunda bilgisi olan var mı?
    Genelde kapalı diye tahmin ediyorum. Birkaç Pazar önce telefonla aradığımda hiçbiri açmamıştı...

2008-2010 model ikinci el ninja motor almayı dusunuyorum. Sahibindende bakıyorum ne zamandır. Neredeyse sıfır fiyattan satacak millet motorlarını. Ne kadara kadar temiz bir makina alınabilir sizce. Kaç paradan sonrası pahalıya girer ve alınmaz

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cumartesi günleri bayiler açık oluyor, istersen programını ona göre yap. Bildiğim kadarıyla bayilerin elinde az makine kaldı, epey satış yaptılar çünkü... Hatta ben kendi motorumu alırken aynı anda 2 kişi daha farklı renklerini alıyordu

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben şahsen motor alırken en önemli aksamı motor aksamıdır,motorunu götürür ustaya sordururum,motoru ellenmemiş az km yapmış (bana göre 20.000 km altı) bi motorsa alırım,masrafıda olmiycak,benzini katıp binecem,dış aksamındada öyle çok büyük bi kazası yoksa alınır,hafif şekilde sağa veya sola yatmıştır önemli değil alırım,öyle ufak tefek çizikleri pek takmam,hııı zaten çizik mizik istemiyosan gidip 11.000 tl ye sıfır makina alacaksın okadar...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günleri bayiler açık oluyor, istersen programını ona göre yap. Bildiğim kadarıyla bayilerin elinde az makine kaldı, epey satış yaptılar çünkü... Hatta ben kendi motorumu alırken aynı anda 2 kişi daha farklı renklerini alıyordu
    Renk olarak bayilerin elinde genelde Siyah ve Beyaz var. Yeşil sadece İstanbul Motor'da ve Antalya bayisinde kalmıştı. Z-Moto bana bundan sonra yeşil gelmeyecek demişti ama sonra Overcloud'a geleceğini söylemişler. Ama web sayfasından yeşil renk opsiyonunu kaldırmışlar.
    Sonuç olarak siyah ve beyaz alternatifleri birçok bayide var. Mesela İzmir Göçmen Motor beyazı için bana 10.850.-TL fiyat verdi, hem de 400km. mesafeye kargo dahil fiyatı. Bursa bayisi siyah için 10.750 fiyat verdi.
    İkinci el fiyatları ciddi yüksek seyrediyor. Seçimden sonra istikrar olur da Euro şöyle 2'lere doğru gerilerse piyasa karışır.

şu an turkıyede hadı alalım o zaman 11 bın lıra :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler